|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 0:00:42   
Torbica
Treba nazvati stvari pravim imenom. Mozda njima proslede ono sto nije hitno ugrozenima? Ne znam... I da, nije bitno, stvar je principa, jasno mi je user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 0:16:27   
bubulence
a sta nije potrebno ljudima koji su poplavljeni? nosili smo ono sto je trazeno... sigurno niko nije nosio motornu kosilicu...
ma nema veze, pomogla sam koliko sam mogla i vise necu. mislim necu preko crvenog krsta...
i dosta mi je bre vise toga o nacionalnim manjinama... svi sve mogu, danas slusam siptara u poslasticarnici kako savetuje nekog da ne placa struju, kaze samo neka probaju da te iskljuce odmah udari po nacionalnoj manjini i smeju se kao nenormalni. preselo mi je.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 0:17:27   
bubulence
i nemojte pogresno da me shvatite, nemam ja nista protiv tih nacionalnih manjina, medju njima imam i drugare i kumove ali to je neka druga prica. dosta mi je ovih koji se na to vade.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 0:18:23   
anci kv
bubulence,ne troši živce uzalud

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 0:22:32   
bubulence
hihihih ma iznervirala sam se u stvar gledajuci onaj video sto stoka tuce dete pa sam morala negde da se istresem... sta da radim kad ne podnosim alkohol kao vi pa da mogu lepo da gucnem i da se opustim user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 0:28:14   
vikiveki
Bubi i ja sam odlučiula da pomoć dam onima koje poznajem a ugroženi su.U crveni krst mogu dati samo neku pomoć koja se sastoji od sredstava za higijenu,pampersa....

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 0:31:36   
bubulence
user posted image . bas tako...
kakvo je stanje u SM? Lacarku?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 0:37:50   
vikiveki
Dobro je,ljudi su malo opušteniji i vidim da su neke radnje počele da rade.Jedino je kritično gore prema granici sa Hrvatskom...Sremska Rača,Jamena,Morović ali puna su jezera i Bosut i Erdevik,ja mislim da je ono najgore prošlo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 0:39:37   
bubulence
pa da, tako sam i ja cula... samo sto sad sporije opada ali bitno je da nije u porastu...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 0:53:38   
vikiveki
Da baš sam predveče bila malo u gradu i iskoristila sam da vidim koliki je nasip od džakova...ima preko metar i po ,kažu da je tu utrošeno oko 700 000 džakova

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 9:09:22   
Torbica
A slike tih kuca kako se povukla voda su da poludis user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 9:14:32   
anci kv
šteta je neprocenjiva, ko može da im nadoknati to, nije sve u novcu

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 9:22:59   
Torbica
Slazem se...Milicicak je napisala lepo za svoje roditelje - sa jednom kesom izasli, bez uspomena ili bilo cega user posted image Neka su se oni spasili, ali tuga ce ostati.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 10:09:49   
tanjica85

IZVORNA PORUKA: gagana83


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Torbi upravo je to ono čega se ja najviše pribojavam,da sva ta pomoć koja pristiže ne ode u pogrešne ruke.Za vreme bombardovanja bila sam svedok šta su sve ljudi tj. neljudi u stanju da urade.Onima kojima su domovi uništeni često nije ni do čega i nemaju volju da se bakću i da se bore da dobiju ono što im je realno potrebno...a to koriste razni ljudi

Bas tako...
Elem, juce na B92, volonterka iz Krupnja prica kako vlada totalna dezorganizacija.
Pomoc stigla, onaj tamo uzeo pa prodaje, drugi pravi zalihe a treci ostao bez icega user posted image


Isto sam cula. Kamioni se salju na pogresna mesta, skladiste se zalihe, preprodaju se konzerve. Jadno da jadnije ne moze biti

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 12:30:43   
salle
crveni krst ne zelim vise da komentarisem.....

komsinica je dosla do kontakta sa majkom sa troje dece koji su smesteni u sremcici, i danas popodne idemo da nosimo sve sta im je potrebno, komsinica se maximalno angazovala i skupila sve sto je trebalo, cak je i vlasnik piljare dao 5000din da se deci kupi najpotrebnije i spremio po gajbicu jagoda, tresnji..... jednom detetu je rodjendan, pa ce komsinica kupiti i tortu

ako mogu na ovaj nacin da pomognem, hocu rado, ali crveni krst, ne hvala!

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 13:12:35   
nata11
baka od 80 god
Placem i smejem se u isto vreme

_____________________________





(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 18:58:48   
anci kv
jasen,rakija i korica hleba..

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 21:27:26   
Torbica
Divna je bakica user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 21:59:00   
anci kv
žena zmaj!!!

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 22:20:57   
vikiveki
Sad sam odgledala ceo interviju,baka je superbaka...dok sam slušala nju setila sam se moje pokojne baba tetke koja je isto tako bila puna priče o drugom svetskom ratu koji je preživela kao mlada devojka

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 22:24:15   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: anci kv

šteta je neprocenjiva, ko može da im nadoknati to, nije sve u novcu

Novac ne može sve da kupi,user posted image samo kad su ostali živi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Poplave u Srbiji
23.5.2014 23:27:52   
anci kv
ma ne ponovilo se

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 0:44:26   
vikiveki
Jao malopre je na Pinku bila ona baba Slavna,isplakala sam se kao malo dete kada je baba počela da priča šta sve preživljava i šta je proživela u životu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 11:54:07   
Snelle
Drage moje, napokon stigoh da sednem natenane za računar i iskoristim priliku da se svima vama koji ste mi nesebično pomogli, meni i mojoj porodici, koji ste mislili na nas i brinuli ste, koji ste mi dali svoj dom (zna ona na koju mislim user posted image ), dali garderobu, hranu, novac....i učinili da pakao koji sam preživela lakše prebrodim i sakrijem u neki daleki deo uma, jer da zaboravim nikad neću moći, zahvalim! Svima vama, veliko hvala! Kažu da se prijatelj u nevolji poznaje, ja sam, eto, nažalost, morala da prođem upravo kroz tu nevolju da bih shvatila koliko prijatelja imam i koliko je onih kojima je stalo do mene! Ljubim vas sve jako, uvek ću biti tu za sve vas, bilo u dobru ili zlu! user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 24.5.2014 11:55:01 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 12:24:21   
Didy
Snelle user posted image Samo kad ste svi dobro! Jesu li dečica ozdravila?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here