|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
23.7.2014 21:17:15   
doktorkakristal
svak danas ima pistolj i poteze ga bez problema ,vise ni jedan grad nije bezbedan,kad se samo setim kako sam se ovde uvek osecala bezbedno mogla sam u tri ujutru da prodjem sama gradom da i ne pomislim da mi se nesto moze desiti user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
23.7.2014 23:04:07   
anci kv
e doco,bilo nekad.. samo kad se setim da sam se pre12-13 godina sama vraćala sa treninga oko ponoći, pređem po 4km..ali izgleda da davno beše a i mnogo se toga promenilo na gore

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
23.7.2014 23:11:36   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem i odoh u krevet. Premorena sam. Sama sam sa decom dok mm ne dodje sa posla. Hrani, izvodi napolje, stavljaj na spavanje, spremaj rucak. Jos me danima puno boli glava. Nemam pojma sta se desava.
A sto se tice haosa doco prosto se bojim za moje devojcice kad porastu. user posted image Kuda ide ovaj svet.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
24.7.2014 6:29:40   
adulence
Dobro jutro mamice,ja se povampirila,do duse sinoc sam rano i zaspala,jos uvek sam u krevetu,cekam mm da se probudi,pa da se spremamo za vrtic,a mm za posao...ajte zene ceka vas kafica...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
24.7.2014 6:33:08   
Trcosava
Prisutna, fala na kafu!

Pridružujem se klubu ranoranioca user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
24.7.2014 7:16:42   
doktorkakristal
mi smo svako jutro tu user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
24.7.2014 7:32:01   
mirkam
Jutro mame..
Mi danas idemo na vakcinu, konacno su ih dobili. Trebao je da je primi prije tri mjeseca, al eto tek sad.
Bas i da vidim koliko je napredovao, poslednji put smo bili 3.juna. user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
24.7.2014 9:05:06   
Torbica
Cao mame, ja danas ribam kucu...user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
24.7.2014 11:04:25   
big mum
Poz mame

Svi osim mm smo bolesni.Strahinja je u ponedeljak povraćao cjelu noć.Utorak samo jednom i imao malo proljeva.Da bi juče poslije podne Sofi počela povraćati i dobila proljev.Ja temperaturu i jaku mučninu.Kao da me voz pregazio.Nisam mogla mrdnuti,ustajala Sofi zamanta mi se krenem padati unesvjest.
Uvedem probiotik i na crjevnu dijetu.Jurtos sofi i ja bolje ali Strahinja dobio temp.39.Odvedem ga pedijatru kaže viroza i ako ne bude bolje sutras vaditi nalaze.
Opet mi je muka i preznojavam seuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
24.7.2014 23:16:20   
Jeltje
Cao drage mamice,

Samo da se pohvalimo, mi smo danas bili na drugoj kontroli, kukici su dobri - skidamo sirok povoj, napredovali smo skoro kilo od proslog puta i porasli smo 5cm...Sad imamo 5345gr i 59cm sa dva meseca i nedelju dana user posted image

Ljubimo vas user posted image

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
25.7.2014 7:49:55   
branki*
o,boze,big mum,kud vas strefi takouser posted image bzv.
doktorka,citam sta si pisala za pucanj,neverovatno,stvarnouser posted image

drugo nista,pijem caj,jos u pidzamama boza i ja..posle dorucak,tusiranje,pa cemo do mojih,dosao mi brat sa mora,pa da cujem kako se proveo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
25.7.2014 7:54:33   
doktorkakristal
jutro mame ,izgleda da ce biti suncano,ja da popijem kafu pa idemo da platim neke racune i provozam D u kolicima

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
25.7.2014 8:50:33   
adulence
dobro jutro mame,mene danas ceka sredjivanje kuce,ide vikend pa da mogu da se druzim sa mojom zvrcom....odvela sam je u vrtic,doruckovala i sad se zalecem na usisivac...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
25.7.2014 9:13:15   
Klarita
Dobro jutro i od mene!
K krenula juce u vrtic, sva je "opet" odusevljena vrticemuser posted image nije isla dve nedelje, pa je sad kao zapeta puska ujutru od kako svaneuser posted image

N se koprca u ljuljasci, a ja cituckam i pijuckam kafu...

Lep dan vam zelim!

BM da nam ozdravite sto preuser posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
25.7.2014 13:05:14   
pocahontas
klarita negde si pisala, ne mogu sad da nadjem gde, da ti beba svako vece u isto vreme place i da ne mozes da ga smiris nikako, htela sam da pitam jel proslo?
ovaj moj, svako, ali SVAKO, vece u isto vreme, od 19h pa dok ga ne okupam i ne stavim na spavanje (oko pola devet, petnaest do devet), tako place da mi hocemo da cupamo kosu sa glave, nemam ideju sta mu je, place i kad ga drzim i kad ga spustim, ma sta god on i dalje place, to sad traje vec nekih mesec dana i bas me nervira sto ne mogu da ukapiram sta mu je...nekad se desi da pocne da place tek oko pola osam, osam, ali svakako place sve do kupanja...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
25.7.2014 13:10:17   
Torbica
Cao mame,

ja sam danas drugaru dala injekciju, uhvatio ga lumbalni sindrom, bila da se izmasiram i sad idem da oribam auto user posted image ... To mi je instrukcija od mm, pa po decu. U medjuvremenu sam obavila kupovinu svega i svacega..
Poc, da mu nije kasno to vreme za spavanje? Probaj da pomeris raspored i 19-19 i 30 da ga stavis da pajki. Kupanje u 19 pa onda sve po redu, meni lici da je preumoran...
Poljubac svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
25.7.2014 13:19:10   
pocahontas
torbi user posted image ro mi je i mm rekao...stvar je u tome sto smo ga na pocetku u to vreme i kupali, ali je on i tada plakao kad ga stavim u krevet isto tako do pola devet, devet, pa sam onda i resila da ga kupam u pola devet...
aj da organizujemo neku kafu, mm je na godisnjem jos nedelju dana pa da iskoristimuser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
25.7.2014 14:05:42   
Torbica
Mozeeeeee! user posted image
Samo ti njemu vrati taj raspored, okupaj/podoji i spusti, dalje znas user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
25.7.2014 14:35:54   
big mum
Pozdrav svima user posted image
Ne mogu sad vas sve čitati,umorna sam.
Samo da se na brzinu javim.Kod nas je odprikie isto.Sofka i ja smo prizdravile ali su se muški razboljeli.Strahinji je skočila temp na 39.5 odvedem ga jutros i ipak nije viroza nego jaka upala grla user posted image dobio Hemomicin.Mm došao ranije s posla sa jakim bolovima u stomaku,odlazi ljekaru.Dehidrirao je primio infuziju,evo ga leži.
Od jutros nisam stala dok sam raskrčila sve po kući ,očistila, oprala napravila ručak,njih lječila,izdavala sirupe, tablete.Smotala 4 mašine veša oprala kupatilo ,spremila ormare.
Crkla sam,nisam jela od sinoć.

Odo nešto jesti srušiću se.



_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
25.7.2014 21:18:39   
mirkam
Pocahontas, identican problem smo imali.Samo sto sam ja njega oduvijek kupala u pola 8 i u 8 na spavanje. Pocinjao je da place oko 6 i bukvalno se nije gasio do kupanja. Ma nista mu nismo mogli, nosi, spusti, pali razne igracke da sviraju, vodi napolje, sve dzaba.To je bilo negdje kad je imao cetiri mjeseca i jednostavno je proslo samo od sebe. I sad mu se desi ponekad da napravi tako haos, ali bogu hvala rijetko. Sto kazes, kosu da cupas sa glave. Ja sam bas bila sva u panici, ne znam sta je djetetu. I eto, samo je proslo odjednom, kao sto je i doslo...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
25.7.2014 21:42:50   
Ana RR
Poc, tako je svojevremeno bilo i kod nas user posted image jedino ga je mleko smirivalo, kako ga popije tako sve prestane da ga muči user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
25.7.2014 21:52:12   
doktorkakristal
zdravo mame
POC slazem se da pomeris kupanje,mada je i D imala fazu sa tim histericnim placom uvece ja sam povezivala sa umorom,proslo samo od sebe,cudim se kako se tako neke stvari brzo zaborave user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 6:31:38   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.

Danas ce biti lep dan tako da smo opet u akciji D i ja. Mm je na poslu. Videcu sa mamom da mi pricuva D da ja mogu da pokosim ostatak dvorista jer mm juce nije stigao. Preveliko nam je dvoriste tesko se stigne za jedan dan sve.

Nabrala sam gomilu paradajza tako da cemo mama i ja mozda sutra da ga kuvamo. Preukusan je ali je bas ispucao od kise.

nemam ideju za obroke danas sta da nam pravim iskreno. Stalno vrtim povrce iz baste kao ludak (tikvice, paradajz, paprika, krompir, blitva, kukuruz secerac, cvekla i ono klasika sargarepa luk i to). Od tikvice vise ne znam sta nisam pravila, komotno mogu da objavim knjigu tikvice na sto nacinauser posted image Voce mi propada jer zderemo lubenice kao blesavi i dinje. Eno juce sam bacila smokve i kajsije prosto ne znam jos kad bi sve pojeli. Muka mi je vise od kuvanja al ne zovu ni moja mama ni sveki na rucakuser posted image .

Sto se tice tog dranja uvece, i mi smo to imali. hehehe..Al ja uzmem da se igram s njom pa se ona cerekala al nije ni to dobro igranje pred spavanje al bar nije plakala. Isto sto svi kazu kako doslo tako oslo. user posted image A i kod nas nije dugo trajalo od nekih recimo pola 7 pa do kupanja pola 8 i u osam sikanje i spavanje. Ja sam isto za kao i Torbica da se pomeri onda na ranije sve. Al ja stvarno nemam prava nesto da pricam jer je moja D katastrofa spavac. Svaka sitnica je probudi. Tako otprilike kad je bila mala kao pocahontin decak trzala se na svaki sum. Mama mi govorila da idem da je vodim da joj salivaju stravu. Hahaha..Jao Boze a cega bi se tako mala beba mogla uplasiti???Jos ceo dan ona i ja bile same nigde nikog. I kazem mami da joj sazreva nervni sistem ali jok ne ona se boji neceg aha, da.

Odoh mame. Sudova imam krsa od sinoc, bar jedan sud svako jutro me doceka u sudoperi a jutros puno sudopera, mm je kasno vecerao, pa jos jeo lubenicu pa cuda ziva.

Pozdrav mame

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 7:02:27   
mirkam
Jutro mamice...
Mi aktivni od 6h, tj M, a ja budna od pola 5, mm tada otisao na posao...
Dusa mi spava vec danima, al nema sanse da se naspavam cini mi se ikada! M kad spava preko dana sto puta se probudi, te cucla, te da ga pomazis, tako da nista od odmora kad on spava.Jao kad ce da poraste vise user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 8:26:41   
branki*
sto me nervira kad otkucam poruku i on me izbaci da nisam kao ulogovana,uf,dodje mi da ga tresnemuser posted image
idemo ispocetka..
dobro jutro,mame!
ljiso,kako volim da citam tvoje postove,ti to tako lepo opises,docaras tu atmosferu na selu,prosto kao da mogu da osetim miris tog paradajza koji spominjesuser posted image
boza spava,mm na poslu,cekam da ovaj mali ustane,pa da przim przenice za dorucak.juce skitali,mm vodio bozu posle na bazen,ja prala prozore,glancala,imam i danas.kako volim kad sve preribam,pa mi sve mirise na lenor i sve cisto,uf,bas uzivam.
mada,bi volela da idem i na neko sunce,da malo me uvati neka boja,bas sam bela.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here