|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 19:20:55   
lelaigor
M@rty, pa super! Dao nam Bog svima u ovoj temi da se tako brzo i lako porodimo kao ti! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 19:27:15   
branki*
marty,to kod tebe bas ekspresno,ocaS Poslauser posted image bravo,neka je ziva i zdrava bebicauser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 20:12:43   
vonavoj
marty,pa to je stvarno ekspresno!! divno,zelim i ja tako!!user posted image cestitam,da je ziv i zdrav! za malo da docekas termin!
njica,bas smo se pitale gde si!
inace,danas su se porodile i komsinica i snajka,i to obe pre termina,jednoj bio 17.8.a drugoj 28.8..user posted image user posted image
puno beba!!

(odgovor članu M@rty)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 20:21:20   
bubulence
secam se kada se poradjala sa Vukom, nesto malo pre 10h nam se javila da je bila na pregledu i da je dr rekao da ce se uskoro poroditi i rekla nam da ima slabe bolove ali da je kod kuce. posle 2 ipo sada nam javila da se porodila. svi smo bili u soku

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 20:31:46   
branki*
uf,crkla sam sad.gospodin boza nasao kanticu sa eurokremom,otvorio i jeo,ajde sto je je jeo,nego je umocio i prste i sake,pa muvao unutra i sa tim rukama pipao sto,eurokrem svuda.odvedem ga u lavabo da mu ih operem ,ceo lavabo umazan od eurokrema.onda uzmem da dovrsim usisavanje i da rasklopim onaj usisivac,glupa medjuposuda se zaglavila i kako sam vukla,prospe mi se ona prnjava voda po kupatilu,poludela sam,do sad sam ribala.sva sreca,pa nije bilo mnogo prljavo ,pa voda nije bila kako ume.sutra znaci moram pored odlaska u banku,kupovine,farbanja i uobicajenog da lepo bolje oribam kupatilo.i pukao mi i otkinuo se srednji nokat,znaci moram sve da ih secnem,a taman poraSLI LEPO.uf!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 20:39:35   
bubulence
moje dete je od 5 napolju sa tatom, izasli da se vozaju biciklicom, ko zna gde su zavrsili. ja im pekla palacinke, eno ih skroz hladne... sigurno su isli negde da ruckaju...
isto sam sredjivala stan ali nije bilo strasno...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 20:40:35   
mika79
branki tebe je baš krenulo danas, nemoj sutra ništa mnogo raditi sutra je Sveta Petka (Paraskeva). Njica verujem da je bilo divno na medenom mesecu. Mi smo se vratili sa krštenja, kumić je bio tako dobar ni jednom nije zaplakao i definitivno decu treba krstiti što ranije, kumić ima 7 meseci.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 20:49:46   
branki*
nisam znala da je sveta petka sutra,dobro si mi rekla,necu.ja cekam mm da dodje sa posla,przila ustipke...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 20:55:26   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: bubulence

secam se kada se poradjala sa Vukom, nesto malo pre 10h nam se javila da je bila na pregledu i da je dr rekao da ce se uskoro poroditi i rekla nam da ima slabe bolove ali da je kod kuce. posle 2 ipo sada nam javila da se porodila. svi smo bili u soku

carica! bas ima dobro iskustvo,i ipak mora da se cuva!
joj,najela sam se lubenice,a pre toga virslice i jogurta,bice ovo divna noc!user posted image
a nije sutra crveno slovo..user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 20:55:52   
mika79
To je letnja nije crveno slovo nego crno podebljano ali ipak sutra se ne radi. Ja znam jer je to slava u jednom selu kod Mitrovice i dok sam išla u srednju školu odlazila sam kod drugarice na slavu. Ja sam se malo smirila kad mi je dr rekla da se ne brinem da je to od pregleda, lakše mi je, odmah sam otišla kod frizera pa na kršenje i baš mi je prijalo, nije bilo veliko društvo.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 21:00:03   
branki*
sveta petka-zastitnica zenauser posted image


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 21:10:42   
bubulence
miko sutra manastir Petkovica u Sisatovcu slavi slavu, bude predivno. obozavam taj manastir, tako se osecam lepo kada odem tamo... mi smo i Emu krstili u tom manastiru jer je Sv. Petka zastitinica zena. blizu ti je, ako te ne mrzi mozes skoknuti. stvarno vredi videti...
a inace smo mi nju krstili sa 2 meseca i bila je predivna, skoro celo krstenje je prespavala, tek se pred kraj probudila i onda se zagledala u onaj veliki luster... tako je proslo njeno krstenje, i drugo dete planiramo odmah dakrstimo, mozda i vec u prvih 40 dana ako nam vreme bude dozvoljavalo.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
8.8.2014 8:32:36   
vonavoj
jutro,da li je moguce da sam prva!
pojela musli,na silu,nije mi legaouser posted image ..divan dan za neraditi nista!
moram polako da se pakujem za Zlatibor,u nedelju idemo na svadbu,sutra ce mm da pere kola,ponedeljak nabavka i evo ga utorak!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
8.8.2014 8:36:31   
branki*
tu sam ja,vonuser posted image dobro jutro!
joj,kako je to lepo,pakovanje,pripreme za odmor,putovanje,to mnogo volim,uzivam.bice vam lepo.
ja ne volim musli i ne jedem,moja najbolja drugarica cim ustane prvo to zbucka i pojede svako jutro.
mi danas moramo do banke,pa da pokupujem kojesta,sinoc napravila punjene paprike,sad samo da ih skuvam i zapecem.popodne odvajam za sebe.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
8.8.2014 8:43:39   
eca89
Cure i ja se pakujem za more, sutra idemo, jedva cekam, da se brckamo malo i da se odmorimo!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
8.8.2014 8:44:31   
bubulence
dobro jutro i od nas.
Boze kada cu normalno spavati....
i ja bih trebala do banke ali mi nije blizu pa me jako mrzi, ali moracu... uostalom mislim da u novcaniku imam najvise 200 din a svasta mi treba iz radnje...
Von blago tebi, ja mislim da mi ipak necemo stici na Zlatibor jer mm sprema diplomski a nema bas mnogo vremena... sinoc smo pricali , on kaze da idemo E i ja sa mojom mamom a meni se ne ide bez njega...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
8.8.2014 8:45:31   
bubulence
eca tek tebi zavidim user posted image , lepo se provedi!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
8.8.2014 8:46:23   
branki*
eco,gde idete?lepo se provedite i nauzivajte!
bubi,iz cega sprema dipl?i ja imam otprilike 200 dinuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
8.8.2014 8:50:24   
eca89
Hvala, idemo u Hrvatsku, Istru, tacnije Umag i Porec, blizu nam je, a predivno, nadam se da ce nas i vrijeme poslužiti. Mislicu na vas sve vas user posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
8.8.2014 8:52:39   
vonavoj
sve smo nesto utanjile sa parama,i ja moram do bankomata! a zivim u naselju gde nema ni banke ni bankomata,sve moram u grad..
branki,i ja odvajam popodne za sebe,zakazala sam pedikir,nadam se da ce mm doci na vreme sa posla,da mogu da odem u miru..i kad se vratimuser posted image
bubulence,bezveze ako necete ici,sigurno bi vam prijalo!
eco,uzivajte!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
8.8.2014 8:55:31   
vonavoj
ja imam 400user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
8.8.2014 8:59:42   
branki*
eco,kako blizu,gde zivite vi?lepo je hrvatsko more,ja od kako sam isla kao dete vise nisam nikad.nije ni meni banka bas u kraju,ali moram.posle ide vikend,a nemam onu karticu za bankomat.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
8.8.2014 9:01:58   
vonavoj
bogami,meni do sestre ima 650km..Zadar...user posted image
zato nisam ni isla..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
8.8.2014 9:02:43   
bubulence

IZVORNA PORUKA: vonavoj

ja imam 400user posted image


hihihi bolja si od nas!!
Eca i brcni se za nas user posted image .
branki ako mislis na temu nemam pojma, a zavrsava graficki inzinjering... mada ne radi u struci i verovatno nikada nece. planira sada da upise masinstvo jer mu treba svega nekoliko predmeta razlike a to bi mu bilo odlicno i za ovaj posao koji radi sada.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
8.8.2014 9:12:18   
branki*
ma kakvi tema,nisam ti ja toliki naucnik,nego sta je studirao i to.pa,neka da,sto da ne,pogotovu ako mu treba za posao.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here