|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 14:12:32   
mika79
Poslala sam ponovo, ali nemam je u poslatim neznam šta se dešava. Doktor sa kojim sam se dogovarala za porođaj je Slavko Arbanas.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 14:17:42   
M@rty
Zdravo okruglice. Ja sam jos uvek tu. Jos 6 dana do termina a bebac nece napolje, a u sedmom mesecu digao uzbunu.user posted image Opasan je, jos u stomaku je poceo sa zeza. Aktivirala sam se bas, setam, sve radim po kuci, penjem se na 4. sprat peske ne bi li osetila nesto nalik pravih porodjajnih bolova, ali on nece kad bi ja to htela, ceka sigurno termin. A ko zna mozda i preguram user posted image

_____________________________

...ti si moja snaga, ti si sve u mom zivotu...
02.05.2010. M&V

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 14:20:06   
vonavoj
marty,lepo ti bubulence rekla da ces dogurati do termina..a toliko su te dr plasili..i sad sve radis i nista! ako,treba biti oprezan!

(odgovor članu M@rty)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 14:25:29   
mika79
Trudnice imam pitanje jutros sam bila kod dr i dr. me pregledala i malo pre vidim na gaćicama rozikast sekret nema ga mnogo, oset_im bebu kako se pomera, da li je moguće da je od pregleda?

< Poruku je uredio mika79 -- 6.8.2014 14:26:12 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 14:32:48   
M@rty
Von ipak ce biti bubi u pravu user posted image , ali ipak bolje sto sam mirovala, ko zna sta bi bilo da nisam poslusala doktora.
Miko ja mislim da je od pregleda, ako ti ne ide dosta krvi vec je rozikasto nema razloga za brigu. Ali za svaki slucaj prati da ne dodje do veceg krvarenja. U tom slucaju pravac u bolnicu.

_____________________________

...ti si moja snaga, ti si sve u mom zivotu...
02.05.2010. M&V

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 14:46:21   
mika79
Marty hvala i ja mislim da je od pregleda, nije crveno nego rozikasto i samo malo je bilo, sada nema ništa, beba je aktivna. Nemam nikakvih bolova, jutros ctg nije pokazivao kontrakcije. Pratiću stanje ako krene krv pravac bolnica. Ja još ništa nisam oprala za bebu evo sad me frka uhvatila pa sam uključila mašinu sa tetra i švetskim pelenama.

(odgovor članu M@rty)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 15:06:26   
bubulence
mika opet nisam dobila pp... a za tog dr nisam cula, ali sam cula za nekog cini mi se, Jovanovica, hvale ga....
za to rozikasto mislim da ne moras da se brines, desi se posle vaginalnog pregleda. samo prati.
marti user posted image , neka Luke u stomaku. vidis da mu je lepo user posted image

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 15:16:02   
M@rty
Hehe bubi neka ga. Ali ja sam bas nestrpljiva da ga upoznam. Ima da me iznenadi kad se najmanje budem nadala. user posted image

_____________________________

...ti si moja snaga, ti si sve u mom zivotu...
02.05.2010. M&V

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 15:16:28   
Enalen
svecano se upisujem user posted image
danas smo 5+2dana i sledece nedelje camo videti koliko nas je ustvari user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 15:27:53   
bubulence

IZVORNA PORUKA: M@rty

Hehe bubi neka ga. Ali ja sam bas nestrpljiva da ga upoznam. Ima da me iznenadi kad se najmanje budem nadala. user posted image


eto njega do ponoci user posted image


IZVORNA PORUKA: Enalen

svecano se upisujem user posted image
danas smo 5+2dana i sledece nedelje camo videti koliko nas je ustvari user posted image


dobrodosla draga user posted image

(odgovor članu M@rty)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 16:06:26   
srculence25
Enalen dobro dosla user posted image
Bubi slatko me nasmeja kad sam procitala za bacen fotoaparat user posted image ali mogu da ga razumem meni se slicno desilo kad sam tako sa smecem slucajno bacila 1000 din user posted image

< Poruku je uredio srculence25 -- 6.8.2014 16:08:38 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 16:11:23   
bubulence
srculence on je do sada bacio kljuceve od auta, kesu sa Eminim stvarima i sada fotoaparat. valjda ce jednom nauciti...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 16:17:17   
srculence25
user posted image user posted image sta ces bubi vidis koliko je zaljubljen u tebe ili najbolje da ga vise nepustas da baca smece

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 16:24:16   
bubulence
hihihi da da, i ja se tesim da je zaljubljen user posted image . ja toliko mrzim da izbacujem smece da me ne zanima, lakse mi je da kupim aparat nego da jddnom izbacim smece user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 17:08:14   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Enalen

svecano se upisujem user posted image
danas smo 5+2dana i sledece nedelje camo videti koliko nas je ustvari user posted image

user posted image user posted image
bubi,tm je car! a ti si jos bolja,navikla se,ja bi trazila odmah da mi kupi drugi!user posted image
TIka se ubi od spavanja,vidi se da nije zdrava..mukica..sad sam joj dala paracetamol,jedva govori..
a mene beba ubi,toliko se vrti,valjda oseti moju nervozu..sad sam skuvala kafu,a mm se igra sa T.

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 17:41:15   
plačljiva
Enalen dobrodošla user posted image želim ti lepu i laganu trudnoću...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 22:46:36   
miimiica_28
Dobro vece drage moje , ja sam 11+3 nedelja ,a tiker nemogu postaviti zato sto tipkam sa telefona dok imadnem volju da sjednem za laptop . Dali su vama stopala ispucala u trudnoci ovo mi se prvi put javlja hrapava koza iako vodim brigu o nogicama ovo je bas previse. Za bolovanje je u Austriji jako tesko izganjati ako te nista neboli hvala bogu neboli me nista samo sto imam strah da nekrene nesto po zlu jer radim kako sam vec pisala tezak posao .. nadam se da ce sve biti u redu ...
Srculence tako i kod mene se stomacic zaokruzio hehe bas slazko izgleda i mm tako kaze ..

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 22:48:03   
miimiica_28
Enalen dobro nam dosla zelim ti laku i skolsku trudnocu cestitam oduser posted image srca

(odgovor članu miimiica_28)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 23:08:58   
miimiica_28
Napravila sam tiker nadam se da se vidi cak sam i sliku bebice sa Uz postavila user posted image

(odgovor članu miimiica_28)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 23:17:24   
SunFlower
Cao devojke, dobrodosle nove trudniceuser posted image
Mimice, i ti si u Austriji? Da nismo sugradjanke?user posted image Upravo to je i meni moja doktorica pricala, da ovde sve zene rade do 32. nedelje, tesko se dobija bolovanje. Ja ne radim pa me nije mnogo zanimala tematikauser posted image
Inace, kod mene i dalje glavni problem los apetit + konstantna glad!!! Majko moja, moram na tri sata da jedem kao novorodjence, a nista mi se ne jede, pa vrtim jedno te isto, voce, povrce, hleb sa nekim sirkom ili eurokremom... I ukocila me straznjica ovih dana, razmicu se kosti pa me urnisu.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 0:04:53   
Sanjalica1980
Miimiice kako je slatka bebica. Ima puno mesta da se vrti.

Ove moje bebice nemaju bas mesta pa se gurkaju user posted image


(odgovor članu miimiica_28)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 0:05:59   
dijana1*
Trudnice trece tromesecje posaljite pp da vas stavimo na spisak pa da navijamouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 7:23:00   
mika79
Dobro jutro user posted image ko pije kafu. Mene je uhvatila frka, još imam po koju kap crvenkastoguser posted image ništa me ne boli i dalje mislim da je od pregleda ali i da će uskoro krenuti porođaj. Mi danas krstimo kumče kako ću izdržati nemam pojma.
Bubulence nisam čula za tog dr. da nije Petrović.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 9:13:50   
bubulence
dobro jutro!
miko jeste Petrovic , pogresila,sam. poradjao mi je dve drugarice, obe su prezadovoljne. stim da je jedan otisla i rekla da hoce carski jer na prvom porodjaju prosla lose, on odmah rekao da nije problem i posle kada su odneli da ga caste on im vratio kovertu a uzeo kesu sa picem i bombonjerom... a uopste se nisu znali ranije.

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
7.8.2014 9:15:07   
bubulence
miko zasto ne pozoves dr da pitas za to krvarenje?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here