|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
5.8.2014 21:08:15   
vonavoj
stigli od dr,dobila osmpamox,uvecani krajnici,puni belih cepova..kaze od prljavstine..divota,kod svekijevaca je prljavo,govorim mm,tepisi nisu prani nikad..a deca se igrala na podu,sa barbikama..jbg,ne mogu je bas pratiti...bas sam besna..
idemo u utorak,pije sirup do ponedeljka..
inace,najela sam se sad lubenice,bice veselo nocas!user posted image
mami mami,bice sve ok! ukucaj na google kalendar trudnoce,tu ti izadje koja si nedelja!

(odgovor članu mami mami)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 7:42:01   
bubulence
Dobro jutro !
ustala sam pre 6 user posted image . mm sinoc ostavio otvorenu terasu pa mi je usla muva velicine vrapca i zujala mi oko glave toliko da sam poludela i razbudila se. obrisala casom parkete i raspakovala ostatak stvari i ne planiram nista vise da radim jer smo sinoc sve lepo sredili i spremili rucak za danas... znaci uzivanje...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 8:28:29   
branki*
gde ste,drugariceuser posted image
ja sam ujutru kao osamucena..boza juce dobio temperaturu,nemam pojma od cega,i pred spavanje mu dam cepic i lepo je spavao.jutros nema.videcu u toku dana,praticu ga.kisa se razvalila i sinoc i jutros.ja se komirala sinoc bas rano,zaspala kao top,ali sam se posle budila..ne znam sta cu za rucak,a i mrzi me.trebalo da zovem dr da odem i to me mrzi,a i necu da izvodim bozu jos nigde,neka ceka.nesto me sve mrzi trenutno..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 9:20:01   
vonavoj
jutro! losa noc iza mene..ne pamtim kad sam se budila zbog deteta,ali je bas lose spavala,u 5 je pipnem vruckasta i upiskila se...a to nije nikad radila..verovatno zato sto je lose spavala,bas hrce i jedva prica...presvukla je,stavila kod mene i onda je pocela da mi govori okreni se tamo,amo..jedva zaspala..da bi u pola 8 rekla,ajmo u kuhinjicu..sad sam joj dala eferalgan,sva je njanjava..i lepo je jela.. bem ti krajnice!
branki,jel i B boli grlo?
bubulenceuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 9:54:31   
branki*
von,pojma nemam,kod njega ti je sve nagadjenje,ne deluje mi da je crveno,a nisam ga vodila kod dr,jer sem te temp sinoc nista drugo nema.sad je malo usporeniji nego inace,jeo je kao i obicno,videcu danas.temp nema.ma,nervira me i to sa decijim dr.lepo smo imali super dr,stvarno,koja zna sve o bozi i inace je super i sad ona presla u bolnicu,a mi mora da biramo drugog u domu zdravlja.a,ti drugi se toliko frljaju antibioticima i lekovima,cudo jedno.mislim,nemam ja nista protiv lekova,dajem mu,ali oni niti uzimaju briseve,nista,odmah antibiotik sirokog spektra i to je to.pa,sta ako u pitanju nije bakterijska inf ,nego virusna.kako to napamet?i to mi se ne svidja.a,mrzi me da se prepucavam sa njima.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 9:55:53   
bubulence
uh, misevi mali, nema nista gore nego kada se deca razbole. ljubimo i Bozu i Tiku i da sto pre ozdrave user posted image .
nas dve smo isle u setnjicu, bile smo nekih sat vremena, mozda malo vise. napolju je lepse nego u stanu, bas je prijatno...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 10:02:24   
branki*
hvala,bubi,ljubi emuuser posted image
jeste,lakse se dise napolju,u stanu je malo kao zapara.i ne bila od ovolike vlage i kise.ja malo ipak brisala,igram se sa bozom,dosadno mu je,vidim.moracu da skoknem do obdanista,valjda su prosle te boginje,da ide malo,da bude sa decom i da promeni sredinu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 10:06:08   
miimiica_28
Sanjalice zelim ti sretan rodzendan od srca sa malim zakasnjenjem .. zenice vidim gojite se kao i ja nemogu nosta da obucem user posted image kupila sam tajica hhehe najkomotnije .... ja sam uvijek u pokrezu ganjam bolovanje da neidem raditi u strahu sam zbog bebe, radim tezak posao sa jakim sredstvima za ciscenje na bazenima , nadam se da ce me osloboditi posla user posted image . Veliki pozdrav za trudnice drage Mimica

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 10:38:50   
bubulence
mimice napravi ticker, koja si ti sada nedelja...? ovde se dobija bolovanje bez problema...
branki verujem da mu je dosadno, vrtic je zakon, ja bih tako volela da Emu prime sada za septembar ali se nesto ne nadam mnogo jer je uzasna guzva a mi ovde i nemamo neku vezu

(odgovor članu miimiica_28)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 10:41:11   
jovicaa
da super je vrtic, ali evo aki posle samo nedelju dana, vec bolestanuser posted image imao je temp jutros i kaze boli ga stomak....

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 10:45:53   
mika79
Dobro jutro trudnice, ja sam se vratila od dr. pregledala me i kaže da se grlić skratio i da može uskoro da krene porođaj. Bubulence bila sam i kod dr. koji bi trebalo da me porodi, epidural se ne plaća, samo se moraš prijaviti kod anesteziologa jedina caka je što ako porođaj krene pre podne dobijaš ga, ako krene uveče ili u toku noći niko ti ne garantuje da ćep ga dobitiuser posted image

(odgovor članu miimiica_28)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 10:47:54   
jovicaa
to se dogovorite sa anesteziologom, verovatno da moze da dodje, idite na razgovor sa njim.


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 10:55:06   
bubulence

IZVORNA PORUKA: mika79

Dobro jutro trudnice, ja sam se vratila od dr. pregledala me i kaže da se grlić skratio i da može uskoro da krene porođaj. Bubulence bila sam i kod dr. koji bi trebalo da me porodi, epidural se ne plaća, samo se moraš prijaviti kod anesteziologa jedina caka je što ako porođaj krene pre podne dobijaš ga, ako krene uveče ili u toku noći niko ti ne garantuje da ćep ga dobitiuser posted image


pa tako nekako je i u NS samo sto se mora platiti. ali i ja nesto mislim da bih mogla da se dogovorim sa anesteziologom. koji dr ce te poradjati?
meni se svidja opcija da se porodim u SM jer bih svakako dosla kod mojih 10ak dana pre porodjaja zbog Eme, ovde ne bih imala kome da je ostavim . a od njih mi je SM na 10km a NS na 50km..

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 10:57:27   
mika79
Jovice posle podne i u toku noći je samo dežurni anesteziolog a ako ima neka druga operacija prioritet su te operacije. U principu možeš da se dogovoriš sa anesteziologom ali ako on ne radi morao bi da dolazi naknadno a to je već neka druga usluga.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 10:58:29   
vonavoj
i kod nas je fora sa anesteziologom,nije sigurno da on moze da dodje kad je potrebno,jer ima valjda samo dva koji to rade..ako je na operaciji,ne moze.valjda i nocu..tako da bolje da se pripremis da ce boleti,pa ako dobijes epidural,superuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 11:01:25   
mika79
Bubulence imaš pp. Ja se neću dogovarati da anesteziolog dolazi naknadno ako bude tu super a ako ne biće bez epidurala.

< Poruku je uredio mika79 -- 6.8.2014 11:03:58 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 11:02:42   
daca77
Dobar dan!!!
Miko, sitno brojis?!user posted image
Kod nas su ukinuli epidural jos pre par godina... user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 11:08:33   
mika79
Daco usitnilo, ja bih volela da izdržimo bar do 20-tog, da beba malo poraste, ali kako bude samo da sve bude u redu. Kad radiš OGTT, čitala sam da treba da radiš jer je beba naprednija koliko sam razumela, meni je celu trudnoću beba naprednija 10-tak dana i radila sam OGTT bio je dobar.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 11:14:47   
vonavoj
nema nam njice,marty,ishler,gde su devojke!
i moja je beba 9 dana naprednija,ali to nema nikakve veze,to su samo mere..a secer mi je dobar! i mi smo razlicite! user posted image

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 11:20:41   
daca77
Miko, meni ogtt pre trudnoce nije valjao, a sada mi je secer ok. Beba je po dr naprednija par dana, ali posto imam IR, salju me da odradim test. To ce biti u subotuuser posted image

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 11:22:59   
plačljiva
Dobro jutro drage moje user posted image pijem kaficu sa vama...Trenutno sam na pauzi od lekara,cekam septembar i kontrole za sve...Tada radim i UZ i OGTT i briseve,ma sve...user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 11:34:35   
branki*
bubi,i ovde ti je za vrtic haos,ceka se oko godinu dana,ali ja sam znala tu jednu zenu koja je glavna,pa su ga odmah primili.
miko,znaci jos malo,verovatno si uzbudjenauser posted image
mimice,gledaj da ne radis,pogotovo jer ti je posao tezak i kazes da radis sa hemikalijama,kod nas daju bolovanje odmah,ne prave pitanje.

< Poruku je uredio branki -- 6.8.2014 11:40:33 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 12:05:32   
Sanjalica1980
Miimiice hvala ti user posted image

Ja sam za 12 nedelja dobila 1kg ali cini mi se da bas jedem. Imam velike napade glade a u isto vreme mi muka user posted image
Stomak mi je ogroman. Kao da sam u 7 mesecu. Sada je vec pravi trudnicki. Od dole krece i zaokruglio seuser posted image
Izgleda da ove moje bebice brzo rastu. Bicu kao trokrilni ormar do krajauser posted image

(odgovor članu miimiica_28)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 12:09:01   
bubulence

IZVORNA PORUKA: vonavoj

nema nam njice,marty,ishler,gde su devojke!



sada sam bas isla na face kod marti ali nema nista... verovatno je jos uvek 2u1...
miko sada cu da vidim pp.
branki , ovde ako nemas vezu ne vredi ni da konkurises, ali ajde... da ne bude da nismo ni pokusali...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
6.8.2014 12:12:48   
bubulence
miko nemam pp user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here