|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 21:09:10   
Torbica
MI smo se bas lepo druzile.. user posted image
I konstatovala sam ponovo da sam upoznala ovde bas bas divne zenice... a za neke koje sam mislila da su bas divne i sa kojima sam godinama bliska, bas i nisu onako kako sam mislila user posted image
Decica spavaju a mi caskamo uz vince. Svratih da cujem da je Ivka dobro! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 21:27:25   
Didy
O, da, baš smo se fino družile. user posted image A i deca su uživala. Sad čekamo povrtanu posetu dok je još lepo vreme pa možemo dvorišta da koristimo. user posted image
Mi smo od jutros van kuće. Došli iz Novog Sada, kaže mm - Zvali nas baš sad kumovi. I tako ja danas s kafe na kafu. user posted image Sreća pa smo imali ručka od juče, pa nisam baš totalna nemajka.
Konačno sad malo kuliranja, deca spavaju, mir i tišina svuda. user posted image
Pok, nismo išle na Štrand, Stefan ima neku infekciju uha koja je malo zakomplikovala sve, tako da nema kupanja dok se sve ne sredi.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 21:36:30   
Sanjica26 RR
Blago vama kad ste blizuuser posted image Meni su sve divne zene koje su mi prirasle uz srce daleko.
Mi smo isto potrpali decu na spavanje. Bas sam sam umorna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 21:45:01   
big mum
Veče mame user posted image

Evo moja banda još virka ispod prekrivača,zovu me.danas smo se baš lijepo zabavljali,plesali uz čika Freddie-a & Queen.Pravili sladoled ,pravili kućicu od podnih puzzli.Mazali palačinke sa eurokremom (i još neštouser posted image prali suđe.
Baš nam je bilo zabavno.

Torbi -trebalo mi je dugo vremena da prihvatim činjenicu da nemam majke.Bila sam njena mala maza.Najvjerovatnije bih i ja razmišljala drugačije da je ona tu samnom.
Sad puno više cjenim majku i samu ulogu majke u životima svoje djece ma kolika ona bila.Gledam na to iz nekog drugog ugla.
Hvala Bogu imaš svoju majku i vjerujem da sve mame vole svoju djecu ,samo to neke ne znaju to da pokažu.Citiracu ovaj predivni tekst sa porodičnih odnosa

"Majka te je nosila devet meseci u svojoj utrobi , imala mučninu nekoliko meseci , bila oteklih nogu i kože koja se širi i puca. Ona se borila da se popne uz stepenice, i zadihala se svakog puta i pri najjednostavnijem zadataku – obuvajući cipele. Pregurala mnoge neprospavane noći, prevrćući se u pokušaju da se namesti,i prošla kroz velike vredne bolove da te donese na ovaj svet. Ona je postala tvoja medicinska sestra , tvoj kuvar , tvoja sobarica , tvoj vozač , tvoj najvec´i fan , tvoj učitelj , tvoj najbolji prijatelj . Ona se bori za tebe , plače nad tobom , stavlja sebe na drugo mesto , nada se najboljem za tebe, ponekad poludi od brige, ali NIKAD BAŠ NIKAD ne traži ništa za uzvrat , jer te voli beskrajno!"



Odoh da spavam,svima vam želim mirnu i laku noćuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 21:57:47   
Torbica
Uzvracamo obavezno!user posted image
Big mum,divne reči...Sećam se da sam bila zabezeknuta činjenicom-koliko puta se bebana presvuče/podoji/nahrani/a tek koliko pažnje i ljubavi usmeri ka njoj.Toga sam postala svesna tek kad sam postala majkauser posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 22:29:08   
superm

IZVORNA PORUKA: big mum

"Majka te je nosila devet meseci u svojoj utrobi , imala mučninu nekoliko meseci , bila oteklih nogu i kože koja se širi i puca. Ona se borila da se popne uz stepenice, i zadihala se svakog puta i pri najjednostavnijem zadataku – obuvajući cipele. Pregurala mnoge neprospavane noći, prevrćući se u pokušaju da se namesti,i prošla kroz velike vredne bolove da te donese na ovaj svet. Ona je postala tvoja medicinska sestra , tvoj kuvar , tvoja sobarica , tvoj vozač , tvoj najvec´i fan , tvoj učitelj , tvoj najbolji prijatelj . Ona se bori za tebe , plače nad tobom , stavlja sebe na drugo mesto , nada se najboljem za tebe, ponekad poludi od brige, ali NIKAD BAŠ NIKAD ne traži ništa za uzvrat , jer te voli beskrajno!"




Sta reci...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 22:35:07   
superm
Bas lepo sto se vidjate I u 'stvarnom svetu'. I ja imam zelju da upoznam neke mame sa RR, ali ne znam kako to da izvedem.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 22:44:38   
Sanjica26 RR
superm gde ti zivis?user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 22:45:21   
superm
U Bg-u.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
3.8.2014 7:58:15   
mirkam
Jutro mame...
Sve ste relativno blizu, i super je sto mozete da se vidite..ja sam baaas daleko, al svratite kad krenete na more user posted image
Moj M je jedan teski zezator. Ma sekundu ne mogu da ga ostavim samog (mislim makar do wc-a da odem), odmah se buni. I bas je nesto nervozan u zadnje vrijeme, jedva cekam da vise nikne taj zubic. Al nema nista ni oteklo, ni crveno, a pedijatrica kaze da ce skoro nici user posted image .Pipam non stop, kao sasava, al nista jos..

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
3.8.2014 16:05:42   
emicaa
Pa gdje ste vi mamice drage,evo i mene konačno,juče se vratili iz Bosne,baš sam odmorili ali vrijeme je bilo strašno,svako veče nevrijeme.T imala temperaturu i proliv ali nije prehladjena pa možda će taj čuveni zubić ali ne nadam se puno,ako izbije dobro došao a ako ne izbiće nekad.Moja mama je sad ovde pa stalno vodimo borbu,oko oko Teodore po svom a ja po svom user posted image .Inače imam novu tetovažicu,za svoju princezu sam uradila slovo T user posted image .Nadam se da ste vi sve dobro i da su vam dječica zdrava,baš mi je falila ringeraja....

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
3.8.2014 19:58:43   
adulence
Big mum bas predivno,jao vojvodjanke ja imam neopidivu zelju da vas upoznam,ovih dana nagovaram mm da se spakujemo jrdan dan do ns-a pa eto ako uspemo javicu vam se...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
3.8.2014 22:06:20   
doktorkakristal
zdravo mame da se javim mi isli na neku svadbu juce,nije bilo lose,danas se opet vratila u stan sa D,sad neko nevreme,do malopre je bio bas haos sada se malo primirilo pa sam ukljucila laptop,sve vas pozdravljam

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
3.8.2014 22:18:05   
Torbica

IZVORNA PORUKA: adulence

Big mum bas predivno,jao vojvodjanke ja imam neopidivu zelju da vas upoznam,ovih dana nagovaram mm da se spakujemo jrdan dan do ns-a pa eto ako uspemo javicu vam se...

Obavezno! Ja ti dugujem tunikicu, molim te javni se bar dan ranije! user posted image
Otpadam!
Anastasija je danas otisla kod bake u Suboticu, Djordje kod svekijevaca u Banovce! A nas dvoje smo celo popodne mazili ovo najmladje čudence, velika je maza! Tišina u kući bez ovo dvoje, neopisiva! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
3.8.2014 22:44:38   
Štetica
Torbi sad si me podsetila na moju zaovu.Imaju petoro dece,od toga se cetvoro razbezalo kod baba,deda,ujaka za vreme raspusta,samo je najmladja(5god)kuci.Zovem je pre par dana da vidim sta rade,a ona onako kroz pricu kaze " od tolike moje dece morala sam komsiju da posaljem do apoteke,ova mala imala temperaturu,kad mi trebaju nema nikoga". Slatko sam se nasmejala,mada zeni sigurno nije bilo do smeha.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
3.8.2014 22:49:55   
Torbica
user posted image Čudno je, priznajem..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
3.8.2014 22:59:47   
pocahontas
moji svekijevci imaju kucu na dunavu koja je uzvodno od stranda, voda je tu malo cistija i ima lepa plaza pa ja mislila da dodjete do nas umesto na strand...nema veze, drugi put!
adulence dodjiteeeee!
ja bas slabo pisem, nemam internet vec tri meseca, od kako smo se preselili, nikako to da resimo, verovatno cemo tek kad zahladi jer smo sad uglavnom van kuce pa nam ni ne treba...al redovno citam sa telefona :)
sve vasuser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
3.8.2014 23:22:15   
Maslacak15
big mum i ja sam moju mamu izgubila ima tome vec deset godina....i jako mi fali iako nisam bila maza i umeli smo dobro da se pokarabusimo dok sam bila tinejdzerka. Fali mi. I cesto razmisljam o njoj i boli jako sto nije docekala da upozna unucice. Moj tata je privrzen roditelj, mnogo ga volim i relativno cesto se vidjamo s obzirom na distancu ( tri cetiri puta godisnje po par nedelja) ali kad nema mame to je praznina koju niko ne moze da nadomesti.....
Pozdrav svim mamama.

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 6:26:39   
doktorkakristal
jutro mame mi budne od pola sest razlog jebuser posted image PUffes pelene vec drugu noc da mi se dete probudi sa komletno mokrim ledjima,nikad joj ni jedne pelene nisu propustile pa ni ovaj puffis ali od kad smo uzeli novi broj ovo je haos moracu danas da uzmem druge a sta da radim sa ovim nemam pojma jos kupila jambo pakovanje user posted image ,dadoh Dori da popije mleko ja skuvala malo kafe da srknem pa cu opet sa njom u krevet

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 6:36:27   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Drkristal te koristite tokom dana a za noc uzmi druge. Danju je cesce presvlacis pa nece procureti sigurno. I nama se desavalo u jednom periodu da se D stalno budila zbog probijene pelene, nema koje nisam probala i opet sam se vratila pampersu. Izes ga stvarno su najbolje.

Prosao vikend. Radno bas. Bili nam opet neki gosti. Vidim danas vreme bas ne obecavauser posted image . Bas bezveze. Big mum, Maslacak zao mi je jako sto ste tako rano izgubile majke. Ja sam se oduvek svadjala sa mojom ali smo u ok odnosima. Ne pomaze mi cesto,ne cuva mi D, ali ja ni ne trazim. Doduse ne trazim ja ni od sveki ali mm trazi od svoje mame da mi pomogne s vremena na vreme kad vidi da ja vec ne mogu sve da postignem. Zato sveki i dolazi tako jednom u mesec i po ili dva po par dana. Moja mama ima secer i uopste se ne pazi, stalno je svi kritikujemo. Evo npr u subotu sam pravila strudlu s makom i sa visnjama i kako da joj ne posaljem??? Ako joj ne posaljem znam da ce se uvrediti (ona bas voli strudlu ma sve slatko voli a ne sme) a ako joj posaljem puno pojesce i tata samo govori posalji joj dva parceta i to joj je sto joj je. I ja posaljem 4 dva njoj dva tati i kaze mi tata sutradan "mama je pojela sva 4". tata se sutradan kod mene ogrebao za jos strudleuser posted image , nije njemu sto je ona pojela sva 4 pa kao nije on vec se i on sekira za njen secer. I bilo joj je lose, ali ona nije ni izmerila secer da vidi koliki joj je. Ja joj nekad i kazem da mi ne pada na pamet da joj dam D da cuva jer se ona ne pazi i kako sme da udje u kola sa Novakom a nije joj dobro. Kako moze da vozi dete a ne pazi se. E to mene nervira kod moje mame. Al eto ne mozes je promeniti pa da radis ne znam ni ja sta.


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 7:06:07   
Torbica
Dobro jutro!
Poc user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 8:06:24   
big mum
Dobro jutro mameuser posted image Izgleda da će biti nešto od dana,ne pada kiša nije hladno i tmurno.Idemo na bazen.Obećali smo djeci prije par dana,jako su nestrpljivi.

Maslačak dobro si rekla uvjek postoji ta neka praznina jer nemaš svoju majku,ja nažalost nemam ni tatu i on je umrouser posted image Jako mi fale ali čovjek se nauči živjeti sa tom prazninom.Jednostavno moraš tako inače bi skrenuo s uma.

Doktorka kao što reče MiLj te pelene stavljaj po danu jer ih češće presvlačiš a kupiš već provjerene za noć.Taman posla da ih bacaš.

Torbi pošaljem ti ova svoja dva čuda ,mislim ako ti je baš preveliki miruser posted image Osevapićemo se obe user posted image

Odo praviti one lepinjice od Torbi i piroške od starog hleba ,da imamo za bazen.

Ostanite mi lijepe i nasmijane,pozdrav svimauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 9:23:15   
emicaa
Jutro žene,moja švrćolina se probudila jutros u 3 da kaki,pa je zaspala ponovo tek u pola 5.Danas malo u šetnjicu ima nešto malo sunca pa da iskoristimo.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 10:22:31   
Sanjica26 RR
Masem vam. Krenuli smo kod homeopate. Nacicemo se sa mojim roditeljima. Nismo ih bas dugo videli. Tata je jutros na terapiji kicme. Sav se iskrivio. Mama ide kod dr za ruke.
Bila sam jutros na kontroli. Kaze dr: "ajde na ultrazvuk. Nesto ti je uvecana materica. To ukazuje na trudnocu".user posted image Uradila je uz. sve je savrseno
Presekla sam se, jer ako nije trudnoca onda je nesto lose. Bolje da je trudnoca, nego nesto lose. Eto malo humora.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 10:27:39   
Torbica
user posted image Joj Sanjiceee!
Ja doruckujem..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here