|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 14:18:36   
superm
Sanjice, bas me zanima kakvi ce ti biti utisci posle posete homeopati. Mi smo prezadovoljni.
Potencijalna trudnoca? Divno! user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 14:36:22   
mirkam
Bas sad razmisljam da udjem da pitam Sanjicu sta je bilo kod homeopate,kad ono vi pricate o tome user posted image
Moje dijete pocelo da pije vodu user posted image . Nisam znala sta me snaslo kad sam mu ponudila flasicu a on poceo da vuce ! Dosad ziv nije htio, na spric sam mu gurala na silu i ako mi je dr rekla da ne radim to, jer kad bude zedan pice sam.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 14:39:20   
superm
Mirkam, moj stariji sin je poceo da pije vodu sa 6 meseci, mladji tek od 12. Znam, za ne poverovati. I ja sam mu guralacistu vodu, nije hteo. Mesala sa sokom...I eto sada je konacno pije.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 16:37:06   
doktorkakristal
kupih druge za noc uzeh malo pakovanje pa cu da kombinujem kao sto ste mi rekle

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 16:40:17   
Sanjica26 RR
Superm nema trydnoce. To je dr lupila. I ovako vise dece ne planiramo.
Kod homeopate smo bili. Dobili smo dve kutije kuglica. Za mesec dana je kontrola. Jedne kuglice su da odrade drenazu slina, a druge da joj poboljsaju imunitet..

Jadno moje dete ceo put je kijala a sline samo izlaze.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 16:59:28   
superm
Shvatila sam da nije trudnoca, nego ja uvek navijam za sto vise trudnica. Kada vec ja nisam dovoljno hrabra...
Sto se homeopatije tice, mogu da kazem da je efekat prevazisao sva moja ocekivanja. Bice to dobro, samo sledi uputstva dr. Da li smo kod istog, tj, iste homeopate odvele decu?


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 22:50:15   
mtajcica83
Dobro vece i od mene.Kod nas danas napokon cijeli dan bilo bez ijednog oblacka. Uzivali na plazi..Jedino mi je smor, iskreno receno, sto svaki dan posle plaze moram da perem kosu.Navikla sam zimi, kad je operem isfeniram je i drzi mi nekoliko dana, ili je onako osusim da bude loknasta i to je to..Ovako mi svaka dlaka svoju politiku vodi...I mrzi me da se feniram ako ynam da cu je oper sutra skvasiti u more...


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 23:06:07   
superm
Mtajcice, kako je u Novom? Tamo sam provodila po celo leto 25 godina svog zivota... Nedostaje mi.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 23:18:09   
dijana1*
Dobro vece mame.
I kod nas danas prvi dan bez kise, malo mije neobicnouser posted image
Odlucila sam da Kosti ukinem nocno hranjenje. Dve noci se vec borimo :-) prvu noc sam ga zavaravala sa cajem pa je dobio proliv a sinoc sa vodom. Videcemo sta ce nocas biti. Uglavnom pre 5 h mu ne dajem mleko. Malo place buni se ali sta da radim. Bolje sada dok je jos manji nego sa godinu dana.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
4.8.2014 23:18:45   
mtajcica83

IZVORNA PORUKA: superm

Mtajcice, kako je u Novom? Tamo sam provodila po celo leto 25 godina svog zivota... Nedostaje mi.


Danas prvi dan da nije bilo oblaka.Inace cijelo ljeto je sucmurasto, ili do podna sunce i onda se naoblaci, ili kisa, i tako..Neko bas bzv vrijeme.
Doslo je yadnjih cini mi se 15 tak dana onako prilicno gostiju...Odakle si ti superm?

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
5.8.2014 5:25:11   
dijana1*
Uspeo je da izgura do 5 huser posted image oko pola 4 je zaplakao, dala sam mu malo vode i nastavio je da spava. A ujedno ovo je i prva noc da je proveo u svom krevecuuser posted image
E jos samo da ovako i potraje.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
5.8.2014 7:09:49   
Torbica
Dobro jutro!!!
Dijance, its up to you! Bice onako kako se postavis. Brzo se oni naviknu na rezim, tako treba, pozdravljam! Velik je on za nocne podoje a spavanje zna se.. user posted image Ja zla nemajka user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
5.8.2014 7:57:07   
mirkam
Jutro mame...
E pocele vrucine...juce je bilo bas pakleno, a i sinoc prilicno.U cemu vam spavaju bebice nocu? Citav bodic mu je bio mokar nocas, sto puta se okrenuo, bas mu je bilo vruce. Mm ustajao citavu noc, spavao malo u sobi, malo u dnevnoj, bas se mucio, a ja pokrivena carsavom i super mi user posted image Jutros mi kaze, s tobom nesto nije u redu, ja sav u golu vodu, a ti se zamotala kao da je januar i spavas kao topuser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
5.8.2014 8:20:27   
doktorkakristal
]utro mame user posted image
DIJO samo napred navicice se brzo Kosta
MIRKAM D spava samo u bodicu ,isto se prevrce po celu noc u stanu je jako vruce

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
5.8.2014 9:22:56   
vikiveki
Dobro jutro mame...moji dečaci još spavaju...sinoć su ostali do kasno,pomagali su svome taji u nekom posluuser posted image sređivao je sobu na spratu koja treba da se radi,tj. sutra nam dolaze majstori da nakače radijatore. A moji sinovi baš su bili puni oduševljenja kada ih je tata pozvao da mu pomognu,ajde ovaj veći on može nešto i pomoći ali ovaj najmlađi,toliko mi je bio sladak,hoće i on da pomaže ali retko šta može da odradi,nego ide samo i trčkara za bratom,i kad dođu do tate a onda i on kao dodaje zajedno sa bratom ono što je brat ustvari doneouser posted image Nije im trebao ni kompijuter ni crtani...ja im kažem da se malo odmore,neće ni da čuju.Naravno nije im mm zadavao neke teške zadatke,već su mu uglavnom donosili neke stvari tipa metla,đubrovnik...i odnosili

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
5.8.2014 10:23:46   
superm

IZVORNA PORUKA: mtajcica83


IZVORNA PORUKA: superm

Mtajcice, kako je u Novom? Tamo sam provodila po celo leto 25 godina svog zivota... Nedostaje mi.


Danas prvi dan da nije bilo oblaka.Inace cijelo ljeto je sucmurasto, ili do podna sunce i onda se naoblaci, ili kisa, i tako..Neko bas bzv vrijeme.
Doslo je yadnjih cini mi se 15 tak dana onako prilicno gostiju...Odakle si ti superm?

Iz Beograda. Mozda smo se i vidjale, ako si 83. god. nije velika razlika medju nama. Ja sam obozavala nocne izlaske u Novom. Valentino i druga mesta za koja i ne znamda li i dalje postoje...user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
5.8.2014 11:13:39   
emicaa
Uh što volim kad napišem kamaru teksta i onda bude neka greška i moram sve ponovo.Nego da ja vas pozdravim.Teodori od sinoć idu suze na desno oko pa ću skuvati čaj od kamilice pa ispirati,nadam se da će pomoći.Inače i dalje je strašno nervozna,desne su joj natekle gdje će biti jedinice pa možda se i pojave zubići ubrzo,proliv i temperatura su se smirili.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
5.8.2014 14:36:04   
mtajcica83

IZVORNA PORUKA: superm


IZVORNA PORUKA: mtajcica83


IZVORNA PORUKA: superm

Mtajcice, kako je u Novom? Tamo sam provodila po celo leto 25 godina svog zivota... Nedostaje mi.


Danas prvi dan da nije bilo oblaka.Inace cijelo ljeto je sucmurasto, ili do podna sunce i onda se naoblaci, ili kisa, i tako..Neko bas bzv vrijeme.
Doslo je yadnjih cini mi se 15 tak dana onako prilicno gostiju...Odakle si ti superm?

Iz Beograda. Mozda smo se i vidjale, ako si 83. god. nije velika razlika medju nama. Ja sam obozavala nocne izlaske u Novom. Valentino i druga mesta za koja i ne znamda li i dalje postoje...user posted image


Superm ja sam 83 godiste i dosta sam u mladosti provodila vrijeme u Hn i izlazila ovdje, mada sam ja rodom iz Kotora, a ovdje sam od 2006 te.Ne postoji Valentino vise, tu sam i ja nekada izlazila..Mozda smo se i sretale, ko ce ga znat user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
5.8.2014 15:12:44   
superm
Ko zna... mozda smo se i vidjale. Mnogo mi nedostaje HN, divne sam trenutke provela tamo, dugo zelela i da ostanem i zivim tu, ali, ipak me zivot odveo na neku drugu stranu.user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 7:26:50   
mirkam
Jutro mame...
Navlace se opet neki oblaci grmi bruka..M i dalje kenka, nervozan, uh.
Vadila sam krv prije par dana (prvi put od kad sam se porodila), jer bas sam nesto bzv u poslednje vrijeme, sve kao umorna, malaksala. Hgb mi je 96...I evo krecem sa raznim borovnicama, koprivom...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 7:34:35   
vikiveki
Dobro jutro mame...ja sam od jutros baš poranila,treba majstori da mi dođu i ja sad čekam.Mm otišao na posao, a njih još nema.user posted image Valjda će doći kako smo se dogovorili...Deca još spavaju,a napolju kiša ne prestaje da pada

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 7:38:36   
Torbica
Dobro jutro! Vreme...sta reci, da covek ne izadje iz kreveta.....

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 7:39:39   
doktorkakristal
jutro mame
MIRKAM I VEKI ajte na kaficu user posted image
Kod nas isto oblacno ,imamo u planu neku skitnju al videcemo sta ce biti od toga,treba da odvedem i dete da joj odradim pasos posto cemo mozda za Svicu sad oko 18
odo da posrcem ovu kafu pa cu verovatno da spavam kad bude i Dora htela,vo vreme je jedino za spavanje

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 8:00:52   
vikiveki
Hvala drkristal, user posted image je ono što mi sada trebauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 8:22:17   
big mum
Jutro mameuser posted image

Može user posted image i kod nas kiša pljušti.Sofka ljuta jer nemože na bazen.Kaže "kiša namjerno pada da nam upropasti ljeto"user posted image
U ponedeljak smo cjeli dan bili na bazenu.Nisu izlazili iz vode.Skakali su u veliki bazen ,samo su mišiće imali.Strahinja pliva kao ribica.

Danas smo planirali do stana da ga polako sređujemo,odužilo se neštouser posted image


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here