|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
20.8.2014 10:42:48   
Peace*
Probaj mače, on mora naučiti da digne glavu za zalogaj. Sećan se i ja da su saginjali glavu, ali onda igraš malo pipirevke, pa dignu pogled, stvaiš zalogaj, pa opet sve. user posted image Ali vremenom se uhodate. A jel imaš i tacnu za stolicu? KLIK

Tih stolica kod nas nema. Vidi sa nekim od švercera da ti donesu ovo. Napišeš im šifru i donesu. Zaista je super.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
20.8.2014 10:46:24   
branki*
samo cekam kad ce modovi da vas opomenuuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
20.8.2014 10:56:51   
mirkam
Jeste Branki u pravu si user posted image
Peace, pisem ti dalje u odgovarajucoj temi user posted image

Nego zene, sta ima, kako ste mi jutros ? user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
20.8.2014 11:04:56   
branki*
user posted image


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
20.8.2014 14:31:33   
Misha i Ljisha
Pozdrav mame sa mora.

D se jako svidja more, nece da izadje. Nismo joj kupili ni slauf ni misice ma nista nista, ide tako s nama. Hoce kao da pliva smesna je. Moji naravno spavaju a eto mene na rr

vreme je super, na Halkidikiju smo, Kasandri.

Odoh mame da mozda i ja malo prilegnem

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
20.8.2014 15:01:49   
mirkam
Ej Ljiso, nek si se javila user posted image
Super, uzivajte i odmarajte. Evo i ja se mislim da za vikend spustim malo do mora ovog mog vraga malog...vidjecemo jos.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
20.8.2014 23:06:58   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: branki

samo cekam kad ce modovi da vas opomenuuser posted image user posted image


Ja sam par puta pokusala ali deca me uvek prekinuuser posted image
MiLj samo uzivajteuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
21.8.2014 8:42:58   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Ne stizem da kuckam. U haosu smo. Pakovanje stvari oko preseljenja, upoznavanje nivog kolektiva.
Juce sam isla da upoznam novu direktorku i ostale. Par njih znam iz teretane i tako.
Imamo problem kod koga da ostavimo Sofiju. Mm izlazi sa posla. Kad stignem iz skole, vraca se nazad na posao. Mama ce valjda da dodje za vikend, pa ce biti lakse. Idem sad da se spremam za nastavnicko vece. Ljubim vas!

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
21.8.2014 8:50:21   
branki*
joooj,sanjice,da,sad krecu nastavnicka veca i ostalouser posted image ja javila direktorki da ne racuna na mene definitivno i da mi tece bolovanje od 1.ako moze...
ljiso,uzivajteuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
21.8.2014 13:56:27   
mirkam
Ej nastavnice, blago vama u drzavnoj firmi, mozete da smutite i neko bolovanje. Kod privatnika nema sanse...
Mi bili kod drugarice na kafi, al je M bio toliko nesnosan da smo se pokupili posle sat vremena i kuci.Kuci mu i mogu nesto, na svom terenu, a sa strane nista user posted image
Nesto mi se cini kao da je promukao, ali nema nikave simtome prehlade, fino jede, spava user posted image Ako i sjutra bude tako povescu ga kod dr..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
21.8.2014 14:53:10   
mati
Zdravo mamike.... Ja vise citam nego sto pisem. Tata poceo da nam radi posle duzeg vremena pa se navikavamo na samostalnost. A decica rastu. Mene bas hvata panika kako mi se blizi kraj porodiljskog.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
21.8.2014 15:00:24   
Sanjica26 RR
Mirkam pocinjem da radim sa Sofijinih 9 meseci. Nisam mogla da smutim jos bolovanja.
Ova moja Sofija zavitlava sa spavanjem Samo bi da puzi po kuci. Juce mi mm kaze dosla je puzeci do kuhinje kad je bila gladna. Blesavo dete.
Matiuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
21.8.2014 15:03:35   
mati
Sanjice vec pocinjes? Ja bi trebalo u oktobru, sa 11 meseci. Jurite Sofiju po kuci... Ja sam bas pisala u temi o puzanju da je Mita postao neuhvatljiv , ne smem sekundu da ga ispustim iz vida...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
21.8.2014 15:10:59   
mirkam
Sanjice, to je bas bezveze, premala je jos uvijek.
Sestra moje drugarice je uciteljica, i znam da ih je bas nesto dugo vukla za bolovanje posle isteka porodiljskog i da joj je to lagano islo..
Pa zar nije bilo sanse, pa makar sa drugim polugodistem da pocnes? To bi ti taman negdje i bilo sa njenih godinu dana?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
21.8.2014 15:16:34   
emicaa
Ćao i od nas.vidim muku mučite sa puzanjem,moja tek sad pokušava naprijed,unazad puže odavno ali ovo je muče a ona se odma naljuti i počne plakat čim malo zapne,isto jeisa ustajanjem,može ustati ali čim iz prvog pokušaja ne yspjedne idma plače,strašna je,od svega drugog ona pokupila moju narav,sad ću vidjet kako je mojoj mami bilo samnom user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
21.8.2014 16:40:49   
Sanjica26 RR
Mirkam nema sanse. Niko nece da me menja na tri meseca. Sa Teodorom sam tako uradila, pa sam celo polugodiste bila bez plate. Zbog toga sto svake godine potpisujem ugovor od septembra do avgusta.
Mati ne mozes je stici. Cas je u hodniku, cas u sobi. Mislim da sa T nije tako bilo, jer je ona svasta radila. Ovoj maloj je slabija motorika, pa hoce sve. Vec znamo kad bude prohodala bice veselo.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
21.8.2014 21:48:37   
Torbica
Samo da vam mahnem. Stigla sa hora i veceram u tisini. user posted image
Sanjice user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
21.8.2014 21:54:41   
superm
Evo i mene. Slusam muziku i kuckam sa vama. Ovih dana non stop skitam. Za sutra i prekosutra imam dogovor sa prijateljicama za kafu. Moj stariji sin kaze- tata, ovo vise nece moci user posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
21.8.2014 22:36:09   
Torbica
user posted image Superm user posted image
Odoh kuhinju da raskrcim, pa kupanjac, pozz svima


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
21.8.2014 22:44:15   
Sanjica26 RR
Torbiceuser posted image
Sutra pakujem stvari dok je mm na poslu. Kad se vrati sa T nas dve idemo da ribamo stan. On ce u medjuvremenu da pakuje I da bude sa Sofiju..
T je spakovala svoje knjige. U poslednje vreme je tako fina. Sve sto joj kazem da spakuje kad idemo napolje poslusa.
Danas je slusala pesmice na tabletu. Bas nije dugo slusala. U jednom trenutku se okrenem kad ona spava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 8:21:33   
mirkam
Jutro mame.
Bas je sumorno napolju, kisa, svjeze, kao prava jesen..
Ja pijuckam kaficu, M u kolicima, ali evo vec kenjka, dosadilo mu...Odoh da ga malo nosam, pa rucak,i tako..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 8:41:54   
doktorkakristal
Zdravo mame mi veceras krecemo nazad, vreme nas super posluzilo

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 9:03:24   
Dada81
Dobro jutro,svima!user posted image Marko mi se probudio u 5 jutros,dete se igralo,pa malo se bunio,pa ga premestim kod nas u krevet,dojila,mislila zaspace ,jok.Malo pre zaspao.A,meni kao da je mnogo manja kolicina mleka,a trudim se,pijem tecnosti,pravili domace sokove,nikada toliko vode ne ih popila,ali nistauser posted image
Kristal,zar vec nazad?

< Poruku je uredio Dada81 -- 22.8.2014 9:04:06 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 13:21:22   
emicaa
Dobar daan,mi kući,Teodora mi je do 10 crnu dzigaricu pojela koliko je bila nervozna,jedva sam čekala da zaspi.Večeras radim a tajo nek se snalazi sa njom.
Doktorka kako proleti,nadam se da ćemo uspjeti sledeći put da se vidimo.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 22:11:21   
Sanjica26 RR
Dobro vece! Mi smo i dalje u pakovanju. Ima jos dosta toga. Sad sam sela malo da odmorim. Mrtva sam.
Ribanje stana, pa se vracaj nazad. Sutra mi dolazi sestra da cuva Sofiju i Teodoru dok mi budemo pakovali garderobu.
Danas sam upoznala divnu IvuMark. Sedele bi malo duze da se Sofiji nije spavalo. Eto jos jedno divno poznanstvo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here