|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG - 2 deo
9.12.2016 15:11:24   
veselicaa
Dejana zao mi je draga,drzi se.Bice uskoro lepih vesti,ne sumnjam u touser posted image user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Beta HCG - 2 deo
5.1.2017 23:16:15   
Zemunka85
Ja se brinula da beta ne bude niska, a sad me strah da je visoka :D.
Stigli rezz 3445 user posted image .
PM 3.12., O 15.12.
Meni ovo mnogo user posted image

Je l ok? Sta sad?
UZ?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Beta HCG - 2 deo
5.1.2017 23:26:27   
Sanjalicaaa
Zemunka user posted image user posted image
Sad na uz!
Ja se nikada nisam opterećivala kolika je beta. Niti sam je ponavljala. Kažu kad je velika beta možda su blizanci user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Beta HCG - 2 deo
5.1.2017 23:30:06   
Sanjica26 RR
Zemunka evo ti http://www.ringeraja.rs/forum/m_1506861/mpage_1/key_/tm.htm

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.1.2017 10:06:38   
branki*
zemunka,sve je okuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.1.2017 10:39:13   
suzi kju
To je bas lepa beta, bravooo,cestitam! !!
Nije beta pokazatelj kada su blizanci u pitanju. Može da se pretpostavi ali sa sigurnošću niko ne može da kaze da je to tako. Meni beta nije bila nijednom nešto velika a eto bliznakinje su a drugarici beta bila preko 30 000 a jedna beba. Tako....
Sve u svemu Zemunka trudna si user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.1.2017 10:47:08   
Sanjalicaaa
Slazem se Suzi. Meni je beta isto bila velika u prvoj trudnoci, a jedna beba. A prijateljica je imala veliku betu i jesu bili blizanci. Ne znam nista o tome, samo sam tako cula.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.1.2017 10:53:40   
IvanaSK RR
Zemunka, super je to user posted image
Ja sam u prvoj trudnoći radila betu da potvrdim trudnocu, i dobijem bolove. Trudnoca je bila mala i dr nije mogla mnogo da vidi na uz, pa mi je rekla da ponovim betu da vidimo da li beta raste.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Beta HCG - 2 deo
9.1.2017 16:31:38   
dejana007
zemunka to je savr5sena beta! samo napred!

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Beta HCG - 2 deo
10.1.2017 13:24:11   
Zemunka85
Hvala puno user posted image
Trebala sam na UZ prekosutra, ali moja DR je bolesna. Zelim da me bas ona vodi od prvog dana, kao i prosli put, pa sam zakazala za 17.1.
Predaleko ...

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Beta HCG - 2 deo
14.1.2017 18:27:14   
mara1981
Dugo me nije bilo ovde...a sad čitam svakojake forume i ne znam sta da mislim... Moze li mi neko ko se razume nešto više reči? Maslačak?
Vto rađena, vraćen 2 eembriona, 13dpt beta 18.9, posle 2 dana 44.5 međutim dr mi obustavlja terapiju jer kaže da je to vrlo mala beta i dda bi ibila lloša trudnoca. Sutradan počinje vrlo oskudno krvarenje ali ništa više, nikakvi bolovi ni simptomi. Krvarenje je takvo da mogu da stavim dnevni uložak, tek toliko da se nešto dešava. Zvala sam dr rekla je da sačekam do ponedeljka i da bi trebalo da do tada krene jjače. Brinem se ako ne krene, ako je bila biohemijskA zar nije bolje da krene pravo krvarenje?
Da li postoji sansa da je vanmatericna?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Beta HCG - 2 deo
15.1.2017 8:24:34   
branki*
ja takodje mislim da je biohemijska.ne verujem da je vanmatericna,jer u tom slucaju bi beta opet bila veca.verovatno ce krenuti krvarennje.zao mi jeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Beta HCG - 2 deo
15.1.2017 9:02:14   
vocicana
Ako je biohemijsa, krenuce jace i izaci ce sve, nije vanmatericna, beta bi bila normalna. Ne sekiraj se, javi se sta se desava. Bas mi je zao.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Beta HCG - 2 deo
15.1.2017 13:45:09   
mara1981
Evo krenulo je napokon jače, tako sa se nadam da ce bar sve samo da se iscisti pa da se bar ne patim sa komplikacijama. Pregurala sam neuspeh, sada samo da se sve sredi pa ćemo za koji mesec vratiti smrzlicu. Izgleda da je bila biohemijska .Šta je tu je, idemo dalje

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.2.2017 11:53:50   
Dakis13
Cao, devojke ja sam nova i htela bih da cujem vase misljenje, beta mi je juce bila 574 a pre toga sam isla na UZ u betaniju i dr nista nije videla, kaze moze biti biohemijska, vanmatericna ili normalna... kao bingo... ostavila me je jako zabrinutu. Poslednja m mi je bila 25.12.2016. znaci negde sam 5,6 nedelja... ja sam negde cula da kad je beta ispod 900 da se i ne moze nista videti na UZ, pa sam htela da cujem vasa misljenja. user posted image

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.2.2017 14:40:33   
branki*
moguce da je tacno.ja kad sam radila vto,u vreme kad je trebalo da dobijem menstruaciju,beta mi je bila oko 360 i bila sam trudna,a na uz se nije videlo nista.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dakis13)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.2.2017 14:45:57   
degu
Kad je beta ispod 1000 ne vidi se nista. Kodbiohemijske je obicni mala beta, kod vanmatericne bude visoka uglavnom. Tvoja beta deluje odlicno. Ne znam kako dr-i tako napamet lupetaju i ostavljaju ljude u brigama.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.2.2017 14:53:34   
Dakis13
Pa i ja sve to znam iz prethodne trudnoce sto se tice Bhcg-a koji se lepo dupluirao i sve je bilo ok do kraja...A imala sam i biohemijsku, sve je prirodno zavrseno bez kiretaze samo sam pratila betu do 0.. Ali ova zena me ostavila izgubljenu, mislim to spominjanje vanmatricne.. moja mama je to imala i jedva se izvukla, tako da me samo pominjanje vanmatricne izbezumljuje, a ona je to takooo nonsalantno rekla i kao dovidjenja user posted image sutra ponavljam betu nadam se da ce lepo duplirati i da ce se na sledecem UZ sve lepo videti... hvala vam na odgovorimauser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.2.2017 16:28:45   
IvanaSK RR
I ja bih ti savetovala da opet radis betu i vidis kako raste. Zelim ti da sve bude super!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dakis13)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.2.2017 17:01:57   
degu
Meni je zao sto se stresiras a sigurna sam da je ok trudnoca. Na koliko su ti ciklusi? Najbolje je na prvi uz otici nakon 2 nedelje kasnjenja ili mesec dana od ovulacije

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.2.2017 17:47:09   
Dakis13
Na 30/31 dan... pa ja sam isla 9 dana od kasnjenja, a koliko je tacno od ovulacije proslo ne znam jer meni nije na 14 dan nego kasnije, znam to po prvoj trudnoci... Uopste ne bi bilo stresa da dr nije tako prokomentarisala, ne znam ko bi bio miranuser posted image nadam se najboljem, da je samo njena brzina i nezainterosovanos kao i mali bhcg u pitanju user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.2.2017 18:30:32   
suzi kju
Ja sam imala jednu vanmatericnu. Isto se beta lepo duplirala.
Ali se slažem da se trudnoća na uz ne vidi kada je beta ispod 1000.
Ponovi betu pa za koji dan i uz ali promeni doktora obavezno.
Navijam da je sve kako treba, a ubeđena sam da jeste.

(odgovor članu Dakis13)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.2.2017 18:36:03   
Dakis13
Znam sve kao da je normalno, a na uz nista... nadam se da to nece biti slucaj.. A kazi mi ako nije problem kako su ti radili uklanjanje vanmatericne i do koje nedelje su cekali?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.2.2017 19:33:14   
degu
Nemoj misliti o vanmatericnoj uopste, rano si otisla, ovulacija je mogla i kasniti malo. Misli pozitivno i slusaj sebe i svoj unutrasnji osecaj. Kod mene nisu videli srcanu akciju do 8. nedelje, vec su me slali na kiretazu, na kraju ispalo sve u redu, samo su me traumirali.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Dakis13)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.2.2017 22:01:32   
suzi kju
Degu je u pravu. Ne razmišljaj u smeru vanmatericne.
Ja sam samo htela reci da i tom slučaju beta može pravilno da raste.
Samo se opusti i misli pozitivno. Javi nam betu sutra. Grlisa za tebe!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here