|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 9:41:59   
emicaa
Jance i ja,i znaš koji mi je problem da iskuliram ali trudim se,mene najviše naljuti kad je hoću presvučem a ona kao drekavac,jednom sam udarila pored nju rukom o stalak za presvlačenje i ne znam zašto ali vrištala je od smijeha,sad mi to dobro dodje,ona se smiri a ja se izduvam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 9:47:13   
emicaa
Sutra veče smo trebali ići na rodjendan,većsam pisala i na kraju ništa od toga,ja ostajem sa T kući a tako sam se radovala.Ova prijateljica što sam je pitala radi sutra do 8 a mi u 5 trebamo krenuti a nju da vodim neću,biće i previše ljudi i muzika uživo neću da je patim.Ide mm sam.user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 9:49:26   
Jole84
Dobro jutro ženske user posted image
Dr joj probaj da je kuliraš, i moja drugarica je imala problem sa klincem stalno se bacakao i udarao u glavu, isti uzrast kao tvoja D, batine ništa ne pomažu samo ignor user posted image ljubi nam je user posted image
Diksi kako ste?
Došla mi mama pa mogu malo da predahnem, juče sam se i ošišala konačnoooo user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 10:00:51   
dijana1*
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Dobro jutro zene! Nama je proradio nos. Taman sam ja ozdravila.
Dijana, dolazimo u subotuuser posted image Gde bi mogle da se vidimo? Kakvo ce vreme da bude? Mogu na sat vremena, jer moramo da odemo do usca


Sanjice moze li uTC Usce,,taman treba da kupim drugarici neku sminku i mozemo da popijemo kafu. [sm=smiley1.gif
Znas li otprilike kada bi mogla doci , da mogu da isplaniram cuvanje dece.]

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 3.10.2014 10:02:03 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 10:04:36   
jance

IZVORNA PORUKA: emicaa

Jance i ja,i znaš koji mi je problem da iskuliram ali trudim se,mene najviše naljuti kad je hoću presvučem a ona kao drekavac,jednom sam udarila pored nju rukom o stalak za presvlačenje i ne znam zašto ali vrištala je od smijeha,sad mi to dobro dodje,ona se smiri a ja se izduvam user posted image

cuj, moja ce u Februaru 2 i jos uvek vristi ko da je koljem kad je presvlacim. i to nije ono vristanje, sad vristim - za sekund se smirim, nego komsijecepozvatisocijalnusluzbu vristanje koje traje i posle presvlacenja. i tako i do 5 puta dnevno, pa puno li je. probala sam sve, i da ignorisem, i da zabavljam, i da pevam, i da dajem nesto u ruku, ma pitaj sta sve nisam radila samo da bi prestala da vristi. kako je napunila godinu dana pocela je i da se baca na stranu, sto naravno cini presvlacenje na bilo kojoj podlozi osim na podu apsolutno nemogucim. pa je ja lepo sopim po goloj guzici. nece prestati da vristi, ali ce prestati da se baca. mislim da sam je tako sopila mozda 3 puta do sada, ali je shvatila poentu.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 10:04:55   
Sanjica26 RR
Jeeee! Moze Dijo jos bolje tamo. Taman mm moze T u igraonicu da odvede. Javljam ti kasnije kad se dogovorim sa mm.odoh sad na posao.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 10:08:49   
Mala Elena
Dobro jutro !user posted image napolju tmurno i hladnjikavo , prestacu da verujem u prognozu.
Emice imam i ja taj problem, samo sto ona izdize glavu da joj ne mogu minut ceo navuci nista na glavu a i lupa rukom valjda joj zanimljivo. Zao mi sto ne mozes da se opustis van kuce .
E je zaspala u 2:20, mozete zamisliti kako se osecam .

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 10:10:06   
Jole84

IZVORNA PORUKA: jance

cuj, moja ce u Februaru 2 i jos uvek vristi ko da je koljem kad je presvlacim. i to nije ono vristanje, sad vristim - za sekund se smirim, nego komsijecepozvatisocijalnusluzbu vristanje koje traje i posle presvlacenja.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 10:11:28   
Mala Elena
Sanjice , Dijo lepo se provedite na kafi user posted image
S znas li koliko je igraonica , nisam nikada pitala, verovatno je po satu...? Javi mi ako ti nije tesko ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 10:14:22   
dijana1*
Ako Kosta ne bude imao temp racunaj da dolazim. Videcu kakav ce danas biti ali po ovome do sada verujem ok. Videcu da mm isto odvede Vuks u igraonicuuser posted image

Jole blago tebi ti si se osidalauser posted image aaaa jedva cekam farbanje i sisanje.
Doco nemoj da se ljutis ali ona je mala , kakve crne batine, kakvo vikanje. Kosta ima 9,5 meseci jos ni jednom nisam povisila ton a kamo li da ga udarim. A ako je iko nadrndan onda sam ja. Vuk je poceo po guzi da dobija tek kadaje napunio tri godine. I to dobije mali stip koji uopste ne boli ali sam ga ubedila da boli. Od tada slusa samo mene a sve osta tera u ....user posted image jbg sta da se radi :-)

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 10:15:36   
Modessty
Dobar dan!
Mi bolje danas. user posted image
Ženske ne zaboravite da prijavite decu za RR Deda Mraza user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 10:15:41   
dijana1*
ME mislim da je 15min 100 din.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 10:19:33   
dijana1*
Da ne idemo vise u off imamo temu kako kazniti dete.user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 10:33:04   
mirkam
Jutro i od mene.
Svasta sam poradila od jutros, mama pazila M, milina.
Ja sam bas kratka sa zivcima, ali trudim se da se kontrolisem kad je M u pitanju. Kad sam bas pri pucanju, samo pomislim koliko sam ga zeljela i dugo cekala, i ode sva nervozauser posted image
Kod nas jutros kisa, sumorno, prohladno, bas bzv. Kako li ce on izdrzati citav dan u kuci, vidjecemo.Ako bas bude histerija, ne preostaje nam nista nego spremanje pa u TC, tamo ne padauser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 11:48:28   
doktorkakristal
ma znam da je mala za batine,ali ukapira i smiri se drugacije ne pomaze,pustala sam je da vristi tipa samo se sklonim ,ma to bude jos gore bukvalno toliko histerise da se ispovraca na kraju,onda sam probala da viknem ni to nije upalilo,ja nisam prva za batine ali brate kod nas nema drugog nacina,ne udarim ja nju jako da ne bude zabune ali dovoljno da zna da je nesto uradila,prmirila se istog momenta,sve i nekako kad ima ko da je pricuva ali kad sam sama sa njom pakao,nekad ne mogu da joj spremim da jede od njenog histerisanja jer je njoj eto takav dan,ne vrede ni igracke ni crtani,u tim momentima odlepim ,eto npr sta da uradim kad se tako baca i histerise a ja moram da joj spremim rucak oljustim povrce isecem meso user posted image sad sam ja otisla van teme,izvinjavam se

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 12:16:59   
mirkam
Doco, potpuno te razumijem i tacno znam kako sve to izgleda.Ama kao da pricas o mom djetetu, samo je jos mali da se bacaka ali zato ima druge fore za ispoljavanje histerije.
Nego, jel vam pomazu te kuglice za zubice sto si uzela? Kako beba zna to da posisauser posted image , sta ako proguta?

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 12:45:42   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: mirkam
Kako beba zna to da posisauser posted image , sta ako proguta?


ovo sam i ja pomislila user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 12:52:44   
jance

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

ma znam da je mala za batine,ali ukapira i smiri se drugacije ne pomaze,pustala sam je da vristi tipa samo se sklonim ,ma to bude jos gore bukvalno toliko histerise da se ispovraca na kraju,onda sam probala da viknem ni to nije upalilo,ja nisam prva za batine ali brate kod nas nema drugog nacina,ne udarim ja nju jako da ne bude zabune ali dovoljno da zna da je nesto uradila,prmirila se istog momenta,sve i nekako kad ima ko da je pricuva ali kad sam sama sa njom pakao,nekad ne mogu da joj spremim da jede od njenog histerisanja jer je njoj eto takav dan,ne vrede ni igracke ni crtani,u tim momentima odlepim ,eto npr sta da uradim kad se tako baca i histerise a ja moram da joj spremim rucak oljustim povrce isecem meso user posted image sad sam ja otisla van teme,izvinjavam se

uh ko da moju Kiku opisujes. to ja zovem svojeglava deca. moja mladja sestra je bila takva. moz da dubis na trepavicam, ako nije po njenom, ima svi da znaju! da se razumemo, to je karakterna crta koja ce im puno pomoci u daljem zivotu, ali za vaspitanje je pravi pakao. tu moras da nadjes caku koja pali. kod Kike nekad ni batine ne pale. e tek tad pali ignorisanje.
a da , zadnji put je povratila od plakanja i besa pre 2 dana kad nije htela kuci iz vrtica. tako da te tu necu puno utesiti.....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 13:13:49   
emicaa
Moji mene nikad nisu udarili,nisam ni bila neko teško djete uglavnom su samnom po dogovoru,dok je sa bratom bila druga priča,mama ma je tukla i na kraju joj se još više inatio tako da batinama nije ništa postizala.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 16:33:19   
doktorkakristal
te tabletice se odmah rastope probali mi prvo user posted image ,e sad stavim joj u usta i drzim prstom njoj na jeziku ona se naravno brani ali to traje svega par sekundi,a da li pomaze,pa i ne bas i dalje trpa ruke i ujeda i place lose spava,sad je muka jer ne moz da zaspi bez cuce,a ujedno je cuca i iritira jer je bole desni pa to je vristanje samo takvo,izludecu user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 16:41:16   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

ma znam da je mala za batine,ali ukapira i smiri se drugacije ne pomaze,pustala sam je da vristi tipa samo se sklonim ,ma to bude jos gore bukvalno toliko histerise da se ispovraca na kraju,onda sam probala da viknem ni to nije upalilo,ja nisam prva za batine ali brate kod nas nema drugog nacina,ne udarim ja nju jako da ne bude zabune ali dovoljno da zna da je nesto uradila,prmirila se istog momenta,sve i nekako kad ima ko da je pricuva ali kad sam sama sa njom pakao,nekad ne mogu da joj spremim da jede od njenog histerisanja jer je njoj eto takav dan,ne vrede ni igracke ni crtani,u tim momentima odlepim ,eto npr sta da uradim kad se tako baca i histerise a ja moram da joj spremim rucak oljustim povrce isecem meso user posted image sad sam ja otisla van teme,izvinjavam se






Doco , meni je danas takav dan da njom , sinoc jos gore! Nista je ne smiruje. Na kraju se izderem na nju jer vise ne znam sta cu!
Juce nije kakila , danas isto-tek malopre i evo zaspala je pa sad jurim da nam spremim klopu , muz dolazi sa posla.
A oj muke nase !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 17:24:11   
Sanjica26 RR
Dijana oko 1 dolazimo. Planiraj ako mozes tada. Trebalo bi neke sitnice da kupim deci.
Ostavicu ti broj mobilnog na fejs.
Neki spavaju. A ja se uhvatila pegle. Bas mi se nakupilo. Htela dadkilja da pegla, ali je meni bilo neprijatno jer smo se nismo dogovorili tako.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 18:46:38   
vikiveki
Dobro veče drage mame...evo malo da se i mi javimo...zadnjih mesec dana smo bili baš u haosu.Srednji sin je krenuo u 1 razred a sestra je već u 4 tom,pa dok sam sve uskladila prođe evo više od mesec danauser posted image A na poslu nam napunili grupe u vrtiću,da ja nemam reči...svaki dan se sa posla vraćam iscrpljena kao da dolazim iz nekog rudnika...ovih dana sam bila toliko iscrpljena da nisam stizala ni da provirim na RR,a vidim da je bilo baš zanimljivouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 21:27:50   
dijana1*
Sanjice super. Ostavi mi broj obavezno. Ako Kosta bude imao temp necu moci doci. Danas je imao 38,3 user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 21:36:22   
Sanjica26 RR
Da li je moguce da mu je to od vakcine? user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here