|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 22:13:47   
Jole84

IZVORNA PORUKA: mirkam

Jole,to i moj M radi.I kad pije mlijeko trlja oci.Ja sam primijetila da je to počeo da radi od kad je počeo sa čvrstom hranom.Mislim,garant nema veze sa tim,al eto,od tada to radiuser posted image


Mirkam takođe od starta uvođenja čvrste hrane..Ne znam kakve to može veze da ima? Pade mi na pamet da nije neka alergija pa se manifestuje tako da je svrbe oči user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 23:21:46   
dijana1*
Vece mame.
Mi bi sutra trebali da primimo vakcinu ali nisam bas nesto sigurna. Pre dve-tri nedelje je dobio sline koje su mu se od ponedeljka spustile na grlo i sada iskasljava. Ali bas zrelo kaslje i to samo kada spava. Ne znam da li to smeta da primi vakcinu. Oduzi se ovo basuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 23:25:37   
mati
Dijo i mi odlazemo trecu dozu. Ides prvo kod pedijatra za uput i nalaz da je dete zdravo?
Mada ja mislim da i kad malo slinavi ne daju, ne znam.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 23:31:16   
dijana1*
Mati radili smo mi bris i sve je ok. I prosli cetvrtak ga je dr pregledala i rekla sto se tice grla da moze. Cekam samo da se probudi pa da mu ocistim nosic fizioloskim da lakse spava. Ovo je bas zrelo u njemu ali on ne zna to da izbaci. Videcemo sutra. Ali vise da je primi pa da idem kuci.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
1.10.2014 23:39:56   
Klarita
Jao bre Dijo, bas se oduzi vas boravak, bezveze...ali iako nema kontraindikacija za pentaxim, ja bih sacekala opet ipakuser posted image bas ima negde u temi o vakcinama, cini mi se, nisam sigurna.


Dodjoj da se zapljujem u oktombaRR user posted image pakad videh sto videh, ne mog' tek tako da si se zapljujem samo i odemuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 5:41:40   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Dijo, ja bih sacekala da potpuno ozdravi, pa tek onda vakcina.
A. se budio 100 puta, da li ruzno sanja, ili su opet krenuli neki zubi, nemam pojma, ali sam ukomirana. Danas cu bas da mu zavirujem u usta da vidim da li mu se bele desni.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 7:46:04   
emicaa
Jutro mamice,ja jedva gledam...ne razumijem kako se može probudit u 4 ujutru naspavana i spremna za igru user posted image ,jedino sam mirna jer je ništa ne boli.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 8:44:37   
doktorkakristal
jutro samo kratko dase javim Dora je nemoguca pa ne mogu od nje da pisem,elem pala nam nocas sa kreveta ladno se nekako provukla do donjeg dela francuskog i preskocila 'barikadu' koju smo napravili,samo puce nesto poskakali ja i muz ona lezi dole plakala malo i zaspala,brate bas je tresnula na laminat,nema na glavi nigde nista za sad se uobicajeno ponasa,danas smo same,mozda posle idemo do moje prijateljice da se Dora druzi sa drugaricom

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 8:52:33   
emicaa
Joj Kristal baš mi će žao,jel joj to prvi let bio?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 9:46:44   
mirkam

IZVORNA PORUKA: Jole84

Mirkam takođe od starta uvođenja čvrste hrane..Ne znam kakve to može veze da ima? Pade mi na pamet da nije neka alergija pa se manifestuje tako da je svrbe oči user posted image

Jole, ne vjerujem da je u pitanju alergija.Valda bi se, bar kod nas, do sada pojavili jos neki simptomi user posted image


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Vece mame.
Mi bi sutra trebali da primimo vakcinu ali nisam bas nesto sigurna. Pre dve-tri nedelje je dobio sline koje su mu se od ponedeljka spustile na grlo i sada iskasljava. Ali bas zrelo kaslje i to samo kada spava. Ne znam da li to smeta da primi vakcinu. Oduzi se ovo basuser posted image


Dijo, kod nas identicna situacija. Ni mi nismo mogli da primimo vakcinu. Ne zanm sta vise da radim, kako da mu pomognem da prodje.A bas potraja ovog puta user posted image

Dobro jutro sada user posted image
Mene moje dijete ubi! Ama nesnosan je, nista mu nije zanimljivo, pa cak ni nosenje.Stalno kenka, slabo jede, ma uzas. Ne mogu da mrdnem od njega, da izvinete trcim u wc kad bas dodje frka i spustim ga za toliko a on zapali. Kad ce vise ti zubi, poludjecu!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 9:56:19   
Mala Elena
Dobro jutro! user posted image Kapci su mi teski od jutros...user posted image valjda mo kasno zasple. A st me ledja ubijaju....user posted image

Mirkam nemoj da brines, to se slucajno poklopilo.
Dijo, pa otidji danas pa ce ti pedijatar reci, bitno je da si obezbedila vakcinu.
Doco, pa zar i D? Dobro je da se nije povredila , srce malo... moras praviti vece barikade.

< Poruku je uredio Mala Elena -- 2.10.2014 10:00:22 >

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 10:15:08   
dijana1*
Doco meni je Vuk prvi put pao sa godinu ipo dana. Bas je lupilo, oduzela sam se. Ali sve je bilo uredu. Kad se vrte kao cigre. Ljubi mi princezu.
Isli smo kod dr. Sekret je u nosu i moze da je primi. Ma bre mi amo vec tri nedelje u BG i stalno nesto, nikako da je primi. A uvek neka glupos a ni jednom nije imao temp sto je dobro.
Nego pisala sam u temi pentaxim pa ako mi mozete odgovoriti.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 10:52:40   
doktorkakristal
ma nije prvi put pala vec jednom user posted image ma opusteno verujem da ce sve biti ok,za sad je dobro normalno se ponasa,eto ona ne miruje ni dok spava user posted image
cekam se da se probudi pa odosmo to prijateljice ,napolju uzasno vreme oblacno i hladno

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 12:15:23   
mati
Zdravo mamike... Nas muce zubici i dalje , nespavanje do 2. Spava ali se budi na po dvadeset min.
Doco, ona je vec velika. Mita je prvi put "probio barikadu" sa sedam meseci kad je poceo da se prevrce po par puta od jednom. Mm ga uspavao i spustio skroz kod jastuka, sa sve barikadama, cim smo seli nesto je lupilo kao bomba... Udjemo u sobu a ovaj duponja se izduzio skroz . Ladno se otkotrljao do kraja kreveta i pao...
Sad znas da moze, pa smisljaj nove ograde...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 13:09:09   
emicaa
T je skoro umalo spala sa kreveta ali sreća pa sam ušla u sobu na vrijeme,ona kao prava preko barikada,u koraku sam se stvorila pokrajnje,od tad je krevet za nju zabranjena tema,iako mi baš baš fali da spava pored mene.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 13:24:03   
Mala Elena
Danas mi je radan dan , narode, muz me terorise, rad -red - disciplina! user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 13:26:02   
Bibilib
Pa nije strasno ako mozes da radis,ja imam posao preko glave ali boli me glava pa ne mogu nista...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 13:47:03   
Bibilib
Ne znam u kojoj temi da pisem ako znate uputite me ali cu samo da pitam da li je neka od vas koristila Cicatridina vaginalete?

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 13:56:03   
branki*
za sta su ti te vaginalete?imas temu VAGINALNI I CERVIKALNI BRIS,a imas i temu GRUPE VAGINALNOG SEKRETA.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 14:51:22   
mirkam
Doco,jesi li uzimala one homeopatske kapi ili gel,ne znam šta si tačno pominjala,za zubice?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 14:55:26   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Pa nije strasno ako mozes da radis,ja imam posao preko glave ali boli me glava pa ne mogu nista...



Bibi, jos me i nesto zeza veza sa serverom...ludim. A to sto radim nesto sto nisam planirala tada u tom momentu, nego kasnije ( jer vec imam neku svoju rutinu sa malom) to tek na stranu. user posted image
Za sta su te vaginalete nisam koristila?

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 15:03:31   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

ma nije prvi put pala vec jednom user posted image ma opusteno verujem da ce sve biti ok,za sad je dobro normalno se ponasa,eto ona ne miruje ni dok spava user posted image
cekam se da se probudi pa odosmo to prijateljice ,napolju uzasno vreme oblacno i hladno



A joj! user posted image ja i dalje imam traume dok cistim parket. user posted image Juce mi umalo ne spade iza garniture na 10cm od zida.Nogama se izgurala i upala pa se zaglavila i vristi user posted image ne znam da li mi smesno ili tuzno.
Juce isto otisla da izbacim ves, i gledam je svaki minut, a devojka napravila dva koluta i dosla do kraja, oduzela sam se! Moram samo i iskljucivo u krevetac da je ostavljam.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 16:34:19   
doktorkakristal
jesam to je dentakid granule koje se sisaju

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 16:56:56   
emicaa
Moja gospoja danas pustila se i napravila korak prema stolu,kad se šlogirala nisam,već sam vidjela kako pada kad ona se uhvati za sto i smije se,dok prohoda osjediću user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 17:01:35   
Sanjica26 RR
Dobar dan zene! Zadremala sam. Teodora boji. Sofija spava.
Meni je Sofija iskljucivo na podu kad se igra. Spava u krevetcu. U nasem krevetu nikad nije spavala. Tako da nema bojazni da ce da padne.
Neumorna je poslednjih dana. Danas mi je prosula kutiju cokolina. Voli da imitira. Sva je smesna.
Nocu se probudi na kratko, ali joj mm namaze desni i nastavi da spava do jutra.
Dijana kad idete kuci?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here