|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 22:18:12   
doktorkakristal
mi smo odlucili da kupimo onaj prenosni krevetac pa da u tome spava,kako li ce biti videcemo
EMICE jeli bolja situacija kod vas sa spavanjem

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 23:04:27   
dijana1*
Sanjice u nedelju smo planirali.
Hoces li dolaziti u subotu do BG?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
2.10.2014 23:13:33   
mati
Dobro vece majke... Mi skitali do mojih danas, pa smo samo usli u kucu, predali Mitu mm i Mata i ja na rodjendan. Bas mi prijaju ti rodjendani, dva sata mi mozak na ispasuuser posted image /
Sanjice jer si mi pozdravila Cvecku... user posted image
Doco ja mislim da ti je taj krevetac super investicija... Gledaj samo da ima tockice.
Dijo sta je bilo za vakcinu?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 0:47:39   
Mala Elena
Dijanin mali je primio vakcinu ali je dobio T i prehladjen je...
Mati, jel su zaspali klinci? Elena jos budna , nece da zaspi. user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 0:48:49   
mati
Ovaj mali jeste, al se budio da sisa. Stariji ne znam... Ali cujem lap top da radi pa verovatno nije jos...user posted image
Nece da spava? pa naredi joj...user posted image

< Poruku je uredio mati -- 3.10.2014 0:49:29 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 0:56:15   
Mala Elena
Da malo podviknem ? user posted image ne znam sta cu, nece pa nece , igrala bi se dok ne svane cini mi se, a za moj keks nema vremena veceras user posted image
Ima ko ce obavljati te radnjeuser posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 6:21:41   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Spavam, i u 2 nocu cujem moju mamu kako u drugoj sobi tesi A. jer on place. Budim se, i mislim se "otkud A. u dnevnoj kad smo zaspali zajedno". Po glavi mi se provlaci sve i svasta. Odem, kad ono, A. se probudio i ogladneo, video da mama spava, a da baba nije u krevetu (mi svi zajedno spavamo), sisao sa kreveta i odsetao do dnevne, seo na pod i poceo da se dere user posted image Zna on da hoda, al bitno da se pred mamom pravi da mu je potrebna ruka, lopovcina jedna mala user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 7:33:21   
dijana1*
Dobro jutro mameuser posted image
Noc katastrofa sat ipo sam ga nosala a imao je temp 38 nije za cepic a muci ga. I kada sam vise iznemogla stavila mu cepic jos malo nosala i dete zaspalo. Nadam ae da ce danas biti bolje.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 7:42:39   
emicaa
Dobro jutro,kako će oblačno i maglovito,strašno.
Kristal spavala je super do srijede,sad izgleda zubi,nervozna je strašno,budi se svaki čas...svake sedmuce nešto novo dodje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 8:32:27   
Sanjica26 RR
Dobro jutro zene! Nama je proradio nos. Taman sam ja ozdravila.
Dijana, dolazimo u subotuuser posted image Gde bi mogle da se vidimo? Kakvo ce vreme da bude? Mogu na sat vremena, jer moramo da odemo do usca i kod mojih u Ibrenovac. Tatu i brata dugo nisam videla.
Mati pozdravila sam je. Samo ne stizem da ti kazem.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 8:34:27   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. D u vrticu a mm i gosca spavaju jos uvek. Mm necu da budem, nije se naspavao nocas je on oko D igrao jer sam ja bila koma a ona je bukvalno svaka 3 minuta kmecala iako smo je prebacili kod nas u krevet. user posted image U kuci je mrkkli mrak. sinoc sam barila cveklu pa je ljustila i seckala, danas cu da je lepo stavim u tegle i zdravo dovidjenja. Ruke su mi opet katastrofa. Mm me opet kritikovao sto ne radim sve to sa rukavicama. aman ko jos moze s rukavica da barata sa vocem i povrcem u kuhinju. Ajd u basti ok al u kuhinji????


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 8:48:53   
jance
dobro jutro i za mame :) decu sam odvela u vrtic, Kika bila presrecna, a i Ogi, danas im je dan kad donose svoju igracku od kuce pa im zanimljivo. spremila sam i oznacila pelene i vlazne maramice za Kiku, napisala opravdanja za oboje sto nisu bili zbog stomacnog gripa, Ogiju spakovala i pidzamicu sa dugackim rukavima. bice mu mala garant, proslosezonska je a on raste u visinu ko nenormalan!
trazili su i da donesemo neku torbicu da u njoj drze pidzamicu, posto ih oni izvade u ponedeljak ujutru pa ih drze u sobici gde spavaju, da nebi svaki dan kopali po ruksacima. pa sam sa sve Kikom juce isla kod kineza (sto je poduhvat sam po sebi, kinezi imaju uske one ilicice u radnji a ovoj je sada najzanimljivije da ispruzi obe ruke u stranu pa rusi sve sa rafova kako prodjemo), i kupila mu neku torbicu za 180din, jes da je sa sljokicama i sedefom ali ima Cars nacrtano user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 8:51:51   
Peace*
napisala opravdanja za oboje sto nisu bili zbog stomacnog gripa


Kod vas primaju opravdanja koja pišu roditelji?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 8:53:41   
emicaa
Ljišo ima li ikakvih novosti za posao?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 8:55:56   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: emicaa

Ljišo ima li ikakvih novosti za posao?


e izgleda da ipak radi ona osoba sa licencom. Nesto se neckala pa mi je direktor rekao da ce me zvati ako odustane ali posto me nije zvao ocito radi. A sto se tice ovih sa neta, u principu jos nije isteklo 10 radnih dana da mi javi da li sam dobila posao ili ne, a na ovaj neki treci oglas su rekli da ce mi javiti u roku od dve nedelje. Sad cekam. Ovih dana se nisam ni na jedan novi oglas prijavila tu mi jeHeather pa ne stizem al kad ode opet se bacam u potragu. MORAM MORAM naci posao user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 8:58:58   
jance

IZVORNA PORUKA: Peace*

napisala opravdanja za oboje sto nisu bili zbog stomacnog gripa


Kod vas primaju opravdanja koja pišu roditelji?


da, mozemo da pravdamo do 3 vezana dana.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 9:14:10   
doktorkakristal
jutro mame
Dora je dobila batine jutros i to zasluzene,konstantno se zabacuje unazad posebno kad joj nestonije po volji,vec je par puta zestoko udarila glavicom,jutros ja ne znam kako nije udarila u onaj drveni deo francuskog iznad uzglavlja,e kad sam je dohvatila,od sad pa nadalje dobice ih svaki put dok ne prestane da se zabacuje,apsolutno necu da razmisljam da ;i ce dobiti potres mozga ili nesto jos gore zbog njenog bezobraznog i razmazenog ponasanja
o tome kako smo spavali izlisno je vise pisati user posted image
DIJO javljaj kako ste

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 9:17:32   
Misha i Ljisha
dr ma to je normalno kad se odalami par puta posteno prestace. Veruj mi nema potrebe zbog tako neceg da kaznjavas dete.Nije to razmazenost, to je prosto izrazavanje frustracije jer nesto ne moze. Npr moja D je sa 13 meseci "crtala" i ja joj nacrtam cvetic i ona uzme olovku i kao nesto pokusava i iznervira se jer ne moze ona da nacrta cvet i krene tako da se zabacuje glavom. Drmnula se fest u zid, njakala posteno. Sama je prestala to da radim a ja tad kad se tako "zabacuje" samo joj kazem "eto vidis sa si se udarila" ma cak je ni ne tesimuser posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 9:18:34   
mali_mis
Kristal, kad se tako baca (i A. to obozava da radi), spusti je na pod, i postavi je da lezi, a ti je maksimalno iskuliraj. Upali kuliranje user posted image
I meni je bas frka kad se tako baca, ali probala sam ovo sa kuliranjem i radi posao. Dernja se jos neko vreme, i onda se smiri.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 9:24:23   
jance
dr pusti je da se udari. stvarno. nece joj nista biti, tvrde su to glavice a naucice jaako brzo. ja sam prva pobornik fizickog kaznjavanja dece kad je to neophodno, ali sam takodje naucila i sa njima da biram bitke. brze uce kad ti samo nadzires a pustas dok je bezbedno. znam, uplasila si se i iznervirala, samo ti kazem kao majka koja se toga nagledala, da nema boljeg od samospoznaje da nesto moze i da zaboli.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 9:25:20   
Sanjica26 RR
Ju Kristal kakve batine. To je radila i Teodora, pa je ubrzo prestala. To jedna od faza odrastanja. I bice jos faza. Normalno.
Veruj mi nece nista da joj se desi ako to radi. Ljubi Doru.
Dijana nadam se da Kosta vise nema temperaturu.
Pisala sam ti za dolazak

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 9:27:32   
doktorkakristal
pih kako me nervira to razmazeno ponasanje,moje je dete i volim je najvise na svetu ali brate mili uzasno izgleda kad pocne tako da histerise i da se baca user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 9:32:41   
Sanjica26 RR
Znam Kristal da te nervira, ali kuliranje je najbolja odbrana.
Meni je tek sad T pocela da histerise i to na ulici. Bude li joj neko pokvario koncept kako je ona zamislila to je vristanje.Nece da moze. Moze da skace do plafona, ali dzabe.Batine tu ne pomazu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 9:33:57   
emicaa
Kristal kad te tako iznervira pokušaj iskulitat i sjeti se kako ti se srce počne topit zbog nje,mene T kad iznervira i kad se izgalamim na nju posle sama sebi govorim koji sam kreten,kako je mogu natjerati na plač.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 9:37:53   
jance
ja to gledam kao na stednju zivaca, to je sve. nisam protiv batina, samo biram kad sopam i kad se nerviram zbog njih. sta mogu to kuliram. a inace sam zivac nevidjeni.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here