|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 21:55:53   
dijana1*
Mislim da nije, pun je slinauser posted image
Sto vise cistim njih sve viseuser posted image danas je spavao na meni samo tako je mogao. Sve me boli od nespavanja i nosanja po ceo dan, raspadam se.
Jos se Vuk veceras pred spavanje rasplakao. Crce dete placuci hoce samo mene, kao kod njega u sobi dodju cudoviste i vuk i on se plasi da ostane sam. Jedva sam ga smirilauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 21:59:00   
doktorkakristal
VIKI pa gde si sto godina user posted image
DIJO kad bese primio vakcinu jel juce ?Moze da bude temperaturica nekih dva tri dana

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 23:39:28   
Sanjica26 RR
Kako je dr odobrila vakcinu kad je mukica bolestan.user posted image
Ispeglala sam gomilu vesa, pa dok sam sortirala. Umorih se.
Teodoru sam inhalirala. Dok sam listala na mobu, provalim da cuti. Pogledam je, a ona zaspala.
Valjda ce ovo da bude mirna noc. Sto i vama zelim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
3.10.2014 23:59:25   
mati
Dijana to je normalno, ovih dana sigurno dosta paznje posvecujs Kosti, Pa se Vuk malo zazeleo za tebe. I mi imamo takvih situacija. Sanjice kako ste? I ja sam mislila da dr nece da da uput za vakcinu ako beba slinavi, a koliko se seca beban je slinavio. Nasa dr nema sanse da da tako vakcinu, odlaze sve. I kad je velika vrucina i kad krece sezona gripa...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 0:07:56   
Sanjica26 RR
Mati ok smo za sada. Sad je mm proslinavio. Teodori je proradio nos i Sofiji, ali njoj nije strasno.
Kod mene se stanje stablizovalo.
Jel drugar stariji jos uvek ne spava?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 0:11:16   
mati
Ne znam, tu mu je" Bebi"(sveki), pa spavaju zajedno veceras... Ali nesto se ne cuju... Verovatno mu prica bajke, sad mu ona dodje zamena za lap top.user posted image Jos da ubedim mm da ga pusti sutra da ga vodi malo za vikend . Jos nigde nije prespavao bez nas...

I Mita slinavi, ali ja to pripisujem zubicima.

< Poruku je uredio mati -- 4.10.2014 0:12:21 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 0:22:20   
Sanjica26 RR
Mati jel ce da ti bude lakse kad ti budem rekla, da nismo ni mi Teodoru pustali negde bez nas. Prosto nije bilo prilike. Cekam da se moji skuce, pa da je malo posaljem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 0:28:04   
mati
Sanjice moja sveki mnogo pati zbog toga, ali stvarno, ona se svaki put nada da ce mm dati dozvolu. A Matija je sa njoim sasvim drugo dete, bas je voli i lepo saradjuju...
Nije mi lakse user posted image
Mislim da je odavno trebalo to da uradimo, obe...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 0:34:10   
Sanjica26 RR
Trebalo je, slazem se. Odoh spavati. Ne znam kad sam poslednji put ovako kasno legla

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 6:04:58   
dijana1*
Dobro jutro.
Kosta popio mleko pa nastavio spavati. Noc katastrofa , unise ga sline i kasljanje ali temp nema. Mislim da ovo nema veze sa vakcinom , sigurna sam jer on je bio slinav. Da sam bila u Banja Luci sigurno mu ne bi dala ali ovde sam tri nedelje iskljucivo zbog vakcine i stalno nesto mu je bilo. Ali dok je imao proliv nije htela da mu da. A sada kada je zaslinavio kaze da to nema veze. Ma samo da ozdravi vise.
A sto se tice ostavljanja Vuk je samo kod mojih spavao a Kostu jos nisam ostavljala i imam osecaj kada odlucim da prespava kod mojih da ce to sa njim ici malo teze.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 6:23:37   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Nama je juce bio naporan dan. A. je bio elementu da samo haos ostavlja iza sebe. Prvo je poceo sa kukuruzom. Zgrabio klip i jede ko veliki, i naravno mrvi. E onda mu ni to nije bilo dovoljno, pa je ugrabio priliku kad je baba otvorila frizider, on je dosetao i zgrabio paradajz, pa je i njega jeo, i prosipao semenke svuda po stanu. Pa ga okupamo. E onda mu je bilo zanimljivo da mene vuce za nogavicu dok hodam i nosim sutlijas, pa je i to zavrsilo na podu. Jedva sam ga uspavala u 22,30. Naravno zurka i u toku noci.
Danas je novi dan user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 6:41:12   
Misha i Ljisha
Dobro jutro ja sam se prespavalauser posted image . Legla sam sinoc nesto malo posle D, sat vremena posle i komirala se evo do sad. Moji jos spavaju, ja pijemuser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 8:11:47   
doktorkakristal
jutro mi poranile,noc je bila manje vise ok,budila se dva puta,ali zato ustala ranije,uh danas je vodim kod mojih user posted image
DIJO slinav nosic nije kontraindikacija za vakcinu,neki pedijatri izbegavaju tad da daju iz straha sta se krije iza toga u smislu neke vece infekcije

< Poruku je uredio doktorkakristal RR -- 4.10.2014 8:13:22 >


_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 8:36:39   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Spremamo se i idemo u Bg. Nalazim se sa Dijanom :)
Doco sve mislim da je vakcina nadodala kod Koste da dobije temperatyry.
Nisam vodila dete za vakcinu kad su takvi kao Kosta. Znam da ce dr da da zeleno svetlo.
Samo sto Dija vec dugo u Bg, pa ne moze vise da ceka.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 8:39:01   
emicaa
Dobro jutro mamice,i kod nas je noć bila malo mirnija,nisam još gledala jel probio i drugi zubić,neda mi ni da pipnem desne.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 10:08:55   
doktorkakristal
SANJICE ma znam da treba odloziti za svaki slucaj samo napisah da oni cesto daju zeleno svetlo kad je samo nosic u pitanju
odoh zene ceka me ves i malo da pospremim pa da vodim D kod mojih kad se probudi

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 10:17:30   
Mala Elena
Uzeh minutu da se javim, danas mi dolazi sveki i kompanijauser posted image pa imam puno posla u kuhinji. Da se pocastimo user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 10:33:29   
mirkam
I ja samo da vam mahnem.
Sinoć imali goste do kasno,pa dok sam raskrcila i poprala i komorama se posle toga.
Danas sunce,može se u set_nju malo kasnije.
Doco,kupicu ako nadjem te tabletice,eto još i to da probamo,nema šta nismo i ništa nije pomoglo.
Dino,i mi smo još slinavi,samo bez temperature.Meni je na kontroli dr rekao da ga dovedem na vakcinu kad skroz prestane da kašlje.Sinoć nije kasljao,al slona je pun.Evo vidjecemo danas..

< Poruku je uredio mirkam -- 4.10.2014 10:37:08 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 11:50:41   
dijana1*
Mirkam sacekaj da skroz ozdravi ako ti se ne zuri. Mi smo se zarobili u BG tri nedelje samo zbog vakcine inace da sam bila u Banja Luci ne bi mu dala.Ali kod nas nema vakcina pa sam bila prinudjena da dodjem i kao za inat sve se iskomplikovalouser posted image
Dr mi je rekla da se ne brinem i ako je slinav da moze da primi vakconu. Ali kazem ti da sam bila kuci ni u ludilu ga ne bi vodila. Ali kada je sve apa trapa sta da radim. Bolje da ne sirim temu iznerviracu se pa cu da pljujem i predsednika i aktuelnu vlast i ministre i sve po redu. Za izbore imaju pare a za vakcine nemaju plus sto su zabranili apotekama da ih prodaju a pedijatri da ih dajuuser posted image bar pedijatrima da nisu zabranili, kupila bih vakcinu u BG- u stavila u frizider mali i odnela za BL pa kada dete bude zdravo onda bi i primilo.
Danas pijem kofi sa Sanjicomuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 12:52:33   
mati
zdravo mamike. Mata ipak ide kod svekija... user posted image Evo ga jadan sat vremena kako spakovao ranac i nece da ga skine sa ledja , ceka da podje...
Sanjice i Dijo lepo se provedite, da sam bar malo blize. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 18:27:14   
Jole84
Ćao mamike, kako ste user posted image
Mila mi nešto par dana kenjkava oko spavanja, i večernjeg i dnevnog...nekih desetak dana je uspavljujem u kolicima uživala je u tome, pa je prenesem u krevetić a sad nešto neće ni u ruke ni u kolica ni ležanje i maženje, a glava joj pada koliko joj se spavka..onda počne da plače jer joj se jako spava. Mora da negde grešim..


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 20:19:42   
doktorkakristal
vece mame kako ste
JOLE ne gresis nova faza,probaj da je spustis samo na krevet i lezi pored nje probaj tako da vidis da li ce da se uspava
MIRKAM danas joj je bolje ili su probili ili deluje ,nisam zavirivala da vidim,kod moje je mame,javljam kako se odvija situacija,ako budu delovale podseti me da napisem u odgovarajucoj temi

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 20:31:09   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Jole84
Mora da negde grešim..


user posted image ne nego dete ne zeli da ti spava da ne bi nesto propustila haahha....Pomiri se sa tim ahahha ali insistiraj na spavanju. Ja sam rekla davnih dana da se mi ne nunamo jer ona kapira ako krene nunanje da ce spavati, ja je uvek zeznem da zaspiuser posted image . Jedno vreme je plakala ako joj samo spomenes spavanje, ako neko spava preko dana ona ga budi i place jer taj neko spava preko dana,cak dodje npr do mm bocka ga kaziprstom u oci i govori mu no no no...user posted image Dete mrzi spavanje sta da vam kazem. Gubljenje vremena. Takodje joj je gubljenje vremena i hrana. Npr danas na rodjendanu nije nista pojela, a hrane na sve strane a znam da je gladna jer je proslo njeno vreme rucka ihahaj.Mislite da je nesto pojela? Ma ni kolac covece kakva je. Bila je odlicna, jedina se niije njarila od sve dece tamo a samo je slavljenik bio mladji od nje (danas napunio godinu). Njoj je sve to zanimljivo i novo i kad su takve situacije nema mesta hrani i spavanju. Eto kakvo ja dete imam.user posted image Mm i ona su u krevetu a ja ovde inkognito. Heather mi odlazi sutra, iako je trebala tek u sredu ali zakazali joj razgovor za posao u utorak tako da se vraca ranijeuser posted image . Mislim i ja bih isto uradila ali dobro sta sad bitno je da je bila. Obradovala me kupila mi pekac za hleb jer je moj riknuo ahahah...Ma idem sad kad poradim ovde sta imam da se jos malo druzim sa njom da iskoristim nase dragoceno vreme (ona je u drugom delu kuce solo).

Pozdrav mame

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
4.10.2014 21:56:21   
Jole84
Jaooooo opasni su user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
5.10.2014 5:58:29   
dijana1*
Dobro jutro mameuser posted image
Da pohvalim svoje dete, mnogo je bolje. Lepo spava, slinci sve zreliji ma milina. I ja sam spavala tri sata u komadu i sada sam kao novauser posted image
Juce smo Sanjica i ja pile kafu, lepo se ispricale. Zao mi je sto i Kosta nije bio tu da se igra sa Sofijom. Sofija pravi zvrk spava joj se ali nema sanse, mora malo mamu da zezaiuser posted image a Vuk i Teodora su vec veliki i oni su bili u igraonici.
Sanjice kako ste putovali, jel mali zvrk spavao?
Danaa pakovanje i idemo za BLuser posted image sledeci dolazak je za Deda Mraza.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

omeksivac
sneza90

koji omeksivac koristite za bebinu odecu?

duel (21%)

lenor (21%)

chicco (34%)

neki drugi (9%)

ne koristim (15%)


Ukupan broj glasova: 307

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here