|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
2.10.2014 15:00:43   
wivern
Sanjalice slican problem sam imala i ja, ali je meni komisija pogresila i dala trudnicko 10 meseci. Pa sam morala sve iz pocetka.
Super, znaci ako su moji predali papire u oktobru ja cu pare dobiti u decembru, za maj. Vrhunski. Sad cu da odem i da ih dignem u vazduh, majke mi.
Meni je zena iz rfzo rekla pa bolje da vam kasne te pare vise ce vam trebati kasnije?! A sta sad ne treba da jedemo i zivimo. Uuuuf..necu vise da zalazim u ovu temu

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1751
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
2.10.2014 15:24:55   
bubulence
sanjalice pise doktor medicine.
serpi, ne znam, najbolje da pitas knjigovodju.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1752
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
2.10.2014 15:38:25   
Sanjalica1980
Hvala Bubi user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1753
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
2.10.2014 15:44:07   
bubulence
user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1754
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
5.10.2014 21:45:22   
QueenJ
Imam pitanje. Poslodavac je tek predao papire za trudničko, a na bolovanju sam od kraja aprila. Uglavnom je isplatio taj deo. Međutim, na porodiljskom sam od jula i od tada nisam ništa primila. Nisam sigurna ni kako da proverim svoj status, u rfzo-u u Va mi kažu da to treba da vidim u opštini i obrnuto. user posted image Šta uopšte treba da dostavim poslodavcu? Nije mi tražio ništa osim doznaka. user posted image Sve ovo nema smisla...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1755
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
6.10.2014 18:04:33   
wivern
Queen koliko se ja secam potpisivao se neki papir sto ti posalju iz firme. Ja cu ici ovih dana da potpisem pa mogu i tacno da ti kazem sta je u pitanju.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1756
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
6.10.2014 18:17:08   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: QueenJ

Imam pitanje. Poslodavac je tek predao papire za trudničko, a na bolovanju sam od kraja aprila. Uglavnom je isplatio taj deo. Međutim, na porodiljskom sam od jula i od tada nisam ništa primila. Nisam sigurna ni kako da proverim svoj status, u rfzo-u u Va mi kažu da to treba da vidim u opštini i obrnuto. user posted image Šta uopšte treba da dostavim poslodavcu? Nije mi tražio ništa osim doznaka. user posted image Sve ovo nema smisla...


Porodiljsko kreće da se isplaćuje firmi nakon što tebi stigne rešenje do države da da ti se priznaje pravo na porodlljsko, ili malko ranije. Meni je recimo tek danas stiglo rešenje, a uplata (firmi) za prva dva meseca (jun i juli) je legla pre neke 2 nedelje. Koliko se sećam nisam ništa potpisivala, jedino što ti dostavljaš poslodavcu su doznake, i to samo jednu (za ceo period porodiljskog). Poslodavac je u obavezi da tebi isplaćuje porodiljsko svakog meseca, kada i plate ostalim zaposlenima. Jedino što ne znam je da li je i on u obavezi da sačeka to rešenje. Moja firma nije čekala, pa zato nisam sigurna. Ali eto, iz mog iskustva, država kasni neka 3 meseca sa isplatom (ka firmi). To sam 100% sigurna jer sve papire sama nosim za firmu, i uvek sve na vreme, prvog dana u mesecu.

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.10.2014 12:18:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1757
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 11:18:01   
QueenJ
Hvala puno! Javi, Wivern, molim te. Firma je u Bg, ja u Va. Prva sam im trudnica/porodilja, pa se ne zna ko je više zbunjen-oni ili ja... Tuga.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1758
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 11:23:16   
QueenJ
DUNJA
Kakvo rešenje? Treba li da se podnese neki zahtev? Gde? user posted image Doznaku sam predala za porodiljsko odavno. A od plate ni P.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1759
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 12:12:00   
vonavoj
ne verujem u ovo sta citam CLANAK O TRUDNICKOM

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1760
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 12:13:45   
dunja RR
Strašno Von.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1761
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 12:15:02   
Klarita
user posted image nije moguceuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1762
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 12:15:15   
dunja RR
Ništa ne podnosiš osim doznaka, firma podnosi sve što treba i kome treba (ja sam nosila za sebe jer ja radim tu papirologiju za firmu).

IZVORNA PORUKA: QueenJ

DUNJA
Kakvo rešenje? Treba li da se podnese neki zahtev? Gde? user posted image Doznaku sam predala za porodiljsko odavno. A od plate ni P.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1763
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 13:10:16   
bubulence

IZVORNA PORUKA: vonavoj

ne verujem u ovo sta citam CLANAK O TRUDNICKOM


ja u ovo ne verujem, a ako je slucajno istina i ako se trudnice ne pobune onda treba da nam ukinu i porodiljsko i sve moguce.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1764
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 13:11:51   
mama krava
I ja sam ovo danas videla i zgrozila sam se! Ako je tačno, pa ja stvarno ne znam.... Usr**u motku!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1765
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 13:16:26   
Modessty
Šta će još da smisle?! Prosto ne mogu ni ja da verujem user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1766
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 13:34:19   
vonavoj
NI ja jos ne verujem!! Ali valjda ce im neko ebati user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1767
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 14:11:45   
wivern
Hmmm ja sam poznati hejter ovakve prosrpske stampe. Ne podnosim zvalavka, ali prosto ne verujem u ovo dok se ne javi neka trudnica ovde i potvrdi nam da je zaista ukinuto

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1768
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 14:14:23   
Mala Elena
Strasno ! user posted image dobro da malo udare po dzepu za bolje sutra ali ovo bi bio bezobrazluk.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1769
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 14:15:32   
mama krava
Slažem se potpuno, ali nije nemoguće...a onda će nam ova tvoja iz potpisa biti potrebna!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1770
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 14:15:45   
vonavoj
Ma da,i ja mislim da je izmisljotina,ali sam morala da podelim!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1771
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 14:16:59   
wivern

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ma da,i ja mislim da je izmisljotina,ali sam morala da podelim!

Naravno, ne kazem da ne treba podeliti vec da je ljudski nadati se da nije istina user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1772
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 14:29:42   
daca77
Nista me ne iznenadjuje, jer haos odavno vlada...ja idem na komisiju 14., nadam se poslednji put, posto otvaram porodiljsko odsustvo. A vidim neka je pitala sta se dobija od firme...poslodavac, nakon prijema doznake, donosi resenje o porodiljskom odsustvu.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1773
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 14:32:51   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: daca77

Nista me ne iznenadjuje, jer haos odavno vlada...ja idem na komisiju 14., nadam se poslednji put, posto otvaram porodiljsko odsustvo. A vidim neka je pitala sta se dobija od firme...poslodavac, nakon prijema doznake, donosi resenje o porodiljskom odsustvu.


Daco, ja sam rešenje dobila od države (sekretarijata za socijalnu zaštitu.) na kućnu adresu (pre neki dan, a 4 meseca sam na porodiljskom). I kada sam bila da pitam zašto kasni refundacija, kada sam sve predala na vreme, rekli su da se čeka da oni (država) izdaju rešenje, a oni u startu kasne 3 i po meseca. Tak nakon tog rešenja kreće refundacija. Od firme nisam dobila nikakvo rešenje.

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.10.2014 14:39:48 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1774
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.10.2014 14:33:45   
bubulence
ali sto vise razmisljam sve mi manje ima logike...
ukoliko moj dr napise da imam krvarenja po 5-6 put kako oni mene mogu da nateraju da idem da radim sa takvom dijagnozom???

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here