|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 19:18:20   
gagana83

IZVORNA PORUKA: jabudic

I svekrva je došla u goste. Ima neku svoju situaciju zbog koje nije sa mužem. Ti bi je na mom mjestu ubila. Meni smeta. I kukala sam na forumu. Ali joj nikada nisam ništa rekla, jer mi je uvjek na umu da je to majka mog muža, koja se borila da ga školuje, prala robu u rijeci, i mučila se na još milion načina. Koliko god meni ona bila višak u kući, jednostavno ima nešto jače od mene, što mi ne da da je uvrijedim na bilo koji način, jer ako voliš i poštuješ svog muža, poštovaćeš i njegovog psa, a ne roditelja. Najlakše mi je bilo derati se na nju, praviti se da je ne vidim, ne odgovarati na pitanja, što je jedna moja jetrva uradila. Nekad sam poželjela da sam "pametna" kao i ona, da ni meni ne dolazi, ali nisam mogla ništa izustiti. I znaš pta- drago mi je što sam je ispoštovala. Za koji dan ide kući, a da sam je ikad ičim uvjrijedila, osjećala bih se kao poslednje govno. Ovako sam zaista zadovoljna, i mislim da sam položila test ljudskosti, veći nego bilo koji koji si pročitala na Krstarici.


Bravo !


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 22:51:19   
Misha i Ljisha
au ala ste se raspisale.

Nemam sad snage sve da citam. Sutra cu.

Mama mirice, vidis da nije sve tako crno bas vam pomazu. I sto rece neko hoce da ti i pricuvaju decu. Ja kao i Dunja stalno sa svojim detetom na prste mogu da nabrojim koliko je puta neko moje dete pricuvao. (tu racunam i moju mamu i sveki ma sve)Doduse ja se ne zalim kao sto rekoh sve su to moje odluke.

Nemoj biti toliko ogorcena.

Puno vas sve pozdravljam. user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 23:39:27   
bubulence
ne znam kako nisam skontala da je nasa Macaki u pitanju user posted image . a znam za tu kucu i brdo rodbine i sve...
ali nikako ne mogu da je povezem kao macaki i ovu drugu zlocu user posted image .
macaki , ne bih pisala to sto jesam da sam znala da si ti jer sa dragim osobama ne ulazim u rasprave cak i kada nam se misljenja ne slazu.
nadam se da ces uskoro naci neko resenje, znam da si vernik, pricaj sa nekim... nije lako ni lepo ziveti sa takvim mislima...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 23:44:41   
Sanjica26 RR
Ja jos ne verujem jos da je to nasa macaki. Sad sam se skroz smorila. Uopste vise necu da pisem kad ima neko problem. Bas mi je zao ako sam je uvredila.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 23:53:52   
dijana1*
Sanjice naprotiv, ja mislim da je u tvojim postovima trazila odgovor koji bi njoj odgovarao ali nije ga nasla. Ali isto tako mislim da su je tvoji postovi pokolebali i da je shvatila da debelo gresi. Tj. da je puna zlobe i zavisti i da sa tim ima problem i da mora da se izbori.
I da zao mi je sto je ovo Macaki u pitanju, iskreno uopste ovo nisam ocekivala od nje.user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 23:54:17   
Ana RR
Isto. Slazem se sa bubi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 23:58:33   
Sanjica26 RR
Ne znam Dijana svakako mi je zao. Stvarno nisam mogla da pisem suprotno od onog sto nije hriscanstvo. Mislim da i ona sama to zna. Ali joj je tesko da se izbori sama sa svojim mislima. Jako mi je zao.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 23:59:00   
jabudic
Ja sam rekla šta sam mislila i ne žalim. Isto bih rekla da mi je majka rodjena u pitanju. Da se predstvila svojim imenom, znali bismo nešto više, neku drugu stranu priče, a ovako smo možda saznali nešto što nam ona Macaki ne bi rekla. U svakom slučaju, nadam se da će riješiti problem koji ima, mada je malo bezvezan način na koji se obratila za pomoć na forumu, na kom smo "domaći". Još mi je bezveznije kad vidim šta je samoj sebi odgovarala...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 23:59:47   
Didy
Ja sam u šoku! Ali stvarno! Nije mi bilo ni na kraj pameti. Ali znate šta - ja i dalje stojim iza svoje svake reči.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 0:00:39   
Maslacak15
I ja pomislih na sekund danas, ne znam zasto " dve devojcice, bolestan otac..."na Macaki ali sam odbacila mogucnost zato sto je postovala jedan poduzi post interesantnog sadrzaja juce na prethodnoj strani kao odgovor mamici Mari?? Procitajte u miru, iz ove perspektive mislim da nisu naivne stvari u pitanju. Ona ima problem, u prvom redu sa samom sobom. I meni je zao ako sam je povredila ali stojim iza svojih reci koje su samo bile odgovor na stavove njenog alt_er ega koji mi se uopste ne dopada....Macaki, potrazi pomoc ali na pravom mestu, ovo je bio pogresan nacin. Srecnouser posted image

procitajte ponovo njen post. Stvarno je vredan paznje....

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 25.1.2015 0:02:19 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 0:01:05   
choopa choops
Zašto mislite da niste trebale reć? Pa valjda baš zato što niste znale ko je ste možda bile realnije i iskrenije?!

Nemam pojma, ponoviću, moj savjet je i dalje da odeš kod psihologa. Spasi i sebe i ljude oko sebe.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 0:18:22   
bubulence
ma ja bih rekla svoje misljenje ali se ne bih upustala u raspravu.
ja nju ‘volim‘ ako tako mogu da kazem za nekog koga ne poznajem. ali sam sada zaista uplasena.
na ovakve stvari treba odreagovati, sigurna sam (bez uvrede ) da Macaki mora ali mora da potrazi pomoc. ozbiljne su stvari u pitanju.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 0:22:36   
Klarita
user posted image u soku sam
Kako smo joj iskreno pisale, (ja kratko,a li sam se uplasila da udjem u raspravu jer sam u poprilicno gadnom PMS-u) i bolje sto je ovako ispalo, bar joj receno ono sto treba...jaooooooooooo, jos sam u sokuuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 0:22:53   
Sanjica26 RR
Upravo to Bubi treba joj pomoc. Stvarno je mogla da pise pod nikom macaki. Mozda bi svi malo spustili loptu i drugacije pisali. Ako citas macaki ovo znaj da ti niko ne zeli zlo. Potrazi molim te pomo

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 25.1.2015 0:25:28 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 0:24:12   
wivern
Napisala sam samo ono iza cega stojim i sto i dalje mislim.
Ja se na forumu ne pretvaram i ne pisem ono sto bi drugi zeleli da cuju.
Ko moze samnom moze, ko ne moze super, postujem.
Na zalost ovaj primer nam pokazuje da nisu svi 100% iskreni, osim kad pisu kao anonimne.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 0:26:25   
Didy
Ja imam osećaj da se Macaki više nikada neće javiti ne samo na ovom forumu nego ni nama koji smo i na druge načine imali kontakte s njom. user posted image
Samo se nadam da će zaista uspeti da se izbori sa svim tim, naravno ne sama.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 0:40:45   
bubulence

IZVORNA PORUKA: wivern

Napisala sam samo ono iza cega stojim i sto i dalje mislim.
Ja se na forumu ne pretvaram i ne pisem ono sto bi drugi zeleli da cuju.



draga, ne pisem ni ja ono sto bi drugi zeleli da cuju ali cesto ne napisem nista.
moram se osvrnuti na jucerasnju temu ‘pobacaja‘ gde ste svi grlili i ljubili Peace koja je napisala da je bila trudna a nije zelela bebu i da bi je svakako sklonila cak i da se ovo nije desilo. znam, ali znam da bi na lomacu stavile bilo koju devojku da je dosla pod novim nickom i to napisala. i znam da bi ta tema bila sada 10x aktivnija od ove. licno, ja nisam osudjivala , ali sama je rekla da joj reci utehe ne trebaju pa nisam mislila da treba da napisem bilo sta. tako da sam sigutna da 90% nas ovde ne pise bas sve sto misli i zeli.


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 0:43:30   
Klarita
IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: wivern

Napisala sam samo ono iza cega stojim i sto i dalje mislim.
Ja se na forumu ne pretvaram i ne pisem ono sto bi drugi zeleli da cuju.



draga, ne pisem ni ja ono sto bi drugi zeleli da cuju ali cesto ne napisem nista.
moram se osvrnuti na jucerasnju temu ‘pobacaja‘ gde ste svi grlili i ljubili Peace koja je napisala da je bila trudna a nije zelela bebu i da bi je svakako sklonila cak i da se ovo nije desilo. znam, ali znam da bi na lomacu stavile bilo koju devojku da je dosla pod novim nickom i to napisala. i znam da bi ta tema bila sada 10_x_ aktivnija od ove. licno, ja nisam osudjivala , ali sama je rekla da joj reci utehe ne trebaju pa nisam mislila da treba da napisem bilo sta. tako da sam sigutna da 90% nas ovde ne pise bas sve sto misli i zeli.



Bubi, da si mi blize, pa da te grlnem, ali sad cu ovako virtuelnouser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 25.1.2015 0:49:46 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 0:45:22   
jabudic
Bubi, da se neka nova pojavila, rekla bih joj isti sto sam i njoj rekla. Nemam problem sa novim ili starim, dok god pricam istinu ili ono sto zaista mislim.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 0:52:02   
wivern

IZVORNA PORUKA: bubulence
moram se osvrnuti na jucerasnju temu ‘pobacaja‘ gde ste svi grlili i ljubili Peace koja je napisala da je bila trudna a nije zelela bebu i da bi je svakako sklonila cak i da se ovo nije desilo. znam, ali znam da bi na lomacu stavile bilo koju devojku da je dosla pod novim nickom i to napisala. i znam da bi ta tema bila sada 10x aktivnija od ove. licno, ja nisam osudjivala , ali sama je rekla da joj reci utehe ne trebaju pa nisam mislila da treba da napisem bilo sta. tako da sam sigutna da 90% nas ovde ne pise bas sve sto misli i zeli.

Slobodno mozes pogledati temu kiretaza i videces da ne osudjujem nikoga za stvari koje su licne.
A ovo drugo i ja mislim, malo njih zaista napise ono sto misli.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 0:52:47   
bubulence
jabude, pre par meseci je jedna devojka dosla i pitala u temi o racunanju polova po starosti krvi kada joj stoji da rodi musko dete. eeeee, pa da smo mogle da je dohvatimo sada bi joj davali pola godine. nema sta nismo napisali , cak i ja mada sam tada bila ljuta sto meni svako prevrne ocima na drugo zensko dete i ona mi je bila super da se istresem, i onda na primer dodjes ti i napises da hoces iskljucivo zensko dete i mi te svi tapsemo po ledjima jer te volimo i to nam je taaaako super. a,ko kaze da se i ona nije samo salila kao ti!?? nego eto nama razloga da 3 dana pljujemo po zeni sto je rekla da zeli musko dete... znaci da se ne lazemo, uvek gledamo drugacije osobe koje ‘poznajemo‘ i bar cemo birati reci koje cemo napisati.
opet ponavljam, ja ne bih napisala Macaki da je suoer sto je takva ali verovatno ne bih ni vredjala...
Kalrita, cikita moja, grlim te 100x!!!!!!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 0:56:40   
Klarita
Bicemo sve opomenute jer sad masimo temu, ajmo u kafanu pa tamo da pisemo svastauser posted image
Wiv, isto i ja, samo da se znauser posted image i slazem se i sa Bubi i sa tobom..i vas dve mislite isto, samo kuckate drugacijeuser posted image ali mislim da je Bubi ovde 100% u pravu, ne kazem da ti nisiuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 1:00:18   
Didy
Žene, teške teme za subotu ujutro.
Ja odoh na spavanje, mada ne mogu i dalje da se otmem utisku da verovatno niko ovde nije onakav kakav zaista jeste, pa nazvale to "biranjem reči", "otvaranjem duplih naloga" ili kako već.
Elem, laku noć svima!


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 1:00:54   
bubulence
mene Klarita vise voooliiiii user posted image . salim se.
nisam nikoga imenovala, naravno da ima i onih koji kazu sve sto misle, ima i onih koji govore sto zelis da cujes, a i onih koji ce napisati cisto da imaju post vise ili da za crno kazu da je belo...
i ajmo u kafanu, Klarita je pozvala, mozda ce da casti
user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 1:05:24   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Didy

Žene, teške teme za subotu ujutro.
Ja odoh na spavanje, mada ne mogu i dalje da se otmem utisku da verovatno niko ovde nije onakav kakav zaista jeste, pa nazvale to "biranjem reči", "otvaranjem duplih naloga" ili kako već.
Elem, laku noć svima!



evo jos ovo da kazem. npr didy i ja imamo totalno drugacije stavove i misljenja. i kada bi svaki put na njene postove odgovorila onim sto zaista mislim ne bi se nikada ni pogledale (tako da joj se ne uvlacim u guzu nego preskocim ono sto mi ne legne). a toliko volim da caskam sa njom o nebitnim stvarima, deci , braku i td da vam ne mogu opisati. i jeeedva cekam tu kafu koji dogovaramo mesecima i samo je ja kornjaca kocim.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here