|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  119 120 [121] 122 123   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 10:26:52   
superm

IZVORNA PORUKA: bubulence

jeeeeeeeej, bas mi je drago jer vidim da postoji ogromna zelja user posted image . zelim ti da sto pre uspe, evo jako vucem za nosic user posted image .


Hvala ti draga! Tebi prvoj javljam!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3001
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 10:26:53   
*boka*
Superm navijam i ja user posted image
Jabude znaš ono kad crnogorac dovede ženu na porodjaj, doktor mu kaže idite vi sad kući javićemo kad se porodi, a ovaj ga tužno uhvati za rame i kaže doktore aj molim te vidi sredi ako ikako moze da bude muško... E tako sad i ti kad odeš na UZ reci user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 3002
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 10:28:31   
superm
Boka, hvala! Nasmejala si me, dobar vic. Imam crnogorsko poreklo i obožavam ovakve viceve!

< Poruku je uredio superm -- 30.1.2015 10:29:11 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 3003
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 10:29:39   
*boka*
Pa sta je kosta da pokusa... doktor svasta moze da napravi user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 3004
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 10:34:10   
vonavoj
Superm,divno za radove!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 3005
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 10:34:13   
bubulence

IZVORNA PORUKA: superm


IZVORNA PORUKA: bubulence

jeeeeeeeej, bas mi je drago jer vidim da postoji ogromna zelja user posted image . zelim ti da sto pre uspe, evo jako vucem za nosic user posted image .


Hvala ti draga! Tebi prvoj javljam!


drzim te za rec user posted image , i jedva cekam!
Boko, jabudicin B ce cekati sa puskom ispred ako ne bude devojcica user posted image .
ma samo neka su oni nama zivi i zdravi... i muzevi i deca

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 3006
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 10:36:25   
jabudic
Superm, bravouser posted image
Boko, ja sam sigurna 90% da je djevojcica. Samo ne bih zeljela da se razocaram ako bude djecak. Glupo bi mi bilo, naravno da je i on dobrodosao!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3007
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 10:44:24   
serpica
napisali mi kaznu za parkiranje,ustavri mi isteklo vreme jer sam bila u aksi na kasa im nije radila i morala sam pola sata da cekam da mi ispise racun user posted image i mo pampers koji je bio na akciji sad je i te kako skup,kazna nije bog zna sta ali ipak sam besna ughhh

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 3008
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 10:47:16   
*boka*
Sa puskom nego sta, pa nek samo pokusa da bude nesto drugo!
Ma naravno, neka su nam zivi i zdravi to nam je najvaznije! Srecan je covek koji ima zdravu decu, ma kog da su pola.
Moja kuma ima dva sina i rade na trecem, siiilno zeli devojcicu. Kaze ona ako sad ne bude zensko, odustajem. Ja rekoh ma sta god da bude neka je zivo i zrdavo, a ona dodaje neka je zivo i zdravo i nek piski sedeci user posted image


_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 3009
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 10:57:42   
soni
Dobar dan...Zavejalo kod nas...Sve pobelelo..ajte na sankanje....

CItam o mamama i svekrvama, sestrama...Mi ovde samo razmisljam da cu I LUnu voditi na porodjaj ako me potera u sred noci user posted image ...Strasno..A da ne pricam o ostaloj pomoci, al sve cemo mi uspeti...

Losa noc...Devojcica pocela da nam se budi, place i trazi da predje kod nas u krevet.. to ne odobravam nikako ali borimo se sa njom po sat i po i na kraju popustimo zato sto muz radi i ne moze ni on vise user posted image ..sta vi mislite??

Serpi i ja bih odlepila...kao da ustedis i ispadne gore... mrzim te kazne ...

Jel otvaramo temu za Ecu danas??

< Poruku je uredio soni -- 30.1.2015 11:01:18 >


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 3010
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 11:01:13   
serpica
Soni jos vise me iznerviralo sto mi je to prva kazna za 15god koliko vozim,bas sam besna,potresla sam se ,pa posle kazem,ma nek ide u djavola treba sad da se stresiram kad mi najmanje treba..i tako..pijem drugu kafu pa cu malo da legenem dok bebac spava.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 3011
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 11:02:29   
soni
ma u pravu si...te sitnice nas izivciraju najvise....ja se zivciram kako cu polagati voznju po ovakvom snegu i ledu :)..imam u februaru ....
lezi i odmaraj kad mozes....



_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3012
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 11:07:43   
cockic
boko user posted image

ja stavrno ne znam kako smo uspeli ceru da napravimo i to prvi mesec pokusavanja pa zensko.jer sam ja jedino zensko u prodici posle 20 i vise godina.ide jedna tetka, ja,moja cera i onda sam ja dobila tetku koja je mladja od moje cerke godinu danauser posted image .lepo ja kazem sve nesto na 25 godina se rodi zensko u mojoj porodici.

oko nas samo decaci.moja cera ima 4 brata i svi su blizu po uzrastu,razlika je sve po par godina.a dobice jos jednog batu na prolece.

ja mislim da bi nama trece bio isto bata.a mi necemo stati dok leni nedamo zensko drustvo user posted image .bice mi cera kao mali decak kad poraste od silnog testosterona oko nje.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 3013
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 11:14:20   
cockic
stavila bi ja vise smajlica,da smem user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 3014
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 11:16:38   
srculence25
Zdravo drugari.Mi danas napokon prelazimo na spavacu sobu sa krecenjem tako da cu biti vredna sa detaljnim brisanjem.
Eco i mene strasno to nervira kad pitaju neki ljudi koje ni neznam kao pa kad cu sta cekam kao da ja nebi volela.Isto tako je bilo
dok nisam znala sta nosim user posted image
Superm user posted image navijam da budu uspesni radovi
Jabude jesi ti bas iz Kotora?mi smo pre 7 godina ziveli 6 meseci u kotoru tj u dobroti user posted image
Opet me budila neka bol ali sam ustala da piskim pa sad mislim se sto me zaboli kad treba da piskim da nisam nesto zakacila
od one nase fekalne vode

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 3015
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 11:17:53   
tatjan@
Sta ste sve ispisale, ne mogu da dodjem do svog zadnjeg posta user posted image

Cockic ja bi vrlo rado devojcicu.. moj muz kaze da on pravi samo decake user posted image , bas bi volela da se zezne ovaj put user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 3016
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 11:18:45   
superm
Hvala, Srculence!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 3017
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 11:25:57   
*boka*
Serpi znam da si se iznervirala i ja bih, ali gledaj na to ovako, ako je danas trebao neki maler da te strefi, neka to onda bude to. Dobro je kad nije nesto gore. Tako sam se i ja skoro iznervirala, zakacim auto kod mene u firmi u podzemnoj garazi. Isparkiravala se i nisam videla onaj stubic sa katancem (znate ono sto stoji na parking mestu kao zastita da ti niko ne stane na mesto) samo sam cula krc... Nisam smela da izadjem da vidim sta sam napravila. A auto sam dobila od mm za proslu Novu godinu i to nov, neogreban i tu mu sredim branik prednji i polomim tablicu na tako glupav nacin. Nista strasno i nista nepopravljivo, ali dovoljno da ti pokvari dan. Posle sam od besa sela u auto i umesto da krenem pocnem da placem, ali onda razmisljam, mogla sam nedaj Boze neki udes da imam pa i da se povredim jos i ko zna sta da bude, a ovako, ako je trebao neki maler da me snadje vec, ako mi je takavhoroskop za taj dan, onda makar neka se na tome zavrsi... Ali eto takve gluposti nas izbace iz koloseka i poremete nam citav dan.
Cockic znaci i kod vas su radovi u toku ili su samo u planu?

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 3018
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 11:27:15   
bubulence
ne otvaramo temu za Ecu, nista nije javila... danas samo ide na CTG .
bila nama jedna zena pre par dana pa kaze kako treba odmah da idemo na trece ali da bude musko. a mm kaze da mi zelimo svakako i musko dete ali ne mora da bude trece, kaze jedno ce biti... mene prosto plasi kada on prica o deci, vidim da mu je bar cetvoro u glavi. a ja sam za troje sigurna, za dalje od toga ne znam...
a zenska deca su posebna, ja ne bih imala nista protiv ni da i trece bude... nekako mi je bolje tri cerke nego tri sina. mozda zato sto sam krenula sa zenskim pa mi se tako cini... opet ponavljam, samo neka su nam zivi i zdravi...
Serpi nemoj mi se zbog toga nervirati! ih, koliko kazni sam platila.... uvek mi je u glavi, ok, ako je nesto moralo da bude vezano za saobracaj neka to bude kazna, bolje nego nezgoda...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 3019
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 11:36:58   
*boka*
Ja sam upravo zakazala EUZ za 19. februar, tada cu biti 18+6. Posebno me obradovalo sto mi je sestra rekla da su nabavili novi 4D aparat najnovije generacije, najbolji koji postoji u svetu i rekla mi da odem na sajt ipogledam kako izgledaju slicice i snimci, Ljudi, pala sam na guzu... ono je neverovatno! Kao da su usli kamerom direktno u matericu. Sad ne mogu da docekam 19. user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3020
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 11:38:09   
srculence25
Bubi i meni se cini da su devojcice nekako posebne user posted image za mene su zene koje imaju sinove bas lavice.
Mozda se tm predomisli kad dodje bebica ili kod sledece user posted image
Ja sam sad navikla da sam sama kako da kazem sad trudna spavam dokle hocu radim kad mi sta cefne i tako neznam kako bih da imam
jos jedno ili dvoje sve postigla verovatno bih usla u rutinu.Mm planira troje e sad i na ovo smo jako dugo cekali ko zna mozda posle porodjaja mislim ne odma ali kasnije lakse zatrudnim.

Izmedju ostalog volela bi da imam devojcicu

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3021
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 11:52:42   
eca89
Evo, evo mene, kakva crna tema, doktorica kaze ni k od kontrakcijauser posted image . Kaze da tolerisu 10dana, da prenesem, tek onda ce me ostaviti u bolnici, pa ce vidjeti sta ce, ako do tada ne dobijem bolove sama!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 3022
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 11:55:03   
srculence25
Eco bas bezveze.Udari ti danas po koju onu radnju da se pokrene malo user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 3023
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 12:01:59   
eca89
He, he ma kakvi to, moj muz se boji, kaze na pamet mu ne padauser posted image , ma sta bih ja kad nece da izadje, lijepo joj je kod mene. Ma, mene ljudi vise smorise, kako me nervirajuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 3024
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 12:07:06   
srculence25
dusa mala kod mame najlepse user posted image
a ljudi su takvi radoznali i uvek ce nesto pitati znam ali i mene izbaci iz takta.
Od mm kolege zena je tako radoznala da mi lepo dodje da joj kazem sta si dosadna mani me zeno user posted image
U pocetku sam mislila da stvarno boze moj brine za mene a ovako sve bi da zna i vise od mene i bolje od dr.
Znaci onako do detalja ako sam bila na pregledu sta kaze dr sa cim me pregledao koliko duboko user posted image user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 3025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  119 120 [121] 122 123   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  119 120 [121] 122 123   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Biseri trudnica: O čemu li razmišljaju na ...
U tekstu ćete pronaći šaljive misli koje najčešće prolaze kroz glavu svakoj trudnici kada počnu kontrakcije!



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here