|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  121 122 [123] 124 125   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 14:51:26   
jabudic

IZVORNA PORUKA: *boka*

Cekaj, ako sam dobro razumela Jabude, njoj je kod vas skroz onako OK i smatra da nema potrebe da se vraca kuci, vec ce da nadje posao i da ostane tu da zivite svi zajedno u jednom velikom coporu (ja copor nazivam zajednicu sa svekrvama, tastama i ostalo)?
Je li to znaci to njeno ZNAM JA STA CU?


Otprilike.
Najgore što je MM jedan debil, kome je žao bilo šta da joj kaže, i sad sam naravno ja svakakva, bijesna, objesna, žena mi ništa ne radi. Ne znam kako da vam objasnim kako se osjećam, kao da mi neko ruši sve što smo godinama s mukom gradili... user posted image
Isti su, dva bezobrazna gada. Počela sam da tražim stan, ali najozbiljnije.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 3051
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 14:52:00   
bubulence
LJ nema ti druge nego da dodjes u trudnicke teme user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 3052
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 14:54:58   
choopa choops
lj kako emamo, vidiš da se priča o svemu drugom osim trudnoći user posted image
Iako šta bi ti falilo da nam se pridružiš i u trudničkim temama user posted image

Trcoslava di ste? Prelijep ti je sinak user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 3053
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 14:55:53   
bubulence
jabude nisi mi odgovorila, hoce ona sve to vreme da ostane kod vas?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3054
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 14:56:11   
*boka*
Trco pa gde si bre user posted image Da znas da nam falis ovde!
Soni i ja mislim da je faza. Ja sam uvek insistirala da Eli spava iskljucivo u svom krevecu, od kad se rodila nikada je nisam ostavila sa nama u krevetu, a onda je oko godinu i po - dve naisla ta faza, probudi se u sred noci, trazi vode i onda trazi da je uzmem kod nas. Isto smo imali borbu, kao i Trca obecavali svasta ako ostane u krevetu, objasnjavali da svako ima svoje mesto za spavanje, kao sto svako ima svoje mesto za stolom kad se ruca, bilo je i razumevanja i prihvatanja, a bilo je i plakanja i zacenjivanja. Sve u svemu ta faza je nekako prosla sama od sebe i evo sada samo ujutru kada se probudi dodje kod nas da se pomazi. Proci ce!

Lanajelena hajde i ti ponovo da zabebis, pa da caskamo na zajednicke teme user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 3055
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 14:57:47   
choopa choops
jabudicu user posted image Ja sam ubjeđena da on misli da ti nisi ozbiljna...Stvarno ne znam šta bih ti rekla i kako da rješiš tu situaciju...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3056
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 15:01:44   
Trcosava
Čupo, hvala. Eo ga javlja se iz kreveta, ali se ne dere. totalno je drugačiji od Ane. Ona je već uveliko se dernjala. On kunta za sada, dve noći ima fazu od jedanaest, dvanaest da neće da spava, pa do 1-2 ujutru. Spava on na nama, ali čim ga spustiš u krevet, dere se. E onda kad zaspi, odrapi do 7-8 ujutru bez buđenja. Sojke su mi u boljem stanju, barem bradavice. One 'ugruške' imam i dalje, ali nije tako strašno. Ujutru je kriza jer dugi spava, pa onda malo se izmuzem da popuste (ni bradavicu ne moože da uhvati) i onda smo super.

Jabude joj crna ti. NEmam ti ni jednu pametnu reći.

Moram begam, eno ga buni se user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 3057
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 15:03:11   
*boka*
Jabude ja te sasvim razumem. Ne mora ona tebi nista da radi da bi ti bila besna... nije poenta u tome, nego prosto je tu i narusava vas intimni mir, ne znam kako da se izrazim bolje, ali razumes valjda. Da si zelela da zivis sa svekrvom, zivela bi od pocetka. Ja bre ne zelim ni sa majkom rodjenom da zivim, koju bezuslovno volim, a kamo li sa svekrvom kojoj sve sto zelim da kazem moram da upakujem u crvenu masnu da se ona ne bi nasla uvredjena, a ja ispala jezicara.
Ako je situacija zaista takva da se ona samopozvala da ostane da zivi sa vama, a tvoj muz se bezuslovno slozio, onda mu zaista zapreti. Makar bih ja to uradila... biraj ili ide ona ili ja. I zaista bih otisla, pa da vidi.
Razumela bih da ona nema gde, pa sta ces, zena je u nevolji, stisnes zube i cutis, ali ona ima praznu kucu i nece da ide, jer joj tu lepo. To je vec bezobrazluk.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 3058
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 15:09:10   
choopa choops
Boko sve se slažem...

Trcos, ma bravo, samo neka tako nastavi user posted image A za grudi, to je normalno valjda dok se ne uspostavi malo ponuda i potražnja. Ja juče gledm ovu bebicu od djevera, spava cijelo vrijeme, i mislim se kako su moji oboje bili vrištavci od prvog dana. A tako će i sad bit sigurna samuser posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 3059
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 15:36:10   
jovicaa
da uvek smo mi zle kucke, a oni i njihove mamice su super divni i nije im jasno sta je namauser posted image
stisni zube i isteraj svoje, pa ne moze to tako jabudic...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3060
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 15:36:44   
bubulence
Trco bravo za Luku user posted image . neka ostane tako dobar!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3061
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 15:43:14   
jabudic
Evo sad smo pricali malo opustenije. Kaze rekao joj je da ne moze biti vjeciti putnik, da niko ne zeli zajednicu, da vidi hoce li kuci, ili da joj placamo stan. Kaze da je bila u soku, jer je vjerovatno mislila da se savrseno uklopila u nas zivot i nije primjetila da smeta. Pretpostavljam da je to za posao rekla u afektu. Ali znajuci je sad ce da ode kod sina u Bg, pa da se vrati za koji mjesec. Necu dozvoliti vise iko da mi ostane ovoliko, pocecu da ujedam. Kaze da mu nista vise nije rekla, vjerovatno dok se povrati od soka...

< Poruku je uredio jabudic -- 30.1.2015 15:54:09 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3062
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 15:54:46   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: jovicaa

da uvek smo mi zle kucke, a oni i njihove mamice su super divni i nije im jasno sta je namauser posted image
stisni zube i isteraj svoje, pa ne moze to tako jabudic...

user posted image

jabude a kad ćete znaat šta je odlučila? I gdje je ona sad? Jesi ti doma?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 3063
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 15:56:10   
jabudic
Ja sam na poslu, sad krećem. Ona je kući kod nas, gdje bi bila.
Kad planira reći šta dalje, nadam se brzo. Ja sam našla stan, blizu posla, 300e preko čitave godine.
Pa da vidimo ko je na potezu...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3064
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 15:56:44   
bubulence
dobro, bar ce znati da nije dobrodosla pa ce smisliti nesto pametnije od trzenja posla i zivljenja sa vama. meni je zao B, sto je morao to da prelomi i on da kaze, sto nije mogao neki drugi brat ali dobro... bitno je da vi povratite mir u vasoj kuci

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3065
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 15:58:25   
jabudic
IZVORNA PORUKA: bubulence

dobro, bar ce znati da nije dobrodosla pa ce smisliti nesto pametnije od trzenja posla i zivljenja sa vama. meni je zao B, sto je morao to da prelomi i on da kaze, sto nije mogao neki drugi brat ali dobro... bitno je da vi povratite mir u vasoj kuci


I meni ga je žao, jer mu je baš teško bilo to izgovoriti. Inače je mislio sjutra da je vozi, a dočekao zadnji dan da joj kaže.
Da je zdrav baš me briga, ovako uvjek strahujem kad se nervira. Ustvari zdrav je, popravili su ga, sad može sto godina. prije ću mandrknuti ja što doktora ne gledam. užasno me zzabolje glava i stomak user posted image
Slušaj, bolje 2 dana stresa, nego čitav život!

< Poruku je uredio jabudic -- 30.1.2015 16:01:48 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3066
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 16:05:18   
choopa choops
Da, ali ne možeš čitav život da trpiš zbog toga što je operisan. Mislim, i meni je žao, ali nisi ti ta koja treba da razgovara sa njegovom majkom, nego on. Da je sreće uopšte se ne bi ni doveli u tu situaciju, nego bi ona fino sama ukapirala gdje joj je mjesto. Ajde, nadam se da će biti dobre vijesti kad dođeš kući...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 3067
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 16:16:51   
bubulence
ne, tu ne treba niko ni sa kim da razgovara, zna se cija je kuca, zna se koliko se ostaje u gostima. a ako i imas neki drugi plan onda budi pametna sedi i reci "deco ja nemam gde, ajde da se dogovorimo sta cemo da radimo" . a ne da ona cuti i dovodi njih u neprijatnu situaciju. da njjoj sin treba da kaze da je visak, da se muci, jer kako god, majka mu je i zao mu je.
razumem potpuno i njega i tebe, samo mi ona tu nije jasna...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3068
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 16:31:52   
Bokac
E zanske evo i mene da vam se malo javnem. Vidim da se Anita porodila joj najlepsi poklon za rodjendan user posted image
Ko je sledeci na redu?
Ja sam juce bila da uradimo selektivni abortus i nisu im stigli zvanicni rezultati iz laboratorije a ja necu da uradim tako monstruozan proces zasnovan samo na telefonskom pozivu. Tako da smo odlozili za utorak i iskreno se nadam da je neka greska mada je dr rekla da su male sanse za gresku.

Vidim vi pisete kao da ste na trkama a ja bas nisam raspolozena za citanje. Nadam se kad sve ovo prodje da cu se nekako smiriti pa opet da se druzimo normalno...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 3069
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 16:57:30   
jabudic

IZVORNA PORUKA: bubulence

ne, tu ne treba niko ni sa kim da razgovara, zna se cija je kuca, zna se koliko se ostaje u gostima. a ako i imas neki drugi plan onda budi pametna sedi i reci "deco ja nemam gde, ajde da se dogovorimo sta cemo da radimo" . a ne da ona cuti i dovodi njih u neprijatnu situaciju. da njjoj sin treba da kaze da je visak, da se muci, jer kako god, majka mu je i zao mu je.
razumem potpuno i njega i tebe, samo mi ona tu nije jasna...


Bubi, slazem se sa tobom. Ni u goste ne dolazis bez najave, pogotovo ne da ostane ovoliko, a da ni jednom ne kaze sta planira...

Bokac, bilo bi divno da je greska u pitanju...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3070
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 17:16:37   
eca89

IZVORNA PORUKA: soni

ja dva dana pred porodjaj cujem od drugarice da uzmem pumpicu i izmuzavam se... i tako sam radila jedan dan vise puta i sutradan tj u toku noci mi krenu kntrakcije....sada cu opet da probam , verujem d aje od toga user posted image

dace joj lekice i bice dobro :/


E, soni ovo prvi put cujem, a jedino mi cucnjevi ostaju i da radim po kuci, a od sexa nista, ovaj moj se boji, a iskreno ja bih rado!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 3071
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 17:31:19   
Ipokrisia
stigla sa pregleda, nisam otvorena...nista novo, osim sto ne mogu sad da sedim i hodam koliko me boleo pregled, kaze on kako cu na porodjaju, toga c ebiti svaki cas...reko ne znam ni ja sama...dal na vreme da se odlucim za CR ipak? nisam ja za ovo majke mi...user posted image

ovako,beba je teska oko 3200g,kaze dugacka i mrsava :) i ima jednom obmotan pupcanik :( sto ce verovatno i ostati jer ne moze sad da se otpetlja :( to me eto malo brine

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 30.1.2015 17:37:12 >

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 3072
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 17:38:54   
eca89
He, he Ipo sta bi onda meni rekla, mene je moj metras svaki pregled gledao vaginalno, znaci prebrojim sve zvijezde od boli, ali znaci svaki pregled!!!!Tako da kad me ovi u bolnici budu, nece nista novo da bude! Super da nisi otvorena!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 3073
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 17:40:48   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: eca89

He, he Ipo sta bi onda meni rekla, mene je moj metras svaki pregled gledao vaginalno, znaci prebrojim sve zvijezde od boli, ali znaci svaki pregled!!!!Tako da kad me ovi u bolnici budu, nece nista novo da bude! Super da nisi otvorena!


i mene moj do sada, svaki put kasikom koja me isto tako boli...a sad pored kasike plus ovo manuelno...i sve vice da se opustim ...a ja sve mislim da je u meni problem pa se izbedacim jer ne zelim d abudem nesto razmazena, pa bar toliko zena vide kako nisu navikli d aje to bolno skoro svakoj :)

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 3074
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
30.1.2015 17:45:08   
eca89
Pa, da bas boli i ovaj moj vidi da boli, jos rukom kao čeprka, aaaaaa strasno!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 3075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  121 122 [123] 124 125   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  121 122 [123] 124 125   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

У којој мери верујете свом гинекологу?
пеперутка16

Да ли верујете свом/једном гинекологу или мислите да вам је потребно мишљење другог, евентуално стручњака?

Нимало. (0%)

Довољно. (0%)

Верујем само себи. (0%)

Не верујем никоме. (33%)

Ја му потпуно верујем. (67%)


Ukupan broj glasova: 3

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here