|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 11:53:04   
bubulence
Trco a tebi su izazivali porodjaj sa Anom ?
meni samo neka bude kao prvi put i bicu srecna... jedino kada bi moglo bez seckanja user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 12:19:28   
anita
Dobar dan drugarice
Ja pijem kaficu i jedem baklavu sa visnjama. Kasnije mi dolaze sestra i decaci.
Malo sam bolje nego juce.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 13:30:50   
dddaca

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Serpice,pisala sam ti u trudnicama 12/14..pumpica je super,bolja od avent!



Vonavoj pokusavam da nadjem gde si pisala o pumpici ali ne uspevam nikako user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 14:00:58   
serpica
Hej drugarke gde ste?
Trco navijam da prodje lakse i bolje nego sa Anom sli decaci su ti to,ko bi ga znao...
Bubi ima li jos onih gorusica i mucnina? Ja jutros posle dva dana mira opet user posted image
Anita drago mi je da si bolje....user posted image
Ja bila malo u nabavci i izvela bebca na 5 min napolje,pao je u sneg i zabio glavu auuu kakvo je to plakanje bilo,pocrveneo kao jabuka dusa moja i odmah se uspavao user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 14:34:53   
vonavoj
dddaca,pisala sam da se vredi boriti za pumpicu,jer je bolja od avent. Sa prvim detetom sam imala avent,a sada mam,i mnogo se lakse namesti vakuum,lakse se koristi!user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 14:35:15   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: bubulence

Trco a tebi su izazivali porodjaj sa Anom ?
meni samo neka bude kao prvi put i bicu srecna... jedino kada bi moglo bez seckanja user posted image


Yes, jer sam bila zacementirana user posted image a plodova voda je već bila malo zelena.
Gurnuše mi one vaginalete i u roku od skoro odmah su krenule kontrakcije. Pa su one traaaajaaaale user posted image Ma da mi bude isto tako, ja neću da se žalim. Te mi nisu bile nešto strašne, prešetala sam ih.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 14:36:22   
bubulence
Serpi meni je malo bolje poslednjih dana sto se tice gorusice, ali mi je zato muka posle svakog obroka. ti bas nikako da se opustis i malo uzivas u trudnoci user posted image .
znaci samo bacic bebca malo u sneg i mirna si narednih par sati user posted image .
moji spavaju a ja bih sada jela cips. prevrnula sam sve paketice, svega ima samo nema onog najobicnijeg cipsa user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 14:45:25   
vonavoj
Trco,citam sta pises jutros za ustajanje,bokove..secas se mene..ista pricauser posted image user posted image jos malo!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 14:50:20   
ivaMark
Meni su drugi put hteli da izazivaju porodjaj..termin bio 28.avgusta, vec 30. je jedan rekao da se radi prijem: nisam otisla, onda su mi posle tri dana rekli ponovo da dodjem 4. septembar, u cetvrtak ujutru-ne odoh ni tada a vodenjak puce sam u cetvrtak uvece... Koliko sam se samo plasila, c c c.

Bubulence, mene nisu seckali a bebac se rodio sa 4,5kg, babica me sve vreme razvlacila dole user posted image i hvala joj na tome, malo sam napukla samo, imala par savova ali je bilo mnogo lakse nego sa epiziotomijom.

Drzim palceve grupi sa pocetka spiska user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 14:59:08   
bubulence
jao Iva secam se tvoje situacije. na kraju je sve super proslo...
ma mene samo seckanje nije uopste bolelo, ni sivenje. nego mi se rana rasila, pa zagnojila pa sto djavola. 8 nedelja nisam mogla da sedim. to bih sada volela da izbegnem . ali kako god bude...
Trcko ti si dobila epi pa je valjda bilo lakse...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 15:07:04   
ivaMark
Osam nedelja user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 15:26:05   
dddaca
Vidim da vas muci gorusica. Meni je dr rekla da mogu da koristim Gelusil, da je on bezopasan za bebu. Ja ipak izbegavam da ga uzimam, samo bas kad moram ili kad jedem nesto sto znam da ce sigurno da mi smeta. Kad nije jaka, pomogne mi i grickanje dvopeka. I nikako u krevet posle jela.
Vonavoj, prijavila sam se i ja za pumpicu. Trebace mi sledeceg meseca, pa rekoh da probam, da vidim kakve sam srece user posted image Gledala sam ove dve pumpice u Aksi pre neki dan i ucinilo mi se da je Avent prijatnija za koriscenje, da je ona guma ili plastika sto ide na grudi meksa nego kod Mum i da su jastucici na njoj prijatniji. Sad si me malo pokolebala

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 15:34:50   
branki*
ja sad ustala,malo sam se pruzila pored boze dok spava kao da citam novine i zadremala.sad skuvala kafu i pijem.mm otisao da naruci rostilj jos pre 2 sata i nema ga.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 16:00:52   
Trcosava
Von setim te se redovno, pogotovo kad mesim user posted image

Bubi, dobila sam epi oko 7 možda i kasnije. Taman one najgore da preguram. I tad sam rekla i sad ću - tako mogu desetoro da rodim, ali dva je dovoljno user posted image

Nadam se da će sve vas da prođe i gorušica i mučnine što pre. Imam sreću da stvarno ne znam šta je to

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 16:10:50   
bubulence
Trcko moj porodjaj bez epidurala je bio takav da sam rekla da mogu jednom mesecno da se poradjam. ali sam se toliko hvalila da sam se lako porodila da se sada plasim sta me ceka user posted image .
p.s. na onim slikama kod NM izgledas kao da si 7. mesec a ne da mozes svakog trenutka da se porodis

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 16:22:04   
cetvrtko
zdravo zenice .... kako ste mi ??? kako su tibice ? kako su vam prosla ova dva dana ove nove i nadam se srecnije godine ? zelim vam puno puno srece , vama i vasim bebancima i da se samo smijete :***

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 16:26:59   
serpica
Trco prava si srecna trudnica,svaka cast,i moje su trudnoce bile okuredne ali jakooo teske od samo starta,povracanje,mucnine,glavobolje,nesvestice,ali sam ipak uspevala da kako tako funkcionissem,ovo sad jedva guram,ali nesmem da se zalim jos 5 dana a posle cu da vam napisem sta mi je sve bilo.user posted image
Bubi,moj Toma je sa prvi put video sneg,i nije imao pojma sta je to,izvukao mi ruku,zatrcao se i paf sa sve licem u sneg user posted image b spavao je do malopre.
Kod nas kazu od sutra toplije,videcemo.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 17:33:30   
Sanjalica1980
Drage moje ja od bensedina samo spavam user posted image

Pratim vas stalno ali nemam sta da pisem. Dosadna sam user posted image

Samo lezim i spavam. Ovim tempom ima da izdrzim do termina cr. Mamica mi kuva a ja malo sredim po kuci. Nista veliko.
Cekam da prodju praznici pa da mi dodje zenica sto mi sredjuje i pegla.

Sve vas ljubim.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 17:35:46   
jovicaa
evo i mene, samo da se preselimo aaa, izludjuje me sve ovo.... radovi, posla do guse, treba se pakovati, deca, a ja prakticno nista vise ne mogu, slazem stvari pakujem, ali osecam se beskorisno.. nemam ni volje da pisem. jos me opicile kontrakcije ovih dana, bas sam se prepala, bojim se da se ne porodim prevremeno, eto to je to kod mene, jos se nista ne menja, bojim se i treba da se selimouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 18:10:07   
wivern
user posted image srecna vam nova godinica, da se sve brzo i lako porodite i da vam cela godina prodje u zdravlju i veselju user posted image
Sad gledala spisak, ova tri meseca na svaka dva dana cekamo novog drugara/drugaricu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 20:13:54   
Klarisa
Pozdrav svima i svima srecna Nova godina. odmarala sam ovih dana i mrzelo me je da pisem, ali sam pratila desavanja. Cekam kontrolu posle praznika pa da imam o cemu da pisem...
user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 20:34:03   
Klarisa
Ima li koga?

(odgovor članu Klarisa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 20:36:37   
Klarisa
Odoh da kuvam caj...

(odgovor članu Klarisa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 20:57:48   
bubulence
evo mene user posted image .
vidis mogla bih i ja da skuvam jedan caj.
sanjalice samo spavkaj sada, iskoristi ako mozes...
jovice u koji deo ZR se selite?

(odgovor članu Klarisa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
2.1.2015 20:59:28   
cetvrtko
ja sam tu ali sam se zablenula u neki film user posted image taman da se pohvalim da sam fino odmarala danas i prestale su da me bole prepone pa mi je bas udobno . ne mogu da docekam CTG u ponedeljak a jos manje bebicu user posted image

(odgovor članu Klarisa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here