|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
6.1.2015 21:11:42   
marinchica
E necu vala raditi test, ali uopste! Dve godine piskim po testovima, silne pare bacih, i svi negativni, haha (jos i da ostanem karakter stvarno). Ovaj put, ako me Bog dragi pogleda, cekam jedno 7 dana da zakasni pa vadim krv. A kad zatrudnim jednog dana, e onda cu da piskim testove, cisto da jedno 5 komada konacno nastancujem da imaju te cuvene user posted image
Nesto je cudno, 27dc, belance u izobilju, bolne grudi i krsta....
hmmmm

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
7.1.2015 0:28:57   
Sosa Mena
МИР БОЖИЈИ - ХРИСТОС СЕ РОДИ !

Drage moje crtice nisam uspela nista da uradim. I ovaj endokrinolog me ispalio pod izgovorom da za tg antitela ne postoji terapija tako da sam se razocarala ponovo. Idem dalje pa dace Bog jednog dana naletim na jednog ko ce imati resenje za moj slucaj.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
7.1.2015 9:28:23   
Valerie
Hristos se rodi, srecan Bozic!

jutro crtke! kako ste? user posted image
ja uzivala u praznicima, dok jednom "na kratko" nisam izasla napolje slabo obucena i sad hocu da crknem, upala besike... cekam rezultate, pijem cajeve i nerviram se...
tu je negde O, pa ni antibiotike ne bih da pijem dok ne vidim da li ce doci user posted image ... ma neverovatna sam, kako sama sebi napravim horor...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
7.1.2015 15:33:20   
Anoniman
MIR BOŽIJI HRISTOS SE RODI ! SREĆAN BOŽIĆ! Puno vas sve pozdravljam i nadam se da me primate u društvo :)
Imam dečaka od 21 mesec i suprug i ja smo se odlučili da planiramo drugog bebca. user posted image
Prvog bebca smo pokušavali da napravimo dugo i nadam se uspehu ovaj put i manjem stresu ... user posted image

< Poruku je uredio gospodjica_bubica -- 7.1.2015 15:36:34 >

(odgovor članu Valerie)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 8:26:46   
pipi_coco
Sretan Božić crtice user posted image

Marinchica ti si kraljica, jedno 5 testova sa debelim crticama user posted image user posted image

Bubice dobro došla

Ja ne znam šta da mislim, neizvjesnost me poždera, ali cekam da zakasni bar jedan dan pa cu raditi test. Trmperatura sinoc 36,9 C

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 8:39:53   
Anoniman
Dobro jutro user posted image

Juče sam čula da se najviše bebaca napravi u decembru i januaru i ubedjena sam da je tako :)
Nisam bas u toku pipi_coco ... predpostavljam da cekamo lepe vesti od tebe i verujem da cemo ih uskoro i procitati user posted image

< Poruku je uredio gospodjica_bubica -- 8.1.2015 8:40:41 >

(odgovor članu pipi_coco)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 10:22:51   
Lota
Dobro jutro ctrke!
I ja sam citala da je najvise beba zacetih u decembru i januaru. Dete mi je zaceto u decembru. a ovaj moj mali gestacijski mesak u istom mesecu dve godine kasnije user posted image .

Bila sam juce na UZ, jos se ne cuje srculence, pa idem ponovo u utorak, nadam se da cu ga tada cuti.

Navijam za sve jako... pipi coco, navijam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 10:25:27   
Anoniman
Eto ! dakle i ovde ce biti jako mnogo lepih vesti ovaj mesec i naredni user posted image Lota i mom bebcu se nije culo srculence do 8 nedelje, sigurno ces ga cuti u utorak :)

(odgovor članu Lota)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 12:14:36   
pipi_coco
Hvala cure user posted image

Ja sada nešto ponovo racunam kad ne treba da dobijem i skontam da sam se preracunala i da je to danas, dakle danas ne treba da dobijem. Eh ako ne dođe vještićara u subotu ranom zorom radim testuser posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 12:16:37   
Anoniman
user posted image super onda se sutra radujemo kad ne dobiješ :) Ja sam upravo radila test ovulacije i ima neka jedva vidljiva tanka crtica a cula sam da se devojcice prave dva dana pred ovulaciju :D ako je to istina onda vec veceras mozemo da muckamo user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 12:22:37   
pipi_coco
Eh, vrag mi neda mira, sad nešto gledam grafove bazalne sa pozitivnim ishodom i primjetih da temperatura od 36,9 C uopšte nije mala ili loša, a kako je to 27 dc, a ciklusi su mi tacni ko sat na 28 dan, to znaci da nije opala pred ciklus hmmmm user posted image



_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 12:28:13   
Anoniman
Ja ti lepo kazem da cemo se radovati :) user posted image 36,9 temp je odličan znak koliko se ja razumem

(odgovor članu pipi_coco)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 12:30:11   
serpica

IZVORNA PORUKA: pipi_coco

Eh, vrag mi neda mira, sad nešto gledam grafove bazalne sa pozitivnim ishodom i primjetih da temperatura od 36,9 C uopšte nije mala ili loša, a kako je to 27 dc, a ciklusi su mi tacni ko sat na 28 dan, to znaci da nije opala pred ciklus hmmmm user posted image






ja cu samo jakoooo da user posted image user posted image navijam za sve cekalice

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 14:15:41   
Valerie
navijamo pipi_coco! user posted image dobri znaci!
dobrodosla g.bubice!
ja cu se nacekati, jos mi ff nije ni odredio O. mislim da je bila prekjuce...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 14:18:11   
Anoniman
hvala na dobrodoslici crtice i prvu trudnocu sam cekala sa cekalicama ali sam izgubila lozinku emaila i ne mogu nikako da pristupim profilu, bila sam buba.marica :( uglavnom ... da lis e neko razume u ovaj test ovulacije ? Ova blaga crtica je zapravo znak da je ovulacija blizu ili ne ?

(odgovor članu Valerie)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 17:06:06   
marinchica
Meni je temperatura 37, upravo izmerila, ne pada vec 3 dana, tona kremastog rastegljivog sekreta, jos uvek me bole grudi, plus glava... 28dc. Juce blaaago malkice rozikasto na papiru
A ja dobijam na 28. Znaci ulazim u kasnjenje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 17:07:46   
marinchica

IZVORNA PORUKA: gospodjica_bubica

hvala na dobrodoslici crtice i prvu trudnocu sam cekala sa cekalicama ali sam izgubila lozinku emaila i ne mogu nikako da pristupim profilu, bila sam buba.marica :( uglavnom ... da lis e neko razume u ovaj test ovulacije ? Ova blaga crtica je zapravo znak da je ovulacija blizu ili ne ?

blaga crtica je znak za akciju, kao i na dan kad bude jaca od kontrolne. nikako ne cekas da bude jaka, vec cim krene slabo i bledo pojacavace se svaki dan. pa nek budu na pravim pozicijama spermatozoidi kad bude tamnija

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 17:25:23   
Anoniman
Ooo super! Dakle akcija user posted image
Nadala sam se da je tako , racunam da mi je dan ovulacije 13ti dan ciklusa tako se sve slaze lepo ....

(odgovor članu marinchica)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 17:39:19   
Anoniman
Crtice navijamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 17:49:18   
Lisa Simpson
bubice dobrodošla, coco držim ti fige ja čekam još par dana i krećem na OPK nadam se da će biti nešto lepo ovaj mesec kad već kažete za taj januar i decembaruser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 18:35:28   
Kiškum
Gde ste, lepe moje? user posted image
Samo da vam mahnem, u gužvi sam, a i nisam najbolje volje, pa da ne kukam user posted image
Navijam za sve user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 21:15:49   
Mala Elena
IZVORNA PORUKA: pipi_coco

Eh, vrag mi neda mira, sad nešto gledam grafove bazalne sa pozitivnim ishodom i primjetih da temperatura od 36,9 C uopšte nije mala ili loša, a kako je to 27 dc, a ciklusi su mi tacni ko sat na 28 dan, to znaci da nije opala pred ciklus hmmmm user posted image





Jel to dobro kad je T tako visoka pred ciklus? Ja sam imala i belicas_tu sluz par dana pred ciklus. .sta mu to znaci ?
Moze li O biti tada?

< Poruku je uredio Mala Elena -- 8.1.2015 21:28:23 >

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
8.1.2015 22:12:28   
Didy
Dobro veče, crtice!
Mi smo Stefana smućkali u februaru, Sofiju u decembru, mogli bismo ovu bebicu u januaru. user posted image Baš bi bilo lepo! Nešto se nadam, ovog meseca smo bili baš opušteni, mm na godišnjem od 24. decembra, ja na raspustu, naspavani, bez obaveza... U poređenju s trkom i frkom kad oboje radimo, ovo bi bio baš zgodan mesec za smućkavanje. Iskreno se nadam. user posted image Pa za dve nedelje da radimo testić. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
9.1.2015 8:26:57   
pipi_coco
Eh ništa mi više nije jasno.
Sinoc izmjerim temp ona 37,2 C, stomak me mulja,iscjedak pojacan, vještićare nema, jutros 29dc test negativan, inace su mi ciklusi tacni ko sat,umorna sam i sva sam bljak user posted image

Jest da nisam radila test sa prvim jutarnjim urinom, ali eto kontam vidjela bi se barem biljeda crta da je to to, kad ono ništa.

Hvala vam što ste navijale za mene.

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
9.1.2015 8:55:46   
Didy
Pipi coco, glavu gore! user posted image Ja uvek pomislim - Ko zna zašto je to dobro. Verovatno neko pravo vreme čeka na vas. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here