|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
9.1.2015 9:29:58   
pipi_coco
Ma znam da si u pravu, ali.....predugo se nadam i pokušavamo, umorna sam od svega i pitam se zašto i kada ce i hoce li upšte doci to naše vrijeme user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
9.1.2015 9:35:02   
Trcosava
Pipi a zašto radiš tako rano test, pa još i popodnevnim?
Nisam u fazonu da dajem lažne nade, samo em se cimaš sa bazalnom, em ti kasni jedan dan i onda još i test radiš. Rekla si da nećeš do subote user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
9.1.2015 9:36:33   
Didy
Verujem ti, draga. Ali ti ne preostaje ništa drugo nego da se trudite i borite i dalje. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
9.1.2015 9:46:20   
pipi_coco
Trco jesam rekla da cu u subotu, ali nisam izdržala, jer ciklusi su mi uvjek tacni, vec 15 godina, jedini put kad mi je zakasnilo 1 dan bila je T, pa pomislih aha eto ga, kad ono šipak, a jest i zbog bazalne sam se ponadala jbg.

Valja mi se opet sabrati pa u nove pobjede.


_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
9.1.2015 10:05:13   
Lota
marinchice, i ja sam imala to bledo roze dva dana pre neocekivane user posted image . Pomislih, stigla ranije, kad posle dva dana user posted image . Navijam da i kod tebe bude tako user posted image .
pipi coco, nema druge nego nastaviti dalje user posted image , ali ta visoka temperatura i dalje daje nadu, sacekaj jos malo.

pominjale ste lh test, mi smo oba puta kad sam zatrudnela muckali na dan kad je bila bas jaka crta i sutra dan.

< Poruku je uredio Lota -- 9.1.2015 10:08:14 >

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
9.1.2015 17:20:14   
marinchica
Pazite sad ovo, u roku od jednog dana,pap temperatura na 36.5, splasle grudi, dodjem s posla, i sad-providan rastegljiv iscedak(kao ovulacija) s krvlju, i boli kao da krece. To je bilo ono "a ti si se ponadala, e pa nemoj da se nadas, ljubi te tvojauser posted image "
user posted image
eto, selim se u februar....
koliko vidim, druzicemo se mi jos ohoho, kad se isclanim konacno jednog dana i odem u prvo tromesecje, objavice na vestima....
dodje mi da se roknem
citam danas, zapravo nisamni ceo tekst procitala da je neki covek bacio bebu od 3 meseca kroz prozor.
a mi sto bi ga gledali ko zadnju kap vode u pustinji, i pruzili mu sve najblje sto mozemo i umemo, nama Bog ne da nasu bebuuser posted image

< Poruku je uredio marinchica -- 9.1.2015 17:32:45 >

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
9.1.2015 20:47:00   
ishler
Ne zelim da dam laznu nadu ali sa oba deteta test baby rapid negativan 31 dan ciklusa,sa prvim braon krvarenje mislila dobila pa radila ultra zvuk i betu sutradan 1000 a test negativan.Sa drugim isto samo sto sam posle dva dana opet test radila blago roze,i svetlo blago krvarenje a beta isti dan 500.Ne verujem testovima...

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
9.1.2015 21:26:53   
Maraj

IZVORNA PORUKA: marinchica

citam danas, zapravo nisamni ceo tekst procitala da je neki covek bacio bebu od 3 meseca kroz prozor.
a mi sto bi ga gledali ko zadnju kap vode u pustinji, i pruzili mu sve najblje sto mozemo i umemo, nama Bog ne da nasu bebuuser posted image

Nekad se i ja pitam ima li pravde...

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
10.1.2015 0:55:42   
Anoniman
Crtice nešto ste mi mnogo "mračne"... jeste li čule za ono "Kakve su ti misli takav ti je zivot "? Hajte glavu gore !
Meni je test bio negativan dva puta, otisla sam na more, prokrvarila i mislila ciklus, kad je stalo krvarenje nije mi djavo dao mira na putu sa mora uradim test i ... user posted image .... ne volim da dajem lazne nade ali je moj slučaj zaista bio takav!

@Trcosava tebe se secaaaaam , prva si mi cestitala kada sam se porodila prvi put :) user posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
10.1.2015 8:41:21   
Trcosava
Bubice, ja na žalost imam loše pamćenje. Tačnije mislim da pamtim avatare i dok neko promeni avatar ja se pogubim. Ali drago mi je da me se neko seća user posted image

Pipi šta bi? Jesi dobila? Ili test loše pokazao? Šta ti kaže bazalna? (divim vam se kako imate snage da se cimate i sa trakicama i bazalnom)

Neću ja još izgleda da se porađam, dok sam ovako zacementirana da vi ja povučem, možda pokrenem ovo moje čudo user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
10.1.2015 11:11:27   
Anoniman
Trco... Nov mi je profil zaboravih sifru ... buba.marica ...user posted image
A kad pomenu zacementirana, meni su dan porodjaja rekli, ma neces ti skoro...dobro ti utrogestan i nos nije zapusio user posted image
Pipi sta ima novo?
Dobro jutro svim crticama, lep vikend vam zelim user posted image

< Poruku je uredio gospodjica_bubica -- 10.1.2015 11:15:08 >

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
10.1.2015 14:35:21   
Dača
Danas 26 DC, imam sve simptome kao da ce stici menstruacija. Inace ciklusi na 27 dana, poslednji je bio na 30 dana. Ako ostane da je na 30 dana, zakacili smo plodne dane 100%. Rano je da radim test, zar ne? Imam sve simptome kao da cu dobiti, i nenormalan apetit, ali nenormalan, jedem sve redom u nenormalnim kolicinama user posted image

_____________________________

Čuvaj moje srce...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
10.1.2015 16:50:57   
Anoniman
Dačo ja mislim da je rano , bar iz svog primera to mogu i da tvrdim :) mada je svaka trudnica drugačija.
Uglavnom, radila sam testove 3 dana nakon kasnjenja i oba su bila negativna ... malo se strpi :) navijam user posted image

(odgovor članu Dača)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
10.1.2015 17:39:22   
Valerie
zdravo svima, navijam jako za koleginice koje ne ocekuju ovih dana! user posted image
auuu koliko netacnih testova... taj baby rapid ocigledno nije bas najpouzdaniji. ja svaki put kupim drugi ali do sada me nisu slagali. kad je negativan-nema nista tog meseca.
sad imam jos puno da cekam, nervozna sam sto sam morala da krenem sa palitrexom, ali ne izdrzah vise. a i kazu da je to manja steta nego da sam trudna a da bukti upala besike user posted image
bubice, zar ne moze da se trazi druga sifra ako je zaboravis?
za testove-ja uvek krenem prerano, bas nisam bas merodavna

< Poruku je uredio Valerie -- 10.1.2015 17:40:27 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
10.1.2015 19:25:44   
Lota
ja nisam imala losih iskustava sa testovima, a prvi put sam ih radila dva dana pre neocekivane user posted image , a drugi put na dan neocekivane user posted image i oba puta user posted image , doduse svetle, ali crticama se u zube ne gleda user posted image

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
11.1.2015 0:05:12   
Dača
Lota draga :) crticama se u zube definitivno ne gleda. Meni je baby rapid skroz nepouzdan, a neki jeftini Unitest mi je Dunju pokazao 26 DC, a ciklusi su mi tada trajali 27 dana.
Mene boliiiiiii stomak, ujedam, sve me boli, nervoza na nivou, tacno simptomi kakvi su kad treba da dobijem, danas mi je 26 DC, mislim da ce user posted image stici ujutro, jer mi se ciklus ustalio na 27 dana poslije drugog porodjaja. Izuzetak mi je ovaj zadnji mjesec kad je dosla na 30 dan, ali mi je to bio izuzetno tezak i stresan mjesec na poslu, pa tome pripisujem produzenje ciklusa. Ne nadam se puno. Dugo smo drugu bebu jurili, jer ja nisam znala da odredim PD, meni ni LH trakice nisu pomogle, niti BT, sve dok nisam na folikulometriju otisla. Definitivno nemam pojma kad mi je O. Iscjetka nemam, pa me to uvijek zeza user posted image

_____________________________

Čuvaj moje srce...

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
11.1.2015 0:26:06   
mamin mish
Js nisam imala lisag iskustva sa testovima. Obicno sam ih radila na dva-tri dana kasnjenja.
Pipi a da uradis betu ako user posted image nestigne mozda si poranila sa testom.


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Dača)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
11.1.2015 8:35:08   
IVA 11
Zdravo crtice drage! Nema me dugo, mada nema nista novo kod nas! Pokusavamo, ali opet nista. Sad su mi ciklui na 28 dana...Ne jurim bebu kao prije, rasteretila sam se i opet ne dolazi do trudnoce...ali kako bude bice. Pozdrav za sve.

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
11.1.2015 8:52:36   
Trcosava
Drage moje crtice, verujem da vam ne treba neko da vam soli pamet. Ali ja stvatno nikad pratila nisam plodne dane. Kao nešto sam gledala na aplikaciju, ali da pratim iscedak i sl - nikad. Ja knstantno imam mokre gaćke i pre i u trudnoći i suludo mi je da pratim.

kad vratim film unazad jeste bila sam opterećena, željom prvenstveno, a onda je došlo i nerviranje jer smo prva dva puta uspeli skoro odmah. I onda treće neće pa neće.

Sve testove sam radila minimum 3 dana kašnjenja, nekad sam čekala i po 5-6 i onda teško koji test omane. Radila sam više njih (u tri trudnoće i par puta kad mi je kasnilo po 7-10 dana)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
11.1.2015 10:54:38   
Dača
Trcosava, nikako nije pametovanje, meni je drago zbog ovakvog tvog posta. Prije svega, 2012.godine su me ubili kompleksi, zene mjere temperaturu, tumace grafove, vec unaprijed znaju koji je dobitni, a ja ni LH trakicu nisam bila u stanju da protumacim. Stavljala sam slike pa ste mi ih vi komentarisale. Vrhunac moga umijeca bila je unosenje podataka u kalkulator. U jednom momentu sam pobacala sve sto sam isprintala, sve grafove vase dobitne koje sam kuci gledala user posted image Nikako da pogodim plodne dane. Vjerovatno je bilo i do dojenja, dugo sam dojila prvo dijete, dr mi rece da mi jajnici uopste ne funkcionisu zbog dojenja (moj slucaj konkretno). Bjelenjak mi je ustanovljen tek sondom, prilikom pregleda, tako da sam izgubljen slucaj, jer bijelo pranje imam cijeli mjesec, i nema sanse da skontam ovulaciju.
No, dobro, mi sada uopste nismo pravil ibebu, nego smo se iskreno napili za Novu godinu, i eto bilo je kako bilo. Danas 27 DC, nema iscjetka nikakvog, bolovi me ubijaju u donjem stomaku i krstima, ali nista se ne desava.
Necu jos test, imam utisak da ce svaki tren krenuti user posted image

_____________________________

Čuvaj moje srce...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
11.1.2015 11:25:08   
pipi_coco
Ništa od mene ni ovaj mjesec, selim se u februar.
user posted image došla 30 dc, malo sam ocmizdrila i idemo dalje, nema odustajanja.

Sad me samo buni što mi se ciklus poremetio inace je tacan vec godinama na 28 dan.

A to pracenje ili ne pracenje plodnih dana i O, sve sam pokušala odnosno i pratila i ignorisala i bila opuštena i bila pod stresom i ništa nije upalilo, ocito, ali šta da se radi, bit ce valjda kada bude suđeno, šta ja znam.

Dačo navijamuser posted image

Crtice user posted image



_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Dača)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
11.1.2015 11:41:42   
Trcosava
Mrzim što ću ovo da napišem, ali Pipi meni to liči na stres. Ja sam jedina budala koja se dr žalila što su ciklusi redovni. I to u dan. Napala sam ženu da mi hormoni ne valjaju, kosa mi opadala katastrofalno!! Ona žena, valjda da me umiri kaže daću ti ja utrogestan ako misliš da je to, a ja neću jer nije radila nikave analize (sad mi jasno što me gledala kao hipohondra user posted image )

Jedini put kad su meni ciklusi bili iole redovni (pri tom mislim u dan, pa i taj je znalo da omane) je kad sam bila na kontracepciji. Kad sam se skinula sa iste sam se donekle vratila mojim starim ciklusima (na 30 dana +-2-3 dana) i posle onog indukovanog pobačaja su meni ciklusi bili skroz skraćeni, mensturacija jadna i bedna (do tada obilna)... Da ne pričam šta je bilo i posle tog pobačaja, pa revizija... Bila sam ubeđena da su me udesili za vrbicu. Endometrijum mi bio POSLE OVULACIJE oko 6-7 mm što je jako malo (koliko sam čitala po forumu) i zadnji mesec sve batalim. I gledanje i odavde iz crtica se sklonim i povučem sa spiska misleći da ću uskoro u Bg i da tamo odradim hormone privatno. Mislim da sam tek tad glavu ohladila, kad sam mislila nema ništa. I meni kasni... Mislim se ok opet neki poremećaj (jer posle revizije mi je kasnilo 10 dana, a ja morala da idem i na rentegn jer sam zub slomila) i sto puta pitam dr jel sigurno nisam trudna. Da li je bio stres (imam užasan strah od zubara, puls mi skače čini mi se na 180!) ili ko zna koji poremećaj... Kad sam konačno dobila, curelo mi je mesec dana neprekidno. Pila sam na kraju primolut za zaustavljanje... Od avgusta pa do eto maja sam se ja akala sa svim i na kraju ugledah te crtice. A misila sam da je poremećaj hormona i da će mi opet kasniti, pa da ću opet da curim mesec i po user posted image

Danas mi je dan da gušim sve redom sa kilometarskim postovima.

hoću samo da vam kažem da vas razumem i glavu gore drage moje crtice

Dačo, alkohol zna da bude dobitna kombinacija user posted image Navijamuser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
11.1.2015 12:06:01   
Dača
Hvala Trco user posted image
E sad i ja zaboravih jednu sitnicu da prijavim. U aprilu/maju prosle godine tri uzastopna krvarenja po 10-11 dana, odem svom ginekologu, kaze to je zbog dojenja. Odem u bolnicu, pregleda me drugi dr, kaze kakvo dojenje, bebi vam je 10 mjeseci, uradim betu, negativna, pregleda me, UZV pokaze 20 mm polip, predlaze kiretazu, na koju pristajem (pristala bih na sve,samo da mi zaustavi odlive). Nakon toga menstruacije na 27 dana, mizerne totalno, inace su i meni bile jako obilne. Pocinju sa smedjim iscjetkom, tako se i zavrsavaju, ali zaista su skroz slabe. Kontam, matora sam, i nemam ovulaciju svaki mjesec.
Nije bas ni realno da se nadam trudnoci u ovim uslovima? Ima li ko sa slicnim iskustvom? Trco, koliko vremena si nakon pobacaja ostala trudna, i koliko vremena nakon tih mizernih menstruacija?

_____________________________

Čuvaj moje srce...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
11.1.2015 14:04:25   
Jekica_88
Cao cekalice, nadam se da me primate u drustvo nova sam na forumu. Zivim sa muzem vec godinu i po , a vencali smo se septembra, oboje imamo po 26 godina i resili smo da pocnemo da radimo na bebici. Da se mm pitao, radio bi na njoj odavno ali ja sam htela da diplomiram prvo i da nadjem posao, Naravno, mi planiramo zivot se smeje, tako da smo resili da ne gubimo vreme. Meni ciklusi nikad nisu na 28 dana, nekad je to 30, nekad na 32, nekad i vise tako da nemam pojma kad su mi plodni dani, ali uvek imam u sred ciklusa par dana neki bistar iscedak, mokar mi ves tih par dana, kapiram da je valjda to ovulacija. Bili smo jako vredni i ja ne ocekujem user posted image ovog meseca. Zadnjih nekoliko meseci sam dobijala od 10og-14og u mesecu a proslog mi je kasnilo pa sam dobila tek 24og. Tako da ne znam kad bih trebala da dobijem, ali nadam se da i necu dobiti i da ce biti user posted image

(odgovor članu Dača)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
11.1.2015 14:25:29   
17 joka
Dragi moji, samo da vas pozdravim pozelim sve najbolje da ovo bude godina ispunjenja svih snova i zeljauser posted image
user posted image
Pipi,Daco,Ivouser posted image mnogo za sve vas

ono sto zelim jeste da prvo u one lepse teme odu oni koji dugooo cekaju na tu srecu pa onda svi polako.


a ja meni se mnogo toga iydesavalo,treba nam puno snage ya dalje, povukla sam se kao da sam znala...ali dobro moyda Bog zna sta sve kako treba ici ,mozda sve sa razlogom

e za mesec dana idem u Nemacku pa me opet nece biti neki mesec, nadam se da kad se vratim da sve budete okruglice





_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jekica_88)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here