|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 11:04:44   
wivern

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Nemoj previse da se opustas. Tako moja kuma otisla do wc-a a mali ispao iz setalice

Ahahahahah otkako mi je pao u krevetac na glavu kad ga ostavljam samog samo je u krevecu, odatle nema gde user posted image

Branki bre pa ja imam 39 pa nisam nista bolja od tebe, to nema veze sa godinama. Bebe su mali manipulatori i ja to znam ali se svakako palim na njegovo kmekanje user posted image
I iskreno bas me briga vise, ruka mi je ukocena zrela sam za struju i terapije, ledja ne osecam ali mi je ipak drago kad mi je na rukama. Tri meseca su mi proletela, kapiram da ce vrlo brzo poceti sam da se zanima sa nekim igrackicama i da ce sve manje traziti na ruke. Neka sam ga i razmazila bas me briga, toliko sam ga cekala da mi je sad ta recenica opravdanje za sve user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 11:10:32   
Misha i Ljisha
mini serija heehehuser posted image a detalje o penjanju na traktor i u sanduk od traktora vam ni ne ispricah da vas ne davimuser posted image

wiv ako se neko nanosao deteta onda sam to ja, moja mama mi je rekla da nikad nije videla da neko toliko nosa svoje deteuser posted image . Danima i nocima je spavala na meni i kad je vec i porasla i svasta. Al od kad je prohodala nije htela da se nosi do nedavno a sad mi kaze "uziš mamo"user posted image a ja joj samo lepo odgovorim "imas noge hodaj" ehehhehehe...Naravno nosim je nekad preko njive kad vidim da se umorila i sl ali ne cesto.

A sto se tice buba i bubica nas mravi ovde gnjave cim je ovakvo mokro vreme. Ja ko ludak i dva puta na dan usisavam da ne naidju na koju mrvicu ahhaha

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 11:17:01   
wivern
Moja mama ume u sali da kaze Maksi "pa kud se umetnu na tetku bas", moja sestra je majci bila non-stop na rukama, zena spavala sedeci user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 11:23:52   
Misha i Ljisha
pa da tako i ja sednem u fotelju i ona spava na meni.mm mi prinese stolic da dignem noge, pokrije nas i tako dzonjamouser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 11:26:57   
branki*
evo,meni je i sad a rukama,drema...pa,jeste,porasce ove nase mrve za cas,i ova moja jos malo,pa mesec i po.kao da sam se juce porodila...al,lakse mi malo kad se ovde vama iskukam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 11:30:28   
wivern

IZVORNA PORUKA: branki RR
al,lakse mi malo kad se ovde vama iskukam.

Pa to se podrazumeva user posted image zato smo sve i ovde user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 11:31:44   
branki*

IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: branki RR
al,lakse mi malo kad se ovde vama iskukam.

Pa to se podrazumeva user posted image zato smo sve i ovde user posted image

user posted image bas tako...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 11:35:04   
daca77
Uh...ispadoh ja nemajka...user posted image
Ja je drzim pola sata nakon podoja i onda je stavljam ili u kolica ili na onu podlogu, koju obozava vec par dana i tako uspem da se koji min.odmorim. Nego, usitni sa hranjenjem popodne...tad se razjede pa trazi na svakih 2h.
Danas mi dr kaze da ce kasice uvesti tek u 5.mesecu, jer za sada lepo napreduje...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 11:41:22   
branki*
sto nemajka daco,taman posla.pa,ako je mirna i hoce na podlogu,naravno da ces da je spustis.ni ja moju ne uzimam ako je mirna,nego joj pricam ili odradim sta treba po stanu.nosim je kad se usplace,a to je cesto za moj pojamuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 11:43:41   
daca77
Branki, nije bas mirna...vristi, ali je ja spustim i pocnem da joj tresem one igracke i tako je animiram da se sama igra.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 11:44:42   
mama krava

IZVORNA PORUKA: branki RR


IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: branki RR
al,lakse mi malo kad se ovde vama iskukam.

Pa to se podrazumeva user posted image zato smo sve i ovde user posted image

user posted image bas tako...

Ma, kukaj draga I berigaj za fen...

oja sestra je prvog sina samo tako ili uz pomoć aspiratora do godinu danauser posted image ,

aevo ga školarac i dobar dečak!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 11:45:50   
eca89

IZVORNA PORUKA: branki RR

evo,meni je i sad a rukama,drema...pa,jeste,porasce ove nase mrve za cas,i ova moja jos malo,pa mesec i po.kao da sam se juce porodila...al,lakse mi malo kad se ovde vama iskukam.


Branki, moja bi isto da je stalno na rukama, ali ja izbjegavam, stavljam je u onu ljuljasku i tako, a mm kad dodje sa posla on je nosa, on je i naucio. Meni je problem kad puno spava danju, onda su noci oci kao farovi fićeuser posted image , naspavala se žena, tako je juce cijeli dan prespavala, sto je bas cudo, zato nocas nije bas nesto, ali sta bi sad, evo i sad spava, a inace danju ne spava puno.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 11:46:06   
branki*
treba da nauce i da se zanimaju sami,ne moze po ceo dan ni nosanje bas.kaze meni mama-ja sam tebe pustala da places,samo si htela na ruke i jos ti ni tu ne odgovara,pa ako vec se deres,eno deri se u krevecu.
moja fino spavala danju,a nocu zna da zeza,pogotovo posle 3 ujutru.a,sad nesto i danju je vise budna nego pre,mozda zato sto je veca,pa je duze budna.
MK,dobro za fen,nisam jedina znaciuser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 25.2.2015 11:48:45 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 12:21:14   
wivern
Nego žene, ja sam sad malo u panici izasli mi neki pečati po rukama i nogama i svrbe me nenormalno. Ja se nadam da me je nešto izujedalo ali ne znam kako samo mene a ne i m, ili mm posto spavamo zajedno.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 12:23:40   
milicicak
Wiv, kakvi pecati? Samo crveno ravno ili crveno sa plikom kao kad te ujede kmarac?
Ja u ovu temu svracam ali ne pisem, draza mi kafana :) ali obozavam da citam Ljisine postove :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 12:30:12   
wivern
Kao kad ujede komarac, rekla bih da me nesto izujedalo ali mi cudno kako samo mene. Mislim dobro je sto je tako user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 12:34:03   
milicicak
Verovatno te nesto gricnulo :) moja baba je imala obicaj da kaze To je zato sto ti je krv slatka :)
Ako imas namazi Fenistil ili Hiperhama gel, smanjuje svrab i ublazava crvenilo.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 12:47:22   
wivern
Naravno da nemam ništa od toga user posted image
Moraću da kupim, češem se kao nenormalna

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 13:45:52   
mama krava

IZVORNA PORUKA: branki RR


MK,dobro za fen,nisam jedina znaciuser posted image


Ma, draga to su poznate fore...mislim da imas na youtube-u npr oko 3-4 sata snimljeno kako zuji fen...da ne trošiš struju I da ne akas fen!
A moja sestra, se jedno vreme bila I ona navukla, pa je puštala aspirator da radi kad bi ona dremala u dnevnoj, jer su joj spojeni kuhinja I dnevna!user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 14:05:03   
branki*
haha,i meni su spojeni kuhinja i dnevna i isto se polako navikavam na fenuser posted image ima na jutjubu i 8 sati fen ,nego nemam zvucnike ,a slabo mi preko lap topa se cuje,pa moram pravi fen..dobro da jos nije crko.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 14:50:07   
ishler
Branki ja sam skinula sa neta zvuk fena i automobila po sat vremena,pa pustim u toku noci brzo zaspi posle toga,pustim sa telefona koji je na rezimu leta ,tj ne koristim ga tako da ne zraci i baterija traje danima a jako se cuje

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 15:12:46   
branki*
isler,sve da te pitam,nikako da u isto vreme budemo na forumu...znam da si pisala da se mladja grci,uvija dok sisa i posle..kako je sad,do cega je to?moja bebana slicno nesto radi..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 15:36:51   
vonavoj
branki,ako ti ja za utehu,trajace do 5og meseca,tako je meni T urlala dan noc,bez ikakvog razloga,realnog..takva je bila..i cim je napunila 5 meseci drugo dete! Evo i drugaricina mala isto! Inace,ja moju pustam i da place,i ne nosam je,i ne osecam se kao nemajka..nego nisam svemoguca,moram i rucak,kuca,sve je na meni! pustim crtani,dozivam je,animiram je,juhu Jovanaaaa,gde si..danas sam urlala kao majmun po kuci,dok je bila na krevetu a ja brisala prasinu!
Vec od drugog meseca sam je ostavljala na podlozi,u njihalici,krevecu,da lezi,da je nosimouser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 15:46:04   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: milicicak
Ja u ovu temu svracam ali ne pisem, draza mi kafana :) ali obozavam da citam Ljisine postove :)


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Ljišo, uživam u tvojim postovima. user posted image
Nadam se da će i ova moja šmizla i tako mala biti tako vredna.


IZVORNA PORUKA: branki RR
ljiso,i ja volim da citam tvoje postoveuser posted image


IZVORNA PORUKA: wivern

Ljisini postovi su mi kao mini film tj serija u nastavcima. Svaki dan druga epizoda podjednako zanimljiva user posted image

user posted image
pa ja ne mogu da verujem. Ja vam ozbiljno kazem da sam ja mislila kao da pisem dnevnik jedino sto ne pisem drago dnevnice vec dobar dan mameuser posted image ja bila ubedjena da moje siroko pisanije niko ne cita ahhahaah

da pocnem da pisem Blog? heeheeh...

Inace samo da kazem ima komaraca. a dernanje beba paa... kod nas je to dugooo dugooo trajalo. Zivci.

Inace moja D ostala kod babe i dede nije htela kuci. Ne mogu da verujem. Ja opet solo iako sam je pokupila iz vrtica. Nece dete kuciuser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 15:46:17   
Sanjica26 RR
Branki sve te razumem. Sofiju smo uvijali kao kiflicu jer je ona provodila vreme u okretanju. Ako ne zaspi na vreme onda bude haos sa plakanjem.
I inhalator je bio ukljucen
Ja sam dosla kuci na pauzu. Dobila sam, pa me stomak boli. Sad mi je mm dao tabletu. Za pola sata idem. Deca slusaju muziku. Kad smo stigli svi troje kuci Sofija je prvo dotrcala Teodori. Jao zene kakav je to bio zagrljaj da se rastopis. Pisem veceras.
Ljiso poseban zagrljaj za tebe.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 25.2.2015 15:54:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here