|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 16:43:45   
Mariya
Dobar dan mame!
Helena i ja same...ja ručala, sad malo pričamo i igramo se, pa se nadam da će od 5 da spava...

Branki, drži se, proći ćeuser posted image Vidiš kako vreme prolazi, Boka skoro mesec ipo ima!! još malo pa će je interesovati igračke, pa će da sedi, pa prohoda i tad više neće hteti da se nosa, a to će vrlo brzo biti. Probaj da odmoriš, probaj svaki dan ili bar svaki drugi ukrades 20-30 minuta za sebe, nahrani decu i daj ih nekom na čuvanje/nosanje, a ti se sakrij u sobu, izađi da prošetaš, idi do radnje, drugarice, radi bilo šta samo na tih 20-30 minuta ne misli na njih nego se opusti...
Lu je spavala na nama, jedino tako je htela, ali to je bila faza, proslo ju je, isto i kod H, bio je period kad nije spavala po 5-6 sati, pa džonja 20 min. dok sisa i opet budna 5-6 satiuser posted image ali eto, i nju je prošlo...

Eco, uči malecku da razlikuje dnevno i noćno spavanje - danju nek spava bilo gde, neka joj bude svetlo i bude malo buke - radio, tv, nešto da zvrlji, a noću samo u krevecu, u mraku i tišini.

Daco, meni H. od rodjenja (kad je svoja, nije bolesna, ne muce je zubi) jede na 2 sata preko dana. Meni je to normalno, ako se mleko svari na 1,5 - 2 sata, trazice da jedeuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 25.2.2015 16:44:41 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 17:21:52   
wivern
Zeneeeee moje dete gledalo nodija i aktivno ucestvovalo pricajuci nesto sa televizorom user posted image
Uraaaaa samo neka dnevno odgleda po jedan crtani da imam vremena da danem malo

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 17:29:11   
daca77
Mariya, na 2h mi je bas cesto, ali necu da kukam, zato sto je sada trazila nakon 1,5h i evo je igra se na podlozi...ubi se nesto od smehauser posted image
Wiv, bravo za Nodijauser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 17:30:36   
emicaa
Evo i nas,bile smo dugo vani,pa pričale sa mojim,mislim ja pričala a ona se svadjala sa nekim i tako user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 18:01:35   
ishler
Branki obe su mi zaribale,pa uskocim ovde kada stignem.Jeste imali smo na pocetku muke sa grcenjem,zabacivanjem za vreme sisanja,jakim bljuckanjem,meni je izgledalo kao klasican ger jer je starija imala do 7m,ali trajalo je mozda do 3 meseca i proslo,ja sam podigla dusek u krevetcu,tek kada smo skinuli siroki pre mesec dana vratila sam na normalu.Cak kao pokusavala da ne sisa cesto,ali slaba vajda ona bi visila na sisi 24h,cuclu htela u pocetku sada nece da je vidi....ne brini mozda prodje samo od sebe....ja sada imam problem posto joj je izasao zub kada je nervozna hoce da me capi,to starija nije nikada radila....a i dalje se ponekada izvije kada je nesto boli...ps inace je nisam nosala,nemam kada starija je kuci,mnogo obaveza,stariju jesam zbog gera a malu ne samo u lezaljku ili je stavim na krevet pa joj pokazujem igracke,tako se navikla a sada je na podu,i krenucu polako u ogradicu,ali ne bljucka vise....sredice se i to kod vas

< Poruku je uredio ishler -- 25.2.2015 18:06:05 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 21:33:00   
Misha i Ljisha
dobro vece mame. Ja idem da nalozim vatru i da se saberem posle nekog ultra glupog i iritantnog predavanja na kojem sam bila. kad se preberem i saberem docicu da vam ispricam.

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 21:36:54   
Sanjica26 RR
Ajde Ljiso cekamo teuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 22:10:19   
Misha i Ljisha
user posted image
Cekaj Sanjice moram prvo intro. Mislim zasto sam uopste i bila na nekom predavanju.
Elem na Tribini mladih u Kulturnom centru Novog Sada su pozivali ljude na tribinu Francuska iskustva u ocuvanju porodice i tradicionalnih vrednosti. Predavaci su Fajgelj i dr Krstic iz NS i neki Francuzi.

Kaze meni brat, koji je inace odbornik u skupstini grada Novog Sada, hajde Ljiljo da te upoznam sa tim ljudima pa malo s njima da razgovaras ovo ono nemas posao trazis, mozda tako malo da se proguras (pri tom zbog njegovog postenja nece on da me negde zaposli jelte vec Boze moj da sve bude regularno da ja sebi nadjem posao sto respektujem jer ga poznajem i znam da on to ne bi mogaoda ucini ni za mene niti za bilo koga). I ja rekoh ajd, nisam pricala francuski sto godina. Upozna on tu mene, na prvi pogled simpaticni ocito vrlo inteligentni ljudi. Medjutim krece to cuveno predavanje u kojem iskreno ne videh nista o ocuvanju porodice i tradicionalnih vrednosti vec videh samo napad na LGBT populaciju i islamiste.Prvo i prvo moja najbolja prijateljica, da ne kazem moj soul mate u zenskom rodu, je devojka koja je gej, zajedno smo odrastale, celu osnovnu skolu sedele u klupi zajedno, pregurale pola zivota zajedno sve prepreke muke depresije i kojesta sve zajedno. to je ta devojka sto mi je nedavno bila iz Irske. Koja zivi sa svojom devojkom, koja inace radi u LGBT centru i da dalje ne pricam. Drugo moja druga najbolja prijateljica koja prelazi svake godine nekad i vise puta tolike silne kilometre da me vidi mene i moju porodicu Heather je muslimanka, znaci islamske veroispovesti. Ja sam kipela na tom predavanju. Da ne pricam da je vise bilo govora kako prikupiti sredstva i organizovati kampanju kako "obrlatiti" ljude i td. JA ne znam kako sam izdrzala do kraja. Znaci najmanje je bilo price o porodici, najvise o politici i prici kako ne treba dati gejevima da usvajaju decu. alooo!!! pa 90% gej populacije i ne zeli da usvaja decu, a i ovi sto zele zasto da ne, sirocicima treba neko. Ne? I oni su ljudi. Zatim protiv gej brakova. Mislim ma boli me ona stvar za gej populaciju ljudi imam vecih problema. Nemam od cega dete da hranim i obucem meni gejevi nisu nikakav problem ova je*ena drzava je problem. Al ajd Francuz jedan rece, sto me "smirilo" kaze ima i on prijatelje medju LGBT populacijom i on se ne "bori" protiv njih vec protiv zakona da se vencavaju i usvajaju decu. Oni su organizovali protest od 2 miliona ljudi koji su iozasli na ulice da protestvuju protiv nogo zakona.Ok. Ajd ok. ali ono sto meni smeta, na ovom predavanju su bili samo oni koji izricito mrze LGBT populaciju i islamiste. Jedna devojka je pitala: "kako se na mikronivou boriti protiv LGBT populacije?" eeeej???Kakav mozak? Meni se sve u zelucu okretalo. Oni ce ovu posetu ovih Francuza iskoristiti da rasplamsaju mrznju u fazonu i Francuzi su protiv pede*a treba i mi da budemo. Ma haos.

Sad sam jos i smirena pa sam cini mi se onako blago sve i napisala ali ne mogu vam opisati koliko sam bila ljuta. Brata cu sutra da zadavim. Kao da me ne poznaje kao da ne zna ko su moji prijatelji i kakva sam ja. Uff...Gotov je.

Inace raspolozenje mi se popravilo posle pljeske i par pesama u kolima ali sam zato jurcala preko 120 km/huser posted image uf obozavam da jurim a ne mogu cesto jer svuda se vozim sa D hehehe...Sad me taman malo minula zelja

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
25.2.2015 22:54:57   
QueenJ
Au, Ljišo...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 0:07:45   
wivern
Ljiso kud i procita tvoj post.Kod naziva tribine mi vec nista nije bilo jasno. Ali kad si pocela da pises dalje jasan mi je bio i taj nejasan naziv. Evo ajmo sad svi na juris, mrzimo gej populaciju, mrzimo katolike, mrzimo muslimane, mrzim ne beogradjane..mrzim ove sto unistavaju kult porodice...
Cek, cek..da se vratim bas na tu izjavu. Gej organizacije unistavaju porodicne vrednosti. Zanimljivo.
A je li, te iste vrednosti ne ugrozava moj poslodavac koji me tera da radim po smenama do 22h, kod koga ne postoji vikend, praznik ili bilo koje drugo vreme da ga provedes sa porodicom. Ne, tad se niko ne buni od ovih vajnih boraca za porodicne vrednosti. I ne, nisam ja jedina koja tako radi, to je 90% ljudi koji radi kod privatnika. Ali se nama servira kao najveci problem gej populacija, da bi se zabasurile sve kradje, smanjenja penzija, neisplacivanja trudnickog i porodiljskog, nemogucnosti da nasu decu lecimo adekvatno i ako treba u inostranstvu dok je to ssvim normalno za ministre i ostala user posted image .
Ne delim ljude na gej, strejt, muslimane, katolike, rome i druge podele..delim samo na dobre i lose.
Na zalost ti losi nam napravise podele da bi se tukli medju sobom a njima ostavili otvoren put za lopovluk.
Otisla sam u off, i prestajem.
Sorry Ljiso jezim se na to sto si ti danas dozivela.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 1:58:18   
jovicaa
Ljiso za tribinu samo jednouser posted image nemoj da se nerviras.. svesni smo gde zivimo..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 6:45:34   
Trcosava
Jutro!!!

Posle prethodne noći dete mi je juče i noćas dalo odmor. Juče je ceo bogovetni dan prespavao!Budio se za podoj ili sam ga ja budila, sisa čovek i spava. Sinoć samo sam ga držala budnim od nekih 5 do 8 i kupanja. Onda je naravno malo kenjkao do 11 i komirao se posle sisanja jutros do 6. Svet je lepši danas. Juče bolje da ne pričam u kom sam stanju bila. Iako je on prespavao, ja sam bila kao zombi. No sve u rok službe.

Još danas i sutra da izdržim, pa Anči opet kreće u vrtić i onda će opet biti normala.

Ljišo, verujem da ti sve diglo živac, ali nemoj se nervirati oko tih stvari. Ja sam odavno digla ruke. A i potpisujem sve što Wiki reče.
Joj da znaš kako ti zavidim na jurcanju kolimauser posted image Ima li šta lepše od toga da odvrneš mjuzu i stisneš gas



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 6:48:24   
branki*
mameuser posted image
evo da ugreabim koji minut dok boka spava i boza,pa da ga budim za obdaniste...
danas mi je sveki rodjendan,nisam nista kupila,nisam mogla da izadjem,mm juce kasnije dosao sa posla,dacu joj novac.mm je verovatno i zaboravio.boza se juce uspavao oko pola 7 i evo ga i sad spava,boka isto oko 7 i ja legla odmah sa njom i spavala de pola 12,kad je sisala,super,onda se vec meskoljila,pogotovo kad prodje 3 krece ...mama mi otisla za bosnu,baba je stara,pa je zvali..a,ja sam puno vezana za babu,svaki raspust do fakulteta sam tamo provoldila ,mesece...da da bog da pozivi da vidi na leto bozu i bojanu...
vreme je bljak,kisa i oblaci...
ljiso,predavanjeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 6:57:10   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.

Wiv i ja isto mislim kao i ti, ako danas u Srbiji neko misli da mu gejevi "prete" porodici taj ili nije normalan ili nema pametnija posla u zivotu i sve mu je sjajno i cakum pakum u zivotu pa nema druge brige. A da ne pricam da u srbiji najverovatnije kao ni u Rusiji nikad nece biti "dovoljno" gejeva da i predloze takav neki zakon. Jeste LGBT lobi jak, ne biste verovali ali oni su jaki jer su "oni" svi zajedno iz svih zemalja. Jaci su od Jevrejauser posted image , ali u Srbiji nasoj gde je porodica i dalje ma kakava bila stub zajednice, gde su otac i majka i dalje postovani se nikad tako nesto nece desiti. Ma bezveze i da pricam o tome. Live and let other people live. Ma ja pod utiskom evo pricala mm sta sam sinoc sve cula. Kazem ti nisu ti Francuzi losi ali ovi nasi, sacuvaj me Boze. Mrznja prema svima. Jedan cikica se zeznuo kao i ja, on covek seljak dosao da cuje ocuvanje tradicionalnih vrednosti kad ono trt. On poljoprivrednik ima udruzenje seljaka mislio kako li se Francuzi bore sa velikim kompanijama i td. Postavio im je pitanje naravno i to je bila svetla tacka sinocnjeg predavanja gde su Francuzi stvarno i ekstra odgovorili na njegovo pitanje. Bolje da su o tome pricali a ne o gejevima. I jedna zena se isto zeznula, ona je htela da drzi tribinu o edukativnom sistemu u Srbiji dovela nekog rusa ali kaze nije joj prosla tribina jer ocito nije imala politicku podrsku a kvalitet ljudi sam po sebi nije bio dovoljan da se tribina odrzi. E tih dvoje ljudi su dosli kao i ja da cuju nesto pametno a naslusali smo se gluposti. OSTALI...Ostali su dosli da cuju kako je ok da mrze pede*e jel mi verujete? I to svi mladi ljudi, mladi, ma klinci covece. A svi u kosuljicama, cipelicama namontirani sto momci sto devojke. Kompleksasi. Ijuuu besna sam i dalje.

No idem da spremam D za vrtic. Posle vam pisem imam ja jos dogadjaja od juce a da ne ukljucuju ovu tribinuuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 7:28:44   
Sanjica26 RR
Zaspala sam sinoc, pa sam na brzinu procitala Ljiso sto si pisala. Meni su te tribine na kojima se raspredaju takve stvari suvisne. Treba povesti pitanje kako resiti problem siromastva. Toliko siromasnog sveta ima. Toliko gladne dece ima da me srce boli. Sve dok nas ne neko ugrozava, ne treba previse paznje posvecivati tome.
Elem, Teodora je otisla u vrtic. Sofija spava i nadam se da ce jos malko da spava. Imam tonu vesa. Sad cu da uzmem da peglam. Kaze mi mm da je sinoc bio haos. Prvo Sofija po prvi put nije htela da jede. Iznervirala se sto joj mm nije dao jede sama. Dao joj on viljuskicu i hranio je, ali ona je htela da jede potpuno sama.user posted image I onda se inatila. Potrpao ih je u krevet u pola osam. Za pola sata su se obe probudile placuci. Prvo dok je Sofiju smirivao, Teodora se vec umirila. I nastavile su ubrzo da spavaju. Bas mu je bilo zabavno, ali se lepo snasao. user posted image
I jedno pitanje. Sinoc me je zvala drugarica koja kuka na sav glas. Kaze da ima eserihiju i da je puno boli. Dr joj je dala antibiotik sa kojima ne moze da dodji. DA li vi znae sta je bezbedno za dojilje?

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 26.2.2015 7:30:11 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 7:32:45   
mali_mis
Jutro mame user posted image
wiv meni se mnogo svidja tvoj off topic user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 7:33:02   
branki*
moze da doji sanjice,ja sam sad posle carskog zbog neke komplikacije primala longacefe i dojila sam,svi dr su rekli da tako radim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 7:41:17   
Sanjica26 RR
branki sad sam je bas pitala sta joj pise na autobiogramu. Joj mnogo kuka i samo zbog toga stalno zove. Nikad ne zove da vidi kako sam ja i kako su mi deca. Ali ne samo sad, nego tako od kako se poznajemo. Ali sta da joj radim. Neka je. Ne zove me cesto, pa iskuliram. Sad ima brigu, pa hocu da joj pomognem.
Moja Teodora se jutros sto puta vracala da me poljubi.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 26.2.2015 7:51:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 7:49:27   
Trcosava
Sanjice verujem da je boli do neba. Grozan je osećaj. ja sam plakala posle svakog mokrenja

Za dojenje pojma nemam, ali nek vidi na natibiogramu i neka se posavetuje sa lekarom.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 8:13:41   
emicaa
JutroT spavala do 7i15,svašta od nje user posted image .Tajo mogao zakasnit na posao jer ne palu alaram od kad ona ustaje u 6.
Sunce sija,opet će ćemo danas u skitnju.
Ljišo ima jedan spot koji na žalost pokazuje kako je danas biti gay,potraži Hozier-take me to church.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 9:00:18   
branki*
boka se probudila i nije plakala,ja joj nesto pricam,a ona se smesi,jooj,kako mi je milo da je gledam,odmah zaboravim budjenja i nespavanja...danas opet ne kuvam,ima nekog mesa,vuce se po frizideru,pa da se pojede.malo samo pocistim po stanu,boza ce doci ranije,posle i oko njega imam ..emice,kod vas sunce,a kod mene je sivilo totalno.
wiv,znaci vi vec crtace gledateuser posted image
sanjice,bas je lepo sto se teodora i sofija tako vole..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 9:13:56   
emicaa
Branki sunce već treći dan,hladno je ali opet milina.Ljubi Boku

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 9:31:10   
branki*
hocu,emiceuser posted image i ti teodoru,lepoticu!
ma,abitno da nema padavina i da je suvo..ova kisica ce cini mi se da predje u susnezicu...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 9:40:29   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Dobro jutro mame.

Wiv i ja isto mislim kao i ti, ako danas u Srbiji neko misli da mu gejevi "prete" porodici taj ili nije normalan ili nema pametnija posla u zivotu i sve mu je sjajno i cakum pakum u zivotu pa nema druge brige. A da ne pricam da u srbiji najverovatnije kao ni u Rusiji nikad nece biti "dovoljno" gejeva da i predloze takav neki zakon. Jeste LGBT lobi jak, ne biste verovali ali oni su jaki jer su "oni" svi zajedno iz svih zemalja. Jaci su od Jevrejauser posted image , ali u Srbiji nasoj gde je porodica i dalje ma kakava bila stub zajednice, gde su otac i majka i dalje postovani se nikad tako nesto nece desiti. Ma bezveze i da pricam o tome. Live and let other people live. Ma ja pod utiskom evo pricala mm sta sam sinoc sve cula. Kazem ti nisu ti Francuzi losi ali ovi nasi, sacuvaj me Boze. Mrznja prema svima.



Sve si lepo pretpostavila!
Lezilebovići i neradnici!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 9:43:35   
Bibilib
Cao mame evo i mene,kod nas jos jedno kisno jutro ,bas bezveze

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here