|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 9:45:04   
vonavoj
branki,sve ce vise da se smeje,i manje place kad se probudi!
Wiv,imate li babytv ili duck tv,to je bas za njih! Moju drzi paznja!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 11:12:30   
Mala Elena
Jutroooo...kisa dosadna opet...trebamo ici do igraonice da je pogledamo...

Kao na iglama sam, cekam da me pozovu za komisiju za sutra a na poslu mi rekli ako ne budem znala do petka da li mi je odobren produzetak bolovanja da cu od sl.cetvrtka morati da krenem na obuku. Zar ja nemam pravo do srede da im javim da li mi je produzeno ( tada mi istice porodiljsko) ???? user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 11:34:32   
wivern
Bar dan mamike
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha
OSTALI...Ostali su dosli da cuju kako je ok da mrze pede*e jel mi verujete? I to svi mladi ljudi, mladi, ma klinci covece. A svi u kosuljicama, cipelicama namontirani sto momci sto devojke. Kompleksasi. Ijuuu besna sam i dalje.

Naravno da ti verujem, lakse im je da pokazuju prstom na drugoga nego da pociste svoje dvoriste. A na recenicu "kako ja to svom detetu da objasnim" dobijem nervni slom. A kako objasnis gole zenturace na grandu i pinku, ubistva po gradu, pljacke, kad tata prebije mamu.. ah da, pa to je sve normalno za razliku od ovoga gej.

Odlepicu od ove kisisce. Dokle vise, dokle. Ja pijem kaficu, m drema u kolicima, mm na terasi pije kafu i pusi user posted image Danas nam dolaze kumovi, a bas nisam za spremanje kuce i za goscenje user posted image
M se pola noci napinjao, nije mogao da kaki i jutros se tako ukakio da je sve izaslo na ledja user posted image . Naravno uvalili smo ponosnom ocu da ga presvuce.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 14:37:58   
Misha i Ljisha
wiv istomisljenice smo.

Mi smo danas "popili" prvu kritiku u vrticuuser posted image , doduse ne na ponasanje ili bilo sta vec na samostalno oblacenje. Pretrazivala sam sad teme da vidim ima li tema o samostalnom oblacenju ali ne nadjoh pa cu ovde da pitam. Kad su vasa deca posela sama da se oblace? D npr gurne ruku kad joj kazem, jedino kapu zna sama da obuce a sve ostalo ja. Doduse mozda je to malo i moja krivica rano je bila zainteresovana za to jos letos a tad joj nisam dozvolila odnosno uvek mi je bilo brze da je ja oblacim a sad nije zainteresovana uopste. Da ne kazem da uziva goluzdrava tako da nema ni motivacije da se obuceuser posted image . Sta da radim? Ona je dve godine napunila u januaru. Jel bi trebalo vec sad da zna da se obuce? Ja uopste ne znam kad to deca pocinju da se sama oblace. Ne znam ni kako da je "motivisem" sad na tako nesto.

Idem da joj dam da rucka kaze mi vaspitacica danas nije ruckala tamo.

Ljubim vas mame

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 14:53:17   
vonavoj
ljisha,oni ih u vrticu uce i potenciraju da i kod kuce vezbamo,ali moja jos ne zna sama da se obuce@ uglavnom ide teze kod dece koja su sama,npr,sestrin mladji je kao moja T i zna da se obuce,jer vidi od starijeg brata i takmici se..mada sve zavisi od deteta@!
Vezbajte!
Inace,odlepicu! Probudila se u pola 8,spavala od pola 10 ,45min..i sad nema nameru da spava..uspavljivala je u 12,bez uspeha..malo pre sam mislila da je zaspala,kad jok..i sad sam je donela u njihalicu i prdiuser posted image ..sad ce biti do pola ledja!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 14:56:22   
wivern
IZVORNA PORUKA: vonavoj
sad ce biti do pola ledja!

Imali smo to jutros user posted image Bezuspesno trazila i duck i bebe..imali smo ih nekada izgleda da su nam to ukinuli...grrr
Von ja sam preko ikoma, ako si slucajno i ti da znam fda nisam dobro pretrazila
Ljiso razumemo se u potpunosti user posted image

< Poruku je uredio wivern -- 26.2.2015 15:06:51 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 14:58:21   
vonavoj
Nisam,sbb sam,tu ima baby tv,a na iptv smo imali duck! ma mora da imate bar nekiuser posted image
sad sam usla kod vas,tu gde ti je minimax je i duck!

< Poruku je uredio vonavoj -- 26.2.2015 14:59:23 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 15:19:03   
emicaa
Ćao mame,mi bile u šetnji pa na igralištu,koliko se u kući ne odaja od mene tako me vani ne šiša ni tri posto user posted image .Prljava je ko prasac,hodala,pa padne i kaže uuu i nastavi dalje,presmiješna je bila.Ali nije bilo djece njenog uzrasta sve veći ali njoj je opet bilo zanimljivo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 16:51:43   
wivern
Blago vama, kod nas sipi kisica vec dva dana. da poludis.
Von rekla sam mm da ima da ga nacrta na tv-u kako zna i ume user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 17:46:19   
emicaa
I ovde je od sutra kiša,što smo uživale uživale smo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 21:10:31   
wivern
Gde ste žene, nigde nikoga nema.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 21:43:31   
Mariya
Dobro veče mame!
Ljišo, moja Lu se sa 3 god. i 4 meseca potpuno sama presvukla. Polila se vodom i sama se skinula, izvadila i obukla novu majicu, potkošulju, gaćice, pantalone, čak i čarape!!Zna sama da se obuče ali neće! Mislim da je tvoja D još mala za samostalno oblačenje.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 21:56:39   
Torbica
Cao drage moje!
Sela da veceram, mm legao, decica jos u 19 i 30, ja naravno citam svoje pa hvatam pauzu..
Ja sam imala jednu situaciju.. dovode nam u Salu coveka sa pratnjom milicije, iz zatvora. Aha, ok, sta me briga, gledam svoje dajem anesteziju i dovidjons... Kad mi pokaza milicioner papir na kome pise - narko diler! Puuuu... U momentu mi je pritisak bio 200, cini mi se, misleci kao roditelj - koliko je taj porodica zavio u crno svojim slavnim poslom... user posted image Kazem koleginici, posto je bila uroloska operacija, testisi, da bih mu ja lepo odsekla jaja, da izvinete.. user posted image I eto, kakva sam grozna, kakva ljubav za sve, daleko sam ja od tog ideala, nista meni njega nije bilo zao, naprotiv. Naravno, odradila sam svoj posao posteno, nije ga nista bolelo, jos mu se caskalo, spinalnu je dobio...
Ovako, to sto Ljisha pise, imam dovoljno svojih preokupacija i mislim da svako treba svoje dvoriste da sredjuje...
Inace smo svi dobro, decica zdrava, nesto mm kuka na nos, neka kijavica ga uhvatila, nema temp ali je nikakav.. Mama mi dolazi sutra, sutra radim popodne, taman da olaksa mm-u, jer ja necu kuci pre 22.. Eto, ljubac svima, da napisem i ja koju. Ujutro skitam pa ne verujem da cu stici ovdi

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 21:57:54   
Misha i Ljisha
Pa da i ja sve mislim da je mala ali nemam pojma kazem kad to treba deca da pocnu da se sami obuvaju i oblace. Mislim ona zna da skine carape, skine gacice i tako nesto ali nema ona pojma gacice da navuce i kazem ima mnogo vecu motivaciju za skidanje nego za oblacenjeuser posted image

Duca i ja se provele veceraske sa komsijama onako bas fino. Pekli smo palacinke, pa smo pravili "delux" palacinke sa sve nestle crnom cokoladom, slagom, mrvicama, bananama, kremom i keksom. Malo da deci udovoljimo a mi matorci smo se slepali pored deceuser posted image . MM je u Kraljevu pa ja pravim zurke s komsijamauser posted image

Ma da meni nije mojih komsija ne bih sad imala crnog luka, meda, sargarepe i kojecega. mama se uvek smeje kad kazem da su mi komsije zlatne. Al stvarno eto danas sam npr komsinici dala balon vode (mi imamo svi bunarsku vodu koju ne pijemo cak je ne koristimo ni za kuvanje iako bi mogla za kuvanje da se koristi), drugoj komsinici sam kupila par stvari u prodavnici. juce sam jednu komsinicu odbacila do poste i vratila kuci, opet ove jedne komsije mi prave rasad salate i karfiola ma svasta mi to onako komsijski. Jako sam srecna sto mi je odlican komsiluk. Naravno kad kazem komsije sve je to relativno eheheh... Daleko su oni svi od mene ali eto komsije smo.

U dvoristu imam dva kera lutalice, ocigledno ih je neko ostavio. Nemam pojma kakve su naravi frka mi sad da izlazim pa da "ispitujem" njihovu narav. A i iskreno dok se ne dogovorim sa mm da li da ih hranim ili ne necu nista da radim iako mi ih je zao. Bojim se da se ne "navuku" ako pocnem da ih hranim. Mada bi nam sad dobro dosla jedna kuca s obzirom na to da nam je Laki uginuouser posted image .

Cekam mm da dodje iz Kraljeva al nece on pre ponoci sigurno

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 22:09:27   
dijana1*
Dobro vece mame user posted image

Ljiso imamo temu samostalno presvlacenje

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 22:11:47   
Misha i Ljisha
Ja ukucala oblacenje u pretrazivac pa nisam nasla user posted image hvala

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 22:14:49   
dijana1*
Znala sam da je imamouser posted image
I ja sam prvo ukucala oblacenje pa tek onda presvlacenje user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 22:22:35   
wivern
Torbi da si mogla da mu das neki njegov proizvod, pa da se covek nauziva. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 22:31:30   
Ana RR
Dileri su obično "čisti", na tuđoj muci zarađuju.

Kod vas kišica a kod nas juče ceo dan padao sneg, sad je -9. Mare se malo igrao u dvorištu pa brže bolje pobegao u kuću. Jedino dobro je što je ovde uglavnom svaki dan sunčano pa je samim tim i temperatura podnošljiva i nije depresivno.

Pozdrav za sve mame user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 22:35:30   
Torbica

IZVORNA PORUKA: wivern

Torbi da si mogla da mu das neki njegov proizvod, pa da se covek nauziva. user posted image

user posted image ej,čekaj, prvo da platiiii user posted image Imam ja svašta lepo da ponudim user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 22:41:55   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Torbica

odsekla jaja, da izvinete.. user posted image


Torbi kada sam otvorila temu prvo mi je ovo zapalo za oko i samo sam zatvorila. bila sam ubedjena da pises da si nekome odsekla jaja i nisam mogla to da citam.
Tek sada sam videla o cemu se radi user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 22:49:04   
Sanjica26 RR
Pozdrav mame! Trebalo bi leci, ali me jako mrzi. Sinoc sam legla sa prvim kokoskamauser posted image Nisam imala sta da radim (imala svasta ali nisam imala snage da zapocinjem) i onda reko da legnem.
Sutra jovo nanovo na posao. Ovo vreme sa kisom me skros cini depresivnom. I ovako sam na tri coska. Onaj dan kad smo cistili kuhinju od buba, mm je ostao jos bojler da proveri. Lud covek. Otisao u garazu ako ima buba da tamo izadju. Krenuo na ulaz koji sluzi za pozar (jer je izbacio djubre) kad ono vrata razvaljena. Brzo zvao predsenika gazde. On se ne javlja. Na kraju je zvao policiju, jer se plasio da nekog jos uvek ma tamo. Mozda naprave nekom veliko zlo. Naravno, policija se proset_ala i kazu da vrata nisu razvaljena. Tek drugi put kad su se vracali kaze policajac: "Vidi stvarno razvaljena vrata"''. Nikog nisu nasli.
Teodora krece kod logopeda za slovo R. Pricala sam sa vaspitacicom i mojim koleginicama uciteljicama da je vreme.
Torbice user posted image
Anauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 22:53:54   
wivern

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dileri su obično "čisti", na tuđoj muci zarađuju.


Pa zato i kazem da mu Torbi malo doda, da vidi cvek kako se uziva u njegovom proizvodu.
Anci kod tebe sad vazi ona " 'ladno al' standard"

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 22:54:24   
dijana1*
Sanjice i meni se oci sklapaju ali ovo je jedino vreme kada mogu da se kuckam sa vama user posted image
I ja sam Vuku uzela uputnice za logopeda u oktobru i on odmah progovorio R i L. Tako da nismo ni isli.
Mozda je mislio da ce primiti bocu pa odlucio da je lakse progovoritiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 22:56:56   
Sanjica26 RR
Danas je bas slusam. Nije toliko strasno. Ma, najbolje da logoped proceni. Ona ponedeljkom dolazi u vrtic tako da ce da je pita vaspitacica. Ona sledece godine krece u predskolsko, pa mi rece moja koleginica logoped da bolje sad nauci. Kasnije se tesko ispravlja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here