|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 22:57:57   
wivern
Sad kad videh da je Dija nesto pisala pomislila sam da cu videti post
" molim vas predjite u temu DILERI" user posted image

Odlazim, da ne dobijem po prstima user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 23:00:50   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: wivern

Sad kad videh da je Dija nesto pisala pomislila sam da cu videti post
" molim vas predjite u temu DILERI" user posted image

Odlazim, da ne dobijem po prstima user posted image

ne bi me iznenadilo da postoji i ta temauser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 23:00:56   
dijana1*
user posted image user posted image ahahaha grozna siuser posted image

Sanjice lakse je dok su mali. Brze savladaju user posted image
nego Vuka sam vodila do godinu ipo dana kod logopeda i malo mi se smucilo tako da ga nisam ni forsirala. Ali evo sada je sam naucio



< Poruku je uredio dijana1 RR -- 26.2.2015 23:02:02 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 23:02:18   
Torbica
Maaa ....iskreno - nije mi drago što sam osećala bilo šta.Moje je da radim a ne da osuđujem ko,šta i kako.Ali to je ono u čoveku sa čim se teško boriti..Ljubim vas sve,laka noć svima!
Dijana user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 23:03:39   
dijana1*
Mozemo da otvorimo da ne idemou offuser posted image
Velika sestra sve prati , posao mora casno i posteno da se radi user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
26.2.2015 23:04:55   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Torbica

Dijana user posted image user posted image


plaUsa ne zameri user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 7:04:57   
branki*
jutro,mame...
citam ovo od sinoc sto ste pisale...
ljiso,bas lepo za komsije,one ce ti prve priskociti u pomoc ako nekad zatreba..super sto ste fino..
ja virim ovde,cekam sveki da dodje po bozu da ga vodi kod logopeda,pa u vrtic,sutra mu je rodjendan,nakupovala sam razne grickalice da se pocaste u vrticu...beba spavala po obicaju,budila se,mi je nosali i tako..jedva cekam da se amlo ustalimo..vreme bzv,

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 7:25:13   
mali_mis
Jutro mame user posted image
A. se probudio u 4, i dernjao iz sveg glasa, onda je moja mama otisla sa njim da gledaju baby tv, pa su se posle vratili u krevet. Ja sam bila ukomirana, cula sam samo da se dere, i nije pomagalo "tu je mama".
Oblacenje-presvlacenje user posted image A. gornji deo pokusava na noge da navuce, i uspe da uglavi noge u rukave, a donji deo ide na glavu. Ali je zato usavrsio skidanje carapa, pa prvo skine sebi, pa onda krene i ostalima u stanu. Kod nas su carape na nogama zakonom zabranjene user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 7:35:43   
wivern
Jutro zene. Ja izgleda imam neku gadnu alergiju, moram da najurim knjizicu, overavaju mi je mesec dana, i da odem kod lekara. Ruke su mi skroz u pecatima koji svrbe. Istripovala sam se da je od jogurta ali su jutros izbili cim sam ustala.user posted image
Bas sam se smorila najstrasnije

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 7:39:14   
mali_mis
wiv ja ne bih cekala knjizicu, vec odma kod prvog dr. user posted image
Po novom zakonu o zdravstvenoj zastiti dece, trudnica i porodilja klik ti kao porodilja mozes bez overene knjizice bez problema user posted image

< Poruku je uredio mali_mis -- 27.2.2015 7:43:57 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 7:52:46   
wivern
Da znas da i necu, sad zvala mamu da vidi kad mi radi lekar. Kad sam kreten i nisam prebacila karton, pa sad sa novog beograda moram da idem na vozdovac. E neka, tako mi i treba.
Sva sam se osula, kao gubavac sam.
Ne znam kako to sad ide zbog dojenja, valjda postoje neke masti da se mazem user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 7:55:04   
emicaa
Dobro jutro mamice,nego jeste li na kraju otvorile temu dileri user posted image
Wiv jel ti to po cjelom tijelu ili samo po rukama.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 7:56:16   
milicicak
Mislim da mozes bez problema da pijes Aerius i Presing al ipak proveri. A Fenistil stvarno olaksava svrab. Nadam se da nije nista ozbiljno.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 7:56:54   
wivern
Emice ruke i noge, povuce se do kraa dana pa se ujutru opet pojavi bas jako.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 8:00:07   
daca77
Dobro jutro!!!
Moja beba trenutno spava pa ja koristim priliku da virnem ovde. Sinoc je opet imala grceve i to bas jake...pitam se dokle ce vise da je muce+nije kakila. Nejasno mi je skroz-grceve je imala u 1.mesecu i to ne svakodnevno, a onda je usledila pauza u 2.i sada pri kraju 3.opet.user posted image
Wiv, a ne znas razlog pojavljivanja tih tufnica?

< Poruku je uredio daca77 -- 27.2.2015 8:01:09 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 8:00:14   
milicicak
Wiv, jesi li promenila prasak, omeksivac? To ti je najverovatnije od necega sa cim si u kontaktu u krevetu :) ja sam se osipala od neke mm-ove kupke, dr me zezala da sam alergicna na muza :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 8:03:02   
wivern
Jesam prasak, ali bih se osula i od stvari. Pokrivam se istim cebetom. Jedino na mm da mi je krenula alergija user posted image
Daco ima jos fore za grceve, do 4 meseca user posted image

< Poruku je uredio wivern -- 27.2.2015 8:05:09 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 8:04:31   
emicaa
Wiv čudno mi je što se povlači preko dana,šte reče milicicak možda je stvarno nešto sa čim noću budeš u kontaktu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 8:05:02   
daca77
Wiv, izbaci sve moguce alergene , pa ces viseti user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 8:06:42   
wivern
Daco pa to je nemoguce user posted image
I meni je cudno, ali jedino da sam alergicna na sam krevet. user posted image
Mislila sam da je jogurt u pitanju, sad se set_ih. Sinoc kad sam popila jogurt opet mi se vratilo ali znatno slabije nego kad ustanem.
Koprivnjaca je sigurno , imala sam je jednom davno, kao mala
Obolenje se emanifestuje crvenim osipom različite veličine i oblika, slično kao kad se opečemo koprivom (odatle i potiče naziv koprivnjača).

Crveni osip praćem bolom i svrabom, ponekad i oticanje, može se pojaviti na bilo kom delu tela, u naletima, u trajanju od 24 do 72 sata. Urtikarija nastaje kao posledica oslobađanja histamina, jedinjenja iz ćelija, koje omogućavaju da krvni sudovi propuštaju tečnost u najdeblje slojeve kože. Obolenju su podložne osobe svih uzrasta, ali su učestalija kod žena.

Simptomi su pojava tvrdih, kružnih, ružičastih papula (urtika), blago izdignutih iznad nivoa kože, najčešće na udovima i licu. Može se seliti sa jednog mesta na drugo ili se spajati (konfluirati), stvarajući urtike velikih dimenzija. Ove promene na koži nastaju brzo, traju kratko, od nekoliko minuta do nekoliko sati, naizmenično se pojavljuju i nastaju ne ostavljajući nikakvog traga.


< Poruku je uredio wivern -- 27.2.2015 8:09:04 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 8:34:09   
Trcosava
Jutro gubavci i neispavani!

Jel ima klub nadrndanih? Ja spadam u njih user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 8:37:35   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.

Trco otvori temu Nadrndane mame user posted image

Sta ja znam ja sam retko nadrndana, ali desi se.
D u vrticu cetvrti dan za redom. dosta joj je od ponedeljka ne ide ehehhe...Malo kuci da je se navolim a sad idem u nove radne pobede, da sve zavrsim pre nego sto mi smizla dodje kuci.

Inace ustala je u pola 6 jutros i trazila da jede i pojela palacinku od sinoc. Blesa.

Kazem vaspitacici da se vec i napila i najela cisto da zena zna.

Odoh mame imam gomilu posla, moram Žući da sredim boks i svasta nesto. Ljubim vas

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 8:40:50   
emicaa
Ljišo a šta ti je bilo sa drugom kucom,jel bio bolestan.A ona druga dva što su ti došli jesu li još tu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 8:43:34   
vonavoj
wiv,mm je imao gadnu koprivnjacu kad god mu padne imunitet,da se razboli..nikad nismo utvrdili razlog..samo je pio xisal..sav se naduje i sve mu izbije po glavi,vratu..
pravac dr,dobices neki lekic!
torbice,nasmejala si me,nisi grozna,uvek se pitam sta rade dr kad vide nekog ubicu,mafijozu,znam da rade posao,ali sta im prodje kroz glavu!
Kad ti deca ustaju kad legnu u pola 8,joj koliko bi mi to znacilo! Moja ide u vrtic,ustaje u pola 8,tamo ne spava,i ne moze da zaspi pre 22user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 8:44:30   
Trcosava
Ljiso, ma muž me totalno skenjao. Od nedelje je natmuren i namunjen. A valjda me i umor stiže, mesec dana izdrzavam sa po 4-5 sati sna. Ovaj mali sad lepo spava noću, ali ne mogu da se naspavam. Istrosila sam zalihe user posted image

Inače sam ovako kul. Samo da krene lepo vreme.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here