|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 9:09:43   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Sofija produzila spavanje. I ja sam odspavala kad su ovi dvoje otisli u vrtic. Sad cekam da mi mm donese dorucak.
Moja T ustaje svako jutro u pola sedam. U 8 je vec u krevetu. Nema nikakvih pomeranja. Jos spava u vrticu. Opet je pocela.
Sofija pola sata pre nje.
Wiv me moguce da je alergija.
Trco i ja sam od juce nadrdana. Nerviraju me neki drugi ljudi. Sta sve vidim u toku dana u skoli dodje mi da povracam. I jos ne verujem kakvih ucitelhica ima. Odakle im pravo da se izivljavaju nad decom.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 27.2.2015 9:13:24 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 9:25:47   
vonavoj
sanjice26,nema sanse da ranije zaspi! vrti se u krevetu,kao na rostilju!
A u J nije cvecka,pre neki dan je zaspala u 8,u 4 je vec bila naspavana!user posted image to mi je jos gore! onda posle spava,a ja u 7 moram da ustajem i spremam Tiku i ne vracam se u krevet!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 9:31:27   
Trcosava
Sanjice, vode se onim da su nedodirljivi kao nekad. Hahah kad se setim moje učiteljice do četvrtog razreda user posted image
Von, meni Ana leže oko 8, ali i rano ustaje. Kad je vampir na mene user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 9:35:24   
daca77
Cek da vam se ja pohvalim sta znaci nespavanje...moja spava od 23h ili koji min.kasnije do 3~4h kada je dojenje i u 5~6h ona je budna i guce i sutira jorgancic uveliko, tako da ja u 6h moram ustati.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 9:47:29   
vonavoj
daco,da li vam gori svetlo kad je dojis? Ja sam sa Tikom tako pravila gresku i bila mi je budna nocu (khm,mozda je i takvo dete),ali sad gori svetlo dok je dojim,da vidim gde smouser posted image ,i odmah gasim! Pazi ovo u 4 sto se budila,sisala je i pre toga,ali u 4 se naspavalauser posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 9:51:12   
Sanjica26 RR
Trco i ona bez pardona dok ja stojim kaze deci svasta. Jos ne verujem. Jadni roditelji kad ne znaju ko im decu uci.
Ne znam Von sta da ti kazem. Mozda da je ukljucis u neku aktivnost. Teodora je od septembra krenula na gimnastiku. Prija joj. Bude umorna kad dodje. Ne radi ona jos uvek Bog zna sta ali se umori. Bolje nego da sedi kod kuce. I tim danima leze u pola deset. Tako sam i ja dok sam trenirala plivanja. Tata nas vrati svo troje sa treninga, a mama nas ceka sa toplom vecerom.
To kad se igraju u toku noci ja ne ustajem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 9:58:56   
vonavoj
Hocu da je vodim,ali nemam gde! U vrticu ima samo engleski..za folklor je mala,treba 4 godine da ima,to ce od septembra..
U gradu je bila gimnastika,nema vise,samo balet..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 10:05:09   
daca77
Von, gori neka lampa, ali je odmah gasim nakon podoja i ona nastavi sa spavanjem...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 10:15:29   
Trcosava
Von, mislim da nema nekog pravila što se tiče svetla. Kad im se spava ni reflektori nisu problemuser posted image

Ma mene ova nedelja iscrpela jer Ana je kući pa onda pre podne ne stajem, te doručak njoj, ručak između spremi po kući, a za njom samo haos. Kad je u vrtiću onda nema takvog krsa i loma.
A uveče ovog malog drmaju grčevi i tako do ponoći, jedan, dva... Ili jw jednostavno naspavan. On je dete kojeg kupanje rasanjuje. Sinoć smo ga oko 8 okupali i nema spavanja. Sad je u fazi dranja posle kupanja. Ostali su prošli. Nego gde nam beše tema o ojedu na guzici?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 10:15:57   
emicaa
Daco sve znam,T je od aprila do septembra svako jutro bila budna u 4 i oko 6 zaspi,onda je prestala sa tim ali se budila svaki čas.Ne znam ni sama kako sam ostala normalna,sad konačno bolje spava,nadam se da će tako i ostati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 12:13:56   
branki*
ja nisam imala nesto net...dremala sam nekih sat vremena sa bokom,stan je u rasulu i bas me briga.glava me i dalje boli..
wiv,sta si uradila,ides kod dr?


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 12:55:13   
vonavoj
Nema bubulence!
Trco.ima ojed? Joki je daktanol mast pomogla,jer je imala bubuljice,kandidu je imala..imala sor i otislo na guzu. I susenje fenom,stavis na lagano pa priblizis,odaljis..tako mi dr rece.. I stalno pranje i susenje,bez maramica!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 14:02:36   
Kata90
Mamice,interesuje me dal su vam vec rekli da ste se promenile posle porodjaja?

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 14:36:34   
dijana1*
Pozdrav mame.
Kod mene sve po starom. Vuku u vrticu a Kosta i ja u stanu. Napolju tmurno i hladno i cekam prolece da nam konacno dodje.
Izludecu po ceo dan zatvorena user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 14:40:53   
daca77
Dijana, mogu ti reci da ti se pridruzujem, kada je rec o izludjivanju...evo ruke mi otpadaju, ali ova moja je do pre 10min.urlala zbog grceva...pitam se samo dokle ce je drzati...user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 14:45:06   
dijana1*
Daco; Kosta je dobio grceve sa 5 meseci i jos uvek ga po malo drze. Sada mu kuvam pasulj. Do sada ga nije jeo. Videcemo kakva ce noc biti.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 14:49:35   
daca77
Au...kakav im je to digestivni trakt!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 14:56:06   
branki*

IZVORNA PORUKA: daca77

Dijana, mogu ti reci da ti se pridruzujem, kada je rec o izludjivanju...evo ruke mi otpadaju, ali ova moja je do pre 10min.urlala zbog grceva...pitam se samo dokle ce je drzati...user posted image

sve isto kao kod meneuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 14:59:28   
wivern
Evo me zenskaci, odvalila se od spavanja, podojila M , preuzeo ga mm i ja zakucala. Smlatilo me ono cesanje jutros nacisto. Kad sam ustala nigde nista, sve se povuklo (osim par fleka gde sam rascesala user posted image )
Sad pijem kafu sa mlekom u nadi da ce buknuti ponovo pa da odem do dr, da moze da vidi kako to izgleda. Dzabe mi sad da odem kad nemam ni tackicu bukvalno user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 15:00:49   
vonavoj
Kazem samo da sam zarobljenik u svojoj kuciuser posted image
jedino me raduje sto nisam rucak spremala,nego ce mm da nam donese pljeskavice,pa me to radujeuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 21:31:50   
Mariya
Veče mame!!
Gde ste, niko ne piše od popodneva?
H i ja opet same...Lu kod babe na spavanju a muž na rođendanu kod druga.
Jao, ja ne smem da vam kažem kad moja deca ležu... obe u 23,00user posted image Ali bude se oko 10 ujutro. H sisa oko 8 i nastavi pa ja tad ustanem, pospremim, prepremim doručak i sve za ručak. Ja ne znam šta bih da one ustaju u 6-7-8, pa ja bih skrenulauser posted image

IZVORNA PORUKA: Kata90
Mamice,interesuje me dal su vam vec rekli da ste se promenile posle porodjaja?


Naravno, i mislim da je normalno da se promeniš posle porođaja, sve ti se promeni,drugačije razmišljaš, drugačije živiš, promene se prioriteti. Mene je nerviralo ako ljudi očekuju da se NE promenim, da budem ista kao što sam bila pre nego što sam rodila svoje ćerkice - po meni to je nemoguće. Moj život je lepši, bolji, bogatiji odkad sam se porodila i tek sad ima pravi smisao. A postala sam svesna toga tek kada sam dobila bebuuser posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 21:42:08   
Misha i Ljisha
user posted image vas sramota da kazete kad vam deca lezu a mene evo sramota da kazem sta mi dete veceralo haahahah...Jele smo kikiriki, ona je popila jos jogurt i onda pojela jos dva petit keksa.user posted image Delikates vecera ahhaha...Odavno je u krevetu zaspala je oko 20h. Uglavnom ona do pola 9 zaspi a dok je sisala bukvalno je u 20:00 uvek bila u krevetu i to ni minuta ranije ni minut kasnije, neverovatno ehehhehe..

MM sinoc dosao kasno oko pola 2 ujutru, pa danas dosao s pola, spava cini mi se jos od 18h, a treba da ustane u 5. Zao mi samo sto ga D opet nece videti. Bas joj nedostaje. No smislicu ja za nas dve neku aktivnost vecuser posted image . Kad bi bilo lepo vreme ne bih se brigala ali ovako...Al ajd sta je tu je.

Ja sve kao hocu daponovo instaliram windows al nesto nemam volje, pa kao ajd da pogledam neki film pa ne mogu da nadjem neki koji bi me zanimao. Cekam da nalozim vatru pa da legnem.

Idem da citam sta ste piskarale

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 22:02:52   
emicaa
Heej mame,ja sa posla,muž mi reče da me Dora cjelo veče tražila po stanu i kad vidi daa me nema počne plakat,pilić moj.
Sutra mi zaova ima rodjendan pa smišljam neki poklon,u stvari rodjendan bi trebao biti prekosutra ali cvrc ove godine user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 22:12:50   
wivern
Meni niko nije rekao da sam se promenila, a ni ja se nesto ne osecam drugacije.
Ljiso dobra vam ta vecera, nema sta.
Ja sam toliko zedna da ne mogu da se ugasim uopste. Uzas jedan.
Emice kakav sjajan datum ti zaova izabrala za rodjos user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 22:21:44   
emicaa
Ali ipak svake godine hoće poklon user posted image
Ni meni ne kažu da sam se promjenila,a i sama sebi ne izgledam drugačije,fizički.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here