|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
27.2.2015 22:27:46   
wivern
Pa naravno da hoce poklone, ja ne znam nikoga jos osim mene koga pokloni ne odusevljavaju. Moja sestra ludi od mene, svaki put se izdere i kaze mi da se barem malo obradujem user posted image
Izgleda da neumem da primam poklone user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 6:28:29   
branki*
gde ste,mame...
noc protekla bzv,boka sisa na 2 i po sata,ali dzaba kad je posle muce grcevi,pa place i nosi mo je,a i kad kao spava sve nesto stenje i napinje se...tako da sam spavala 3 puta po sat vremena..
vreme bice bljak koliko vidim,pijem kafu i cekam da svane,moram do grada nesto na brzaka..
danas je mom bozi rodjendan,pravicemo mu u igraonici,ali ne danas,neki drugi dan...nemam snage ni za sta..madaa su se vec najavili moj tata,moja svekrva,zaova sa muzem i decom..ja rucak ne mogu da pravim i cuda.neka dodju na pice i kafu,pa neki drugi put ce biti drugacije.iscrpljena sam totalno.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 7:25:47   
mali_mis
Jutro mame user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 7:27:26   
emicaa
Branki izdržaćeš već nekako,žene su programirane da sve izdrže user posted image
Eee ja mnoogo volim poklone,kad bi mi bar svaki dan neko nešto poklanjao.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 8:10:26   
daca77
Jutro, mamice!!!
I ja sam imala burnu noc...N nije htela da spava i tako sve do ponoci, u 3h nocni podoj i od 5h je cujem- budna...jedva izdrzasmo do pola 7h. user posted image

< Poruku je uredio daca77 -- 28.2.2015 8:24:10 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 8:25:01   
mama micki
Dobro jutro mame! Evo i ja pijem kafu i čitam šta ste pisale. MM spava a deca gledaju crtani...još uvek je mirno u kući.
Prođe napokon i ova radna nedelja dočekala sam vikend, samo vreme je užas, da je bar lepo pa da nešto planiramo napolju.
Branki, žena je stena, sve izdrži.
Odoh da vidim šta ste pisale u drugim temama.
Ljubim vas!!!

_____________________________

Mladost imamo da činimo gluposti, a starost da za tim glupostima žalimo...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 8:38:58   
daca77
A sta mi preporucujete da dam bebi?-3dana nije kakila i ubise je gasovi i grcevi. Znam za zasladjen caj od kamilice, a koliko secera treba staviti?

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 8:53:18   
wivern
Jutar zene
Daco i ja muku mucim da mu uturim taj caj. Samo malo secera cisto da ne bude gorak. Moj kaki po jednom dnevno, ali ga bas muci i napinje se nenormalno jadnicak. A kamilicu ni da se zezne pa povuce jedan gutljaj.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 9:04:42   
vonavoj
Jutro mame! Naspavana i ukocena sam! Daco,tolerise se 7 dana bez stolice. Nisi probala enterokind? Moja je uvek kakila posle toga,ma u roku 5min.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 9:09:01   
Trcosava
Jutro! Ja sam recimo spavala lepo. Od 8 do nekih 23-24 su bili grčevi i onda koma do 6, pa nastavio i evo sad sisa. Ja se u 6 vratila u krevet, ali ne znam da li sam spavala. Kao odmornija sam. Danas akcija user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 9:26:13   
daca77
Nisam joj to davala, Von...samo Espumisan i Colief kapi, ali nista...evo do pre koji min.je urlala od grceva-stavih joj termoform i malo se primiri.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 9:36:14   
branki*
daco,a neki probiotik mozda da das..?ja dajem pro life,to nam dali u apoteci,kao za stomak..
jeste,zena sve izdrzi,ali nekad ne zelim prosto da izdrzim,jer niko to ne ceni.otisla sam do poste i povela bozu sa sobom,a prethodno podojila i presvukla bolu.kad sam dosla,gospodin je za lap topom,boka spava,krevet bracni nenamesten.nista nisam rekla,samo cu i ja da dignem ruke..prljavi sudovi-ma,pracu kad stignem...muzge u lavabou-kad imam vremena...prasina-ne interesuje me.pa,da vidimo da li ce onda da se primeti sta ja to radim i zasto sam nervozna.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 9:40:58   
daca77
Branki, razumem te u potpunosti...juce sam pobesnela, ali mi mm rece da sam nervozna i da bi trebalo malo da izadjem na vazduh-kad ga nisam zgazila...uh...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 9:42:32   
vonavoj
Branki,tako i meni presedne svaki odlazak..jer me sve cekam.juce popodne sam za zamolila da isprazni sysilicu,jutros da stavim ves a ona puna!!! A celo popodne nije nista radio..on bukvalno bdi nad decom kad ih cuva,nista ne mozr da radi!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 9:43:17   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: daca77

A sta mi preporucujete da dam bebi?-3dana nije kakila i ubise je gasovi i grcevi. Znam za zasladjen caj od kamilice, a koliko secera treba staviti?


Četrvtinu kocke žutog šećera. Ja sam tako dva-tri puta.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 9:44:49   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nisi probala enterokind? Moja je uvek kakila posle toga,ma u roku 5min.


I mi smo jedino Enterokind koristili, mada i nismo imali probleme sa grčevima nešto. Ali enterokind je na bazi kamilice, i vole ga bebe. Tj. S ga je voleo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 9:51:40   
daca77
Hvala, Dunja...mi cemo grceve imati sve do polaska u skolu...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 10:37:35   
QueenJ
Zdravo, mame! user posted image
Branki, srećan vam rođendančić! user posted image
Što se tiče promene posle porođaja, ja osećam da sam se promenila psihički, drzgačiji su mi prioriteti u životu, npr. ako nešto ne mogu zbog deteta, nisam toliko razočarana, tako mora biti. Drugi kažu da se nisam mnogo promenila, osim eto, tog manjka vremena i promene satnice viđanja. Ali dobro, to dok je još ovako mala i dok sisa... Fizički jesam, ima tu još par kg viška, ali nagomilanih na istom mestu, haha.
Što se grčića tiče, ja prvo kupila enterokind, kao homeopatski lekić, i ništa. Kao i da nisam davala. Pa smo probali biogaju, malo bolje. Nama je spas bio espumisan (od kog saam bežala, ne znam zašto) i termofor.
user posted image vas sve.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 10:50:43   
Mala Elena
Zdravo mame, evo mi krenuli do mojih pa da vidimo bebca pod sestre...
Mm ukljucio grejanje, pop** sam !
Bozi srecan rodjendan!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 12:15:12   
wivern
Branki idi u negativu i vidi moj post od pre neki dan, isto to sam napisala ali mnoooogo energicnije i sa dosta epiteta user posted image
I posle mog ignorisanja da vidis kako se sve moze.
Von ja zaboravi ne enterokind, bogte. Prestala sam da mu dajem i smetnula sa uma.
Cim sam procitala tvoj post dala mu tri kapljice i kao nov je user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 12:51:13   
vonavoj
wiv,zato i sluzimo!
sad cu da citam za dentokind,pa da krenem i to da joj dajem..balavi kao luda i besni na glodalicu@

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 13:54:31   
Misha i Ljisha
Zasladjena kamilica nam nije pomagala, da ne kazem da sam samo mislila da joj je jos gore. Espumisan je takodje pogorsavao stvari. Sta joj je pomagalo nemam pojma. I dalje ima osetljiv stomacic. Baby linex sam joj davala i umirivao je gasove i regulisao kaku tj tvrdu stolicu.

Mame meni se spava ko keru celo prepodne a sad moja spava a ja nisam legla sa njomuser posted image . pokusacu da gledam neki film. Nemam pojma sta drugo iskreno da vam kazem. Smor. Vreme katastrofalno. Mm nije kuci. Bile nam nase drage komsinice. D nece celo jutro da se obuce ko svet a curi joj nos. I eto tako. Nista novo

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 14:21:57   
Rosita
Gde ste zenske drage. Vidim bebe nocu zezaju, a procice i to... onda dodju drugi razlozi da se ne spava. Moj je do godinu i po zezao sa nocnim spavanjem, sad spava kad je sve ok, ali evo kad kaslje imamo zurku, meni se cesto desava da na posao odem sa sat, dva spavanja, pojma nemam kako izdrzim, a cesto radim i uvece kad on zaspi, uz ili posle spremanja hrane i tako... odmoricemo kad se ozene i udadu, valjda user posted image . Lep vikend!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 14:49:16   
daca77
Nas od jutros ne pustaju grcevi+jos uvek nije kakila i stanje je grozno...davala joj Enterokind vec 2x i nista...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
28.2.2015 14:57:30   
vonavoj
Daco,mozes na svakih sat,najvise 6puta. Daj joj odmah posle dojenja..ja nisan cekala pola sata!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here