|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 17:10:17   
Cvjeta ljubicica
Ovu temu sam otvorila.Necu navesti neko tamo.Iskrena sam mozda me to i kostalo.Vezala sam se za osobu koja mi je bila drug bila uz mene kad god je bilo tesko..Kako je vreme prolazilo mi smo se zblizili poceli da se vidjamo.Ozenjen je znam imate pravo da me osudite.Volim ja njega voli on mene.Planirali smo dete.Vise je boravio kod mene nego kuci.Sada sam drugi mesec trudnoce njemu je jako drago odnosi nam se nisu promenili.Samo je on malo vise nervozan kako ce njegovi da reaguju ima tri cerkice...Voleo bi da ima sina..Mene sad panika hvata sta i kako ce da bude....Sta vi mislite
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 17:18:24   
Maraj
Draga a zasto ga brinu njegovi ako je njemu stalo do tebe? Ako se upustio u vezu sa tobom verujem da je planirao da okonca prethodnu.
Ja te necu nista osudjivati al cu ti reci da ne volim ljude koji sede na dve stolice. Shvatas da to za godinu, dve, tri moze i tebi i tvom detetu da uradi i ode sa trecom. Neka se izjasni i kaze sta zeli.

(odgovor članu Cvjeta ljubicica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 17:19:26   
Maraj
I da, sta ako i ti nosis devojcucu? Ostavice te? Ne razumem

< Poruku je uredio Maraj -- 14.4.2015 17:21:20 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 17:20:22   
Anoniman
Maraj potpisujem sve od reci do reciuser posted image

Ko jednom prevari, tesko moze biti veranuser posted image

Bas htedoh da kazem, sta ako je i cetvrto napravio zensko, trazice neku trecu dok ne dobije sinauser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 14.4.2015 17:21:43 >

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 17:24:09   
nata11

Voleo bi da ima sina.
user posted image

Tvoj zivot tvoja stvar. Ako tebi lepo nama jos 100x lepse. Samo sto to ide ukrug. Imala je jedna divna slika na netu koja opisuje situaciju u kojoj se ti nalazis.

_____________________________





(odgovor članu Cvjeta ljubicica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 17:25:56   
Anoniman
Natouser posted image sada sam se i sama set_ila,
a zeni deca porasla , a druga u istim g .... kao prvauser posted image nekad, dok je ova bila glavna

< Poruku je uredio Unina mama -- 14.4.2015 17:26:24 >

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 17:34:18   
nata11
Bas to. Kada ti budes sa bebom po ceo dan, racupana nervozna njegova zena ce sredjena sa vec velikim devojcicama skockana u stiklama setati.

Neke stvari mi nisu jasne. Ne spominjes nikako njegov razvod. - Nemorate se vi vencati naravno, mozete imati dete i u vanbracnoj zajednici ali zasto pobogu toliko malo cenis sebe da zivis sa covekom koji pored tebe spava sa jos jednom zenom?

Koliko imas godina ako nije tajna?

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 17:39:41   
Maraj
Meni je samo cudno i to sto kazes da ste planirali bebu a sad kazes da se on uplasio. Da li je on stvarno planirao da zavrsi sa brakom

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 18:13:20   
NadaR

IZVORNA PORUKA: nata11



Neke stvari mi nisu jasne. Ne spominjes nikako njegov razvod. - Nemorate se vi vencati naravno, mozete imati dete i u vanbracnoj zajednici ali zasto pobogu toliko malo cenis sebe da zivis sa covekom koji pored tebe spava sa jos jednom zenom?




!!!


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 18:52:32   
serpica

IZVORNA PORUKA: Cvjeta ljubicica

Ovu temu sam otvorila.Necu navesti neko tamo.Iskrena sam mozda me to i kostalo.Vezala sam se za osobu koja mi je bila drug bila uz mene kad god je bilo tesko..Kako je vreme prolazilo mi smo se zblizili poceli da se vidjamo.Ozenjen je znam imate pravo da me osudite.Volim ja njega voli on mene.Planirali smo dete.Vise je boravio kod mene nego kuci.Sada sam drugi mesec trudnoce njemu je jako drago odnosi nam se nisu promenili.Samo je on malo vise nervozan kako ce njegovi da reaguju ima tri cerkice...Voleo bi da ima sina..Mene sad panika hvata sta i kako ce da bude....Sta vi mislite




kad kazes njegovi,da li mislis na zenu i decu ili na roditelje? I ako ste planirali dete zasto se uopste i plasi kako ce da reaguju njegovi,to je unapred trebao da misli. Tebe veroatno ne boli njegova situacija,ali sta ces ako se u nekom trenutku predomisli i vrati zeni? Mozda ako rodis cerku? A ako rodis sina mozd i ostane s tobom? Da li ti to nesto govori o coveku sa kojim si? I sta da je situacija obrnuta,sta da si ti udata i imas troje dece a muz te ostavi..mozda samo zato sto nema sina...user posted image
Ovo nije osuda..ja uvek pre nego nesto uradim stavim sebe u tu situaciju....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Cvjeta ljubicica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 19:20:36   
Ivanka 75
Mene samo interesuje šta TI u stvari želiš?
Da se on razvede i tebe oženi?
Da tvoje dete ima 3 sestre koje će mu/joj biti podrška u životu, igrati se i družiti zajedno? da budu nerazdvojni?
Da budete velika srećna porodica?

Veruj mi, iz iskustva znam da tu sreće nema. Tvoje dete i njegova deca nikad neće biti pravi rod, nerado će se sećati jedni drugih, uvek će jedni drugima biti zabranjena tema.
Ti ćeš se uvek okretati i sklanjati pogled ma koliko to ne želela, ma koliko bila jaka i odlučna.
Tvoje dete će od "dobrih" ljudi slušati komentare pa će ti postavljati pitanja a ti ćeš tražiti najbolji odgovor da opravdaš i sebe, i detetovog oca i svoje odluke.
Ne osuđujem te, hrabro je to što radiš, svu ti sreću želim, trebaće ti.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 19:30:22   
Cvjeta ljubicica
Da svega sam ja toga svesna.Znam ga od prije bio je zenskaros prve lige,Ne kazem da mi je vjeran al je bas dosta vremena samnom provodio.Sada sam dosla kuci jel me boli stomak moram da lezim.Al ne vjerujem da ce traziti drugu jer znam ga ko druga imo je djevojaka i ljepsih i boljih od mene i mladjih.Za mene se vezao i svi me znaju iz njegove firme,cak pola porodice i zetovima je prico o meni.Al kazem da ne verujem da ce sta drugo traziti jer velika je razlika ja 28 on 50.Meni je s njim predivno nemojte da mislite da su pare u pitanju jer nije bogat rade ko svi drugi ljudi.Ja se nadam da ce biti uz mene i da ce je ostavit zbog svega sto se ponasa prema meni ko kraljica..jedino sto je sad malo u ocaj zbog bebe jer mu cerka najmladja ima 15.A zena mu nije od tih da skita znam je iz price jako je to jedno dobro stvorenje.Uvjhek sam bjezala od toga da se petljam u neciji brak al sto cu desilo se..Pa mi je lakse s vama podjeliti..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 19:33:43   
Cvjeta ljubicica
I da nova sam na sajt kako da odgovaram direktno canu koi mi je i napisao nesto.

(odgovor članu Cvjeta ljubicica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 19:39:01   
Cvjeta ljubicica
A sto se tice neko me pitao jel pominjao razvod jeste na pocetku.A kada sam rekla da sam trudna on je jako srecan.Posle nekolko je izjavio znas nebi se volio razvesti jer su mu svi razvedeni od brace osim njega i ja sam razvedena mene je muz prevario itd ..da o tome ne pricam.Ja se sad nadam kad beba dodje na put kad se rodi da ce se razvesti ako vec nece ko sto je prico.Bar ja mislim kad njegovi saznaju da taj njegov brak nece biti isti ko prije.Ne znam sva sam izgubljena.Nebi ja ni toliko se sekirala da imam ja bar sredjenu situaciju nego je i meni u kuci haos..Ja volim ovu bebicu jer s prvim su me doktori sredili da sam morala abortirati.Rekli mi da imam rak a bila trudnoca pa mi dali hrpu tableta.Jedva ostajem trudna prvi put posle 2.5.god a sad posle god.Pa ne znam meni je sad sve u zivotu ova bebica.Sreca pa imam svoj krov nad glavom.

(odgovor članu Cvjeta ljubicica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 19:40:11   
Ivanka 75
Imaš opciju citiraj iznad svakog posta.

ja tebe u potpunosti razumem.
Ali, mislim da si trebala sagledati mnogo širu sliku pre nego što si sve započela sa njim. On u vezu sa tobom nije uneo samo sebe nego još 4 osobe, htela ti to ili ne. Oni će zauvek biti deo njegovog života. I on će zauvek biti rastrzan između tebe i njih. Teška su to osećanja, i sama kažeš da počinju problemi (iako ih ti tako ne zoveš).
Ne uzdaj se ti mnogo u njega, drži se tog deteta jer će ono samo tebe imati kako god da okreneš.

(odgovor članu Cvjeta ljubicica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 19:43:22   
World
ma sta te briga, izluftiras se malo s njim, pa kad budes matora koka naci ce on vec mladju.. meni je inace samo zao djece takvim situacijama jer ni kriva ni duzna najvise ispastaju.. ali kad stoka misli samo na sebe i svoje prohtjeve, pa sta da se radi, nek trpe i djeca..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Cvjeta ljubicica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 19:48:45   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: World

ma sta te briga, izluftiras se malo s njim, pa kad budes matora koka naci ce on vec mladju.. meni je inace samo zao djece takvim situacijama jer ni kriva ni duzna najvise ispastaju.. ali kad stoka misli samo na sebe i svoje prohtjeve, pa sta da se radi, nek trpe i djeca..


Ja zato i kažem da pišem iz iskustva user posted image
Sestra i ja smo bile kao njegove tri ćerkice... deca iz braka (mada se moji nisu razveli zbog prevare, tatina vanbračna ćerka se rodila kasnije)
Nikad nisam želela da je sretnem na ulici, bila sam presrećna što živi u drugom gradu da ne bih doživljavala priče, da ne bi ogovarali.
Mada su moju mamu zaje****** kad se rodila ta devojčica:"A šta je ona sada tebi? Pastorka?"
Ni njoj nije bilo lako. Ispaštala je isto onoliko koliko i mi, džaba nama što smo rođene u braku.
Najgore od svega je što ni ona ni mi nismo imale oca kakvog smo trebale da imamo. NIko nije bio na dobitku, mnogo je tu povređenih ljudi. zato kažem da treba dooobro promisliti pre nego što se napravi takav korak.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 19:48:57   
Cvjeta ljubicica
Nije njemu samo do toga da me ima ima on toga vjeruj mi flegman ti je to.Al on je sve otkacio radi mene bar polovinu jer je samnom bio po 24 sata..Mene brine to samo za bebicu da ne budemo morali preko suda ako ne bude htio da mi pomaze.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 19:52:30   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Cvjeta ljubicica

Nije njemu samo do toga da me ima ima on toga vjeruj mi flegman ti je to.Al on je sve otkacio radi mene bar polovinu jer je samnom bio po 24 sata..Mene brine to samo za bebicu da ne budemo morali preko suda ako ne bude htio da mi pomaze.


Zato je trebalo da razmisliš 303 puta pre nego što si išta započela. Ajde malo zabave, ok, ali, kad dođe do toga s kim ćeš ostariti, mnogo treba za i protiv. Mislim da ljubav tu nikad ne može pobediti kao jedini razlog ZA.
Nego ti lepo sada, što ranije raščisti sa njim šta iakako će biti kad se beba rodi, da bidete načisto i da ti imaš mirnu trudnoću a ne posle dase razmišljaš i sebe i dete da stresiraš.

(odgovor članu Cvjeta ljubicica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 19:57:30   
Cvjeta ljubicica
Valjda to sve bude kako treba nadam se.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 19:57:50   
Ivanka 75
I uvek ćeš misliti da je ono što daje za tvoje dete malo, uvek ćeš misliti da na tvom deteu zakida - ono na šta treba da pomisliš u tom trenutku jeste da on ne daje na jednu stranu - nego na dve - i da deli ne na jedan deo - nego na 4.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 19:58:48   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Cvjeta ljubicica

Valjda to sve bude kako treba nadam se.


zato ti i kažem, da se ti ne bi previše nadala, jednina sigurna stvaru tvom, i životu tvog deteta si TI.

(odgovor članu Cvjeta ljubicica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 20:04:57   
World

IZVORNA PORUKA: Cvjeta ljubicica

Al on je sve otkacio radi mene



aha, samo se ti tjesi.. sad si ti nesto sjajna i bolja od ostalih pa ce sa tobom ostariti.. e sto zene mogu same sebe upropastiti, to niko ne moze.. stvarno..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Cvjeta ljubicica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 20:07:46   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: World


IZVORNA PORUKA: Cvjeta ljubicica

Al on je sve otkacio radi mene



aha, samo se ti tjesi.. sad si ti nesto sjajna i bolja od ostalih pa ce sa tobom ostariti.. e sto zene mogu same sebe upropastiti, to niko ne moze.. stvarno..


World, da samo znaš koliko se slažem sa tobom....
A ti Cvijeto imaš samo 28 godina, kud si požurila da rađaš pa još i vanbračno, trebala si biti devojka još koju godinu.

A šta kažu tvoji na novonastalu situaciju i tvoju odluku?
A njegova porodica da li zna? Žena? Deca?

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 14.4.2015 20:11:15 >

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
14.4.2015 20:11:38   
Cvjeta ljubicica
A svjesna sam da se tjesim jer vidim da se mjenja on sto se zene tice njega ti zena njegova ne zanima.Njemu sve druge na prvo mjesto.Citala sam dosta poruka od te zene.On zna cak joj se po 10 dana ne javiti i ne doc kuci a ona ga ni ne zove jer je bio nekoliko puta udario kad ga je pitala dje ce.Ja mu rekla ni do ti Bog da mene udaris.Ja sam mu hiljadu puta rekla nisam ti ja XXXXX .Ja se s njim i posvadjam i sve a zena mu ne smije pisnut.I cerku je bio udario jer ga je pitala dje je bio..Ne znam svega mi.Znam da nebi trebala pisati bas ove stvari..Al jednostavno necu mamu da sekiram svoju..

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here