|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 0:33:42   
ivaMark
Legoh da spavam pa rekoh da prelistam RR....vidim nova tema user posted image

Khm, khm...dakle....draga cvetka, uz duzno postovanje, mislim da ti prica nije istinita...najvise me zacudilo kako su ti dr dijagnostikovali tumor umesto trudnoce bez ikakvih analiza i ispitivanjauser posted image mozda je i to moguce pa ja gresim...

drugo: ako si vec trudna-zasto nas sada pitas sta dalje, sto nisi pitala pre trudnoce....to da ce ostaviti zenu zbog bebe ne pije vodu. licno poznajem zenu koja je rodila tako u cetrdeset i nekoj bebu coveku koji je ozenjen i imao tada cerke tinejdzerke: nikada nije ostavio zenu, svi znaju da on ima cerkicu...

malo me cela ova prica podseca na temu: dete koje ne zeli brata ili sestru...user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 1:02:38   
World
ma jes i to sto kazes.. a i stil pisanja nije bas dosljedan, ekavica-ijekavica plus neka izvjestacena polupismenost... hm.. al dobro, nije prvi put da nas neko zamajava, malo da razbije svakodnevnicu..
u svakom slucaju, ako je sve ovo istina, zena vjerovatno trazi da je neko podrzi, svjesna je u sta se uvalila, pa bar da joj bude lakse.. ali cisto sumnjam da ce naici na ono sto trazi..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 9:22:21   
Cvjeta ljubicica
Oako nemam telefon obican mi je a slikacu ti nalaze to je bilo prije dvije ipo godine.Evo zasto se to desilo.Ja nisam ni znala da sam plodna samo prvi dan mece.I tad ostanem trudna krvarila nakon toga deset dana i odem kod doktora .Pregledo on mene 10 minuta i pitam ga ja doktore sta nije uredu.Veli ne znam sta da ti kazem.I dao mi grdilo tableta i da idem na ono kako li se vec zove da mi izvade komad iz materice.Ja ti pila te tablete i morala sam abortirati.Vjerovala ti meni ili ne tako ti je bilo s prvom trudnocom.A sad posto znam da sam plodna samo taj dan i sad sam ostala prvi dan menstruacije trudna.A Bog zdravlja dao da ti pokazem te nelaze.Meni je samo tesko.Pa je malo lakse kada pises s nepoznatim ljudima.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 9:26:05   
Cvjeta ljubicica
Ja se adam da ce biti uz mene ja znam i dosta slucajeva dje je ostao covek sa detetom a i znam da nije.Boze moj sta bude bice.Nadam se i da nista od toga ne bude da ce mi bar pomagat.Jer i mi dok smo drugovi bili uvjek je bio uz mene.Jer ja siromasno zivim nisam imala ni ja neki bajan zivot.I zato sam se odlucila za dete da ga napravimo.Jer ja ako ga ne rodim do 30..posle od toga nema nista..S obzirom kako je danas vrjeme doslo..

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 9:28:08   
Cvjeta ljubicica
To jesi u pravu.Ne znam ja bas dobro pismenost sto cu...malo priglupa..A ekavicu i jekavicu mjesam jer sam zivjela u Novi Sad bivsi muz mi je bio iz Novog Sada.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 9:38:14   
branki*
cvjeto...ne znam sta bih ja uradila da sam u takvoj situaciji,a situacija je bas bzvuser posted image meni taj lik ne deluje uopste pouzdano da se ti mozes na njega osloniti...a,dete je velika stvar,nije samo sad,nego ostaje za ceo zivot,a nije lako uopste biti samohrani roditelj iz vise razloga...a,i sta ce ti taj od 50 godina sa troje deceuser posted image ti si mlada,tek treba da nadjes nekog finog i pametnog coveka koji ce biti uz tebe..meni se to ne dopada nekako,strah me da ces se uvaliti u neku krizu..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Cvjeta ljubicica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 9:47:47   
Maraj
Joj cvjeto... ne bila ti u kozi. Ja mislim da si upropastila i svoj i detetov zivot. Nazalost...
Ne znam kako je osoba od 50 godina koja moze otac da ti bude mogla da ti bude drug tebi od 28.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 9:49:34   
Maraj
Kako je moguce da nemas druga/drugaricu svojih godina
draga, jer ti nemas oca? Ja mislim da ti u njemu trazis ne samo oca za dete vec i oca za tebe.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 9:58:25   
ivaMark
Cvetka, koliko dugo si bila u prvom braku, tj koliko si dugo zivela u N. Sadu?

< Poruku je uredio ivaMark -- 15.4.2015 10:10:09 >


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 10:18:01   
Cvjeta ljubicica
4.godine sam bila u Braku.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 10:20:08   
Cvjeta ljubicica
Ja sam ti suvise iskrena pa me tako zivot i mazi gledam da verujem ljudima i svima takva sam.To da dan nas je otac ostavio mene i sestre dok smo imale 13 godina ja.Otisao je sa drugom sto ima troje dece.Al za mene je to sudbina neka blesava.Ja inac e volim starije momke starije drustvo..

(odgovor članu Cvjeta ljubicica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 10:23:51   
ivaMark
Pitam koliko si dugo bila u N. Sadu jer mesas ekavicu i ijekavicu...ja evo vec tri godine u Bosni pa mi jos uvek ni jedna rec nije izletela na ijekavici.


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Cvjeta ljubicica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 10:24:32   
Anoniman
Cveto da ti to ne radis sve iz psiholoskih razloga, mozda se tako svetis njegovoj zeni i deci, zbog toga sto je tebe otac ostavio zbog iste takve situacije, a i u njemu pronalazis ocauser posted image

Vec si prosla kroz sve to kao zrtva, pomislis li kako ce biti njegovoj deci ako prodju kroz isto kroz sta si ti prosla u njihovim godinama?

(odgovor članu Cvjeta ljubicica)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 10:36:06   
Cvjeta ljubicica
3.godine sam bilaU Novom Sadu.Imance meni je to urodjeno da kupim dijalekte i da mjesam i meni je sestric isto tako ode za Srbiju par dana prica ko da je zivjeo gore.Tako sam i ja ko mala a i sad.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 10:45:27   
Cvjeta ljubicica
Nema to veze s moim ocem.Ja nikad nisam u zivotu se petljala s ozenjenim.Al jednostavno se desilo.Svjesna sam ja svega.Moje drugarice komsinica ima 19 a covek s koim je trudna 53..To mi je vec sok i ovo moje pa ne mogu da opravdam..Meni je samo lakse manje razmisljam i manje sam nervozna kad citam vase komentare.Sta i kako.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 10:45:57   
Anoniman
Ja ozbiljno mislim da Cveta nas ovde zajuser posted image i steta sto nema Lesiceuser posted image

(odgovor članu Cvjeta ljubicica)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 10:57:34   
Olga75
Cvjeto, Cvjeto , nije ti lako vidim ja

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 11:13:23   
Cvjeta ljubicica
Misli slobodno sve sto sam napisala je istina.Za mislis da bi odje visila i s vama pisala DA NEMAM PROBLEM.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 11:13:55   
nata11
UM a ti se bacila na psihoanalizu user posted image zanimljiv profil nema sta

_____________________________





(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 11:15:16   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: nata11

UM a ti se bacila na psihoanalizu user posted image zanimljiv profil nema sta



klinicka psihologija, ili mentalno zdravlje, odlican materjal za analiziranjeuser posted image

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 11:21:58   
Cvjeta ljubicica
Da ako bude sve to dobro idem na drugu kontrolu bebice za sedam dana.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 11:23:39   
jess021

IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: nata11

UM a ti se bacila na psihoanalizu user posted image zanimljiv profil nema sta



klinicka psihologija, ili mentalno zdravlje, odlican materjal za analiziranjeuser posted image

Um, eto teme za diplomski. Inace mi smo koleginice, ali nikako da diplomski uradim, sramota me i da kazemuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 11:25:02   
Anoniman
Jess e a je li znas da je na mom fakultetu, vas ogranak iz Novog Sada, Nila Kapor nam je donela taj departmanuser posted image

E ja imam jos godinu do diplomskog, evo prepustam cvece tebiuser posted image

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 11:28:40   
Štetica
Ima 3 cerke a sad zeli i nada se sinu. Tipican balkanski sindrom,muskarca u zrelim godinama.
A sta ako je i ta beba devojcica? Da li ce je i onda zeleti ili ce te ubediti da abortiras?
Neosudjujem i neodlucujem o tvojoj sudbini,ali cu ti reci samo jedno, najlepsi a ujedno i najtezi posao na svetu je biti MAJKA. Ako si spremna da odgajis to dete koje nosis,i bez njega,jer muskarcu nije verovati,onda ga rodi.
Uostalom ja bih tog balkanca testirala,na sledecoj kontroli bih mu rekla da je doktor rekao da je devojcica,da vidis kako ce da reaguje,da li ce i tad biti srecan zbog bebe ili ce pobeci glavom bez obzira.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti..
15.4.2015 12:06:07   
Cvjeta ljubicica

Pa ja i ocu da mu kazem da je devojcica ako bude musko.Jer sam sigurna da zeli decaka.Ja ga pitala sta bi volio da bude zeza me ja sam ekspert za devojcice.S obzirom da je prije kad se ozenio lepo ziveo da je hteo mogo je jos dece imat.Al ocu to uraditi bas da vidim kako ce reagovati.Normalno jeste da svi volimo da imamo i jedno i drugo.Svjesna sam da bi vise volio sina.Al mislim da cu pogrjesiti sto sumnjam da mu je vazno sta je.Al videcemo za dva mjeseca ce se videwti pol.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here