|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 14:30:35   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: mama krava

Gde ste keve....???

Vidim svašta se dešavalo. Mi imali rodjendan, pa sam bila u frci oko spremanja I sl, a I onog malog smarača je opet pokosilo ovo šugavilo od vrenema. pisala sam u temi za Laringitis... Smorena sam vise...dolazila na hitn apomoć u nedelju na ponedeljak koliko nije mogao da se smiri od kašlja!user posted image



MK bas mi je zao,kako je sada malisa? Veliki user posted image za tebe i njega

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 15:01:43   
Mala Elena
Mk i kod nas slicno . user posted image
U nedelju je toliko kasljala ali promuklo i kao da je pucalo negde u zdrelu . Bili smo kod dezurnog i na institutu i zakljucili na osnovu ks i uvecanih monocita da je virusna infekcija, a jos plus alergijska reakcija(na sta ne znam) i laringitis .
Sad opet T preko 38. Isli opet kod doktora, nista konkretno, upala uha nije a prevristala celu noc. Poludeh od brige. ..user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 16:48:52   
eca89
Mk i Me, baš mi je žao, da vam dječica što prije ozdrave.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 18:31:34   
daca77
Mame da vam decicu virusi sto pre puste user posted image
I moja je opet nekako promukla, praticu...
A sto se tice zatvora, uvece je par dana jela pirinac sa malo pahuljica i sigurno je to napravilo problem...a sto se tice povrca, jede brokoli, avokado bas voli...sutra joj uvodim sljivu.
Mm je kupio neki sirup sa laktozom, ali ne znam kada ce to krenuti da deluje.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 18:38:31   
emicaa
Daco ovaj naš sirup djeluje relativno brzo,oko 7 ga popije sa mlijekom i do 12 proradi.
T ima blago povišenu temperaturu zbog vakcine ali skakuće kao majmunče cjeli dan.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 18:45:08   
amdn
bas je glupo vreme nije ni cudo sto se klinci prehlade
MK i ME nadam se da ce brzo da ozdrave, ljubite ih mnogo

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 19:03:39   
mila83
Nadam se da ce decica brzo ozdraviti,samo da nam se vreme konacno prolepsa...!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 19:37:38   
jovicaa
evo i nas... i nasi svi kilavi... svi imaju sline, bebac i kasljuca... uf..
plus je maksim imao neki stomacni virus, koji sam sad ja pokupilauser posted image tako da smo svi haosuser posted image

jos nam bili gosti na spavanju, sa troje bolesne dece, tako da ocekujem i gore... oni su i kasljali onako bas..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 21:01:53   
vonavoj
Jovice,kako mogy da dodju bolesni??
Kuvaj mu caj od belog sleza..bebac nista drugo i ne sme i izvlacenje slinava..ja sam Joki dva puta davala i proslo!
Daco,i dalje dajes pirinac,sto se mucis,i ovako ce milipu jesti jos max dva meseca!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 21:19:17   
daca77
Von, nema Milupe, jer odbija povrce skroz i ocekuje da i ono bude slatko poput pahuljica...ima sigurno nedelju dana kako joj ne dajem Milupu i evo povrce polako prihvata...za sada najvise voli avokado i bundevu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 21:22:45   
Misha i Ljisha
grrrr izbacila me rr

a ja nisam kopirala post a u poslednje vreme skoro uvek kopiram.

MK i ME drzite se zene i ljubite decicu. Joj ne mogu ni da zamislim kako vam je bilo.

Eni je superiska vala za 3000 ima da peva a ne da bude vesela ehehhee...

Ljubim vas mame
(izvestaj o komsiji napisah u temi dobrovoljno davanje krvi)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 21:24:56   
Mariya
Dobro veče mame!
Nisam vas pratila dva dana,prekjuče nismo imali net, mm zaboravio da plati računuser posted image a juče bili na kupanju!!! Izbanjala sam se za sve pare, masirala, plivala, danas me svaki mišić boli, ali bitno je da su moje devojčice uživaleuser posted image H je ovo bio prvi susret sa bazenom i prošlo je odlično!!Uživala je u vodiuser posted image A Lu nismo mogli da izvučemo iz bazena, samo je prelazila iz jednog u drugi, jedva smo je izvukli da ručauser posted image .Još smo super potrefili dan, nije bilo gužve, samo penzosi,nije bilo nijednog deteta osim moje dve, tako da su imale dečije bazene samo za sebe.
Vidim da su vam dečica bolesna,da ozdrave

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 21:26:38   
vonavoj
Daco,prihvatila bi i da nisi izbacila milupuuser posted image ,da si joj dala vise vremena. Moja tek sad lepo rucka meso,a nije bila odusevljena.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 21:42:23   
jovicaa
pa eto .... ispada da sam ja luda, sto mi smeta...
sve me boli od ove viroze.. samo da me prodje sto bre, nemam snage u rukama uopste...
a i bebac mi nesto mnogo prdi i kaki, ali kaka izgleda normalno, ne znam da li je i on mozda i tu virozu zakaciouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 21:44:27   
jovicaa
daco samo polako njima je ionako majcino mleko osnovna hrana tokom cele prve godine, ovo ostalo je samo dodatak.. tako da opusteno.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 21:45:44   
Kata90
jovice,nadajmo se da nije i bebac pokupio virususer posted image ....nisi trebala dozvoliti da prespavaju tako bolesni kod vas,nebi da pametujem izvini.......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 21:47:08   
jovicaa
jako je nezgodno izbaciti ljude.... a i mm misli da sam luda, kao pa sta... ma mars. sve je opusteno. a meni beba da se muci.
vec ima sline, valjda nije i proliv zakacio. za sad mu stolica izgleda normalno, samo je cesca....



_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 21:48:41   
Didy
Mamite, samo da vas pozdravim sve. user posted image
Von, Jovana već do kašica stigla? user posted image Ja sam mislila da ima neka 4 meseca plafon. Kako vreme leti!
Jovice, tebe isto dugo nije bilo. Kako si? Kako se snalazite? Kako je u troje? Želim vam da slinice brzo prođu.
Moji su prošle nedelje bili bolesni, Stefan imao T 40, jaka bakterijska upala grla, a Sofija imala konjuktivitis. Prošlo sve, vratili smo se u rutinu, sad smo u priredbama u vrtiću, oproštajnim priredbama predškolaca, priredbama na engleskom i ostalim čudima. A i ja sam u haosu, bliži se kraj školske godine, baš ima posla. Jedva čekam raspust! Pa onda kraj juna i more. user posted image Odbrojavam.
Marya, gde ste bili na bazenu? Ja nesto planiram da vodim decu u akva park u Bački Petrovac, sutra je otvaranje pa da idemo samo kad se malo vreme prolepša, stalno me pitaju kad ćemo ići.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 21:51:31   
Kata90
sledeci put kazes,lepo i kulturno kako stoje stvari i gotovo......ipak je beba na prvom mestu......mm misli da si luda?ako nedaj boze se razboli,onda ce shvatiti da je pogresio.....joj muskarciuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 21:52:53   
jovicaa
dobro smo, cak sta vise odlicno smo funkcionisali, a ja sam sad prilicno nervozna i bebac.. bice bolje kad ozdravimo. odmah komplikacije cim se prehlade.. jos mene sve zivo boli, nisam nista jela ceo dan.

inace smo stvarno ok, presli smo u kucu sa dvoristem i to me je bukvalno spasilo, zaista! mnogooo nam je lakse i zdravije zivimo, ono u stanu je bilo mucenje..

e u ponedeljak ce se doseliti i sveki, ali imamo sve odvojeno, pa videcemo kako ce funkcionisati... do sad smo bili sami.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
27.5.2015 22:15:07   
Sanjica26 RR
Gde ste zene. Meni je danas bio turbo dan. Jutros sam se probudila u 3 da inhaliram T jer je puno kasljala. Ugusi se dete. Priblizava se raspust.
Jutros. Sam zurila do ekonoma skole da odnese u selo devojcici pizamicu. Ide na rekreativnu, pa barem nesto da ima. Njoj su roditelji gluvonemi, a baka je nekako skupila parr parice da je posalje. Bilo mi je zao.
Umorna sam tako da odoh. Sve sam iscitala sta ste pisale. Ljubim vas sve.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
28.5.2015 7:14:35   
mali_mis
Jutro mame user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
28.5.2015 7:22:14   
mila83
Dobro jutro ! Jovice,ma nema sanse da bih dozvolila da mi neko prespava,tako malu bebu imas,a oni dosli jos bolesni,kako ih nije sramota ? o cemu ta zena razmislja ? user posted image sorry,ali ja bih bas poludela...
Nadam se da ce prehlada i viroza brzo proci . Ide sad leto,bice ti lakse.

Odoh nesto raditi,dok devojcice spavaju,a bata nam je u vrticu.Pusa svima...!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
28.5.2015 7:23:42   
vonavoj
Jutro!
Didy,porasla curica za tren!!sad ce raspust i odmor!!
Jovice,srecno sa sveki!
Moja J prespavala noc bez sisanja,prvi put! Od pola 10-7..ne verujem..sve sam se budila svako malouser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
28.5.2015 7:43:30   
mila83

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jutro!
Didy,porasla curica za tren!!sad ce raspust i odmor!!
Jovice,srecno sa sveki!
Moja J prespavala noc bez sisanja,prvi put! Od pola 10-7..ne verujem..sve sam se budila svako malouser posted image


user posted image Proveravas jel sve u redu user posted image Sto Mod jednom rece,šok za organizam, da se ne budi,vec spava u komadu !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here