|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
28.5.2015 21:06:23   
jovicaa
evo i mene... pravili smo neku veceru, pa plazma tortu, danas hardcore, slavim kraj prolivne dijeteuser posted image
evo ga bebac, suska u kolicima... nevaljalac nece levu sisu i sad je na dijeti dok ne pocne opet da je sisauser posted image

neverovatno je da su tako mali a da tako kontaju koja je koja sisa..

< Poruku je uredio jovicaa -- 28.5.2015 21:07:02 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
28.5.2015 21:15:43   
Kata90
jovice,ni moj nece levu.....a dobro i manja je od desne....a pre spavanja ga zeznem pa mu prvo dam levu pa izvuce kolko tolkouser posted image pa prelazimo na desnu....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
28.5.2015 21:38:49   
Trcosava
Ma ja ne prestajem da dojim, puštam ga da sisa dokle god hoće ( to je nekad 10 min, nekad pola sata) pa ponudim flašicu. Kažem, možda je to samo slučajnost da se potrefilo. Tečnosti unosim svaki dan minimum 2,5 litra, tako da tečnost nije problem. Neću da lupam glavu zašto, bitno mi je da konačno opet počne lepo da napreduje. Ovako je on inače veseo, ali ni 2 sata više ne izdrži ber urlanja. Ne spava uopšte preko dana, danas je spavao lepo, veseo kad je budan... PPijem i fitolat, oko pola litre čaja za dojenje... Jedem redovno. Danas mi i nm dala neki link za kompresiju, ali jednostavno nema on šta da izvuče. Sutra ipak ne dolazi patronažna, u ponedeljak će doći. Sad ja da bacim oko šta se beše prvo daje u kašicama hahah

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
28.5.2015 21:43:46   
emicaa
Trćo meni je mlijeko prestalo posle mjesec dana,pila sam i čaj i stalno je stavljala da sisa,i noću je budila ili izmuzala ali jednostavno nema pa nema.Kad sam posle 40 dana otišla na kontrolu i dr mi pregledala i sojke kaže da izgleda kao da nikad nisam ni dojila.Još nisam prežalila što sam tako rano ga izgubila ali šta mogu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
28.5.2015 22:06:44   
wivern
Zene castim!!!!!

user posted image

Uletesmo u jasle nekim cudom.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
28.5.2015 22:13:08   
mila83
Wiw, bas mi je drago ! user posted image user posted image user posted image Divno ! ! ! !
Pa...od koje flase da pocnemo ?user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
28.5.2015 22:18:59   
emicaa
Super Wiv,ja bih to plavo,šta god da je user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
28.5.2015 22:20:24   
Kata90
wiw superuser posted image


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
28.5.2015 22:34:25   
Trcosava
Ja ću popijem času kupinovog vina u to ime user posted image

Emice, ja ni mesec dana Anu, pa vidi je - kao od stene odvaljena.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
28.5.2015 22:50:30   
wivern

IZVORNA PORUKA: emicaa

Super Wiv,ja bih to plavo,šta god da je user posted image


Evo od Vodke kaze Emica user posted image
Isla sam dva puta da proveravam da li smo to zaista mi na spisku user posted image , na kraju sam i fotkala i poslala fotku mm da proveri. Prosto mi neverovatno i nas jednom da uke**...a vec sam se naostrila da napravim haos.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 3:19:29   
vonavoj
Wiv cestitam!!!
Aj da se nadam da ce i nas ukenjati! To bre i loto da igramo!
Inace,Nista od prespavanja noci..evo je sisa..juce je bilo cudo!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 6:15:55   
eca89
Dobro jutro mamike, mi smo prespavale cijelu noc, iako smo se probudile u pola 6huser posted image , mogle smo još, ali ja sam zadovoljna. Danas imamo kontrolu i primamo bocu, ljubim vas. A, joj Wiv čestitam jasle, super i ja bih vodku, piće moje mladostiuser posted image user posted image !

< Poruku je uredio eca89 -- 29.5.2015 6:18:12 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 7:23:43   
mali_mis
Jutro mame user posted image
wiv user posted image za jasle

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 8:01:53   
emicaa
Dobro jutro.Opet sam sinoć spavala sama u Dorinoj sobi,razmišljam ako u naredne dvije sedmice ovako spavati da je prebacimo da spava sama.
Trćo i Dori ništa ne fali osim što me obažava držati za (.) rekla bih da je ostala željna user posted image
Wiv kad kreće Maksim u jaslice

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 8:05:12   
vonavoj
Jytro!
Sve se vraca na staro..sisala opet u pola 6,od 7 uveliko budnauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 8:35:11   
branki*
Jutro,mame!
Wiv,cestitam za jaslice!kad planiras da ga das?
Ja sam slogirana.ova mala nije zaspala do pola 11 i celu bogovetnu noc visila na sisi,poludela sam vise!vec vidim scenario kao kod degu.samo balavi i nervozna je,uzas!sad vidim kako je bilo dobro pre.a,tad sam mislila da ne valja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 8:44:46   
daca77
Dobro jutro!!!
Wiv, cestitam user posted image
Ja se evo spremam da odem na razgovor kod direktora vrtica...ako ga pronadjem, naravno...user posted image
A nisu jaslice kad dete navrsi godinu dana?
Branki, i moja je 3x trazila da je dojim...jeste da traje po 5-6min., ali budjenje stoji.

< Poruku je uredio daca77 -- 29.5.2015 8:46:12 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 8:47:28   
vonavoj
Jaslice su po zakonu od kad dete ima 6 meseci,ali niko ne daje dete tako rano..Ja moram da je dam kad bude imala 11 meseci,tad istice porodisljko,zar ne? Znaci od septembra,ako Bog da da su nas primili..ili cu ih zapaliti..ja sam vec pricala sa direktorkom,ona mi uzela dokumentaciju na upisu!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 8:58:19   
NadaR
Djevojke, postovi o jaslicama,vrticu u odgovarajucu temu molim. :-D

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 9:57:14   
wivern
Bar dan zemske...Von drzim fige, samo budi ostra i ne ostaj samo na direktorki. Idi djonom i do gradonacelnika ako teba. Ja sam bila spremna na sve, i jos uvek sam.

Napokon sunce. A ispod prozora manturanti, srecni veseli..divno. Izasla i ostala decica iz skole da ih pozdrave. MM i ja mastamo kako cemo sa prozora da spijuniramo M kad bude isao u skolu user posted image

Za vrtic cu vam odgovoriti u temi za to, ne da mi Nada ovde user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 12:12:44   
mila83
Zdravo mame ! Malo kasnije vam se javljam, bili smo na sesirijadi koju je Mima imala u vrticu.
Dan je divan,vrucina, jutros komotno majice kratkih rukava mogu.
Cujemo se posle,valja nesto i raditi user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 13:35:17   
amdn
mamike ja da se javim igrabih komp sa posla, da niko ne vidi posto sam u skoli, kuci mi je crko lap top pa ko zna kad cu vam se javiti,
a mmm ima komp al je zaludjen za Guild Wars, pa ako uspem da ga sklonim javim se i od kuce, smrccc
lepo je danas, malo nas ogrejalo, ljubim vas pa se javljam kad mogu

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 14:52:07   
ivaMark
Da li je moguce da ne mogu da se organizujem sama sa njih dvoje....ludim polako

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 15:03:01   
eca89
Hej, ženskaći, evo i nas, primila je vakcinu i ni glasa nije pustila, hrabriša moj, teška je 8120g i 65cm dugauser posted image , bucika moja!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 15:03:53   
mila83
Joj Ivamark,bude svakakvih dana..sve prolazimo kroz isto.Samo polako i strpljivo,brzo sve prodje ! Pusti neku muziku ! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here