|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 15:05:00   
mila83

IZVORNA PORUKA: eca89

Hej, ženskaći, evo i nas, primila je vakcinu i ni glasa nije pustila, hrabriša moj, teška je 8120g i 65cm dugauser posted image , bucika moja!


Divno !user posted image Vidi ti bucike male user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 15:12:46   
daca77
Eco, bravo user posted image
Ja se vratila iz grada, disa nije u kancelar., otputovao.user posted image
A sta da radim sa ovom bebom, ne znam...sada je odbila tikvicu i avokado...naljutila me je posle sat vremena jurnjave i umesala 3kasicice njenih pahuljica, opet nije htela...apsolutno ne dozvoljava da bilo sta prodje u grlo.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 15:30:06   
vonavoj
Daco,a koliki je razmak od sisanja do cvrste hrane? Moja sisa u 8,pa spava od pola 10 do 11,i oko pola 12 jede,znaci ogladni bas.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 15:36:37   
daca77
Von, moja sisa na 2-2,5h, tako da joj tad i dajem cvrstu hranu...danas sam se zadrzala u gradu i proslo je skoro 4h i nista...ranije je znala da nesto proguta, a sada nista...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 15:43:02   
mama krava
IZVORNA PORUKA: daca77

Eco, bravo user posted image
Ja se vratila iz grada, disa nije u kancelar., otputovao.user posted image
A sta da radim sa ovom bebom, ne znam...sada je odbila tikvicu i avokado...naljutila me je posle sat vremena jurnjave i umesala 3kasicice njenih pahuljica, opet nije htela...apsolutno ne dozvoljava da bilo sta prodje u grlo.



Daco, ja bih ti savetovala da je pustiš da odmori dan-dva...samo neka sisa, pa pokušaj ponovo.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 16:24:04   
vonavoj
Pih,onda odmorite od hrane,dobro kaze mama kravauser posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 16:37:46   
wivern
Ja sam danas u gostimal malisi dala pilecu supicu, i jeo je sve je prstalo. Ali sve ostalo ista kao i Dacina malecka. Sad cu da pokusam sa supicama koje cu polako da zgusnjavam sa meskom i povrcem.
Ja sam danas tako umorna, katastrofa, a nista nisam radila samo sacekala moje na aerodromu. Kao da me voz pregazio.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 16:40:38   
daca77
Wiv, vi bar volite supicu, a mi nista...
Bas mi je cudno, od nako halapljive bebe, ispade ovako probirljivauser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 16:42:47   
mama krava
Wiv...klasika! Deca uvek bolje jedu u gostima, pa se osećaš ko budala ili najgora majka/kuvarica....user posted image user posted image

I čestitam za vrtić!!!user posted image user posted image user posted image Pogledao ih Bog, jer ne bih im bila u koži da si morala da ideš da intervenišeš...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 16:42:53   
wivern
Ne brine mene to uopste sto on nece, pa ja nista nisam jela kao mala. Ama bas nista. Oduvek sam bila zivi kostur user posted image
Jesce, samo polako.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 18:50:04   
branki*
Zenice,pliz,imamo temu o ishrani bebauser posted image
Mi dosli spolja,ja kupila neku haljinu.prvo sam bila super srecna,a posle kad sam videla kako su mi noge i dalje buckaste i jos plus bele,bele,smorih se!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 21:25:35   
mila83
Evo mi se spremamo za spavanje,danas smo dosta proveli napolju i svima nam je prijalo !

Branki,sve imamo takav utisak kada treba obuci haljinu posle porodjaja,a i zime user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 21:59:03   
jovicaa
mi se polako vracamo u normalu, mene popustila viroza, bebca polako prolaze sline...
nadam se da nece dobiti i on tu stomacnu virozu, evo aleks danas dobio.. povracao..
sutra cemo u bg do zoo vrta i tako.. nadam se da ce biti sve ok i da cemo moci da idemo...

branki ja uvek pomislim kako su mi grozno bele noge kad pocne sezona sukanja bez carapa...user posted image



< Poruku je uredio jovicaa -- 29.5.2015 22:00:05 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 22:02:39   
emicaa
I ja mrzim kad sam bjela,dva puta sam išla u solarijum i više nije toliko strašno,sreća brzo primam boju user posted image
Kako li je Ljišin komšija?!
Jovice brzo ozdravite,užuvajte

< Poruku je uredio emicaa -- 29.5.2015 22:03:31 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
29.5.2015 22:20:58   
Misha i Ljisha
Emice ja upravo stigla na rruser posted image

Sve danima citam a nikako da pisem. Nesto nisam ni u posebnoj frci vec me neko lose raspolozenje lupa ovih dana ali bolje sam moram priznati.

Verovali ili ne ali komsija i dalje nije operisan, mislim da je sutra deseti dan od povredi. Strasno. Nadamo se da ce sutra konacno biti operisan i da ce sve biti ok. I on covek polako gubi strpljenje vec je poceo da se dere tamo kako ce da ustane i da ode kuci (sto uopste nije iskljuceno kako je blesav a plus oseca noge i sve kao da mu nije nista osim nesnosnih bolova jel)

Eni je dobro. Hvala bogu.

Ja imala privatne casove, i sutra cu. Al niko da plati. cccc... kraj meseca svima frka al kako ne razmisljaju i da je meni frka no dobro platice kad tad.

Posla na sve strane, Danas imali goste. Lepo smo se provele duca i ja. Macka nam se omacila ali je sakrila macice tako da ih jos nismo videli ali zato komsijina macka nije sakrila svoje i Duca i ja smo isle danas da vidimo male mace koje jos ni progledale nisu. Jako mi je bila slatka i govorila im stalno "oooo bebooo oooo" hehehe

Idem da citam sta ste piskarale. vidim vade se zubi, deca bolesna, mi umorni. Nije nesto ovaj maj bas veseo. Ajd da nam jun bude odlican

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 7:20:30   
mali_mis
Jutro mame user posted image
A. zaspao u 22h za nepoverovati, ali je zato imao akcije budjenje u 2, pa taman opet svi zaspimo, eto alarm se oglasava u 5. Juce je jos bio dobar, nije se pentrao puno, ali zato pre neko vece je pokusao na kredenac gde je tv da se popne 88 puta, i 88 puta ga spustim. Stojim pored kredenca i skidam majmunce user posted image Morala sam da brojim, inace bi prolupala sa zivcima, ovako je i meni postalo zanimljivo. Inace tv je jako interesantna stvar pogotovo kad ga ugasi, dok mu babe gledaju seriju user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 7:26:21   
eca89
Dobro jutro mamike, mi smo prespavale drugu noc za redom, probudile smo u pola 7h jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image ! Joj, Ljišo baš je strašno, jadan čovjek! Branki, ja sam kao sir, svih sirevauser posted image , a ja vjerujem da ti nisu noge baš tako buckaste, mi smo sebi najgore, ja se osjećam kao slon, a vaga pokazuje isto, a grozno se osjećam!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 8:39:51   
daca77
Dobro jutro!!!!
Branki, ne pominji mi belinuuser posted image ...mislim da sam jedina osoba koja je toliko bela i sto je najgore ne mou ni pocrneti...na moru i to bas na suncu provedem 7h i posle 10 dana, mnogi prijatelji, koji ne znaju da smo bili na moru, pitaju me kad planiram letovanje user posted image
Ljiso, izlecila si kucu? Bravo user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 9:08:37   
mila83
Zdravo mame ! I mi smo fino spavale,sad ce i dorucak..klinci vec napolju sa mm,farbaju neku klupu sto im je napravio juce u dvoristu.Planiram i danas biti dosta napolju sa njima.

Super Eco za spavanje,samo da uhvati par dana tako i to je to user posted image
Ljiso,nadam se da ce se brzo i dobro resiti to sa komsijom....

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 9:21:50   
branki*
Jutro,mame!
Eco,super,samo nek tako i ostane!
Ljiso,bravo,uspela si!
Moji odose do prodavnice,boka se nakacila na siku.ja super pocrnim,ali proslo leto nismo islu na more zbog trudnoce,niti u solarijum,bas sam bleda.ne znam da li sme solarijum ako dojim,ima li to neke veze?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 9:40:54   
wivern
Bar dan zeMskaci.
Branki nemam pojma za solarijum, a ne vidim razlog ni zasto ne bi moglo.
Ljiso bravo za kucu user posted image . A za komsiju sta reci. Mozda mu je i bolje da ide kuci.
Ja pijem kaficu i pravim planove u glavi za more sta spakovati, kako, koliko user posted image a imam jos 20-ak dana

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 9:53:33   
milicicak
Dancic :)
Branki, solarijum nije preporucljiv uopste, ali ne vidim razlog zasto ne bi isla ako ti je stalo zato sto dojis.
Wiv, svaka cast za planiranje unapred :) ja putujem sutra zorom i jos se nisam spakovala :D

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 9:56:31   
wivern
Jao Mili nemoj da nas zaboravis user posted image
Zavidim ti, ja obozavam putovanja, bilo kakva...samo da se negde ide pa makar i poslom user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 10:03:44   
Bibilib
cao mame,kako ste? Mi smo se naspavali,ustali u 8h doruckovali,sad da sredimo malo kuci i idemo napolje jer je napokon ogrejalo sunce....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 11:32:14   
amdn
caos cure,
Misho Ljisho sve da te pitam, pa nikako, kako je komsija, jel je dobro, nadam se,
uzivajte danas, svraticu vam u toku dana opet, user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here