|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 16:46:24   
mila83
Aki,medenko jedan ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 18:05:40   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: mila83

Aki,medenko jedan ! user posted image



A vidi mu šiške molim te, mama mu šišala user posted image Jadno dete! user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 20:37:50   
Mala Elena
Nestleeee user posted image jupiiii.... user posted image Obozavamo ih!
Gde je ta sponzorska tema? Jel to ova?

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 22:38:23   
marketing RR
ME, tako je, ova tema, pišite nam svoje priče, čekamo ih sa nestrpljenjem user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 23:32:02   
dijana1*
Hihihihihi blago vama, kako Aki strpljivo ceka. Kod nas su krokodilske suze 2 min dok mama sve ne postaviuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 6:42:41   
serpica
Svi Nestle proizvodi su divni,ne znam koji bih izdvojila kao omiljeni,ali znam da smo prosle godine bili odusevljeni onim kasicama za laku noc,zitarice i banana,jogurt i voce,vanila,ma sve su divne. I ovas sa suvim sljivama jos uvek jedemo,a sto se tice Nestle pudinga tu se i devojke otimaju tako da uvek uzimam duplo pakovanje da ima za sve user posted image
Zanimljiv dogadjaj mog bebca iz vrtica: dolazim po njega jednog dana i vidim dete obuceno u tudje stvari,trci on prema meni i na njegovom bebecem jeziku prica/pokazuje mi majcu i pantalone kao da hoce da mi kaze da nisu njegove,a od cele price razumem samo MAMAaaa i onda ide atklj,gljmi a gljiogtim.....user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 8:20:21   
mila83
Moji klinci su kao bebe najvise voleli upravo te kasice za laku noc,najvise tu sa bananom,kao i Nestle 8 zitarica.Sada vole puding(nikad dosta ) , Nesquik, i one zitarice ali za stariju decu, kao cokoladne kuglice user posted image

I mi smo imali slican dozivljaj u vrticu Serpi.Sin je imao necije carape na sebi,tata je jednom pakovao ranac sa stvarcicama pa je nekako to propustio da spakuje.Pokvasio je nekako noge u kupatilu kada je prao ruke.Vaspitacice su ga jedva uspele ubediti da ih obuce ,jet to nije "Mitino"user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 9:26:10   
Modessty
Nikola voli da nosa po stanu Danilove patike i cipele. Jutros me ispraća na posao i oblači Danilove sandale da bi izašao u hodnik!user posted image A Danilo komentariše da mu je već dosadno što ga mlađi brat stalno imitira user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 9:41:12   
mila83
Jao,kriminal ! user posted image i moj sin je kao papagaj,stalno ponavlja za Milicom stvari.Cak prepricava njene dozivljaje,kao da su se njemu desili,iako nije bio ni prisutan user posted image samo se pravi nesto vazan ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 9:51:44   
Modessty
jao to nas tek čeka!
Nikola za sada trči za Danilom i radi sve što i on radi. Stvarno je naporan!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 14:07:49   
dijana1*
Kod nas je situacija da cim neko izlazi iz kuce Kosta uzima svoje cipelice i kao obuva ih i on da ideuser posted image
A danas smo mu kupili nove patike i set_a po radnji pa stane i pokazuje prsticem na njih i vice aaaaa aaaa kao nove patikiceuser posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 7.5.2015 14:08:25 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 15:22:29   
Mala Elena
Dijo , ova moja pocela da stavlja nogicu u tatinu patiku a on nosi br. 46 user posted image preslatka je.

A sto se tice Nestle proizvoda trenutno rucka one zitarice sa kakaom , cesto u kombinaciji sa plazmom i vanila desert. Ma, svi su odlicni !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 15:23:26   
Bibilib
cao mamike...evo i nas da se javimo posto i dalje jedemo Nestle dezerte iako imamo 15 meseciuser posted image user posted image nama prijaju i dalje...

< Poruku je uredio Bibilib -- 7.5.2015 15:24:07 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 15:33:04   
nikiteki
ja sam sa cerkama koristila nestle proizvode super su i dan danas vole da jedu

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 15:33:06   
mila83
Sta cemo sa njima kada su slatki,pogotovo kada hoce da budu veliki! Moj sin je toliko zeleo da sto pre odraste( i kada je bio beba a i sada) samo vice da zeli da postane pravi muskarac ! Secam se,mozda je imao godinu i po,kada je poceo da imitira svog taju,kao brije se covek user posted image Pitamo ga sta radi,kaze "Bije se,jer je vejiki " a o "popravljanju stvari" da ne pricam."Popravio" je sve svoje i sekine igracke za tako kratko vreme,koliko Mima nije za dve godine koliko je starija od njega. I kada ga pitas,kaze,sve ce to tata zalepiti. Pa da,tata je svemoguc ! user posted image


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 15:34:17   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Kod nas je situacija da cim neko izlazi iz kuce Kosta uzima svoje cipelice i kao obuva ih i on da ideuser posted image

Dijana Kosta i Sofija kao da su preslikani. user posted image

Mi jedemo od Nestlinih proizvoda mlecne dezerte i Nestle zitarice sa kakaom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 15:37:34   
Bibilib
Opasni su Milauser posted image oni bi sada sve probali,sve sto vide....user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 15:51:32   
Mala Elena
Evo jos necega -kad zna da nesto ne treba da dira mase prstom i vice nje nje ( ne ne) a i dalje nastavlja da dira ...jednom mi tako donela cev od usisivaca sa sve papucicom od polovine dnevne sobe do kuhinje ljubi je mama!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 15:59:43   
mila83
Kad smo vec kod usisivaca, to je bila i ostala omiljena sprava mog sina,cim je poceo da stoji odmah je poceo da usisava kao.Cak je neko vreme pricao sa njim user posted image Imamo onaj veliki,sto ima i spremnik za vodu.Fasciniran je bio,i dan danas voli da sastavlja i rastavlja cevi i crevo.Imam fotke iz tih dana,kada je bio mali,moram vam postaviti,ako uspem da nadjem na kompu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 16:36:52   
Anarunika
Što se oblačenja tiče, Aki je u tom periodu od godinu i po do dve jako voleo da isprobava moje suknje user posted image Mnogo mu se sviđalo kako se vrte. A i kada ja (svake prestupne godine) obučem suknju on me terao da se vrtim da vidi kako leprša .Naravnio imam i par sličica gde je u maminoj suknji, verovatno ću i okačiti.

A u periodu kada sam bila trudna sa Ikom , stalno mi je pomagao oko stavljanja sudova na pranje. Pa kako mi koji sud donese tako moramo da se poljubimo da mu se zahvalim user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 19:41:02   
Bibilib
a MOJ aDRIJAN OBOZAVA DOK MAMA USISAVA...sTANE PORED FILTERA GDE DUVA I HLADI SE...ALI ME U STOPU PRATI....user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 21:20:00   
MakiJ
Pre dve nedelje bili smo na boci i u povratku svratili u jedan market, bebac je bio nervozan i ja mu u ruke dam nestle vocni obrok i nastala je tisina medjutim morala sam da dam kasirki i eto plakanja pa smo ispred marketa pojeli dva i onda je sve bilo uredu user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 22:49:45   
dijana1*
Sanjice ljubac za nasu drugaricuuser posted image
I Kosta obozava Nestle mlecne dezerte, a Vuk iako ima 5 godina i on se ogrebe po koji dezertic pod izgovorom da je jos uvek maliuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 22:52:48   
amdn
Mi smo vec "veliki" ali nas decak obozava Nestle pudinge :) doduse i tata se grebe :)
Inace posto je sad "veliki" sad moze i sam da se cuva :)
Najnovije je da nece u vrtic, pa kaze:
mama ima jedan problem, ne mogu da idem u vrtic.
A ja mu kazem ali nema ko da te cuva tata je na poslu, ja sad idem, nema nikog....
A on kaze to nije problem ja cu sam da se cuvam, prooblem je sto ne znam sam da spremim dorucak :)

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.5.2015 23:37:38   
Mala Elena
Imam da objavim jedan nestasluk - malopre je iskakila gumicu za kosu user posted image Naravno, nemojte da se zgranete to su one male gumice , elasticne kao za pletenje onih sarenih narukvica sto su jedno vreme bile hit. I tako eto, ja u cudu, ne znam kada je istu stavila u usta user posted image a sada mi smesno user posted image Da sam bar imala onaj Nestle sa sljivom pa da se ne muci ovoliko sa kakenjem...user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here