|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
31.5.2015 17:20:49   
mila83
I to sto kazes Bibi, znam da nas Bog cuva, to mi je i sada pokazao ,kroz sta sam sve prosla sa Teodorom...

Moji klinci jako vole Bozic. Dimitrije je imao 1,5 godinu kada se prvi put igrao u slami ! Kako je bio srecan, nismo ni hteli da ga prekidamo, bilo je slame po celoj kuci !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 7:41:44   
tekilica
Usisivac, fen i mikser ne volimo dok su upaljeni :) Inace, voli da imitira i da glumi da usisava, ali, naravno, dok jos nije upaljen. Medjutim, ono cega se, ipak, najvise boji je pegla i to u trenutku pustanja pare. Ja sam se bojala mnogo kvake i brave...kao neko lice nekog zlog coveka, bas sam se bojala.
Sto se sladoleda tice...
Mi smo hteli da snimamo reakciju kada smo joj prvi put dali sladoled, limun i luk...Ali, nista, mame user posted image ! Najnormalnije user posted image . Mislili smo da ce se nasmejati, ali nista user posted image . A kad gledam reakcije druge dece na yt-u, posteno se ismejem :) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 9:04:20   
Bibilib
Aki se za Bozic nije igrao u slami ali zato kad smo, kako se kod nas kaze "Pevkali" imitirali zivotinje i igrali oko Badnjaka,on se tolko smejao i bio srecan,nistamu nije bilo jasno ali mu je bilo lepo jer se sve vrtelo oko njega....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 9:10:17   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: tekilica


Mi smo hteli da snimamo reakciju kada smo joj prvi put dali sladoled, limun i luk...Ali, nista, mame user posted image ! Najnormalnije user posted image . Mislili smo da ce se nasmejati, ali nista user posted image . A kad gledam reakcije druge dece na yt-u, posteno se ismejem :) user posted image user posted image user posted image

Akiju je takodje bila najnormalnija faca kada je prvi put probao limun ali kada je prvi put probao biber promenio je 100 faca bilo je uuuuuser posted image ,brrrruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ali je trazio ponovo da proba.... i svasta nesto

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 9:51:45   
mila83

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Aki se za Bozic nije igrao u slami ali zato kad smo, kako se kod nas kaze "Pevkali" imitirali zivotinje i igrali oko Badnjaka,on se tolko smejao i bio srecan,nistamu nije bilo jasno ali mu je bilo lepo jer se sve vrtelo oko njega....


I kod nas je to obicaj ! Meni je to divno ! Dimi je stalno vikao pi,pi,pi...user posted image i smejao se ,onako bas slatko od srca..



_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 9:52:36   
tekilica
Bibilib, kako dobra ideja! Zaista, moracu to da vidim! user posted image
Sto se Bozica tice, moja tada ide sa casom po kuci i vice ZIVELI non-stop! Sto bi matori rekli NE ODVAJA SE OD CASICE user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 9:53:27   
mila83

IZVORNA PORUKA: tekilica


Mi smo hteli da snimamo reakciju kada smo joj prvi put dali sladoled, limun i luk...Ali, nista, mame user posted image ! Najnormalnije user posted image . Mislili smo da ce se nasmejati, ali nista user posted image . A kad gledam reakcije druge dece na yt-u, posteno se ismejem :) user posted image user posted image user posted image


Kod nas je bilo itekako faca raznih kada se probaju novi ukusi,pogotovo limun, narandza, pa cak i paradajz ! ali mislim da nemam foto zapisa tih momenata , ali se pamti user posted image


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 9:55:01   
mila83

IZVORNA PORUKA: tekilica

Bibilib, kako dobra ideja! Zaista, moracu to da vidim! user posted image
Sto se Bozica tice, moja tada ide sa casom po kuci i vice ZIVELI non-stop! Sto bi matori rekli NE ODVAJA SE OD CASICE user posted image user posted image user posted image


Hahahahah, to je moja M radila, jos je znala krisom, kad ne gledamo, da za gostima ispija sto im ostane u casicama ! Uh ! Dete od dve godine , pa vec voli casicu user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 11:33:13   
Bibilib
Pa sta vam je moje dete non stop jurelo za casicama od rakije,kad dodje neko on bi da gurne prstic i na kraju ja mu dam da proba a ono ljuto,a on iznenadjen user posted image ali opet bi on da lizneuser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 11:37:09   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: mila83


IZVORNA PORUKA: Bibilib

Aki se za Bozic nije igrao u slami ali zato kad smo, kako se kod nas kaze "Pevkali" imitirali zivotinje i igrali oko Badnjaka,on se tolko smejao i bio srecan,nistamu nije bilo jasno ali mu je bilo lepo jer se sve vrtelo oko njega....


I kod nas je to obicaj ! Meni je to divno ! Dimi je stalno vikao pi,pi,pi...user posted image i smejao se ,onako bas slatko od srca..




Pa i moje dete samo pi,pi,pi bice da im je to najlakse...a sa dve godine bice i muuuuser posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 13:43:51   
amdn
nas decak nikad nije pio iz tudje casem nikad nije probao ni pivce ni rakiju, uvek je govorio
pivooo bljeeee, a
mala kuma na krstenju samo umakala rukice u casu piva i laizala prstice, Juri je gleda imao god ipo
i kaze Nina to je bljeee

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 13:50:34   
Anarunika
Jao svega i svačega zabavnog ovde ima!
Arči je isto bio fasciniran čašicama i žudeo da proba rakijicu. Tata mu na kraju dade misleći da će tako da ga odgovori,a Aki se samo stresao i rekao:"Još"! majko moja. I sa Iskonom je bila slična stvar.
A jedna od Akijevih najslađih rečenica iz uzrasta 16,17 meseci koju ću pamtiti je "Mama mote daj mi cok"-Mama molim te daj mi sok. Uvek je znao da zamoli i kaže hvala.Čak me je jednom nešto zamolio isto tako (mote) u prodavnici pa je neka žena prokomentarisala kao "ko bi mogao da mu odoli kad tako lepo zamoli"! Svi su primećivali kako je fin user posted image
Što se finoće tiče ,delio je i igračke i šakom i kapom. Uopšte nije imao onu svest o moje ,tvoje. I to su po parku komentarisali u fazonu,jao kako deli ,kako je dobar... I do danas se to zadržalo. Celu bi kolekciju igračaka izneo na ulicu da podeli,pokaže,pokloni i uopšte nema ono vrati mi, ne dam ti ....samo prema bratu user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 1.6.2015 13:56:05 >

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 13:52:19   
tekilica
Nasa probala pivo i kaze OVO JE GROOOOOZNOOOOO, OVO SMDIII, PIH. Lizne, ali odmah zine, bas joj je nelagodno. Ja joj to ne dajem. Samo sokove cepa, a coca-colu ne zove SOK, nego PIVO. Ali pivo ne zna da imenuje :) Vazno je da ona tacno zna ko sta i iz cega pije :) Cim neko uzme moju soljicu ili casu, odmah tuzaka :)
Isto je i kada ja ogrnem tatin duks :) Odmah tuzi tamo gde treba :) Neki put uopste i ne dozvoli da ga obucem :)

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 13:54:03   
mila83
Pa to sve zavisi od roditelja,ima ih koji namerno deci daju da liznu malo piva ili rakije , sto mi ne radimo .
Ali je mojoj M to bilo interesantno tada, i uzivala je u tom vikanju "Ziiiiivejiii ! " :D a sada joj ne pada na pamet da to radi.Sin nije nikada to radio.
Vole jako kad im napravim vocne koktelcice pa ukrasim sa vocem ! Tad se kucaju casama !

Tu negde u tom periodu su i naucili da piju na slamcicu , e to je bio hit !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 13:56:50   
tekilica

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Jao svega i svačega zabavnog ovde ima!
Arči je isto bio fasciniran čašicama i žudeo da proba rakijicu. Tata mu na kraju dade misleći da će tako da ga odgovori,a Aki se samo stresao i rekao:"Još"! majko moja. I sa Iskonom je bila slična stvar.
A jedna od Akijevih najslađih rečenica iz uzrasta 16,17 meseci koju ću pamtiti je "Mama mote daj mi cok"-Mama molim te daj mi sok. Uvek je znao da zamoli i kaže hvala.Čak me je jednom nešto zamolio isto tako (mote) u prodavnici pa je neka žena prokomentarisala kao "ko bi mogao da mu odoli kad tako lepo zamoli"! Svi su primećivali kako je fin user posted image


Isto! :) Uvek me zamoli da joj dam nesto i kaze hvala. Svima kaze hvala kad joj nesto daju. Kad kupujemo nesto, posto voli da ona daje novac, uvek kaze IZVOLI, a kad joj vrate kusur uvek se zahvali. Inace, taj kusur ceka uvek :) :) :) A kad joj ne vrati, ona me pogleda, rasiri rukice i kaze JA SAD NEMAM NISTA :)

Sto se ovog JOS tice, bas me je nasmejalo, jer tacno mogu da zamislim tu reakciju :)


(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 13:57:19   
amdn
Mila istina to sto kazes, mi mu nismo davali da proba ni alkohol ni koka kolu, tako da on to ni nece,
a mala kuma mladja od nas god dana uzme casu piva i popije,
sve zavisi od roditelja

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 13:57:49   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anarunika


A jedna od Akijevih najslađih rečenica iz uzrasta 16,17 meseci koju ću pamtiti je "Mama mote daj mi cok"-Mama molim te daj mi sok. Uvek je znao da zamoli i kaže hvala.Čak me je jednom nešto zamolio isto tako (mote) u prodavnici pa je neka žena prokomentarisala kao "ko bi mogao da mu odoli kad tako lepo zamoli"! Svi su primećivali kako je fin user posted image


Pa fin decko mamin ! I moja M je jako rano koristila rec molim, i to bez podsecanja, da su mi je i vaspitacice hvalile ! I isto je bilo tako nesto mote user posted image

Moji ne piju ni gazirane sokove, znaju da je to nezdravo.
Jednom smo bili na nekom rodjendanu. M je imala 2 godine kada je nekoj devojcici rekla kako GLAZIRANI sok nije zdrav ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 13:59:28   
Anarunika
Jao kad spomenuste pivo! Glavni hit je bio da se dedi, koji je pivopija, donese pivo iz frižidera! E kada to propusti nastane tuga golema,pa onda vraćaj pivo u frižider pa ga Aki donese ponovo. Kasnije i sa Ikom slična stvar,samo što on nije toliko tugovao ako propusti priliku da bude koristan user posted image


(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 14:01:17   
amdn
joj moram jos jedan biser mog momka kad je imao 2 god.
pita mama a gde tata zivi?
a zatim sam odgovara, tata zivi na posluuser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 14:02:19   
Anarunika
IZVORNA PORUKA: mila83


miley36.
IZVORNA PORUKA: Anarunika



Moji ne piju ni gazirane sokove, znaju da je to nezdravo.
Jednom smo bili na nekom rodjendanu. M je imala 2 godine kada je nekoj devojcici rekla kako GLAZIRANI sok nije zdrav ! user posted image


Hahahah Glazirani user posted image

Smešni su svi user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 1.6.2015 14:05:26 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 14:03:34   
amdn
Mila isto za gazirane nije zdravo, Anarunika pa oni su hit moraju da budu korisni i veliki, da pomazu.
nas je isto morao sve da donosi, da vraca.
a naucili ga cim udje u kucu da se izuje, pa i gostima koji dolaze kaze izuvanje prvo...

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 14:04:49   
tekilica
Ja ne dajem, ali tata i njegova mama misle da je to interesantno. Ne volim to, malo mi je sto mazne tati cigarete i stavlja u usta, imitira tatu. Posmatraju i pamte, neka baba im se nasmeje i oni sada misle da je to smesno, pa zato nastavljaju da rade to. Ne dozvoljavam, mada, mooooooooozda mi se nazire osmeh kada je vidim kako ga imitira, s tim sto se ne smejem dok je grdim. NO-NO!. Razumna sam i znam da to ne valja user posted image , ali smesne su ponekad, ma znate i same :).

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 14:06:47   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Jao kad spomenuste pivo! Glavni hit je bio da se dedi, koji je pivopija, donese pivo iz frižidera! E kada to propusti nastane tuga golema,pa onda vraćaj pivo u frižider pa ga Aki donese ponovo. Kasnije i sa Ikom slična stvar,samo što on nije toliko tugovao ako propusti priliku da bude koristan user posted image




Isto ! Ko ce svega da se seti iz tog perioda !
Dimi je voleeo cak i prazne flase da prenesa, slaze u gajbu...
A i sada voli da donese dedi pivo !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 14:08:42   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: tekilica

Ja ne dajem, ali tata i njegova mama misle da je to interesantno. Ne volim to, malo mi je sto mazne tati cigarete i stavlja u usta, imitira tatu. Posmatraju i pamte, neka baba im se nasmeje i oni sada misle da je to smesno, pa zato nastavljaju da rade to. Ne dozvoljavam, mada, mooooooooozda mi se nazire osmeh kada je vidim kako ga imitira, s tim sto se ne smejem dok je grdim. NO-NO!. Razumna sam i znam da to ne valja user posted image , ali smesne su ponekad, ma znate i same :).


Naravno, deca bi uvek sve što ne smejua i opdrasle imitiraju,od nas i uče! Kako da znaju zašto ako ne probaju. Ja sam isto striktna oduvek što se nekih stvari tiče a u njih spada gazirano, cigare...alkohol su kao što opisah probali ali sada ga naravno ne žele,jer nije baš ukusan a i peče. Nadam se da će tako i ostati!

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 14:08:45   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: tekilica

Nasa probala pivo i kaze OVO JE GROOOOOZNOOOOO, OVO SMDIII, PIH. Lizne, ali odmah zine, bas joj je nelagodno. Ja joj to ne dajem. Samo sokove cepa, a coca-colu ne zove SOK, nego PIVO. Ali pivo ne zna da imenuje :) Vazno je da ona tacno zna ko sta i iz cega pije :) Cim neko uzme moju soljicu ili casu, odmah tuzaka :)
Isto je i kada ja ogrnem tatin duks :) Odmah tuzi tamo gde treba :) Neki put uopste i ne dozvoli da ga obucem :)


Moj Aki a ni Marko,nisu imali tih problema da odbiju nesto zbog case,nego ako im se ponudi oni probaju ili sami traze,oboje vole gazirano ali im ne dajem... Kada je Aki prvi put probao Pepsi bilo je user posted image oci u sest user posted image ali voli po malo da lizne...A Marko je Pepsi zvao Tepsiuser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here