|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 15:07:29   
Anarunika
Sad listam ovu temu pa vidim da sam preskočila temu malih brljivica i brljivaca a i Akija sam stavila a iku sam preskočila. Evo jedne Iskonove slike kada je imao godinu i pet meseci, vidi se da se sam služio user posted image
Hvala Bogu da je bilo toplo vreme pa nije bio obučen!

user posted image

Slika uvek govori više od reči user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 2.6.2015 15:08:07 >

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 15:17:04   
mila83
Secer,nemam sta drugo da kazem ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 15:58:04   
Kata90
a joooj kako smo musaviuser posted image meden je

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 16:03:23   
Bibilib
Bas je meden user posted image user posted image i moje dete je danas bilo ovakvo dok je samo ruckalo tj.pokusalo da rucka Nestle dezert i naravno vanilu....Ave mi zao sto nemam tel.da ga slikam jer ovih dana svasta radi....
Prvi put se danas zagrabio za keks pa je uzeo 3 odjednom a mamu je iznenadio kad je trazio jos supicu... njam,njamuser posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 17:36:44   
veselicaa
Moje se nisu nesto plasile grmljavine,S. se ponekad sakrije ali je vise zanima da joj objasnimo sta je to i zasto je tako bucno user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 0:38:40   
dijana1*
Auuu al se umazaouser posted image
E zato obozavam leto, budu samo u peleni, umazu se, stavis ih pod tus i milinauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 7:32:39   
tekilica
Moja kad se umaze (a umaze se i ona skoro,pa ovako...mada, priznajem, tvoj prednjaci, Anarunika) user posted image , ona praaaaaavac ode u krevet, nabije glavu u jastuk i brise se user posted image user posted image user posted image user posted image Ne podnosi da bude zamazana, ako je nesto isflekano, odmah skida... Ali, od jogurta ne brise BUKOVE, njih voli :)
Ja obozavam ovakve slike, mnogo su mi medeni kad su ovakvi user posted image user posted image

< Poruku je uredio tekilica -- 3.6.2015 7:33:31 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 8:35:21   
dijana1*
U nedelju smo isli kod mojih na peceno prase i naravno na kraju torta.
Kosta se odusevio i dete (1.5 godinu) pocelo da vice tooottaaaa , tota, tota...user posted image
Prvoje bio fin i strpljiv i dozvolio da ga ja hranim, a onda je uzeo stvari u svoje ruke i poceo rukama da grabi. Jaooo kako je bio musav i smesanuser posted image
Vec sa godinu dana je naucio da cim se isprlja trci u kupatilo da ga umijem i opere ruke.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 8:59:04   
Bibilib
Aki je juce ponovo liznu sladoled ali iz moje kasicice posto je Quattro u pitanju i uzeo je malo vise a on naravno leden napravio je takvu facuuser posted image a posle je duvao da ga ugreje user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 9:32:58   
tekilica
ahahahahahahhahahahahahhahahahahahahahahahha isto! Ma, mnogo su smesni! Bilibib, tacno znam na sta mislis kad kazes TAKVU FACU! user posted image user posted image

A znate sta kaze moja kad joj nesto novo ponudim da proba? Ne mogu da probam, boli me dupica. :) Nekad je boli noga. Nekad to nesto smudi, pa stavlja prste na nosic i vice pih,pih.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 10:31:10   
Anarunika
Iskon ni dan danas nije mnogo drugačiji za stolom user posted image A glavno je brisanje rukavima1 joj poludim od toga.

A što se tiče brkova od jogurta to je kod nas bila isto fora zbog dede tj, mog oca. On nosi brkove i onda kad god su i jedan i drugi ,ali pre svega Iskon pili jogurt uvek su vikali: "Ja sam deda Miroslav"

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 10:49:38   
Mala Elena
I moja ima brkove od jogurta a najsmesnija je kada pije iz siroke solje . Redovno umoci i nosic i onda joj se naravno smejem .user posted image
Inace , naucila je pre oko mesec dana da mase i sada mase svakom ko krene i otvori vrata!

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 12:07:03   
Anarunika
Pa fino dete ME user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 12:29:20   
tekilica
ME, posle mahanja na red dolazi i slanje poljubaca user posted image user posted image user posted image Sto se tice toga sta svakom radi (kao sto tvoja svima mase), moja svakom pokaze dva prstica i kaze JA IMAM DVE GODINE! Svakom! Prvo to kaze, pa tek onda ime i prezime, to bas ako je pitaju...ali, godine svima kaze. I to namesti pet prsta, pa onda drugom rukom preklopi tri user posted image user posted image user posted image . Sad se nesto naucila da odmah pokaze dva i to joj je valjda interesantno.user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 12:38:24   
Anarunika
Ika do skoro nije znao da kaže koliko ima godina, a malo pre toga je naučio da pokaže. A Arči je svoje prvo ispoljavanje zainteresovanosti za matematiku iskazao u ovom periodu. Prvi brojevi koje je spominjao bili su pet i nula. I kada sam ga naprimer pitala "koliko me voliš "a on kaže pet-nula. Mnogo mi je bio smešan i sladakuser posted image

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 12:41:34   
tekilica
A moja 5 i 12. Idi, mama, i dodji u 5...ili - deda da dodje u 12...ili - nije mrak, sad da vidim (pa ode da gleda na sat) i kaze 12 :) Smejurija :) A znamo da brojimo ( i na engleskom) do deset, s tim sto nam posle deset ide 12, pa 15. :)

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 12:57:23   
Anarunika
U svaka čast ona već i sa dvocifrenim brojevima barata! user posted image
Ma šou sa njima, ko bi se svega setio!!!

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 14:22:42   
veselicaa
Moja S.je kada je imala oko godinu i po.dve pricala i pokazivala da ima 5 godina,zbog A.koja je tada imala toliko user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 14:27:04   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

I moja ima brkove od jogurta a najsmesnija je kada pije iz siroke solje . Redovno umoci i nosic i onda joj se naravno smejem .user posted image
Inace , naucila je pre oko mesec dana da mase i sada mase svakom ko krene i otvori vrata!


A moje dete je naucilo da salje poljubce i sada kada idemo ulicom ili po Marka u skolicu on ih deli svima,a ljudi iznenadjeni i odusevljeni sto im beba salje poljubac,prilaze da ga pomaze a on sve vazan i hepiuser posted image user posted image user posted image a mami sve lepouser posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 14:30:15   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: veselica

Moja S.je kada je imala oko godinu i po.dve pricala i pokazivala da ima 5 godina,zbog A.koja je tada imala toliko user posted image


Mi smo Akija ucili da pokaze palac kad ga neko pita kolko godina ima a mali kapira pa nekad bude user posted image a nekad okrene user posted image samo sto je uvek srecan dok pokazujeuser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 14:33:09   
tekilica

IZVORNA PORUKA: veselica

Moja S.je kada je imala oko godinu i po.dve pricala i pokazivala da ima 5 godina,zbog A.koja je tada imala toliko user posted image



Daaaaaaaaaaa, znam to, sto ona da ima 1,5, a sestra cak 5 user posted image user posted image user posted image Opasne su!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 15:03:21   
mila83
hahahahaha, bas se nasmejah ! Podsetile ste me na dosta toga, ne mogu se svega ni setiti !
Sto se tice pokazivanja godina, to je isto i moj Dimi radio,koliko ima sestra,toliko ima i on user posted image
Bas danas komentarisem sa mamom,kako su po pitanju prljanja i musavosti dok jedu totalno drugaciji,Mima kao neka svinja mala, uvek se uprlja,pa cak i sada, dok je Dimi bas pedantan,ne daj Boze malo negde da se prospe ili da se uprlja dok jede,odmah na pranje i presvlacenje.Videcemo kada bude stariji sta ce da bude .

Brkove od jogurta,bilo cega sto moze,oduvek su bili odusevljeni i samo da bude sto prljavije kada je to u pitanju,kao da se takmice ko ce imati vece brkoveuser posted image ti osmesi sa jogurtnim brkovima su mi najsladji user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 15:18:04   
Anarunika
Mila vidiš, čovek obično pomisli da su devojčice urednije user posted image Mima je moj čovek! user posted image
A Dima će uvek biti takav, mislim da je to stvar karaktera a ne učenja.
Ja sam prase od uvek i koliko god se trudila nikada nisam uspela to da korigujem. Pa mi zato i glupo da na klince vičem kada se zaprljaju od hrane,ali moram malo da ih kanališem da ne odu u krajnost...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 15:41:15   
mila83
Hihihihi....a o pranju i skidanju fleka da ne pricam...Mima dok je bila mladja, stalno je govorila da njena mama moze sve opratiuser posted image zato sto sam se trudila da je ne grdim jako kada se isprlja...pa decije je to....

Da se vratim na temu, kada je Mima imala 22 meseca,prvi put je bila u igraonici i vrticu,pa sam morala da joj objasnjavam sta je to, ko je vaspitacica itd....toliko joj se svidelo da je rekla blago vaspitacici,kad je to njena kuca user posted image jel mozemo mi tu da zivimouser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 16:58:13   
Bibilib
Ne mogu se tacno setiti ali i moj sin je mislio da ljudi zive u igraonici kada je, prvi put isao na rodjendanu...user posted image


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here