|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 14:13:43   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: amdn

joj moram jos jedan biser mog momka kad je imao 2 god.
pita mama a gde tata zivi?
a zatim sam odgovara, tata zivi na posluuser posted image



Bice da svoj deci ocevi zive na posluuser posted image user posted image user posted image
Tako je i mene moje dete pitalo,a oca je cekalo na prozoru i cim vidi isto vozilo (nema veze sto to nije suprug) on zove tataa,tataa i sav srecan...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 14:18:55   
tekilica
Moja je bas jutros ustala i rekla CEKAJ DA OBUJEM PATE, IDEM I JA SA TOBOM NA POS'O. Pitala me je onda zasto ona ne moze i zasto ja moram da idem, a onda je i predlozila da ide tata umesto mene :) Posto je tata radio spojeno dva dana (vikend), juce je nakon setnje usla, izula se i pocela defile po stanu. A GDE JE? Ko, Nedo? TATA, NIJE SE VRATIO. Bas zabrinuta! Tako stalno reaguje kada ga dugo ne vidi.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 14:24:38   
Bibilib
Joj dusica malauser posted image sve je tuzna....
Moj se malisa sam izuje da pokusava da sam navuce patiku ali vodi racuna koju ce na koju da obuje....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 14:29:51   
tekilica
user posted image user posted image

Pametnice nase. Pazi, velika je stvar da dete ukapira gde koja ide, jer oni ne znaju za levo-desno. Pricam za moju N i za sve koji su njeno godiste. Jos su mali za to, a ipak ukapiraju stvari. Oni po logici to tako... Cak joj ja neki put obujem pogresno patofnicu, jer su jednake skoro. A ona se smeje i onda mi sapne PORESILA SI. Ja dok se setim. :)

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 14:52:39   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: tekilica

user posted image user posted image

Pametnice nase. Pazi, velika je stvar da dete ukapira gde koja ide, jer oni ne znaju za levo-desno. Pricam za moju N i za sve koji su njeno godiste. Jos su mali za to, a ipak ukapiraju stvari. Oni po logici to tako... Cak joj ja neki put obujem pogresno patofnicu, jer su jednake skoro. A ona se smeje i onda mi sapne PORESILA SI. Ja dok se setim. :)




hahahaha,kod nas je dugo bio problem to leva ,desna cipela. Imali smo dva Čarlija-Čaplina!

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 14:53:53   
tekilica
Eto ideje za maskenbal :)

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 15:07:54   
veselicaa
Moja S. se cudila sto tata zivi sa nama a ne sa svojom mamicom user posted image (svekrva mi zivi u istom dvoristu ali u drugoj kuci) Kad god smo rucali pitala bi "A zasto tata ne ruca kod njegove mamice"user posted image

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 15:16:14   
mila83
hihihihihi...dok su tako mali,njima su roditelji sve na svetu i ne mogu da zamisle da ne zive sa mamom i tatom!
Moja M je bila kao neki policajac,stalno me ispitivala ko je kome mama,tata,baba,deda,seka ili bata...pa zasto ne zivim kod njih,pa kako to moze itd...a moji su u drugom gradu.i onda mi je rekla,secam se toga,kako nikad nece otici od mene...da,da...kako vreme leti...

< Poruku je uredio mila83 -- 1.6.2015 15:17:05 >


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 17:40:48   
Anarunika
Nego vidim da smo pričali o kupanjcu, pokazali slike iz vode, u bazenu...ja ih imam ali sve su golaći na njima pa nije umesno da ih ovde stavljamuser posted image
Ali zato imam jednu lepu Ikinu zimsku sličicu koju bih da podelim. Tu ima nešto manje od dve godine,tačnije 22 meseca.

user posted image

Inače smo to vreme proveli na selu , te zime je dosta vejalo i jedno deset_ak dana nismo mogli da izađemo iz sela uopšte. A nismo ni pokušavali jer nam je tamo bilo divno. Glavna Ikina okupacija je bila peć i paljenje vatre. Non-stop je gurao novine i drva u peć i kao palio vatricu. morala sam stalno da ga držim na oku!

user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 1.6.2015 17:45:14 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 17:47:37   
mila83
Anci,ova fotka kao i z casopisa da je ! Prelep je !
I opet njih dvojica imaju slicnosti ! Dimi je opsednut granjem i lozenjem vatre, od malena je gledao kada lozimo kaljevu pec! Bio bi sav ponosan kada bi mu tata dao da stavi u pec drvce ili novine pre nego sto zapali vatru. I sad nas time gnjavi,iako vise ne lozimouser posted image

a u parku obavezno navlaci granje , za logorsku vatru !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 17:51:37   
Anarunika
Definitivno će morati više da se druže!

A ovo u peći je inače sve on natrpao dok mi nismo gledali.Sreća pa šibice držimo na odstojanju user posted image


< Poruku je uredio Anarunika -- 1.6.2015 17:53:08 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 18:29:14   
Bibilib
Anci malisa je bas smeker...user posted image user posted image
Moji vatru nisu dirali iako lozimo sporet...ali Aki se tako odusevio kad je video prvi put vatru,to je bilo kad sam ja kresnula upaljac da nalozim sporet a on onako iznenadjen par sekunde gledao pa krenuo da pipne...naravno nisam mu dozvolila ali sam mu malo pravila ravno pa palila-gasila dok mi nije dosadilo....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
1.6.2015 23:55:14   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: tekilica

Ja ne dajem, ali tata i njegova mama misle da je to interesantno. Ne volim to, malo mi je sto mazne tati cigarete i stavlja u usta, imitira tatu. Posmatraju i pamte, neka baba im se nasmeje i oni sada misle da je to smesno, pa zato nastavljaju da rade to. Ne dozvoljavam, mada, mooooooooozda mi se nazire osmeh kada je vidim kako ga imitira, s tim sto se ne smejem dok je grdim. NO-NO!. Razumna sam i znam da to ne valja user posted image , ali smesne su ponekad, ma znate i same :).


Sa ovim se slazem.
Mij brat je juce Kosti dao kutuju cigara u fazonu pa sta hvali. Bas sam burno odreagovala.
Dete je pocelo da vadi cigare.
Reko to nije igracka i nema potrebe da se sa tim igra.
Komentari drugih ljudi, jadna deca pored mene user posted image mislim stvarno zalosnouser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 0:03:17   
mila83
Jos mi mame ispadnemo vestice ! Znam, sve mi je jasno...

Kad vec Anarunika spomenu zimu i sneg,pamtim kada je M prvi put videla sneg(ne racunam kada je bila beba od 6 meseci,jel) imala je godinu i 7 meseci,kada je prvi put videla i dodirnula sneg uopste,i jako joj se svidelo.i vikala je :"mama,pada secel!" (secer ! ) sva je bila odusevljena !
Dok recimo Dimi uopste nije bio odusevljen u tom uzrastu, cak nije hteo uopste na sneg.Valjda nije podnosio hladnocu.Pa cak ni sada, ne voli bas dugo da se igra,dok Mima ne znam za granice kada su sneg i zima u pitanju ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 7:31:29   
tekilica
Moja obozava sneg i bas se obraduje kada ga vidi, bas voli sankanje i da pravi Sneska. Ali, ne povezuje godisnja doba. Kad zaviri u ostavu i uoci sanke, ona bi da se sanka. MAMA,PODIGI ME DA VIDIM SNEG. Ja je onda podignem da vidi kroz prozor ulicu. HEEEEEJ, NE PADA SNEG! Ona zove dedu da mu kaze da ne moze da se sanka! Sou! Ali, kada ga vidi, to je pesma. Skace po krevetu i peva :) Voli da dodiruje i kapi kise, dok prska. Posle nisam sigurna da joj se bas svidja user posted image A vetar ne podnosi! To je haos koliko je nervira.
Jos nesto. Mesec obozava. Stalno mu mase, a kada se lepo vidi s prozora, uvek mu pozeli laku noc pred spavanje. user posted image Meni je to bas divan trenutak!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 9:13:28   
mila83
Jeste Tekilice,bas je lepo !
Moji obozavaju i kisu,da ih ne teram unutra,verovatno bi bili dok se ne smrznuuser posted image

Vetar i uopste grmljavinu ne vole,pogotovo u tom periodu od dve godine,Mima se bas plasila.Sada se uzbude kada se sprema oluja pa kao nesto prave skloniste ispod stola user posted image

Mimi je bilo interesantno kako je Mesec prati kada idemo recimo kolima negde uvece,i onda bi mu pricala nestouser posted image Pa ipak je ona Rak,mesecevo dete !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 9:55:13   
Anarunika
Pričanje sa mesecom ,to je baš slatko user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 10:10:14   
tekilica
user posted image Mene to asocira na tajnu...verovatno ce kasnije deliti tajne sa njim :) Drugarica i ja smo imale neku zvezdu kojoj smo se obracale...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 10:50:57   
Anarunika
Imam jednu anegdotu vezanu za munje i gromove iz perioda kada smo živeli na selu. Ika je tada imao oko dve godine. Nisu baš voleli kada grmi i seva ,pogotovo Arči,a na selu bogami kada grmne i sevne to je onako baš ljudski. Onda im je tata objasnio kako to u stvari Ilija (sveti Ilija gromovnik) kada se naljuti on prduser posted image ne. Imao je i patuljke pomoćnike kada su manji gromovi u pitanju user posted image
Naše prve komšije u selu sa kojima smo se najviše zbližili su deda Ilija i baka Boža.
I onda su klinci tatinu priču preveli u to da kada grmi, to Deda Ilija pruser posted image di user posted image
U svakom slučaju ,pomoglo je da prestanu da se plaše grmljavine. I danas spominjemo deda Iliju kada čujemo grom ili vidimo munju .A ja se slatko nasmejem user posted image

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 11:34:15   
mila83
user posted image user posted image user posted image Al me nasmeja ! ! !
Jadan komsija, mora da stuca svaki put kada grmi kod vas ! user posted image

Mi smo Mimi govorili da se oblaci svadjaju! A ona bi onda to malo opsirnije nama opisivala, kao da su oblaci zivi ljudi ! A Baba i deda su joj govorili da to Sv.Ilija namesta stolove gore na nebu, da ih gura pa da zato tako skripi nebo!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 11:39:09   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Imam jednu anegdotu vezanu za munje i gromove iz perioda kada smo živeli na selu. Ika je tada imao oko dve godine. Nisu baš voleli kada grmi i seva ,pogotovo Arči,a na selu bogami kada grmne i sevne to je onako baš ljudski. Onda im je tata objasnio kako to u stvari Ilija (sveti Ilija gromovnik) kada se naljuti on prduser posted image ne. Imao je i patuljke pomoćnike kada su manji gromovi u pitanju user posted image
Naše prve komšije u selu sa kojima smo se najviše zbližili su deda Ilija i baka Boža.
I onda su klinci tatinu priču preveli u to da kada grmi, to Deda Ilija pruser posted image di user posted image
U svakom slučaju ,pomoglo je da prestanu da se plaše grmljavine. I danas spominjemo deda Iliju kada čujemo grom ili vidimo munju .A ja se slatko nasmejem user posted image



Anci bas ste lepo objasnili deci,hhahahhaha slatko se nasmejauser posted image user posted image user posted image
Moji se inace plase grmljavine, a Aki misli da neko hoce da vice na njega pa odmah pocne da place....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 12:00:31   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: mila83

user posted image user posted image user posted image Al me nasmeja ! ! !
Jadan komsija, mora da stuca svaki put kada grmi kod vas ! user posted image

Mi smo Mimi govorili da se oblaci svadjaju! A ona bi onda to malo opsirnije nama opisivala, kao da su oblaci zivi ljudi ! A Baba i deda su joj govorili da to Sv.Ilija namesta stolove gore na nebu, da ih gura pa da zato tako skripi nebo!



Mene je Maki jednom tako naljutio jer nije bio miran a imao je skoro dve god.napolju je padala kisa a on je hteo da izadje ja ga molila,odvracala ali dzaba on plakao,i ja ga pustim na terasi i kao idi briga me nek te pokvasi kisa iu trenutku kad je on izasao,sevnula je munja i jako zagrmelo on se posteno uplasio i pitao "ta e to,neku puta" (sta je to,neko puca) a ja ko grom iz vedra neba pa Bog se ljuti kad deca ne slusaju mamu,on je dosao kod mene i sus vise se nije cuo,ali i sada milsli da se Bog ljuti kad ne slusa pa se malo smiri dok prodje grmljavina....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 12:02:51   
Kata90

IZVORNA PORUKA: mila83

user posted image user posted image user posted image Al me nasmeja ! ! !
Jadan komsija, mora da stuca svaki put kada grmi kod vas ! user posted image

Mi smo Mimi govorili da se oblaci svadjaju! A ona bi onda to malo opsirnije nama opisivala, kao da su oblaci zivi ljudi ! A Baba i deda su joj govorili da to Sv.Ilija namesta stolove gore na nebu, da ih gura pa da zato tako skripi nebo!




user posted image user posted image user posted image strava

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 12:14:28   
tekilica
Ahahahahhahahahahha, posluzicu se nekim objasnjenjima, definitivno, ali samo ako budem skupila snage da govorim u toku grmljavine user posted image jer se mnogo bojim. Nista me ne pita, samo povuce usi i sebi i meni i legne u krevet. Neki put se pokrije preko glave, da je grmljavina ne nadje. Kuku :) Jezim se od same pomisli.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
2.6.2015 13:11:35   
Bibilib
Tekilice znaci ona je na tebe user posted image plasljivauser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here