|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija IV deo
16.11.2015 12:59:40   
Zahvalna
ivannna, zagrljaj i od mene za snagu koji posedujes.
Meni zakazana IUI, ali smorilo me je to sto necu dobiti pregnil vec idem ovako po pretpostavci verovatno, uradice mi IUI pa sutradan idem da pogledaju da li je folikul pukao, pa ako nije ponovice naredni dan opet IUI. Nisam znala da to moze i tako bez veze da se odvija, ocekivala sam vise, ali dobro, to svakako nije razlog da ne budem pozitivna. user posted image
Pisem vam vec.... user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Inseminacija IV deo
16.11.2015 14:33:50   
ivannna
zahvalna drzim fige da bude uspesna!!!

(odgovor članu Zahvalna)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Inseminacija IV deo
16.11.2015 21:59:04   
Zahvalna
Jao, hvala ivannna! Uvek se do kraja nadam dobrom... user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Inseminacija IV deo
19.11.2015 10:03:25   
Zahvalna
Folikul je pukao, nisam morala da idem na "popravni" kod dr user posted image
Sad cekamo.... user posted image user posted image

(odgovor članu Zahvalna)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Inseminacija IV deo
19.11.2015 13:01:13   
ivannna
javljaj uskoro divne vesti!

(odgovor članu Zahvalna)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Inseminacija IV deo
20.11.2015 16:45:36   
Zahvalna
Trebala bih znati konacne vesti 01.12., ali kako vazim za nestrpljivu osobu, verujem da cu vec 29.11. raditi test. A sve me strah, negde na jednom forumu, mozda i ovom, ne secam se, sam procitala komentar jedne devojke koja kaze, nesto u smislu: " Vise volim da odradim betu pa da vidim da je negativna, nego da dobijem pre nego odradim betu"... valjda se duze nadamo.... no, videcemo...

Zadnja cetiri dana me boli desni jajnik, na njemu je bio folikul, ne znam zasto me boli, do duse danas ne bas mnogo i ne non-stop, nikad me ni nije boleo non stop.... ocekivala sam da me boli ta prva dva dana, a on se nesto uziveo pa mu lepo da me boli i juce i danas. Ima li neko objasnenje??

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Inseminacija IV deo
5.12.2015 15:58:04   
nata11
Zahvalna kakve su vesti?

_____________________________





(odgovor članu Zahvalna)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Inseminacija IV deo
8.12.2015 21:13:22   
Zahvalna
Neuspela. No, doooobro, ne moz' iz prve. user posted image
Bice.... user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Inseminacija IV deo
8.12.2015 22:02:19   
nata11
Upravo tako. Samo napred user posted image

_____________________________





(odgovor članu Zahvalna)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Inseminacija IV deo
9.12.2015 12:29:51   
ivannna
zahvalna bitno je da ne odustanes sada,idemo dalje,novi mesec nova sansa!
meni je za prvo dete uspela iz prve a sada mi 2 nisu uspele,al ne odustajem,cekam da dobijem pa pravac kod dr

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Inseminacija IV deo
9.12.2015 19:07:03   
Zahvalna
Hvala na podrsci devojke. user posted image

ivannna gde si ti radila, u Frontu? I ako mi neko moze reci, ako zna zasto kazu da je svaka nova IUI sve veca sansa? to mi bas nije jasno... user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Inseminacija IV deo
10.12.2015 10:04:24   
bg80
Devojke dobro jutro,svima želim mnogo sreće.... želim da podelim lepe vesti sa vama ,ja sam pre dva meseca radila svoju poslednju 3iui i nazelost nije uspela ali posle mesec dana ja imam sta da vidim dve crtice doduse druga bleda i oNda sam otisla da uradim bthcg 446 kasnilo mi je 4dana ,ja sam nažalost izgubila dva ploda, pre dve god ...međutim ovo sto ja sad prolazim je agonija jel sl nedelje tek uz a dr reče da ne uzimam utrogestan i ako mi je nizak progesteron imate neki savet i sta smem da radim da li smem da se krecem ja sam inače frizer pa nisam ni sigurna da li smem da radim,eto ima nade i posle iui ljubim vas sve

(odgovor članu Zahvalna)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Inseminacija IV deo
10.12.2015 10:41:44   
nata11

IZVORNA PORUKA: Zahvalna
I ako mi neko moze reci, ako zna zasto kazu da je svaka nova IUI sve veca sansa? to mi bas nije jasno... user posted image


To nisam cula. Ja znam da je veci procenat uspesnosti ako se radi iz meseca u mesec.

BG8 javi se u trudnickim temama mislim da te ti tamo zene bolje pomoci. Ja bih na tvom mestu sigurno uzimala U i javila se drugom dr.

_____________________________





(odgovor članu Zahvalna)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Inseminacija IV deo
10.12.2015 10:47:42   
bg80
Hvala ti puno,ali nikako ne mogu da nadjem tu temu da li mozes da mi posaljes linkuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Inseminacija IV deo
10.12.2015 11:51:42   
nata11
Evo ovde su trudnice klik

_____________________________





(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Inseminacija IV deo
11.12.2015 9:48:33   
ivannna
zahvalna-iui sam radila kod Ivanovica
i mene je to kopkalo i pitala sam dr i ona kaze da to nema nikakve veze

bg80-ne znam zasto ti je dr rekla da ne uzimas utrogestan??? ja bih ga koristila,ne verujem da moze da skodi a dosta moze da pomogne

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Inseminacija IV deo
11.12.2015 11:58:56   
bg80
Ivanna draga ovog puta sam ja odmah otisla da mi daju progesteron depo i dobila sam utrogestan sad sam malo napeta dok ne stignu opet novi rez bete da vidim kako napreduje ,kako si ti dokle si stigla

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Inseminacija IV deo
11.12.2015 12:05:37   
Maraj
Bg80 user posted image cestitke!!!

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Inseminacija IV deo
11.12.2015 14:35:15   
ivannna
bg80- sutra idem kod dr,dala mi je prosli mesec neke kontracepcijske pilule da malo odmorim od stimulacije pa mislim da je to priprema za vto,videcu sutra pa javljam

bas mi je drago zbog tebe!!! samo budi pozitivna i mazi stomacic user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Inseminacija IV deo
11.12.2015 14:39:43   
bg80
O ivanna. Bravo i ja za tebe navijam iz sveg srca...danas mi je beta sa 446 za dva dana 1092 sada sam mirnija ali ne vredi strahujem tebi želim sto pre da ugledas visoku betuuser posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Inseminacija IV deo
11.12.2015 14:46:06   
ivannna
nemoj da strahujes,to je divna beta!!!
svaki strah i nerviranje mrvica oseca tako da ces morati ako vec ne zbog sebe onda user posted image zbog nje sve da iskuliras i da prestanes !!!

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Inseminacija IV deo
11.12.2015 14:47:49   
bg80
Jao upravu sii ivanna ,potrudicu se....user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Inseminacija IV deo
11.12.2015 16:36:07   
ognjena28
Molim vas za pomoć oko informacije vezano za inseminaciju o trošku države. Pre dve nedelje sam završila i hsg kao poslednju analizu za vto, ali mi je zbog urednih rezultata i mojih i mog supruga preporučena inseminacija. Ovde na forumu sam dobila odgovor da je za Narodni front potreban samo uput mog lekara. Da li u Frontu traže još nešto od dokumentacije sem uputa koji ću overiti u filijali zdravstvenog osiguranja u svom gradu? Hvala svima na odgovoru!

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Inseminacija IV deo
11.12.2015 19:40:03   
misika
bg80 jako cestitam!!!!!!! user posted image

Bas mi je drago... zelim ti urednu trudnocu!!! Ja nisam puno aktivna na forumu, jos uvek radim pa nemam puno vremena... ali zato uskoro cu na trudnicko :)


Ivana meni je isto moja dr rekla da su sanse vece ako se IUI radi mesec za mesec.. Ja nekako mislim da stimulacijom dobijes bolje folikule, a mislim da sam postupak IUI odnosno ulazak tecnosti u matericu ima pozitivan efekat..

Uglavnom koju god statistiku da nadjes na netu pokazuje mnogo vecu uspesnost drugog i treceg puta, pogotovu u slucajevima kad je nepoznat uzrok steriliteta..

(odgovor članu ognjena28)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Inseminacija IV deo
13.12.2015 15:44:44   
Zahvalna
bg80 cestitke, radujem se s tobom! user posted image

nata11 da, na to sam i mislila, ali znas li zasto je procenat uspesnosti veci ako se radi iz meseca u mesec? user posted image

ivannna koja je cena kod Ivanovica? ja sam kod Sretenovica radila...
Sad kazes cekas menstruaciju pa ces opet na IUI? user posted image user posted image

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here