|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 9:25:57   
branki*
jutro i od mene!
eco,ja ne znam sta je ovim nasim bebama,da l ce biti noc da spava kako treba,pitam se...a,i preko dana nije bolja.samo da sam ja tu pored nje!juce malo setali,kao da se vozi u kolicima,vise je bila na rukama ,nego u kolicima.zaspala tek kad smo bili ispred zgrade.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 9:26:00   
Mala Elena
Jutro!
Ja jos nisam smuckala kafu. . A i E se nocas dva puta budila da vristi , verovatno sanjaju nesto, zaspala mi na ramenu...dusa ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 9:42:20   
eca89

IZVORNA PORUKA: branki RR

jutro i od mene!
eco,ja ne znam sta je ovim nasim bebama,da l ce biti noc da spava kako treba,pitam se...a,i preko dana nije bolja.samo da sam ja tu pored nje!juce malo setali,kao da se vozi u kolicima,vise je bila na rukama ,nego u kolicima.zaspala tek kad smo bili ispred zgrade.



Ne znam draga Branki, moja prespava jednu noć cijelu ne budi se, ali zato sledeća je haos. Zbog gladi se ne budi, neće da sisa, uzmem je i šššš spava i sve tako u krug, ne znam da li zubi, da li nešto sanja ružnouser posted image user posted image ?

Nego, vidjela sam da si pisala u temi da si smršala, zanima me kako, je li još dojiš, šta si promijenila u ishrani?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 10:05:00   
wivern
Hellooo ja i dalje bez kafe user posted image
Ne znam kako zaboravim da kupim.
Moja spavalica još spava, on ubije 12 sati uveče i ponekad 2 sata preko dana

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 10:32:49   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Jutro mame user posted image
Juce razvlacim trosed da namestim za spavanje, i odvalim se sivonjski posred cevanice i to po veni. Sve zvezde sam videla, nateklo. Mislim se, sad ima da mi izadje masnica do kolena. I onda se setim von i margarina. Skok do frizidera, gledam, nema onog za kolace, mislim se valjda ce dobro jutro da odradi posao. Radi user posted image Za sada nema nista. Von hvala user posted image


Ovo sam prvi put videla pre 10-12 godina kad su kumina deca bila mala. Kad je skočila, izvadila margarin iz frižidera i zalepila klincu na čelo, bila sam sto posto ubeđena da je prsla sa mozgom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 10:51:39   
Sanjica26 RR
Dobar dan. T je sinoc imala blago povisenu temperaturu. Od jutros nista.
Mi se od ranog jutra mlatimo sa glupostima. T piskara neka slova. Sofi se vrti u krug. Ne zna sta ce sa sobom.
Trebala bih da pisem pripreme za skolu, ali me nesto mrzi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 11:15:40   
branki*
uh,pripreme za skolu,sto me to smara,bar sam se od toga odmorila na ovom bolovanju i od silnih gluposti i ljudi u istoj!
eco,pisacu u temiuser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 25.8.2015 11:16:11 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 11:27:47   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Jutro mame user posted image
Juce razvlacim trosed da namestim za spavanje, i odvalim se sivonjski posred cevanice i to po veni. Sve zvezde sam videla, nateklo. Mislim se, sad ima da mi izadje masnica do kolena. I onda se setim von i margarina. Skok do frizidera, gledam, nema onog za kolace, mislim se valjda ce dobro jutro da odradi posao. Radi user posted image Za sada nema nista. Von hvala user posted image

Kazem ja da radi posao!!!
Uspavljujem J vec drugi put..nadam se ovog puta uspesno!!
Pakovanje ide sporo,sa stalnim pauzama..ali spakovacu se!
I da,castim,stigla user posted image ..imacu taman u putu i nadam sw da ce me brzo proci!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 11:32:56   
daca77
Gde ste, mame?!!!
Ja konacno malo dremnula, a i N. jos spava...nocas me maltretirala i budila 2x da je dojim...vidim da je gladna i ne znam sta da joj dam da vecera kako bi je malo duze drzalo...one pahuljice ne mogu njoj nista...
Von, ti putujes? Lepo se odmori od svega user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 11:38:23   
amdn
dobar dan mame, evo ja svasta nesto radim po kuci, sremam krofne i sam sva brasnjava, al decak voli krofne pa me tera svaki drugi dan da spremam, napolju bas prijatno,uzivancija

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 12:04:35   
amdn
bas citam ovaj tekst pa cu morati decaku da kupim jednu biljku da je cuva, inace imamo dosta u dnevoj sobi i vec brine o njima, ali ipak nisu njegove nego moje :)

Biljke i dete

< Poruku je uredio amdn -- 25.8.2015 12:05:05 >

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 12:12:19   
branki*
uh,krofne,kako mi se jedu,ne pamtim kad sam mesilauser posted image
boka i dalje spava,moracu da provirim,strah me da ne padne.mir i tisina,zaboravila sam kako to zvuci.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 12:21:27   
Sanjica26 RR
Branki zasto je ne stavis u krevetac da spava?
Moje sam stavila na spavanje. Danas su nesto nemoguce, a i ja sa njima. Malo cu da cituckam knjigu dok se ne probude.
I ja sam pre neko vece pravila krofne. Bas su nam se jele.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 12:26:37   
branki*
isto mi je,sanjice,i u krevecu,ona pocela da stoji,i kako se osloni rukama i nagne,moze i iz kreveca da ispadne.sem toga,uglavnom se uspavljuje na siki,tako da onda nas dve legnemo,ona siki i tako zaspi.sa jedene strane sam privukla krevetac, a sa druge sam stavila jastuke i jorgan.sve osluskujem,
jos godinu dana,pa cu valjda i ja moci da procitam neku knjiguuser posted image a,kako sam nekad gutala knjige!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 12:35:18   
wivern
Jao krofneeeeee. Ja ne znam kako da ih ispecem, uvek mi ostanu zive unutra user posted image
Resila sam da vratim malisu u krevetac, vec mesecima spava sa nama u krevetu jer je meni bilo slatko da se mazimo pre spavanja i da zaspimo zajedno user posted image
Sad kako je porastao tako je sladak kad se probudi, mazi me po licu, pipka a kad otvorim oci osmeh od uveta do uveta. Ali mora u svoj krevet.
E da, pre neki dan ostao tako sa tatom da spava, a tata kao top nit je cuo da mu nesto prica, niti da ga pipka i dete se okrene prepuzi krevet i padne na glavu. Eno ga sad ima ogromnu cvorugu na glavi

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 12:40:32   
branki*
ja,bre,ne znam kako mogu da tako zaspu!ja sve cujem,svaki sum,a pogotovo kad legnem sa detetom..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 12:48:01   
Sanjica26 RR
Resenje je Branki da spustis dusek ako vas krevetac ima tu mogucnost.
Zurim sad ovu knjigu da zavrsim i vracam se svojim starim skolskim obavezama. Grr
Ja znam po sebi. Od kako je Sofija porasla nista ne cujem. Mm umesto mene ustaje kad placu i zovu.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 25.8.2015 12:54:02 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 13:13:47   
eca89

IZVORNA PORUKA: wivern



Moja spavalica još spava, on ubije 12 sati uveče i ponekad 2 sata preko dana


Srećnice user posted image !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 13:40:47   
Misha i Ljisha
I ja pravila krofne pre neki dan user posted image

Jao ja kuvam, Duca spava a i meni se taaaakooooo spaaaavaaaaa.. Umirem, jedva gledam. Strasno.

Vi srecnici sto vam deca spavaju nemojte da se javljate samo na ubedacite user posted image , ja ne znam da li ce moja i u pubertetu biti spavalica, cisto sumnjam. Ako bude onda joj ja necu dati da spava (pay back time user posted image ) ehhehe...


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 14:45:16   
emicaa
Ljišo isto sam rekla,kako ću je samo budit nije ni svjesna.Kad se vrati iz izlaska pustim je dva tri sata da odspava i budjenje user posted image
E sad se i meni jedu krofne,moraću ih večeras pravit user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 15:22:06   
vonavoj
Mamike,napokon lepe vesti!! Na miru mogu da odem na more,Joka je primljena u vrtic!!
Jeste da nam nije ni blizu,ni usput do posla..ali daj sta das!! Ne mogu da castim jer sam preko moba,ali nudim zestinu!!user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 15:48:57   
branki*
e,von,u to ime ziveli!user posted image
sanjice,ne moze da se spusti dusek kod nas u krevecu...


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 17:16:44   
emicaa
Von super user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 18:39:58   
wivern
Von kao sto vec rekoh, sjajna vest user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
25.8.2015 21:59:02   
branki*
Gde ste,mame!
Mi setali,bili u kupovini,sad polegali i tako...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here