|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
27.8.2015 7:21:05   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Ja jedva cekam da A. pocne da nosi obucu br. 25 da mu kupim patike kao moje, srecom crno-zelene su. Mada njemu brojevi ne predstavljaju nikakav problem, on uskoci u moje, pa ih vuce nogama po stanu user posted image
Svaka koscica me boli, jos malo, izdrzi.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
27.8.2015 7:51:04   
vonavoj
Eco,prvog puta je odreagovala,a sad nije..dobila sam pre 2dana..
Mali misu,izdrzi! Mene sve boli..a nisam se selila! Popila sam rapidol!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
27.8.2015 7:53:19   
emicaa
Dobro jutro,u neko doba sam T prebacila kod sebe i ona je naravno spavala na meni.A i ja sam dobila sinoć,poranilo mi dan.
Meni nije bitno da li ću naći jaknu ili cipele ali hoću nešto isto,danas nastavljam potragu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
27.8.2015 10:05:28   
amdn
zdravo drage,
lep dan od samog jutra,
Von lepo se provedite na moru i uzivajte.
Da se vratim na sinocnu temu, ja sam toliko sitna da se cesto oblacim na decijem odeljnju, u Zari kod nas sam kupovala dukseve za decake za mene 12-14 mi je ok,
a kad putujemo negde isto na decijim odeljenjima, a broj patika mi je 35- 36 tako da i to platim kao deciji br. nekad mi je to super al sizim kad ne mogu da nadjem pantalone i suknju za mene jer mi je sve siroko.
Kad J i ja obucemo dukseve slikamo se i postavim da nas vidite user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
27.8.2015 10:27:27   
branki*
ja zamesih za kiflice,dolazi mi zaova danas,pa malo da grickamo.uspela sam cak i da prostrem ves i da obrisem prasinu i igram se sa bozom.da skuvam kaficu sad dok ova mala spava i vidim sta ima po rruser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
27.8.2015 21:41:09   
Kata90
amdn,ti si onda bas sicusna kad tako male brojeve nosis user posted image
Ja sam opet danas trebala dobiti,i nista jos uvek uf

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 7:30:13   
eca89
Dobar jutri,evo mene haos sam ova user posted image , kao kad sam se porodila, haos jeuser posted image ! A.se je budila 200x noćas, nosala sam je cijelu noć, dokle će ovako pitam seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 7:32:07   
mali_mis
Jutro mame user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 8:07:04   
branki*
Gde ste,mame!
Nama sinoc bila zaova sa decom,lepo bilo,ispricale se...muz ode na posao,ovo dvoje ce ver jos malo da se probude,ja stavila za kafu..
Eco,a nece na siku da se udrema u toku noci tako?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 8:16:56   
Misha i Ljisha
Mame dobro jutro.

ja od jutros trazim temu dete se zali na bol u ledjima kao da smo imali tu temu ali sad ne mogu da je nadjem :(

Moja D se jos od mora zali na ledja i to je valjda strecne i moram da je mazem i masiram dok je ne prodje. Prvo sam mislila da je grize so na moru pa da je od toga, pa smo onda poceli odmah da je tusiramo po izlasku iz vode ali nije ni to, evo nastavlja se i kuci. Jako je lose spavala. Ne pokazuje na bubreg vec vise prema lopaticama i sredini ledja, tj oko kicme. Sad opet mislim da je koza iskreno zateze ali znate kad nisam sigurna. Jer kad je namazem i masiram sve ok, kako joj koza upije ulje ona opet vice mama mazi mama mazi. Ona je nenormalno izrasla. Verujte mi sigurno 10cm od juna meseca (imam njenu sliku u nekim pantalonicama koje su joj u junu skoro bile dugacke a sad su joj na pola listova). Helanke koje su joj bile bas bas velike su joj sad taman isto od juna. Sve mislim daj e zbog toga ali kad eto covek ne moze biti miran. Zvala sam dom zdravlja ali nasa dr je na godisnjem. Ne znam uopste sta da radim. To nije konstantan bol znaci ne zali se ona ceo dan vec kao da je secne.

jao sa decom uvek nesto user posted image
Jel se vasoj deci to desavalo?

Hajde moderatori ako nadjete temu dajte da tamo postavim pitanje.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 8:53:17   
emicaa
Dobro jutro,Teodora spavala do pola 8,sad sve razmišljam šta sam sinoć uradila drugačije user posted image
Ljišo ja nikad čula za to,kad ti se vraća dr.ili da je vodiš nekom drugom?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 12:26:47   
eca89

IZVORNA PORUKA: branki RR

Gde ste,mame!
Nama sinoc bila zaova sa decom,lepo bilo,ispricale se...muz ode na posao,ovo dvoje ce ver jos malo da se probude,ja stavila za kafu..
Eco,a nece na siku da se udrema u toku noci tako?


Nece, ona jede tek oko 4,5h, ne znam više šta ću, ne spavam uopšte!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 12:30:26   
emicaa
Eco biće bolje,ne puno bolje ali malo hoće.Vjeruj mi prošla sam kroz to.Iako i sad ne spava najbolje opet bolje je nego prije.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 13:23:29   
Sanjica26 RR
Gde ste drugarice.Nas tri smo isle u obliznju crkvu. Mrzelo me da idemo sa mm. Deca sad spavaju. Rucak se krcka. Tata nam je otisao na put. Pokusavam da spremam pripreme, ali mi se ne da. Mrzi me.
Sta vi radite?
Ljiso ja ti ne znam nista o tome. Odvedi je kod dr.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 28.8.2015 13:24:32 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 13:26:03   
branki*
oko mene je rasulouser posted image stan u haosu,igracke,sudje,sve oko mene.boka nije htela da spava,samo kenjkavi i oko mene,tek sad je zaspala,boza razbacao sve moguce ice,knjige...bar rucak imam od juce.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 13:30:58   
Sanjica26 RR
Branki cekam da se ove dve probude i onda krece spasavaj se ko moze.user posted image Postale su nemoguce. Sofi cupa najace sto moze T kosu. Ova place. I tako u nedogled. Onda sam ustala i udarila je po guzi. Plakale smo obe. Bas mi je bilo zao, ali namerno je radi. A T se ne brani. Kad je budu tako uhvatili kad krene u skolu pusti ce ih da je maltretiraju. Bas se bojim za nju. I onda sam ostavila mm decu i otisla kod Vike. Rrkao je da se ne vracam dok ih ne spakuje.o hvala mu na tome.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 13:33:56   
branki*
bas ti je muz dobaruser posted image user posted image i moj boza uopste ne ume da se brani,sve se nadam da ce vremenom doci sve na svoje.a,boka,ima neke noktice ostre kao zilet,kad me uhvati,sve me izgrebe!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 13:37:10   
Sanjica26 RR
Sad si me podsetila da pitam. Ne znam ni da li ima tema. Sofiji su na nogama noktici tako krti. Za cas se polome i plus su onako kao izreckani po sredini. Da li je to nedostatak nekog vitamina. Nikako da pitam dr.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 13:40:08   
Ana RR
Sanjice, Marku su noktići bili tako izreckani i dr je odmah rekla da su to gljivice. Mesecima smo mazali neku kremu, ne mogu da se setim koju. Jako teško se leči baš zato što su noge u pitanju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 13:42:15   
emicaa
E Sanjice i kod Teodore su takvi noktići,moram sad pratit hoće li ti iko odgovorit user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 13:43:20   
Sanjica26 RR
Joj mukica ima to bas dugo. user posted image Moracu da je vodim kod dr onda.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 13:44:42   
branki*
ti kazi dr,pa vidi sta ce ti reci...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 14:43:54   
wivern
Ahoj mamike. Ja ceo dan jurcam, prvo potpisali ugovor u vrtiću pa jurim poklon za rođoš.
Sanjice ja se baš ne razumem u to, zanima me šta će ti reći dr.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 15:23:31   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame.
Ne znam sta da mislim o tom njenom bolu u ledjima evo ne zali se danas uopste. Spava jos uvek, sad vec dugo moracu da je budim. Mm javio da nece doci na rucak da ga ne cekamo, tako da cemo Duca i ja ruckati pa idemo do komsije na rodjendan.

Inace jedan komsija nam pucao u Eni. Nije prepoznao Eni a njegove keruse su agresivne i krenuli kerovi da se svadjaju i Eni nardljala user posted image Srecom nije ostala dijabola unutra okrznuo ju je samo. Mi se vec uhvatili za glavu i kaze mm nosimo je kod veterinara na operaciju. Krvari a ne vidimo sta gde , od dlake. Medjutim ok je, mi smo joj sanirali ranu dali lekove (brufen) namazali zaustavili krvarenje tako da je ok. Samo neki problemi

Branki ne nerviraj se ima dana. Sanjice ne brini branice se. Znas kako nas Nole se ne brani ali onda podlo gurne brata ili Dunju. Onako bas podlacki. E to me nervira npr kod njega znaci brani se kad te mlate a ne kad se igraju onda on podmece noge i kojesta. ccccc Podlac mali.

Idem da napravim pire pa da budim D

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 22:55:54   
Mariya
Veče mame!!
Prvo ću da pišem, pa ću posle da čitam šta ste pisale. Setih se za margarin: L se razvalila o zid, odmah joj je iskočila čvoruga, brzio sam joj stavila led i posle 3-4 minuta joj namažem margarin, poplavelo je i imala je čvorugu ali je brzo prošlo. Ja sam se prošle nedelje odvalila u koleno ali tako da sam sve zvezde videla. i odmah dotrčala do frižidera i namazala margarin i sutradan - NIŠTA!!!Znači treba ga odmah staviti i delujeuser posted image
A što se tiče Teodora i da su napasti, moj kolega ima Teodoru, zove je Terorauser posted image
Apropo oblačenja, moja sestra se smeje kad vidi ormare mojih devojčica jer su isi kao i moji - teksas, belo, roze, malo plave, helanke, suknjice, majice i haljinice. Ne nosimo iste stvari ali se nekad obučemo isto - sve 3 imamo haljine na tufne, roze karirane košulje ili sve 3 budemo u teksas čorcu i majici istih boja, i meni je to slatko (a moja sestra kaže da sam ludauser posted image )

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here