|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 11:06:02   
emicaa
Opet sam dori morala dati kapi za nos,počela je roktati kao prase,najviše me strah upale ušiju,prošle zime je dva puta imala,mrzim zimu kad krenu bolesti.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 11:34:32   
wivern
Gde ste mamike.
Ahaha Ivanka moj je juce u 8 usisavao i namestao dnevnu sobu za malisu, da se igra. Vreme ne da je grozno nego mi nije dobro kad pogledam kroz prozor. Ali kazu vec za vikend prolepsanje user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 14:36:41   
Sanjica26 RR
Gde ste zene. Dosla sam na pauzy. Rucam i idem nazad na casove. Sreca moja da mi je skola blizu.
Kupila sam mami knjigu sa poslasticama i za petogodisnjaka Teodorinog drugara Lazu knjigu. Bili su iz izdavacke kyce Vulkan. Prodavacica me je zamolila da joj pokazem racunovodstvo. Dala mi je knjigu na poklon. Pitam je zbog cega. Kaze: "Zato sto ste slatki". Prvi put da mi neko tako nesto poklanja.
A jutros nesto me je probudilo i brzo sam ustala iz kreveta. Tisina u kuci. Ulazim u dnevnu, Sofija sedi na krevetu i pije vodu.user posted image Mnogo mi je bila slatka. Malo sam se i uplasila jer ona voli svasta da pipka. T nista nije dirala.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 14:45:34   
emicaa
Sanjice pa to je baš fino od nje user posted image
Ja čekam da Dora ogladni pa da jedemo i da nazovemo mamu,mm smo i došli na udeju da se moji tata i mama razvedu pa da im ovde nadjemo oboma neke da se vjenčaju pa da dodju ivde,posle 5 godina se opet od tih razvedu i onda se njih dvoje opet vjenčaju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 17:43:45   
vonavoj
Ajmo mamike u kafanu,cas_tim jer su mi produzili porodiljsko!!user posted image user posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 28.9.2015 17:44:08 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 22:29:21   
Tanjica81
Dobro veče mame...
Često vas čitam ali nikako da se preselim kod vas. Teško je ostavitiuser posted image temu. user posted image

Pozdrav za vas i vašu dečicu...Da se naspavate.
Laku noć

_____________________________

"Ona?! Ma nee! Ne voli me više!
- Otkud znaš? Jesi li ikada video boju njenih očiju kada tebe nema u prostoriji?"

Djordje Balasevic

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 7:56:00   
eca89
Dobro jutro mamike, mi smo ustale u pola 8huser posted image , ne znam kad se to desilo. Elem, mojoj A. nikakve igračke nisu zanimljive, ali zato daljinski, tel. kablovi, to je sve mnogo zanimljivouser posted image !

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 8:04:16   
emicaa
Dobro jutro,kod nas opet žurka bila.Jedva je zaspala,prenesem je u sobu i probudi se.Opet izadjemo i zaspimo obadvije na sofi,em sam se ukočila em smrzla.
Tanjice svrati nam češće user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 8:34:20   
daca77
Dobro jutro!!! I ova noc je prosla bez dojenja, cak se nije uopste ni budila...videcemo kako ce proteci naredna...
Eco i nama su daljinski upravljaci omiljeni, a nove igracke samo par sati.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 8:39:22   
eca89
Jao, Daco blago vam se da vam uspije moja se budi milion x, ne znm šta je više!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 9:26:08   
branki*
cao,mame,daco,bravo za tebe i nadju.ja ni ne pokusavam,mada pitam se i kako bih kad po 100 puta sisa.
vreme nikakvo,deca sa mnom,nisam vodila boozu u obdaniste,jos malo kaslje,a bas je hladno napolju,pogotovo ujutru.stavila pasulj i pijem kafu..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 9:52:44   
Sanjica26 RR
Nas dve se igramo. Rucak sam ranom zorom napravila. T u vrticu. Veceras idemo na ples. Kasnije idem na posao.
Ljubim vas sve redom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 10:15:24   
branki*
meni sa jedne strane nedostaje posao,a sa druge mi uopste ne fali,pitam se kako cu uskladiti sve.opet juce nesto kao gledaju da me ubace u jos jednu skolu za stalno,to bi mi bilo super,ali bih morala da prekinem bolovanje,ali o tom potom,ako bude uopste nesto od toga.mislicu tad.sad ce drugarica da me zovne ,sa njom bas dugo pricam telefono,stavila sam 3 u 1,pa ce biti kao da smo stvarno u drustvuuser posted image
nema nam ljise bas dugo....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 10:35:01   
Sanjica26 RR
Branki meni je muka kad idem na posao. Neka ne trpeljivost vlada. Nikog da vidis nasmejanog. Uopste to ne volim. Po prirodi sam nasmejana, pa mi to mnogo smeta.
Ako budes morala da prekines bolovanje snacices se. Sve se stize.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 10:39:12   
branki*
ja ne znam da l je tako u svim skolama,ali i kod nas je isto1nemas sa ko+im da popricas za vreme odmora,a kamoli sta drugo..svi su zavidni,ljubomorni,klanovi neki se prave,svi natmureni,zajedljivi,uzas...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 15:05:46   
wivern
Jao zene ja bih bas volela da pocnem da radim, samo da cujem neke druge price osim kakio, piskio, bljucnuo, jeo, plakao... Znam skroz sam nemajka ali zelim da se vratim normalnom zivotu da se osecam korisnom.
A klanova ima svuda, na zalost ljudima je lakse da se bave tudjim zivotima nego li sobom. I znam da ce mi se smuciti posao posle max mesec dana kako budem pocela da radim user posted image
Mi pregurasmo noc, budio se do 4 boleo ga stomacic i imao je grceve. Za sada je dobro, ne kenjka lepo je raspolozen. Ali ga drzim jos danas na dijetici, pa od sutra da uvedemo klopu.
Mene izludjuje ovo s*** od vremena. Mrzim zimu .

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 15:25:18   
vonavoj
I ja sam se psihicki spremila za posao,i bas sam se radovala,sto kazes wiv,prici o necem drugom..znam da ce biti tesko,ali mozak da radi nesto drugo. A sad jos i ovo lose vreme..vise u kuci...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 15:40:06   
eca89

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Jao zene ja bih bas volela da pocnem da radim, samo da cujem neke druge price osim kakio, piskio, bljucnuo, jeo, plakao... Znam skroz sam nemajka ali zelim da se vratim normalnom zivotu da se osecam korisnom.
A klanova ima svuda, na zalost ljudima je lakse da se bave tudjim zivotima nego li sobom. I znam da ce mi se smuciti posao posle max mesec dana kako budem pocela da radim user posted image
Mi pregurasmo noc, budio se do 4 boleo ga stomacic i imao je grceve. Za sada je dobro, ne kenjka lepo je raspolozen. Ali ga drzim jos danas na dijetici, pa od sutra da uvedemo klopu.
Mene izludjuje ovo s*** od vremena. Mrzim zimu .


Wiv, jesi li bila na onom razgovoru danas?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 21:04:01   
branki*
Gde ste,mame!
Ovi moji se uspavljuju,tj b vec spava,a ova mala na sisi.pravila sam pitu sa jabukama,super je ispala!gledala surdu na prvom,obozavam tu seriju i sad malo da vidim sta ima ovde...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 21:42:12   
wivern
Eco bila sam. I javice mi za desetak dana da li idem u drugi krug. Pa u treci, pa u peti i tako to ide sa razgovorima za posao user posted image
Mi se odvalismo od popodnevnog spavanja


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 22:02:35   
vonavoj
Wiv,zavidim vam sto puno spavate! Joka ustala pre 7,spavala od pola 2-4 i do 21 nista ..a danas je premija sa spavanjem.. Eno T lezi u krevetu vec sat vremena i vrti se,ne ide joj..a ustaje u pola 8.
Branki,kako pravis pitu sa jabukama? Jede se i meni!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 22:11:21   
wivern
Jao Von kako cemo mi u jasice i na posao uskoro user posted image
Kao zombiji user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 22:15:52   
vonavoj
user posted image da znas! Moja se budi pre sata..alarm ni ne zazvoni...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
29.9.2015 22:43:44   
Sanjica26 RR
Masem i idem da spavam. Sve masine rade. Kao da smo u fabrici.
T sam vodila na ples. Bas joj je bilo super. Brzo je savladala korake.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
30.9.2015 7:25:06   
branki*
cao,mame!
pisem na brzaka,jer cu da idem da spustim bozu svekrvi da ga vodi u obdaniste da se ona ne penje na treci sprat..bas je hladno.pisacu recept za pitu sa jabukama,bude super!
izrendas oko kilo jabuka,malio vise od kilogram,ja samo ocistim semenke,rendam sve zajedno sa korom.cim izrendam,nista ne cedim,ubacim 1 cimet i dve kesice vanilin secera.prethodno na sporetu prokuvas pola solje vode,pola solje ulja.redjas po 3 kore.svaku koru poprskas ovom vodom,a na trecu pospes jabuke,pospes prezle malo i secer i uvijes u rolat.tako dok ne potrosis.odozgo kad je sve uvijeno,naprskas opet malo ovom mesavinom ulja i vode i peces u zagrejanoj rerni na 200.pred kraj,ja malo porskam kore hladnom vodom i vratim u rernu na 5 min.pospes prah secerom i bude super!

< Poruku je uredio branki RR -- 30.9.2015 7:30:29 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here