|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
2.10.2015 20:46:28   
borica
Dobro dosla ella, ja jedino mogu da ti predlozim da uradis jos jedan test da bi bila u potpunosti sigurna. Da li imas neke simptome?

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
2.10.2015 20:54:44   
vocicana
Dobrodosla Ella navijamo za II crtice ! Uradi jos jedan testic ali za dva dana, javljaj se sta ima novouser posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
2.10.2015 21:28:59   
Doroty
Ella dobro nam došla. Devojke su ti rekle, obavezno uradi još jedan test. Ajd' pa nam povuci nogu.
Mene baš probadaju grudi, imam utisak da su za broj veće
Mora to mm večeras da proveriuser posted image

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
2.10.2015 21:35:50   
BubaBubica
Dobrodošla Ella! user posted image Ponovi slobodno sutra još jedan test, i očitaj rezultate posle 5 minuta. Navijam za user posted image user posted image

Vucite nas trudnice, u trudničke teme, kod mene još 7 dana do neočekivane user posted image , ako nastave ovako simptomi da se pojavljuju i ne jenjavaju, verovatno ću uraditi test koji dan ranije user posted image znam da ne bi smela, a možda i neću, tražiću nešto da zaokupim misli, a kako je krenulo, svaki dan mi okupira misli šta ću da jedem user posted image user posted image Ako je ovulacija bila ranije, što sam gotovo sigurna da je bila oko 12 dc. a i pre, onda bi i mogla dan dva ranije napraviti.

Čoveče i dok ovo pišem sam gladna, a malopre smo večerali user posted image ako jesam sada trudna, ovo mi je jaaako čudno jer u prošlim trudnoćama sam imala minimalno simptoma, i te minimalne su počinjale posle 6. nedelje. Jedini najizraženiji simptom je bila konstatna glad, ali jaka glad, nešto kao što sad osećam. Ali već 9 dana pre user posted image user posted image Ovo ili sam trudna od prošlog meseca ili su blizanci ako je user posted image user posted image ako nije, nemam pojma šta mi je user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
2.10.2015 21:40:22   
Ella2407
Hvala hvala :-) pa imam vec danima ono kAo da cu svaki cas procurit, grcevi u mahove i krsta me odvaljuju,to je to
Jedino sto me brine je sto cicke ne bole
Prosli put kad sam ostala trudna(a zavrsilo nazalost spontanim) su me i one pravo bolile,pa sad nez :-)

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
2.10.2015 21:44:44   
Ivanka 75
Buba, bice da je 2 u 1 user posted image

Mene bole grudi pomalo, desna stran oko krssta me boli, cekam user posted image 20dc, ako je bilo O, bila je oko 13-15dc

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
2.10.2015 21:50:07   
vocicana
Zenskice moje lepe, drzim pesniceuser posted image , jako navijamo dasa I ja.
Danas sam gledala svoje dete na uz, zaselo dete, prekrstilo none, drzi ruke ispred sebe kao da vozi auto user posted image , eto jedne lepe stvari. Bas sam srecna sada. Bubo, da znas da si sumnjiva....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
2.10.2015 21:52:45   
Ivanka 75
Voci, ja,se jos secam emocija sa 1 UZ kad sam videla moj mali kikiriki, i posle na sledem kad se videlo sve! I rukice, i nogice, SVE!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
3.10.2015 10:35:52   
BubaBubica
Dobar dan drage moje! Voci bravo za UZ user posted image user posted image srce malooo user posted image Za oko mesec dana ćeš oset_iti prvo lepršanje po stomaku user posted image

Kod mene 21. dc, još 6 dana... Krsta i menstrualni bolovi su se smirili, sad mi ostala samo ova glad user posted image i što sam lenjaaa user posted image Sve bih htela da pospremim, ali kako počnem kao da su mi noge od olova, samo se vučem po kući i ništa. user posted image Sve me nervira, moja tetka mi je digla pritisak čim sam oči otvorila, sad ovaj haos po kući.... Hoću da restartujem kuću kakva je bila kad smo se uselili user posted image

Ivanka čekamo isto vreme za nedobijanje user posted image

EDIT: Zaboravih da napišem, ujutro bazalna 37.0 user posted image

< Poruku je uredio BubaBubica -- 3.10.2015 10:38:58 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
3.10.2015 11:28:29   
vocicana
user posted image Bubice moja!
Ivancice, ono sto sam juce osecala, najlepse je na svetu, znam da me sve razumete, hvala vam na svakoj toploj reci I recenicu! Proslo put je bila samo flekica sa naznakom gde ce biti rukice I none, kao pupoljci, sada je to jedno lepo formirano dete. Sunce moje pametno. Ljubim vas, grlim I drzim pesnice, vucem jako za nosice I dodjite kod nas u user posted image teme.user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
3.10.2015 11:44:21   
Ella2407
Bubice,jesil inace mjerila bazalnu ,ako jesi jel ti sad visocija u odnosu na prethodne mjesece..
Meni je ovaj mjesec pokazalo ovulaciju ja mislim 8dc,haha a inace mi je 17-18
Uzas :-D
A danima mi je 36,7 ,36,8 ,s tim da je prosli mjesec sve oko 36,5 bila..
Drzim palceve za plusice user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
3.10.2015 11:56:53   
BubaBubica
Merila sam prošle cikluse, ovaj nisam ali znam da mi je prošla O i da je sada normalno da mi je viša temp. ali ovo je baš visoka user posted image
Mene stigao umor, loše sam raspoložena, bolje da se danas klone od mene svi. user posted image user posted image

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
3.10.2015 12:31:19   
Ella2407
Kod tebe bi onda bas mogle biti user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
3.10.2015 12:46:31   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: Ella2407

Kod tebe bi onda bas mogle biti user posted image user posted image

Bio bi i red, već treći mesec radimo na bebi, nadam se da je treća sreća, mada po ovom besnilu i što mi dođe da zaplačem od besa na svakodnevne sitnice, i da mi dođe da zapalim cigaretu ali su mi jako odbojne od prekjuče, sa 80% sigurnošću mogu da kažem da se zakačila user posted image i sada, jednostavno pišem i osećam bes i tugu u isto vreme bez razloga. Ovo ludilo me inače uhvati dan pre user posted image , i sutradan me uhvate menstrualni grčevi i procurim. A baš juče sam razmišljala kako me jedino besnilo ne hvata već sam juče bila super raspoložena, kad evo ga danas mi je dan usran načisto, da izvinete na izrazu. user posted image ako je PMS onda je rešio žešće da me iscima user posted image
Odoh da izbacim ovu negativnu energiju spremanjem, ako ne porazbijam polovinu stvari u kući, kako mi je krenulo, malopre sam razbila staklen poklopac od šerpe user posted image Hoću da prespavam ovaj dan!

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
3.10.2015 13:18:17   
Ella2407
Hahah ,samo polako Bubice user posted image
To je to aBda :-)))
Nama je cetvrti mjesec pokusavanja,a prije toga smo treci mjesec bas uboli,al et neslavno se zavrsi user posted image
I da te pitam,jel praktikujes kakvu taktiku odnosa ili.. Mi smo do ovog mjeseca isli svaki dan,i kad sam rekla ginekologinji,kaze da ne bi trebali,jer je onda mali broj gospode plivaca user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
3.10.2015 13:23:28   
BubaBubica
Prvi mesec smo izgleda kasno počeli, mada mi je ovulacija bila oko 17 dc, i na kraju mi je kasnila 3 dana, test pozitivan ali sam kroz dva dana dobila, pa je izgleda bila biohemijska user posted image prošli mesec ništa, a sad smo počeli svaki drugi dan od završetka user posted image i nadam se da smo uboli.

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
3.10.2015 14:44:58   
Ella2407
Ajde pa nam brzo javi lijepe vijesti
user posted image
Ja sam evo sad radila neki bezvezni test i negativanuser posted image
Samo da vise hocu procurit pa da bar idemo u nove pobjede user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
3.10.2015 14:55:23   
BubaBubica
Nisi radila sa jutarnjom mokraćom, polako, možda i jesi, meni je na dan očekivane user posted image bila baš bleda linija a radila sam sa jutarnjom mokraćom. Htela bih da imam onaj digitalni test što ispiše i nedelju trudnoće, da probam za par dana, jel to uopšte postoji u Srbiji? Betu imam mogućnost da radim tek u četvrtak ako budem išla za Pančevo, jer kod nas moraš da zakazuješ vađenje krvi. user posted image Ja tek za 6 dana bi trebala da dobijem.

Sela sam malo da odmorim, očistila sam paučine i stavila sudove u mašinu, sad ću da operem one velike šerpe i da stavim veš da se pere. Baš lep dan napolju a ja ko mrtav konj.user posted image

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
3.10.2015 15:38:24   
Ella2407
Ja sam jucer trebala da dobijem po mom nekom proracunu jer je ovaj ciklus totalni ,autsajder, pa sad nezz.. Nesto vise ne zelim da se nadam uprazno.
Od sljedeceg mjeseca ne mjerim notnpratim ista,svaki drugi dan hopa cupa i cao hahah
A muz mi bas rece jucer za taj test,on radi u dm-u.. Jedt da sam ja i BiH al mozda i kod vas u dm-u ima user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
3.10.2015 18:55:07   
BubaBubica
Kolika mu je cena otprilike? Jako zanimljiva stvarčica user posted image Kod nas ima samo baby rapid. user posted image

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
3.10.2015 19:30:49   
Ella2407
Mislim da rece desetak maraka
Ja bi to kupila ono kad vec utvrdim sa nekim jeftinim i onda kupim to da se igram hahaha
user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
3.10.2015 19:40:37   
BubaBubica
Pa to i nije nešto mnogo, to dođe oko 600 dinara, ja mislila da je preko 1000 dinara user posted image ovaj baby rapid traka je 300 i nešto dinara a oko 500 dinara ona pločica, tako da i nije mnogo skuplji, ako je ta cena i kod nas ako ga ima. Potražiću ga u četvrtak, ako me ne izda strpljenje i uradim ovaj rapid ranije user posted image

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
4.10.2015 13:47:53   
BubaBubica
Dobar dan društvo! Vidim pusto ovde. Šta ima novo kod vas?

Kod mene još 5 dana, nekako mi vreme baš brzo ide, gladi danas nema, možda zato što stalno nešto grickam, jedem, ne znam. Ponekad me zaboli jako nisko u stomaku i krsta, i to je to. Nemam osećaj da sam trudna user posted image Baš me zanima.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
4.10.2015 18:19:07   
Ivanka 75
Ni ja ne osecam nista, čekam do 25 dc, ako posle toga ne dobijem..... ima sanse user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
4.10.2015 19:53:11   
BubaBubica
Ja planiram sutra da kupim test, a da ga radim, ne znam kada user posted image pokušaću izdržati što duže.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here