|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
7.10.2015 8:47:37   
BubaBubica
Hvala Voci samo ti vuciiii eto nas tamo uskoro! Povukla si mnoge trudnice, ti to iskreno od srca, mora da upali user posted image

Meni je ostalo još samo dva dana... Dani mi toliko lete, nižu se jedan za drugim, juče nisam ni stigla da vam pišem, srušila sam se u 9 u krevet.
Pravim raspored zimske i letnje garderobe pa mi nije dosadno niiimalo user posted image Ne znam kad da radim test, ili u petak ili za vikend?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
7.10.2015 23:02:35   
borica
Ana moj muz je spermogram i spermokulturu radio u Zavodu za sudsku medicinu, tu su nas slali.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
8.10.2015 9:16:52   
BubaBubica
Sutra je dan D, dan za nedobijanje user posted image
Jutros su me probudili menstrualni grčevi, ali temp mi je i dalje visoka, nadam se da neće padati i da će tako i ostati user posted image
Mogu da kažem da me grudi bole jače nego inače kad treba da dobijem, skoro me i ne bole kad očekujem user posted image od kako sam dojila, ali sad me bole, to mi je novo. Glad je i dalje prisutna. Mučnine imam svaki dan, nekad manje nekad više. Muka mi takođe inače ne biva nikad osim u busu. A ja i dalje nisam sigurna da li jesam ili nisam trudna user posted image Sve ukazuje na trudnoću ali ne osećam se trudno. Ako nisam trudna, onda sam verovatno nešto bolesna user posted image

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
8.10.2015 10:34:13   
Didy
Crtice, ja nikako ne stižem da se družim s vama, ne stignem ni da uđem na ringeraju. user posted image
Samo da napišem da (ne) treba danas da (ne)dobijem, nemam nikakvih simptoma, a pravo da vam kažem, uopšte se ne sećam da li smo ovog meseca bili vredni ili smo omašili plodne dane. user posted image Pretpostavljam da će se baš takvog jednog meseca i desiti da zatrudnim. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
8.10.2015 11:06:55   
BubaBubica
user posted image Navijamoooo user posted image user posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 8.10.2015 15:50:21 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
8.10.2015 14:48:33   
radoznalamala
Pozdrav drage zenice
Duze vreme sam ovde, i stvarno uzivam u vasim postovima, i medjusobnoj podrsci, al nikako da se odvazim i malo se vise ukljucim...
Piskarala sam malo na temama vezanim za vto, i analize koje se pri tom sakupljaju, ali mislim da bih ovde IPAK trebala da se ukljucim
Poslednji ciklus bio 8.septembra, trebalo je da dobijem user posted image sad u ponedeljak 5.10... medjutim... nista
Nestrpljiva jutros uradim test (Baby Rapid) i pojavila se jeeeedva vidljiva druga sveeetlo roze crtica user posted image
Ili sam ja nacisto istripovana user posted image
Planiram da sutra uradim i betu, al mi recite da li je bolje da sacekam do ponedeljka?

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 8.10.2015 15:49:30 >

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
8.10.2015 14:52:08   
Anoniman
Radozala mala daj sliku testuser posted image user posted image user posted image cestitam, mozes i sutra uraditi betu, ako je trudnoca, i test je pokazoa svetlu crticu, bice sutra dobra beatuser posted image

(odgovor članu radoznalamala)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
8.10.2015 14:58:52   
radoznalamala
Nemam slicicu, tj.nemam ni test-jutros sam ga onako "isprepadana" pokazala mm, posto je i on potvrdio da vidi drugu crticu, ja sam ga bacila user posted image
Mi se inace spremamo za komisiju za vto, ovo nam nije bilo ni ciljano, ni planirano user posted image
Meni je samo bilo cudno sto kasni (inace su redovni), i sto me grudi cudno bole, a levi jajnik bas nekako bezveze ziga user posted image
A sa solidno losim iskustvom do sada, nisam sebi ni dozvolila da se radujem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
8.10.2015 15:03:56   
vocicana
Maco user posted image , radoznala mala uradi odmah sutra betu, to je to a testic ponovi u ponedeljak! Jao kako sam srecna, bas divno!
Hajde da nam se sto pre pridruzis, znas li kako se ispraznila user posted image tema, malo nas je ostalo! Javljaj lepe vesti, sto preeee!!!
Bubo, I za tebe vazi ovo, javi nam se lepo sta ima novo, bas sam nestrpljiva da mi se pridruzite!
Didy pa gde si covece, meni bas nedostajes. Vidim da te dugo nema. Pa hajde mozda I bolje sto me znas da li ste ciljali kada treba, pazi sta zelis mozda ti se I ostvari....divan naslov jos divnije knjige Aleksandre Poter, topli preporucujem!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
8.10.2015 15:03:58   
Anoniman
radoznala, onda ponovi ujutru jos jedan, ili ujutru odmah uradi test, a mi navijamo, vucem te dok sam jos uvek 2 u 1user posted image

(odgovor članu radoznalamala)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
8.10.2015 15:12:26   
radoznalamala
E zbog ovoga ste divneeee user posted image
Ja sam (necu mnogo da mracim) jedna od onih komplikovanijih
Dva spontana u 5 i 9 nedelji, pa posle toga vanmatericna, i na posletku 2007 godine smrt ploda u 24 nedelji... I posle ... nista user posted image
Skoro smo se odlucili na vto, odradili sve rezultate koji su odlicni, i moji i njegovi, a u medjuvremenu se opusteno "igrali" ne razmisljajuci o user posted image
I eto, sad imam o cemu da razmisljam
Ujutru cu da odem i uradim betu, nekako mislim da mi je to najsigurniji pokazatelj... ili - ili
Hvala vam devojke, stvarno ste divne

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 8.10.2015 15:47:24 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
8.10.2015 15:53:10   
vocicana
user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
8.10.2015 16:26:30   
Ella2407
Ja sam procurila sinoc :/ a bas sam se bila ponadala :)))
Ponovo u nove pobjede :-D
Imal sta novo kod vas,Bubice jesil uradila test,ajde nas obraduj :)))))

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
8.10.2015 17:05:39   
emicaa
Mala beta će ti najbolje pokazati a mi navijamo da je to to user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
8.10.2015 20:48:18   
Doroty
Mala, mislim da je to to. Bleda ipak znači da je druga crta tu. Odradi betu da znaš sigurno.
Sećam se ja kad sam ostala trudna, potpuno neočekivano, mislila sam tada o drugim stvarima, test pokazao user posted image , a ja mm poslala po još 2 testa. Naravno sve bilo user posted image
Onda sam danima čekala da dobijem, boleo me stomak, jajnici , sve..A onda prestalo...I sad idemo u nulti...
Bubice, navijam sutra za user posted image
Mi smo bili u akciji ovih dana, mada nismo poslednja 2, večeras radi do kasno, moraću da ga iznedadimuser posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 9.10.2015 9:31:36 >


_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 8:37:45   
BubaBubica
Nisam trudna. Uradila test i naravno, negativan je! user posted image Stvarno ne znam šta je problem... Treći mesec, opet ništa... user posted image

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 8:45:09   
veselicaa
Bubo bice,samo polako.Nemoj da se nerviras vidim da vec imas dve smizle tako da ce sigurno i trece stici ubrzo user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 8:50:20   
radoznalamala
Htela od jutros i test, i betu, i... user posted image Al povukoh rucnu. Polako, ujutru cu da odradim jos jedan test-a u ponedeljak svakako imam zakazano kod ginekologa, pa pre polaska mogu i betu da odradim, eto da spremnija grunem na vrata.
Ne znam odakle izvire ovo strpljenje, ali drzim se!
Devojke, puno hvala za sve vase komentare, kako prija kad pricam sa nekim ko me kapira i kome ne moram mnogo da objasnjavam user posted image
Inace, user posted image jos uvek nema, ziganje sa leve strane traje, trckaram u wc pocesto, i od jutros kaoooo da mi je malo muka user posted image

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 8:51:00   
BubaBubica
Meni je čudno sad jer prva dva puta sam ostala odmah isprve trudna, a sad nas nešto neće i neće... user posted image Stvarno ne znam šta je problem.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 8:52:57   
Ivanka 75
Buba, bas sam se ponadala da ces me preteciuser posted image
Idemo u novembar user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 8:56:41   
veselicaa
Ma nema problema,nekada se samo tako desi.Meni je za prvo trebalo osam meseci da ostanem trudna a drugi put iz prve mi je uspelo.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 9:18:11   
Didy
Bubo, ako te neko razume, onda sam to ja. Meni su se obe trudnoce desile skoro pa usput, a sad ova treca nece, pa nece. Sad je vec godinu dana kako smo vredni.
Inace, meni kasni drugi dan, nemam nikakvih simptoma... Sutra ujutro cu uraditi test ako ne dobijem pre toga.
Samo pozitivno i udarnicki. user posted image
A strpljivima svaka cast. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 9:19:23   
BubaBubica
Moguće, ne znam ,uvek druge tešim da će bebica doći kad joj bude vreme, ko zna zašto je to dobro, pa ću i sebe da utešim tako user posted image Hvala vam na podršci, ništa, idemo u novembar, doćiće bebice kad budu znale da je vreme idealno za njih user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 9:22:59   
AnaAna1
Radoznala javi cim ponovis test, ali i ja mislim da je to to :) bas se desava da oni koji se spremaju za vto nekako nerazmisljajuci ostanu trudni user posted image

Borice hvala, a jel u zavodu mora sa uputom ili moze ko hoce ako plati?

Bubice bez sekiracije, pa ne moze bas uvek iz prve, dva puta si imala neverovatnu srecu pa nisi ni svesna da to nije bas tako lako, mora dosta toga da se poklopi, bice uskoro sigurno, samo strpljivo! :)

Meni je sutra 13.dan pa se razmisljam da li da uradim babyrapid? Da li nije rano? Nesto sam od jutros bas nestrpljiva, a nisam bila zadnjih dana. Danas uradih onaj kineski test posto imam jos par komada ali beo kao sneg, mada mislim da je 12.dan rano za ovaj test koji je tanak ko cackalica :)

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 9.10.2015 9:23:56 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 10:16:02   
emicaa
Bubice biće,samo polako.!e odustaj i ne gubi nadu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here