|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 15:05:29   
tuzna29
Drage moje samo da vas pozdravim i vidim ima li nekih novosti? Mene je dr konacno poslala na sve preglede i misli da imam endometrozu desnog jajnik abnormalno bolan i uvecan al da ne nagadja gomilu ispitivanja je preporucila i prosto joj nije kasno kako me dosadasnje doktorke sa CA125 tumor markerom koji je na prekide davao pozitivan rezultat, sa tolikim jajnikom, bolovima i Par godina nemogucnosti da imam dece ni jednoj nije palo napamet da mi uradi bilo koju analizu pocev od hormonalnog statusa ni to nemam. Sad se jurim po lekarima pa se cujemo. Bubice drzim fige kako meni kaze doktorka opusti se samo ne misli o tome i sigurno ce doci :*

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 15:42:21   
wivern
Tuzna sad barem znas odakle da krenes. Sva sreca pa si napokon nasla dobru dr. Polako sad sredi to pa u nove pobede user posted image
Mi smo nesto i radili ovaj mesec i evo ja danas dobih user posted image . To je i za ocekivati, a nada umire poslednja user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 18:43:11   
Ella2407
Bubice ne sikirajuser posted image
Idemo zajedno u novembar user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 19:05:21   
Didy
Stize pojacanje za novembar. Dobila sam danas popodne. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 20:55:41   
BubaBubica
E baksuzni je ovaj oktobar izgleda.
Ja još nisam dobila ali već me juče i danas boli stomak tako da očekujem svakog časa.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 21:02:36   
vocicana
Zenskice idemo dalje! Ljubi vas I grli vasa Vociuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
9.10.2015 21:19:10   
borica
Pozdrav za trudilice, drzim vam palceve i vucem vas jakoooo u user posted image - ke teme.
Ana mm je imao uput , a nista nije placao. Te analize je radio pre 6 - 7 godina, mozda se nesto u medjuvremenu promenilo.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 9:09:59   
radoznalamala
Dobro jutro trudilice user posted image
Htedoh ja jos jutros u 5 da se javim, al rano mi da vas budim.
Situacija skoro pa ista, Babyrapid, user posted image i druga crtica za dve nijansice tamnija nego u sredu, i dalje je rozikasta, al tu je user posted image
U ponedeljak se radi beta.
Svima vama oduser posted image zelim sto pre user posted image user posted image , ako mogu bilo kako da pomognem, samo recite, ako nista drugo kuvam dobru kafu user posted image

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 9:26:20   
borica
Cestitam user posted image .To je to.Evo i ja pijem kaficuuser posted image

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 9:28:24   
Yellena008
Bravo Radoznala mala....joj divno....

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 9:31:37   
radoznalamala
Borice, ajde na jednu... bez secera user posted image
Evo me sedim i planiram kako da sebi zaokupim dan, samo da ne bih razmisljala sta i kako daljeuser posted image
I smuram po temama gde jos mogu da se ukljucim i kazem koju "pametnu" user posted image
A sve vreme osluskujem, sta me ovo ziga, seva, treba li tako... Uf, znam da ne smem da mracim, ali posle svih mojih pobacaja tesko mi je da se ko covek obradujemuser posted image

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 9:32:19   
radoznalamala
Izvini Jelena, ne videh da si stigla, ajde stavljam i za tebe user posted image

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 9:38:35   
bebilule
Radoznala to je to...kad se najmanje nadas. Cestitke od srca. Jesam li dobro upratila, vi ste se spremali za vto?

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 9:42:35   
radoznalamala
Hvala baby user posted image
Jesi, tako je... skupljamo papire za prvu komisiju, za vto u Valjevu... al nam izgleda nece trebati user posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 9:51:25   
AnaAna1
Bravo radoznala user posted image sad lagano konsultacije sa najmanje 2 doktora i sve sto treba da se trudnoca lepo odrzi posto si ranije imala problema. Ali bice sve to super! user posted image

Devojke kod mene jutros test beo kao sneg, babyraid, 13.dan posle ovulacije :( a nemam nikakve simptome ni vestice ni trudnoce... mada mi se cini da ce ovo prvo, nadala sam se da se pojavi neka bledunjava crtica dan,dva pred M

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 9:58:58   
BubaBubica
Mala kakve divne vestiiii user posted image user posted image user posted image Čestitam, vuci nas za nosiće user posted image user posted image Baš mi je drago user posted image

Kod mene stigla user posted image , stomak mi se raspada... Ali ok sam, vidim da od nestrpljenja nema ništa, pa ćemo lagano sad. user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 9:59:08   
Anoniman
Radoznala cestitamuser posted image
Ana bas mi je zao, vucem te da bude uskorouser posted image

(odgovor članu AnaAna1)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 10:00:09   
bebilule
Slicno je i kod mene bilo. Zapravo ja sam bila zakazala.kod dr da vidimo kuda dalje sa pretragama jer smo pauzirali od doktora par mjeseci. Na kraju sam joj na zakazane konsultacije dosla sa pozitivnim testom user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 10:04:49   
radoznalamala
Ana draga, tako sam i planirala, od ponedeljka cu sve da ih alarmiram user posted image
Prvo kod Bana, a onda imam i jos dvojicu sa kojima saradjujem, pa planiram kod svih da se javim i da im pripretim da kako znaju i umeju ovo dovedu do kraja user posted image
Iskreno, mislim da nemam snage za nedajboze jos jedan pobacaj user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 10:07:19   
radoznalamala
E, devojke moje drage h v a l a user posted image
Ja dok napisem jedan post vi pristigle sa svih strana....user posted image
Jos se ja drzim u neverici, do bete i do onog kontrolnog uz, i dalje se spremam za vto user posted image

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 10:14:59   
radoznalamala
I ono sto mi je najsladje, vuceeeeem sve te vase slatke nosice, da user posted image user posted image stignu sto pre... user posted image
A tek kako cu da vas teglim kad se sve ovo i "ozvanici" user posted image

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 11:25:15   
Doroty
Radoznala, to je to čestitam od srcauser posted image Neka ti bude lepa i lagana trudnoća, uživaj!!
Pozdrav za sve

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 11:46:59   
vocicana
Cestitam duso user posted image , bravo! Sada de primiri I cekamo dalje vesti od tebe, samo da ti budes dobro I da nam sto pre dodjes u user posted image teme. Crtice, vucem vas jako user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 12:10:51   
emicaa
Mala divno,čestitam ti,biće to ovaj put sve super user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
10.10.2015 17:11:25   
wivern
Radoznala cestitam user posted image user posted image , ovaj put je to to!!

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here