|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
4.10.2015 19:58:11   
Ivanka 75
Bubi, zena na sve spremna user posted image
Meni fertilityfriend prognozira user posted image sutra, a ja je ocekujem do srede.
Videcemo videcemo....
Nista posebno ne osecam, ni kao da cu da dobijem ni kao da necu, zato kazem da nece doci sutra.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
4.10.2015 20:23:16   
BubaBubica
Sad posle podne sam prostrela veš da se suši, i od tad me boli donji deo leđa i nisko u stomaku, sad već malo slabije. Piški mi se takođe često ali tako mi je bilo i u prošlom ciklusu tako da ne obraćam pažnju na to, tj ne računam kao mogući simptom. Osim toga ništa, jedino me samo jedna dojka boli onako da ne smem da pipnem pa mi je to smešno malo user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
5.10.2015 9:47:36   
BubaBubica
Opet ja sama na ovoj temi user posted image

Još 4 dana... Sve više imam osećaj da nam ponovo nije uspelo, ne znam zašto... user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
5.10.2015 11:35:46   
AnaAna1
Vockice bas leeepo sto si je videla na uz user posted image raste raste user posted image

Evo i meni je danas tek 8.dan posle O, nisam mogla zadnja dva dana da merim temperaturu jer sam sve lezala kasno bili po nekim proslavama tako da ne znam kakva je situacija :)

Nego, bili sinoc na svadbi i bas je bilo veselo izigrah se ja, pa popih i jedno 3,4 vermuta doduse za celo vece i uz dobru klopu, i tek se posle set_ih "jao a sta ako sam trudna"... jel moze nesto da skodi? user posted image inace retko kad uzmem da pijem al ponela me nekako muzika :)

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 5.10.2015 11:36:22 >

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
5.10.2015 12:29:12   
borica
Ana ne brini ne moze nista da naskodi, jos je rano. Drzim vam palceve devojke da sve sto pre dodjete u trudnicke teme.
Bubice, ja mislim da ste bas sad uboli.Ja sam bila bukvalno sigurna da cu dobiti, kako su me drmali pms simptomi, rekoh ajde da odradim test da potvrdim svoj osecaj i prevarim seuser posted image .

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
5.10.2015 16:04:19   
Ivanka 75
Meni se cini da stize svakog trena...
I ulozak sam stavila...

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
5.10.2015 16:09:47   
BubaBubica
Joj daj Bože borice da je tako... Mada žalim se da nemam simptoma, jer juče nisam osetila tu glad ali danas odem iz kuće i eto glad, i posle mi je satima bilo muka, popila sam limunadu pa mi se smirilo malo. Juče je bila nedelja i ceo dan smo bili kući i celo vreme sam izjedala nešto pa me možda zato nije stigla glad user posted image Ne znam ,videćemo, ali ako jeste trudnoća, meni je 23. dc, deluje mi rano user posted image

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
5.10.2015 16:13:30   
Ivanka 75
Buba, moze biti i ovako i onako, na zalost. Ta glad je mozda i od trudnoce a i od pocetka vestice, ko ce razumeti zensko telo....
Navijam da kod tebe bude ono sto zelus najvise na svetu user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
5.10.2015 17:00:02   
BubaBubica
Može biti, zato mi je sve pomešano, ništa, čekam pa šta bude. Ne želim da se opterećujem jer posle razočarenje još veće.
Hvala user posted image

< Poruku je uredio BubaBubica -- 5.10.2015 17:01:01 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
5.10.2015 20:10:25   
AnaAna1
Ej ja uopste necu da pricam o simptomima jer umem mnogo da tripujem :) i u sustini sto vise citam forum to vise shvatam da nisam jedina kojoj se svaki cas cini da oseca neki simptom i posle dodje user posted image i onda shvatis da ne mozes za sve sto te zigne da pomislis da si trudna user posted image a generalno par dana posle O uvek bude neki dan kad me boli stomak, ili glava, ili grudi, ili mi je muka hahaha tako da zadnja 2 ciklusa uopsteee ne zelim da razmisljam o simptomima i da se tripujem user posted image kao sto sam se ranije tripovala kad god me nesto probada da je slepo crevo user posted image
Evo na primer danas me stvarno bolucka stomak, ali lakse mi je da kazem sebi "ma to je nesto bezveze" nego da se razocaram ako dodje user posted image user posted image nekako se manje ubedarim tako nego kad kao ubedjujem sebe da osecam neke simptome :)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
5.10.2015 22:14:26   
Ivanka 75
Dobila sam, selim se u novembar,tj kraj oktobra user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 5.10.2015 22:16:31 >

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
5.10.2015 22:27:08   
emicaa
Ivanka možda ćemo tad biti zajedno ovde user posted image čim ode user posted image bacaj se na posao user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
6.10.2015 8:44:37   
BubaBubica
Jutro drage user posted image

Ivanka ne odustaj, samo vredno! user posted image

Emice jel si odlučila da kreneš sad sa radovima na bebici?

Ja prestajem da pratim simptome. Ne mislim više na to user posted image Imam osećaj da nismo uspeli.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
6.10.2015 8:54:48   
emicaa
Bubice pa planirali smo samo ovaj mjesec paziti,da posle tableta bar jednom dobijem.Kad ti trebaš radit test?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
6.10.2015 9:04:04   
Doroty
Jutro,
kod mene uveliko akcijauser posted image . svaki drugi dan , pa šta nam Bog dragi da. Ne pratim kalendare, temperature i sl. Kod mene ionako to nema veze izgleda.
Bubice, strpljivo, mpžda je bebc već tuuser posted image
Svima želim lep dan

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
6.10.2015 9:06:41   
BubaBubica
Za tri dana je termin za user posted image , pa ako bude kasnila radim test. Danas sam u totalnom down-u sa raspoloženjem, sve me nervira, plače mi se, nemam ni volje da radim test, bila sam u pošti sa mlađom ćerkom, niko nas nije prepustio iako se žalila da je bole noge, iako stoji nadpis da se prepuste osobe sa malom decom, starijim osobama, invalidima i trudnicama, niko ne reaguje, svi mrzovoljni, i toliko su sporo radili, ja sam morala da odem. Baš sam razočarana. Meni je najmanji problem da sačekam, često sam ja ta koja propušta, ali eto... Zbog deteta mogli su. Valjda ću se razvedriti kasnije, imam i toliko toga da pospremam po kući, nemam volje nikako. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
6.10.2015 9:10:28   
Ivanka 75
Buba, a obezbedjenje nije reagovalo?
Ovde obezbedjenje odvede do saltera trudnice i osobe sa malom decom.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
6.10.2015 9:15:00   
BubaBubica
Ma kakvo obezbeđenje, kod nas toga nema u pošti. user posted image Ma šta je tu je, neću se više opterećivati, ništa novo kod nas, ali danas me je nekako baš dotaklo. Da ne zaboravim da spomenem jednog starog čoveka koji je bio ispred nas, on je hteo da nas prepusti, ali džaba kad su ovi ispred nas gnjavili i samo su obraćali glavu. Ićiću kasnije ponovo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
6.10.2015 9:19:34   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: Doroty

Jutro,
kod mene uveliko akcijauser posted image . svaki drugi dan , pa šta nam Bog dragi da. Ne pratim kalendare, temperature i sl. Kod mene ionako to nema veze izgleda.
Bubice, strpljivo, mpžda je bebc već tuuser posted image
Svima želim lep dan

I ja sam skontala da sa bazalnom nemam vezu sa vezom, onako sam bezveze merila i po bazalnoj mi je ovulacija bila posle 14 dc a po meni mislim da je bila pre. Tako da ponekad izmerim bezveze, pa sam shvatila da se kod mene to ne poklapa. Koji ti je dan ciklusa?

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
6.10.2015 16:02:11   
Doroty
Danas mi je 15. Dobijam na 29/30. Taman sam tu valjda oko plodnih dana. Grudi su me bolele pre par dana, sad nista..

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
6.10.2015 17:18:38   
AnaAna1
Ja se razmisljam da ako ovaj mesec stigne user posted image ode mm da uradi spermogram, cisto da vidimo da li je tu sve ok i taman da vidimo da li mozemo nekad i svaki dan ili bi ipak trebalo da se pravi dan pauze, racunam da to zavisi od toga koliko mu je dobar nalaz user posted image
Ja za vikend radim test jer je u nedelju dan D, 14.dan posle O user posted image

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
6.10.2015 17:32:08   
bebilule
Ana, i mi smo spermiogram medju prvim otkacili u vrijeme kada smo poceli vaditi nalaze jer nije odmah islo kako smo zamislili. Koliko pokusavate? I samo da znas, puno je laboratorija koje ga rade a samo mali broj onih koji taj nalaz rade na pravi nacin. Stoga se raspitaj dobro gdje ce ici da ne gubiti i novac i vrijeme.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
6.10.2015 17:57:07   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: AnaAna1

Ja se razmisljam da ako ovaj mesec stigne user posted image ode mm da uradi spermogram, cisto da vidimo da li je tu sve ok i taman da vidimo da li mozemo nekad i svaki dan ili bi ipak trebalo da se pravi dan pauze, racunam da to zavisi od toga koliko mu je dobar nalaz user posted image
Ja za vikend radim test jer je u nedelju dan D, 14.dan posle O user posted image

Meni je u petak dan D, daj Bože da radimo zajedno pa da budu duple srećne vesti user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
6.10.2015 19:12:36   
AnaAna1

IZVORNA PORUKA: bebilule

Ana, i mi smo spermiogram medju prvim otkacili u vrijeme kada smo poceli vaditi nalaze jer nije odmah islo kako smo zamislili. Koliko pokusavate? I samo da znas, puno je laboratorija koje ga rade a samo mali broj onih koji taj nalaz rade na pravi nacin. Stoga se raspitaj dobro gdje ce ici da ne gubiti i novac i vrijeme.


Kako da znam gde ga u Nisu rade kako treba? user posted image i ja se uvek cimam u tim privatnim laboratorijama da li su tacni rezultati...
Pokusavamo evo jos malo pa godinu dana, nije jos uvek to nesto mnogo mada je vec vreme da pocnemo sa analizama...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
7.10.2015 7:47:52   
vocicana
Dobro jutro drage moje, na stvarno samo dolazim da vas povucem I da vam kazem da mi se drustvo osulo, svakog dana, kada se rodi jedna do kraja dana se rodi jos jedna bebica. Do pocetka novembra, ni jedne nece vise biti.
Znaci online u krevetu, radite I ne trtljajte puno, prelazite u user posted image pocecu jos malo da pricam sama sa sobom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here