|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
15.10.2015 9:13:31   
pngpme
Jao divno, pa sa srećom! A koliko vam je trebalo vremena za prvu user posted image ?? Prije koliko si se porodila?

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
15.10.2015 10:20:26   
Sensa86
Caj od zalfije se mora kuvati 3min ako se koristi za pice,za ispiranje se samo potapa ,mada je za zene najbolja kombinacija virak,hajducka trava i maticnjak.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
15.10.2015 10:29:22   
Sensa86
Uhh prvo sam imala spontani sa blizancima u 3 mesecu posle 3 meseca pokusavanja ,to je bio slom za mene, Ali nisam se prepustila ocaju,dala sam sebi malo vremena da to odzalim i cim je prosla prva menstruacija posle kiretaze ostala sam ponovo trudna. Pre 2 god sam se porodila i sad mislim da je pravo vreme za jos jedno. I uzbudjena sam i uzludjena kao i pred prvu trudnocu,nepopravljiva sam user posted image

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
15.10.2015 12:30:09   
borica
Ana mislim da mozes i macinu ravu, pocni da jedes i smokve u maslinovom ulju, ja sam ih jela pre obe trudnoce i bas tad zatrudnela, ne moze da skodi, cak ih nisam ni drzala cetrdeset dana. To mozete i vi ostale trudilice. Pozdrav!

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
15.10.2015 12:53:09   
mamin mish
E da vam se i ja pridruzim opet.
Meni su trenutno dani pred O posto me jajnik rastura od bolova. Mislim da ce sutra biti O. Ali smo vredni i biti cemo vredni.user posted image

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
15.10.2015 13:03:21   
pngpme
Strašno mi je žao, ne daj bože nikome. Kasnije se sve dobro završilo sa drugom trudnoćom... user posted image Pa naravno da ćeš da budeš uzbuđena kao i prvi put, pa dijete je dijete! Ljudi potcjenjuju čitav proces začeća i rađanja! Ok, to je nešto prirodno, ali ga to ne čini manje bitnim ili uzbuđujućim.
Ja sam mlada i nikome nešto ne govorim o svojim planovima i željama, ali ukoliko se povede bilo kakva priča o nekome mladom to su uvijek izjave: ,,ne žurite sa djecom'', ,,imala je spontani, pa šta, to se desava, mladi su'', ,,šta, pokušavaju 2 godine i ne ide, nema veze, mladi su''... Svako ima svoj put i nekome od 24 god. može da bude jednako stalo da dobije dijete kao i nekome 10 god. starijem.
Što se tiče čajeva koji poboljšavaju opšte zdravlje ženskih organa, zašto da ne, ali mene je nešto strah da pijem bilo šta posle ovulacije, tj.mogućeg začeća.
Pijem folnu kiselinu iako su neki za, neki protiv, ali ne znam da li i sa tim da prestanem ako dođe do začeća... Mislim da ću od ovulacije pa nadalje da živim kao da se spremam za Olimpijske igre 2016 minus silni treninzi.

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
15.10.2015 13:04:45   
pngpme
user posted image Nema odmora dok traje ovulacija.

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
15.10.2015 18:20:32   
pngpme
I imam jedno pitanje... Kada je ovulacija mene je uvijek bolio samo jedan jajnik, tj.uvijek samo desni. To me je brinulo pomalo pa je moj ginekolog pokušao jednog mjeseca da uhvati folikul na UZ kako bi vidio na kom se nalazi, ali pošto je to bilo u Domu zdravlja, moj doktor tamo radi 2 dana sedmično, već je bila prošla ovulacija, mada se ja nisam mnogo ni opterećivala tim. Zanima me da li neka žena ima slične 'tegobe'? :)

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
15.10.2015 21:43:35   
radoznalamala
Treba mi doza optimizma, i to pod hitno :-(
Grudi su prestale da me bole, stomak boli kao da ću svakog momenta da dobijem, a na papiru danas opet rozikasti trag.
Pijem utrogestan 3x dnevno, i bockam fraxiparin... ali sam počela da sumnjam da od ovoga neće biti ništa :-(

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
15.10.2015 22:30:57   
pngpme
Nemoj molim te da se osjećaš obeshrablljeno... Znam, strah je ogroman, strah od razočaranja od svega. Samo pokušaj ako ikako možeš da radiš šta god možeš kako bi zaokupila misli da ti vrijeme prođe.
Ne znam da li govoriš/razumiješ engleski i da li voliš ovakve stvari, pa neću (i ne znam smijem li) da preporučujem gledanje par klipova, ali imam primjer jedne YouTube porodice koja je prošla kroz veliku borbu kako bi dobili svog prvog sina - 3 godine pokušavanja, a onda je slučajno ostala trudna sa drugim i rekli su joj da će vjerovatno da bude spontani jer je malo krvarila... Ništa od toga, imaju dva predivna sinčića...

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
15.10.2015 22:36:06   
majcekzmajcek
Cao drage moje crtice i cekalice!
I ja sam jedna od vas :-) Dugo sam na ovom forumu, no nisam nista pisala vec dugo, samo sam vas pratila. Od <3 cestimam svim novim trudnicama i zelim vam laku i lepu trudnocu! A nama ostalima zeli da sto pre ugledaju svoje dve user posted image . Ja sam vec 5 i po godina u braku, no nismo sve vreme radili na bebi. Imala sam polipe i miome i oni su sprecavali trudnocu. Prosle godine na ovaj dan sam operisana (ko da je juce bilo user posted image ), i sve je proslo u redu. Poslednjih 4-5 meseci radimo na bebi, no trudnoce jos uvek nema user posted image . Lekar kaze da je u principu sve ok i da jos nekih par meseci pokusavamo prirodno, a posle ako nista ne bude da se spremam za Ivi. A ja se nadam da do toga nece morati da dodjeuser posted image . U ovom ciklusu ,bez stimulacije, primila sam pregnyl, pa sad cekamo rezultate. Ja se nadam jednom maloom user posted image , sto od <3 i vama zelim













(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
15.10.2015 22:47:52   
pngpme
Hvala ti! Vrijeme čekanja brže ovdje prolazi. Želim i ja tebi da se što prije raduješ svojim user posted image user posted image !!! Ne smije da se klone duhom!

(odgovor članu majcekzmajcek)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
15.10.2015 23:18:10   
majcekzmajcek
Ma nema nikakvog padanja osim kad stigneuser posted image , sto se nadam ovaj put da nece , tad se malo isplacem, a onda krenem u nove pobede. Koliko ti pngpme radis na bebi?

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
15.10.2015 23:31:08   
radoznalamala
Hvala na podrsci pngpme, ja inace nisam neka kmekavica, ali valjda posle svega oslabi taj optimizam, lako se klone, i strah me da se opet sve ne zavrsi i pre nego sto je pocelo user posted image
Trudim se da sebi skrenem misli, da se zaokupim knjigom, filmom, dragim ljudima... al, mozak cini svoje, samo se "osluskujem" i cekam.

(odgovor članu majcekzmajcek)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 8:39:05   
pngpme
Sve je razumljivo, pada se ali se i ustaje...
Mi srećom tek sad počinjemo da radimo na bebi, već sam o tome pisala. Vjenčali smo se tek, a čekali smo vjenčanje za bebu user posted image .
Ja čitavog života samo čekam i želim svoju porodicu i djecu.

(odgovor članu majcekzmajcek)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 8:41:32   
pngpme
Znam, znam... Borba je to i duha i tijela. Neprestana. Svi smo ovdje uz tebe.

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 9:08:36   
emicaa
Ja trebam dobit nekad oko 23 okt.ali nadam se da neću user posted image vjerovatno će mi kasnit jer bez tablema imam ne redovne cikluse.Iskreno pojma nemam ni kad mi je bila O,kad nam se radilo tad smo i radili user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 11:17:55   
wivern
Gde ste vrednice user posted image
MM i ja pricamo pre neko vece kakva ironija sudbine kod nas. Morali smo na vantelesnu da bi dobili bebca i sad moramo da se pazimo da slucajno ne ostanem trudna, jer trazim drugi posao.
Radoznala najgore je kad krenes da se osluskujes, mene je to odvelo u paranoju. Ali je to kod mene trajalo dugo, to osluskivanje.
Setaj, druzi se sa ljudima, pij kafe i pokusaj da sto vise odmaras mozak i uzivas.. Mora biti ok
Ko nam je pre Emice za NEdobijanje?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 11:32:21   
majcekzmajcek
Divno pngpme ! onda ti zelim da ti se sto brze ostvari tvoja zelja i da dobijes jedno malo user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 11:39:45   
Sensa86
Mene su grudi malo bolele pa nisu,u stomaku sam imala probadanja i da imala blago krvarenje 2x u eanoj trudnoci i rodila zdravu bebu,tako da to nista ne znaci. Samo izdrzati (a ostati normalan) do 7 nedelje dok se ne cuju otkucaji srcauser posted image ,posle je lakse. user posted image

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 11:46:56   
BubaBubica
Hajde neka nam je srećno u ovom krugu! user posted image

Meni je user posted image prošla, ali muž ima grip, eto ga leži već danima ko na samrti user posted image muškarci user posted image Videćemo šta će ispasti ovog meseca.

Radoznalamala, ne radi ništa teško, ali ipak šetaj malo zbog cirkulacije, ne valja ni strogo ležanje, ja sam takođe krvarila do 17 nedelje trudnoće, i evo imam zdravu devojčicu od 4 godinice, hvala dragom Bogu. Samo pozitivno! user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 11:47:15   
majcekzmajcek
radoznalamala , procitala sam sve sto ti se desavalo i jako mi je zao zbog toga. No ne ocajavaj, mozda je tako moralo da bude. Mozda je glupo da ti kazem, ali nisi jedina.Moja drugarica je dva puta izgubila bebe, jednom u 6, jednom u 8 mesecu.... A sada ima svoju preslatku devojcicu. Ali nikada nije pestala da se nada. Ja pozitivniju i vedriju osobu od nje nikad nisam upoznala. Zato glavu gore, osmeh na lice i uskoro ces i ti drzati svoju user posted image u rukama.

(odgovor članu majcekzmajcek)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 11:48:52   
majcekzmajcek
emicaa
Drzim palceve da ugledas svoje dve user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majcekzmajcek)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 11:51:59   
vocicana
Jao jao sta je novih cekalica I stairh I novih, za moju Emicu jedan najveci user posted image ti znas sta ti time zelim reci, a majcekzmajcek, dobro nam dosla, hajde da ne dobijete ni jedna, pa da mi uskocite u temu user posted image , treba I iskusnih I neiskusnih saveta, sve je lepo da se cuje.
Radoznala mala, polako, nemoj tako da reagujes, nismo sve iste, s obzirom na postupak za koji si se spremila I ovo lepo iznenadjenje, malo se primiri, nema ocajavanja, lezi I potrudi se da budes pozitivna. Koje si godiste?
Pngpme sve znam a to su recenice od kojih trpier dobijam! Msm stvarno strasno! Ljudi su bezobzirni u nekim namerama, narocito mislim na zene koje da se ocesu o muske gace ostaju u drugom stanju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 11:52:54   
majcekzmajcek
wivern RR
Evo ja se nadam da 22-og nece doci user posted image . Drzite mi palceve user posted image

(odgovor članu majcekzmajcek)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here