|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
11.10.2015 12:10:59   
radoznalamala
Morala sam da svratim, nekako ste potrebne user posted image
Nemam nista novo da prijavim, i dalje user posted image nema (bogufala), ziguckanje se smenjuje dja levo, pa desno, a malo i na sredini... A grudi su mi juce gorele citav dan.user posted image
Jutros malo mirnije sa simptomima...
Evo me nalivam se, te kafa, pa limunada, pa sad caj od virka... ima da proklijam user posted image
Ujutru se radi beta user posted image
Kako ste vi od jutros, ima li sta novoga?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
11.10.2015 12:25:32   
pngpme
Drage ženice, ja se javljam sad posle više od mjesec dana. Tada sam se čisto prijavila i postavila par postova... Prije svega, čestitam Radoznaloj od srca, kao i svima kod kojih je u poslednjih mjesec dana došlo do pomaka, kao i do trudnoće. Svaki korak vodi ka tom (za mene) uzvišenom cilju.
Dobila sam menstruaciju i čim prođe počinjemo da radimo na bebi. Vjerovatno djeluje čudno, ali ja sam taj trenutak čekala čitav život iako sam mlada... Uvijek sam samo maštala o porodici i djeci i sad sam van sebe jer postoji mogućnost da se ti snovi ostvare.
Ne biste vjerovale da su mi prošle sedmice u Domu zdravlja rekli da je Papa nalaz pokazao 3.grupu, tj.promjene na ćelijama. Ja sam preplakala čitavu noć i baš sam se potresla ne zato što sam mislila da je smak svijeta ili da sam ozbiljno bolesna (znam da može da bude i od infekcije ili sl.mada ja nisam imala simptome), već jer sam bila spremna na silne pretrage i na zabrinjavajuće rezultate baš sad kad bi trebalo da se radujem potencijalnoj user posted image . Uglavnom bila je greška a ja sam oči isplakala. Sestra je pogrešno pročitala rezultat.
Dani sporo teku i jedva čekam da prođe mjesec dana da imam čemu da se nadam, a do tada ću da premostim ovom temom uz vaše borbe.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
11.10.2015 16:39:21   
AnaAna1
Pngpme, dobrodosla, i sto pre otisla u trudnicke teme user posted image kad si imala poslednju menstruaciju?

Radoznala javi sutra rezultate bete user posted image

Jao mene ceo dan ubise krsta, da li je to najava menstruacije ili me mozda jednostavno bole ledja od igranja/stajanja juce na svadbi kod drugarice ceo dan videcemo... stomak me ne boli jos uvek

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
11.10.2015 17:08:37   
pngpme
Upravo imam menstruaciju i nadam se da je poslednja do trudnoce. Hvalaaa. Svima držim palčeve i ne želim da čujem da mogu da budu grčevi od trica poput igranja i sl. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
12.10.2015 6:40:47   
AnaAna1
Dobro jutro :) danas 15.dpo, bazalna i dalje visoka (36.8) sto znaci da ni danas nece sigurno da dodje user posted image ... nemam test a 6 ujutru je, ali sad ce caskom mm da skokne do dezurne apoteke user posted image nije mi za drugo nego smo trebali da idemo za Bgd sad, pa ako su tu slucajno user posted image nemam nameru da se truckam kolima bezveze :) javljam rezultat

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
12.10.2015 8:23:32   
AnaAna1
Kod mene test negativan :( verovatno ce sutra da stigne vestica

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
12.10.2015 13:24:22   
BubaBubica
Anice user posted image u istom smo sosu. Neka nam je srećniji novembar user posted image

pngpme i ja imam trenutno user posted image , 3. dan, samo da prođe pa da se bacimo na posao user posted image Mora u novembru biti puuuno user posted image mora!

Radoznalamama čekamo rezultate bete user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
12.10.2015 17:53:51   
Doroty
Dobar dan...
I ja ću izgleda da se pridružim za novembar. Mislim da smo opet omašili ovaj mesec.

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
13.10.2015 18:05:33   
AnaAna1
I dalje je nema user posted image kod mene, sad vec 16.dan od ovulacije user posted image ni kicma me vise ne boli...juce test negativan, danas zato nisam htela da ga radim jer sam bila ubedjena da nema nista od toga, ali sutra je definitivnoooo dan D user posted image

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
13.10.2015 20:52:04   
borica
Mozda si rano uradila test Ana. Bas bih volela da ugledas i ti i ostale trudilice sto pre svojeuser posted image i da vas vidim u trudnicke teme.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
13.10.2015 21:55:26   
BubaBubica
Jao Ana tako bih volela da su to user posted image user posted image Navijam, još nije kasno!

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
14.10.2015 9:25:17   
radoznalamala
Zenice moje drage, evo i mene sa mojim situacijama user posted image
U ponedeljak bleeedo roze trag na papiru, samo ujutru... Pustila sam taj dan da vidim, ili ce da krene user posted image , ili ne.
U medjuvremenu mi zakazu kod dr koji nas sprema za vto, i juce vec u 7 dobijem da vadim betu... Beta je 37,74... mala, ali tu jeuser posted image
Kad se malo preracunamo po datumima to je to, rano je, a ti tragovi na papiru su najvise licili na "usadjivanje" user posted image
Prepisano mi je : Utrogestan 3x dnevno i Fraxiparin injekcije ... pa da se vidimo u ponedeljak i ponovimo betu, ako raste onda da se radi i ultra zvuk .
Iskreno, ne znam kako samuser posted image
Deo mene je odusevljen, al onaj drugi deo je prestravljen kako, sta, sta ako, i slicnih gomila gluposti koje su mi se nekad desile user posted image
Samo se nadam da ce sve da bude na kraju ok... mislim da smo zasluzili user posted image
Ljubim, i eto me opet user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
14.10.2015 9:34:19   
vocicana
Dobro jutro crtice moje!
Radoznala mala, rekla sam ti! user posted image , sve jemok, sada malo odmaraj dok se srecica ne ugnjezdilo tu gde treba, Utrogestan obavezno, Fraxiparin, ne znam zasto, imas li neke probleme od ranije pa su ti ga ukljucili?
Naravno da zasluzujes, svaka zena zasluzuje to, da oseti tu lepotu. Eeeee a mene I moja pitanja da vidis samo, ako te ne mrzi nadji postove, pa ja sam bila strasna, I sada sam. Nego polako, korak po korak.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
14.10.2015 10:40:56   
Doroty
Dobro jutro i od mene...
Radoznala , super, to je to, sada odmaraj i uzivaj.
Ana, meni je test u prvoj trudnoci bio negativan, ja mislila nema nista, pa posle ponovila kad ono user posted image
Nego, zene mene grudi ubise, bas mi cudno. Cak me nocas i probudio neki bol...Boluckaju me pred ciklus, ali ne ovako jakouser posted image

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
14.10.2015 10:52:38   
vocicana
A ti si Dorothy napisala u proslom postu da ste izgleda omasili, otkud znas pa mozda niste! Jao kako bi lepo bilo da mi se pridruzite, Marinchica da je povukla nogu, jeste, dolazi nam I radoznalamala, malo pre sam citala njene pripreme za vto, pa evo desilo se spontano!
Hajde navijam!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
14.10.2015 12:55:07   
pngpme
Meni nije problem to što je sad user posted image jer će ovo da bude prvi mjesec pokušavanja, ali zaboga koliko je teško čekanje da dani prođu i da user posted image prođe i da dođu polodni dani. Svaki dan kao godina, a imam milion obaveza.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
14.10.2015 13:33:43   
Sensa86
Evo i ja da se pridruzim cekalicama user posted image ,najgori mi je taj period od ovulacije do dana kad treba da (ne) dobijem. Lakse mi je kad citam vase postove,imam jos nekog sa istim mukicama. Ovo nam je prvi mesec da pokusavamo...

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
14.10.2015 14:25:33   
pngpme
Aaa pa piši kad ti je bila poslednja menstruacija, da li ste već pokušavali ili čekate sledeću ovulaciju, kao što je kod nas slučaj? Svi nešto čekamo, samo je pitanje šta je kome trenutno prioritet. Neko čeka menstruaciju da ne dođe, neko čeka ovulaciju, neko čeka da popije terapiju, čekaj čekaj čekaj... Šta će da bude za mjesec dana? Potrebna mi je vremenska mašina/portal, šta god, samo da pritisnem dugme.

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
14.10.2015 14:55:14   
vocicana
Jao service moje, kako vas dobro razumem I citam I sve iz pocetka prezivljavam.
Ne znas sta je gore, da li da stelujes dan ovulacije I tempiras...da li je cekanje od ovulacije do dana user posted image ...da li je svaki put kada dobijes, zasto I kako sa million suza I pitanja gore?!
Koliko sam se samo nervirala, koliko cekala I nadala se.
Ako kazem opustite se, to je bila recenica koju sam najvise mrzela na svetu da cujem! Posle sledeca, pa mladi ste, bice!!! A kada ce biti?! Sve razumem, ali pisite ovde, mnogo vam je lakse kada pisete, tako je lepo I opustenie,, jadajte se. Mi smo centrirali, tempirali, pomerali dane akcije, a onda se namestilo sve da kada se desilo, ja sam I dalje skepticna bila sta je I kako, sve nisam verovala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
14.10.2015 16:34:18   
pngpme
Ko čeka taj dočeka! Sve mi se čini da muškarci nikad ne mogu u potpunosti da razumiju tu našu čežnju za djetetom... Prazninu.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
14.10.2015 17:40:04   
AnaAna1
Meni je jutros pala temperatura i evo je vestica stize, malopre videh roze na papiru... tako da ostajem ovde bar jos mesec dana user posted image dogovorila sam se sa mm odradice on spermogram sad dok meni traje user posted image a i ja cu tamo oko 10.dc da odem do mog doktora na preglede posto sam zadnji put bila pre 10 meseci (kolposkopija,papa,brisevi, sta god jos treba...) i taman cu da ga pitam za misljenje sta dalje, da li jos da cekamo posto je za njih do godinu dana sasvim normalno, ili da radim jos neke dodatne analize...

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
14.10.2015 17:48:55   
pngpme
Ništa, sledećeg mjeseca ćemo zajedno da se veselimo. Može?
Trebalo bi svaki muškarac da nekad odradi spermogram, čisto da se zna kakvo je stanje stvari i bez čekanja user posted image user posted image .

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
14.10.2015 17:54:28   
marketing RR
Drage crtice, imate priliku da lako osvojite sjajan preparat Proxeed WOMEN.

PROXEED WOMEN se preporučuje ženama koje žele uspešnu trudnoću i kao priprema za IVF postupak. Jednostavan, siguran i uspešan način da doprineset_e vašem reproduktivnom zdravlju i fertilitetu. Pažljivo odabrani sastojci preparata Proxeed Women zajedničkim delovanjem doprinose boljem kvalitetu jajne ćelije, njenom razvoju i sazrevanju, i potpomažu fiziološke procese vezane za plodnost (fertilitet).


Odgovorite na pitanje i prijavite se, za par dana saznajemo ko su dva oktobarska dobitnika. Evo linka
KLIK OVDE

< Poruku je uredio marketing RR -- 14.10.2015 20:39:34 >

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
14.10.2015 22:59:21   
Sensa86
Ovo nam je prvi mesec za bebu br 2 user posted image Kad mi se uspostavio ciklus posle porodjaja nekako se poremetio,nije vise tacno na 28 dana vec 25-30 pa ne znam tacno kad mi je ovulacija,ali trebala bi biti sad ovih dana,tako da smo vredni user posted image i nadam se user posted image Prvi put kad sam videla pozitivan test mi je ubedljivo najdivniji i najemotivniji trenutak u zivotu i jedva cekam opet.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
15.10.2015 9:12:16   
AnaAna1
Dobrodosla Sensa, cekacemo zajedno user posted image

Devojke, uzela bih caj od zalfije da pijem, a da li da pijem i macinu travu?

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here