|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
25.12.2012 15:06:42   
Anck Su Nmaun
Moje obozavaju Voc jogurt sa plazmom.
I onaj u casi Campina i ovaj Dukatov iz flasice.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.12.2012 15:08:31 >

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
25.12.2012 15:15:02   
cockic
e pa ok taman da kzem mm da yzme posto mi fali i pavlaka a bez nje nema jelauser posted image mi inace mesto kravice poceli dykat mleko kazy da je ok jeste da mora da se kyva ai nema veze.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
25.12.2012 15:33:14   
Anck Su Nmaun
A imas i nestle bas za bebe , al neznam kakav je mi nismo to uzimali, al sam citala da ovde neko jeste.

Mi smo imali ovakav problem kao Magnetic ali posle 12 meseci..jela sam se koliko ona nije nista jela, a cak ni sisala! Posle je zivela jedno vreme samo na kravljem mleku .. bozer =znam koje su to muke!! Mada ni sad bolje ne jede. Al je uvek super napredovala, i nikad mi nije bilo jasno od cega to dete raste user posted image

A moja ''mrvica'' Hana jede ko mecava a ima jedva 8,5 kila...ajde sad da to neko objasni ..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
26.12.2012 12:21:40   
Sesilija 83
Kasno Marko na kosovo stize,Cockicuser posted image

Ia\sto kao anuk Campina ili onaj u flasi,uglavnom onaj u flasi je redji pa ga pomesam sa plazmom a onaj u casisama je gust pa ga jedemo cistog...

a moja drugarica je sinu koji niiiista nece da jede(problem kao magnetic ali ne doji) mesala ml plazmu sa sokom od sargarepe,jabike,sljive i sl..i to napravi onako gusto kao kasu i daje mi na kasicicu,i to je malo po malo poceo da jede pa je onda dodavala umesto soka caj vocni ili mleko ali opet nesto sladje i kupovala je one vocne secere (ili kako se vec zvase) pa mu je to ubacivala,i sad se malo stabilizovao pa poceo da jede klasicnu hranu..
.a mali je par dana mladji od moje K znaci ima 10 meseci....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2354
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
27.12.2012 10:40:01   
Anoniman
koja mleka (ne u prahu, nego ona kao obicna samo obogacena) i jogurtice kupujete bebama? mi smo ovde probali step up, growing up i delta advance, a jogurtice delta advance, a posto idemo na par dana u srbiju ne znam koji izbor tamo postoji i sta da uzmem.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2355
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
27.12.2012 17:05:13   
Anoniman
Niko?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2356
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
27.12.2012 17:23:48   
Sanjica26 RR
Kseno, dobri su ti campina jogurti. Od njih imas I razne pidinge. Samo kad budes uzima vocnr jogurte gledaj da uzmes sa plavom ambalazom, jer su sa punomasnim'mlekom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2357
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
27.12.2012 19:40:58   
madre
kseno, mi pijemo balans jogurt i imlekovu kravicu (mleko). ovi campina jogurti koje sanjica pominje, to su vocni jogurti (ima raznih kombinacija voca) i lepi su, pa mozes i njih probati, gusti su, jedu se kasicicom, ne piju se... deca ih vole, a i mameuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
27.12.2012 20:36:09   
Anoniman
e, mi takve jogurte jedemo, ali ne vocne jer M ne voli voce, nego sa zitaricama. A sto se tice mleka, koji nam je izbor?

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 2359
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
27.12.2012 20:58:32   
Ana RR
Kseno, misliš na kravlje mleko? Imaš razne proizvođače, ja najmanje volim Imlek, ali meni Mare još uvek pije Nestle junior tako da ne bih znala šta da ti preporučim. Mi uglavnom kupujemo Meggle, za mm i mene (ja mleko pijem samo kroz kafu).
Ako misliš na tečno ad mleko, ne sećam se da sam ga kod nas videla.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2360
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
27.12.2012 22:17:01   
Anoniman
e sad sam se zbunila. user posted image  mislim da je ovo kravlje, samo obogaceno vitaminima i mineralima.

Aptamil

Delta advance

< Poruku je uredio ksena -- 27.12.2012 22:23:04 >

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 2361
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
6.1.2013 22:48:44   
Sesilija 83
Sta je ovo?? danima niko nista ne jede? ili vas mrzi da pisete....pitanje ako neko vidi da mi odgovori,moja beba ima 10,5 meseci i jela je jagnjetinu u kasici,da li smem da joj dam sutra pecenje jagnjece...ja mislim da da ali bolje da pitaqm???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
6.1.2013 22:52:34   
branki*
ja bih dalauser posted image bozi sam davala,mada on je bio komplikovan za jelo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2363
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
6.1.2013 22:59:26   
Sesilija 83
Ma ona sve jede i stvarno se ne buni,ali meso jede samo kuvano ili u kasici,peceno joj nisam davala... pripremicujoj ja sutra klasican rucak,za svaki slucaj a ovo cemo probati,pa ako joj se svidi lepo ako ne nists

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
9.1.2013 18:03:59   
magnetic
Evo da se i ja javim sa boljim vestima,Visnja je konacno pocela da jede.Ali je jelovnik potpuno promenjen,kao i nacin pripreme.Od miksanja sam odustala,jer i dalje nece nista sto se jede kasikom(kao da se boji kasikeuser posted image ).Kuvam povrce u kockicama i tako joj dajem.Kuvano meso ni na prevaru da joj uguram u usta,ali peceno hoce kao i pecenu ribu.Zaogaje hleba sa pavlakom bi jela za sva tri obroka da se ona pita.Po novom hoce palentu sa jogurtom i banane.I nije ovo nista extra,nije da se najede pa super,nego na svakoh sat i po-dva dajem po koji zaogaj(koliko ona hoce) i tako ceo dan.Nema vise dorucak voce,rucak meso i povrce,vecera zitarice,nego kad joj se sta jede,ali dobro zadovoljna sam i sa ovim,a redovni obroci ce doci valjda vremenom

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
9.1.2013 20:45:34   
bea83
Ajoj Magnetic kakva muka sa malom voćkicom user posted image A koliko je trajao štrajk? Viki mi je štrajkovao gladju skoro dve nedelje, htela sam da izludim user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
9.1.2013 22:19:52   
magnetic
Mislim da je muka trajala skoro mesec dana,nacisto sam se izjela od brigeuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 2367
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
9.1.2013 23:24:39   
Sesilija 83
uff magnetic,dobro da je projela pa makar i neso,sad probaj da joj dajes hranu koja joj se pre nije dopadala...

BEAuser posted image Vrati seeee

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 2368
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
10.1.2013 13:59:02   
bea83
Sesilija user posted image user posted image Tu sam ja, čitam povremeno, nego ne pišem, ne da mi se da ulazim u rasprave,jer ovde od svega bude kuršlus, imam pametnija posla user posted image Izvinjavam se za off

Magnetic, ja isto bila poluluda, i od tad sam presekla, jede za ručak isto što i mi i mnogo bolje jede, a ja mirnija

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2369
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
10.1.2013 14:24:21   
branki*
magnetic,bas mi je drago sto je sad situacija boljauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
27.1.2013 23:01:03   
Sesilija 83
Posto ovde vise niko ne pise... smrc,ja se selim u temu 1-2 godine,jer moja K za manje od mesec dana puni godinicu...ostajte mi zdravouser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2371
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
28.1.2013 18:36:46   
Sanchy
Kako ste uvodile jogurt...znam da prvi dan dam cist jogurt par kasicica a drugi i treci danuser posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2372
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
28.1.2013 18:48:15   
lesica
Sanchy,možeš da pomešaš sa nekim pahuljicama,ili da recimo izmešaš sa voćem koje mu daješ. Ili cak dodaš povrću.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
28.1.2013 19:03:25   
Sanchy
Znaci drugi dan vec mogu u slani obrok da mu ubacim malo vise od par kasicica jogurta pa sutradan jos vise...a koliko odprilike ste davale bebi u pocetku jogurta?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2374
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
29.1.2013 0:27:14   
Mariya
Prvi dan 2-3 supene kasike, drugi dan 6-7 kasika a treci dan 1dl. prvi dan sam joj davala kasicicom, 2. i 3. iz soljice da pije. Otad, pa sve do danas pije oko 1,5-2 dl jogurta dnevno. Obozava ga!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here