|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 17:38:44   
marketing RR
Dragi naši, ovo su preliminarni rezultati na osnovu prebrojanih glasova, sledi još zvanična potvrda administratora, koji će proveriti da li su glasači/glasovi regularni, tj. da li je bilo zloupotreba.
Dodatna napomena - 5. mesto su delila 2 komentara ali je komentar br. 47 napisan pre ostalih komentara sa jednakim brojem glasova.


Čestitamo dobitnicima user posted image i molimo da nam na pp pošalju podatke - ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona, najkasnije do 6.1.2016.

1. Wow igračka sportski automobil Dynamite Daisy - osvaja veselica
2. Wow igračka helikopter obalske straže Coastguard Carl - osvaja dejana007
3. Wow igračka Mario Pizzeria - osvaja m2m2
4. Wow igračka vatrogasni čamac Fireboat Felix - osvaja vikiveki
5. Wow igračka sportski automobil Dynamite Daisy - osvaja World

< Poruku je uredio marketing RR -- 4.1.2016 14:39:10 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 17:56:34   
m2m2
Hvala Ringeraja na poklonu. Cestitam svim dobitnicama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 18:01:32   
Ana RR
Čestitam dobitnicama i nadam se da me niko neće pogrešno shvatiti, ali ja prosto ne mogu da verujem da npr pesma pod brojem 32 nije ništa osvojila! Ne znam ko je to napisao niti me zanima, ali baš sam razočarana.


IZVORNA PORUKA: marketing RR

32.


WOW JUNACI

Kad na moru vidite
vatrogasni čamac,
to je draga deco,
Felix vatrogasac.
Najhrabriji on je,
na celome svetu,
bio bi drag poklon
svakome detetu.

Iznad njega jedan
helikopter leti.
Ko li je sad to?
Sad brzo se seti!
Spasilac u nevolji!
Mali Uroš kaže.
Bravo, to je Karl
iz obalske straže!

Devojčica jedna
prva na cilj stiže,
da je bolje vidiš,
hajde, priđi bliže!
Hej, pa to je Dejzi!
reče mala Maša.
Najbrža je, najlepša!
Kad bi bila naša!

Kada se svi umore
svima odmor treba
od staze i mora
i plavoga neba.
To nam kaže Jana
s osmehom na licu.
Idemo sad svi
kod Maria na picu!




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 18:24:49   
Beba Elena
Cestitam svima, i ja sam ucestvovala, i slazem se da je ovaj komentar trebao da osvoji neko mesto... Greota...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 18:31:17   
Figaro88
Da,ova pesmica je divna,bravo za onog ko je napisaouser posted image


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Beba Elena)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 18:34:53   
nikiteki
Cestitam

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 18:42:39   
Bibilib
Cestitam od srca svim dobitnicima....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 18:44:19   
Zemunka85
I ja cestitaaaam user posted image

Ana ta pesmica je basbas predobra, cini mi se da sam i ja za nju glasala. Mama se bas potrudila. Bas steta.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 18:51:06   
marketing RR
Ova divna pesmica je imala isto glasova kao pesmica od World, ali se World prva prijavila, te prema pravilima njoj pripada nagrada.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Čestitam dobitnicama i nadam se da me niko neće pogrešno shvatiti, ali ja prosto ne mogu da verujem da npr pesma pod brojem 32 nije ništa osvojila! Ne znam ko je to napisao niti me zanima, ali baš sam razočarana.


IZVORNA PORUKA: marketing RR

32.


WOW JUNACI

Kad na moru vidite
vatrogasni čamac,
to je draga deco,
Felix vatrogasac.
Najhrabriji on je,
na celome svetu,
bio bi drag poklon
svakome detetu.

Iznad njega jedan
helikopter leti.
Ko li je sad to?
Sad brzo se seti!
Spasilac u nevolji!
Mali Uroš kaže.
Bravo, to je Karl
iz obalske straže!

Devojčica jedna
prva na cilj stiže,
da je bolje vidiš,
hajde, priđi bliže!
Hej, pa to je Dejzi!
reče mala Maša.
Najbrža je, najlepša!
Kad bi bila naša!

Kada se svi umore
svima odmor treba
od staze i mora
i plavoga neba.
To nam kaže Jana
s osmehom na licu.
Idemo sad svi
kod Maria na picu!





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 19:07:32   
mila83
Cestitamo !user posted image Mi nismo ucestvovali ovaj put ali smo rado glasali ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 19:34:57   
World
Hvala user posted image

Slazem se za pjesmicu 32, definitivno sponzor treba da mu/joj dodijeli neku dodatnu nagradu. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 21:39:21   
dddaca
Cestitam dobitnicama user posted image

Nisam ucestvovala jer mi pisanje stihova nije jaca strana, ali sam zato i ja rado glasala user posted image

World, odlican ti je predlog. Stvarno bi bilo super da sponzor dodeli nagradu i pesmi br 32

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 21:49:10   
dijana1*
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Čestitam dobitnicama i nadam se da me niko neće pogrešno shvatiti, ali ja prosto ne mogu da verujem da npr pesma pod brojem 32 nije ništa osvojila! Ne znam ko je to napisao niti me zanima, ali baš sam razočarana.


IZVORNA PORUKA: marketing RR

32.


WOW JUNACI

Kad na moru vidite
vatrogasni čamac,
to je draga deco,
Felix vatrogasac.
Najhrabriji on je,
na celome svetu,
bio bi drag poklon
svakome detetu.

Iznad njega jedan
helikopter leti.
Ko li je sad to?
Sad brzo se set_i!
Spasilac u nevolji!
Mali Uroš kaže.
Bravo, to je Karl
iz obalske straže!

Devojčica jedna
prva na cilj stiže,
da je bolje vidiš,
hajde, priđi bliže!
Hej, pa to je Dejzi!
reče mala Maša.
Najbrža je, najlepša!
Kad bi bila naša!

Kada se svi umore
svima odmor treba
od staze i mora
i plavoga neba.
To nam kaže Jana
s osmehom na licu.
Idemo sad svi
kod Maria na picu!





Ova pesma je trebala da bude na prvom mestu , i ja sam za nju glasala.
Stigao je i meni pp da glasam za pojedine komentare ALI NISAM. Iz razloga jer nije fer da se neko maksimalno potrudi da napise ovako lepu pesmicu a da glasam za komentar tipa jaoooo divna je igracka bas bi bilo lepo da je dobijem.
Ako vec trazite preko pp da se glasa za vas onda se bar potrudite i smislite neki lep stih, ali znajte da ovo nije fer!
Ko god da je napisao ovu pesmicu cestitam muuser posted image




< Poruku je uredio dijana1 RR -- 3.1.2016 21:50:15 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 22:04:07   
Ana RR
Dijo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 22:12:43   
Zemunka85
I ja se slazem da ako uspete izdejstvujete da br 32 dobije nesto. Zapravo, bilo bi fer da uvek u takmicenju jedna nagrada ide od str sponzora, kako bi bar taj neko ko se (objektivno) najvise potrudio dobio nagradu, ukoliko kroz takmicenje nije.
Ja sam se prvi put takmicila (br 11 😀) cak nisam ni glasala za sebe. Ko mi kriv 😀. Nemam nista protiv da se snalazi ko kako ume sve dok je to fer, ali se vise necu takmiciti. I nisam ljuta user posted image

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 3.1.2016 22:13:38 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 23:05:23   
dejana007
Cestitam devojkama user posted image i naravno hvala puno jos jednom. I ja imam predlog da kada su glasovi izjednaceni da se produzi jos jedan dan ili par sati i glasa izmedju dva predloga ili tako nesto. Ili eventualno da izaberu moderatoru objektivno. Kad se dele dve ili vise nagrada. Pesmica je savrsena, ali prosto je tako da ce prijatelji podrzavati prijatelje, ma koliko se trudili da budu objektivni..

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
3.1.2016 23:09:42   
veselicaa
Hvala puno svim dRrugaricama na glasovima,bas se cudim da sam prvo mesto ali posto smo tu igrackicu i zeleli drago mi je.
Cestitam i drugim dobitnicima user posted image user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
4.1.2016 0:44:59   
marketing RR
Pravila su napisana baš zbog ovakvih situacija. Na stranu to što smo možda i mi navijali za neki drugi komentar, pravila moramo poštovati, kao i uvek.

IZVORNA PORUKA: marketing RR
U slučaju izjednačenih glasova, pobeđuje komentar koji je prvi poslat!


Keprom nagrađuje 5 Ringerajinih korisnika, a ne 6. Sigurno smo da je ovih 5 nagrada i više nego sjajan gest sponzora, nadam se da se slažete.
Sve je detaljno ispisano kao i uvek, na samom početku takmičenja, te nikako nećemo u toku ili na kraju takmičenja uvoditi nova pravila ili menjati broj nagrada, jer smatramo da je sponzor i više nego velikodušan.

A ako dobitnice smatraju da je neki komentar bolji od njihovog, na njima je izbor da li žele ili ne da prepuste drugom nagradu.

Toliko user posted image


IZVORNA PORUKA: marketing RR
Keprom nagrađuje 5 Ringerajinih korisnika sa po jednom WOW igračkom, prema plasmanu:

1. Wow igračka sportski automobil Dynamite Daisy
2. Wow igračka helikopter obalske straže Coastguard Carl
3. Wow igračka Mario Pizzeria
4. Wow igračka vatrogasni čamac Fireboat Felix
5. Wow igračka sportski automobil Dynamite Daisy

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Pobednici će svoju nagradu dobiti na kućnu adresu (u Srbiji), poštarina je o trošku sponzora.


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
4.1.2016 1:01:17   
marketing RR

Još jednom da ponovimo, glasovi odučuju (nekako se nadamo da je to svima jasno), a vi niste glasali za 32.


IZVORNA PORUKA: World

22, 39, 47




IZVORNA PORUKA: World

Hvala user posted image

Slazem se za pjesmicu 32, definitivno sponzor treba da mu/joj dodijeli neku dodatnu nagradu. user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
4.1.2016 1:06:37   
marketing RR
Isto kao i kod World, niste glasali za 32, za savršenu pesmu kako kažete. Glasovi odlučuju, pa vas molimo da uvek dobro razmotrite za koga glasate. Ako vam je bitan kvalitet onda ga sledite, poput Ane, Dijane, i ostalih RR ajki koje su glasale za komentar 32.


IZVORNA PORUKA: dejana007

46, 45, 39 user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: dejana007

Cestitam devojkama user posted image i naravno hvala puno jos jednom. I ja imam predlog da kada su glasovi izjednaceni da se produzi jos jedan dan ili par sati i glasa izmedju dva predloga ili tako nesto. Ili eventualno da izaberu moderatoru objektivno. Kad se dele dve ili vise nagrada. Pesmica je savrsena, ali prosto je tako da ce prijatelji podrzavati prijatelje, ma koliko se trudili da budu objektivni..


< Poruku je uredio marketing RR -- 4.1.2016 1:12:15 >

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
4.1.2016 1:07:21   
marketing RR
I još da kažem, da imam pravo glasa, a nemam (zaposleni na RR nemaju pravo glasa u takmičenjimana RR, zbog pristrasnosti itd), dala bi glas komentaru 32.

Ovo je takmičenje, i kao i u svakom takmičenju, dobijamo pobednika, koji se određuje prema nekim pravilima koje neko piše da bi sve bilo korektno. A ne bi bilo korektno da menjamo pravila na kraju takmičenja.

Laku noć :)

< Poruku je uredio marketing RR -- 4.1.2016 1:15:47 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
4.1.2016 1:26:22   
dejana007
U pravu ste. Sledeci put cu drugacije ali ocekujem to i od drugih. Da se eto promeni kod nas clanica ta svest o solidarnosti i ubaci se objektivnost. I tacno da bi neki od nasih glasova presudio. Ali ovo je lekcija za drugi put. I za bilo koje takmicenje na forumu.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
4.1.2016 7:44:01   
serpica
Cestitam user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
4.1.2016 11:37:33   
muzicarka
Cestitam dobitnicima!!! user posted image I mi smo neku od ovih igracaka zeleli....ali vise srece drugi put user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Osvoji WOW igračku!!!
4.1.2016 13:04:27   
dddaca
Svi smo zeleli ovakvu igracku user posted image Nisam ucestvovala prvenstveno zato sto nisam dovoljno vesta u pisanju stihova, a vidim da to ovde preovladjuje (ali i zato sto je jos mala za njih). Iz tog razloga sam i htela da glasam za komentar tipa jao sto bih volela ovu igracku ili vec nesto tako, obicno.
Zasto da ne pruzimo sansu i takvim komentarima? Zasto se ne bi navelo u pravilima glasanja da jedan glas ide komentaru u stihu, a jedan obicnom, potpuno nemastovitom, ali iskrenom? Nije mi namera da mudrujem i pisem pravila foruma, ali eto, tako razmisljam.

< Poruku je uredio dddaca -- 4.1.2016 13:06:07 >

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here