|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 16:00:32   
alex88
Jeste daleko,videcu u ponedeljak da zovem.Popkice znam da nije opasno ali kad naidje napad,zeznuto je,prvenstveno se prvo uplasim za bebu,nisam ranije imala problema,prosle god sam iz nekih drugih razloga radila i uz bubrega,nista se nije videlo,sve u redu,a i u mokraci nikad nije pokazalo da ima peska,al dobro sta je tu je proci ce...Mamaj neznam,mozda bi Um mogla da joj pusti por na fb,nema je danima,nadam se da jje sve u redu kod nje ili je mozda neraspolozena zbog svekrve pa je nema.Um i za vas tri veliki zagrljaj

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 16:11:46   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Drage moje user posted image srecna vam Nova Godina, da porodjaji budu brzi i laki, a decica, ziva i zdrava!user posted image

Anim, Mamaj, Madre, Popkice sledece ste!
Lisa draga moja , sutra ulazis u 9, proletelo je, jos malo, i cekamo bebicuuser posted image
Alex, Marincice, i ostale moje trudnice ljubimo vas i grlimo Una, Nora i ja!user posted image

Popkice tebe jedino nemam na fb, ako hoces da se druzimo salji pp da se nadjemo!

Nemaš ni mene user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 16:13:27   
Animsaj9
Hoću li se ja ikada poroditi, meni sve super kao da sam peti mesec nista me ne steze, ne boli, danas sam sredjivala kupatilo imam snage na pretek, a i beban se ne mrda puno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 16:16:49   
Anoniman
Bubice salji ppuser posted image

Alex pusticu joj ja poruku!

Anim tako to pocinje draga, nista te ne boli, pa od jednom zaboliuser posted image sada ce to uskorouser posted image
Do 35 nedelje me sve bolelo, a od 36 do 41 nistauser posted image i porodih se :D


(odgovor članu Animsaj9)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 16:24:47   
Anck Su Nmaun
Pozdrav devojke i srecna vam svima Nova Godinica user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 16:57:24   
isidora88
Srecna nova godina, da se bebice rode zive i zdrave i da porodjaji lepo prodjuuser posted image
Marincice?
Alexx vidi sa dr za te bolove za svaki slucaj...
Mamaj i anim, drage da sto pre krene i da budu brzi i laki porodjajiuser posted image
Voci nema te na spisku trudnica ili ja ne vidimuser posted image
Mi sinoc zaglavili kod prijatelja, slogirana sam iako sam spavala do 10 jutros i onda opet od 1-3... sad je pocelo stalno da mi se spava umesto nesaniceuser posted image , ne moze mi se ugoditi. Pritisak mi je dobar, jupiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 17:08:31   
Ella2407
Drage moje trudnice sretna vam Nova godina,da ste mi zive i zdrave,voljene i da volite.. Da vam se sve zelje ispunee..
Da nam svima trudnoce prodju u najboljem reduu ❤️❤️😘😘user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 18:25:03   
alex88
Mamaj na koga novog si mislila sa spiska?

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 18:49:01   
IvanaSK RR
Mi odveli dete da malo bude sa mojom mamom, i sela da vozim, a nisam ima godinu ipo, preznojila sam se do gacica, uzas.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 20:45:43   
marinchica
Drage moje, pre svega Srecna vam Nova godina, zelim vam dobro zdravlje i lak porodjaj pre svega. Ostalo nam je sve sekundarno sad.
dodjem vam objasnjenje sto me nema...
Mi smo imali bas onako lep pakao pred praznike. Baba je pocela da se izivljava malo vise, danonocno je pocela da prica o mrtvima, te za ruckom-da je mm samo video svog oca, modaaar je bio,. Sutradan je sela za rucak i pricala nam o svojoj stolici. odvezli smo je u kucu da provetri, uzme neke stvari-u povratku kuci je pocela ponovo o mrtvima, kad je mm zamolio da prestane dobio je "Sta ti imas da meni solis, cuti tu i vozi", kod kuce je mirnim tonom pokusao da joj objasni da ce posle 40 dana morati kuci svojoj. Dobio je"ti ces meni da kazes, ja ima da idem kad ja kazem, jel ti jasno?"
E tad je meni pukao film, stvorila sam se iza nje jer nije znala da slusam, i kad sam ja pocela malo da joj objasnjavam o ponasanju, ostala je da trepce, Objasnila sam joj da joj je sin u stambenom kreditu i da sve troskove zivota ja placam, da nije njemu nego meni na grbaci, i da mi ne pada na pamet da je izdrzavam, pogotovu ne takvu, da ce se ili ona iseliti ili mi. To se zahuktalo do tacke gde nas je mm razdavajo jer sam bila spremna da je zviznem, da vam ne ulazim u njen sladjenje nastalom svadjom.
Od tad je u sobi, cuti, ne bude li otisla, tek ce me zapamtiti. Gram obzira nema da j trudnica u kuci, u redu da saosecamo s njom i stavimo svoj zivot na stranu, ali takvo ponasanje nije dopustivo. Red ima da zna. To sto je mm predobar i ocutao bi joj te komentare, ja svakako necu to tolerisati.
Onda mi je skocio pritisak, pa je mm skocio pritisak. Pa sma dobila bolove to vece strasne, ne znam kako nisam pobacila. Pa mi je pao imunitet, bolesna sam sad. Videcemo kako ce se sve razresiti, ovako svakako nece ici. Nisam htela da vas mracim, nije mi bilo ni do cega, iskreno, nekoliko dana sam samo spavala, kad mm dodje ne budemo kuci, jedemo vani, da sedi sama i malo razmisli o svojim recima, ponasanju i tonalitetu.
Sad kad treba da sam najsrecnija na svetu, ovakve stvari da mi se desavaju...user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 20:57:49   
alex88
Marincice user posted image ,nadam se da ce se uskoro srediti situacija I da ce otici svojoj kuci.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 20:59:54   
Animsaj9
Marinčice i ja se nadam da će shvatiti da treba da nastavi svoj život i da vam ne treba jos tereta, beba treba da dodje i da ti je ovo najosetljiviji period i da treba da se čuvaš

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 21:00:11   
IvanaSK RR
Ja nisam u toku, ali ovo sto sam pročitala je stvarno grozno... Da li ljudi sa godinama postanu bezobrazni, samozivi ili sta vec..

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 22:17:48   
MAMAMAJ
Dobro veče, drage moje.
Alex, ja odavno nisam gledala spisak, možda si i pre bila na njemu, ali ja tek danas primetila... user posted image
Anim moja, očekivala sam da uđem sad na rr i da je navijanje počelo, ali polako samo, uskoro će to, važno da je sve u redu, daće Bog.
Maki, ime moje, Alex i ja digle uzbunu gde si.
Nije fer što se žena tako ponaša, katastrofa, baš mi je krivo što sad moraš da prolaziš sve to, užas.
Negde mi je žao nje, što je ostala bez bračnog druga, normalno, ali nije fer da bilo ko, a pogotovo vi, njena deca, ispaštate zbog svega.
Ima li ona još dece? Što ne ide kod njih malo?
U svakom slučaju, šaljem ti puno pozitive, energije, strpljenja i snage da se izboriš.

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 1.1.2016 22:23:13 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 22:20:09   
alex88
Odavno sam na njemu,ali sad sam bliza vrhu pa sam primetnija user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 22:27:08   
vocicana
Marinchice moja lepa, mnogo si meni a verujem I svim ostalim trudnicama nedostajala ovih dana. Pretpostavila sam da se nesto zamesilo, samo nisam ni sanjala da je toliko daleko otislo. Ono sto cu ti reci vrlo je iskreno, kao I do sada. Svi, ali svi su trenutno toliko nebitni, tm, tvoja svekrva( idijot), samo ti I tvoje dete, sama sam neke stvari shvatila skoro. Kada se lepo budes raskrstila, dete ces koje toliko dugo cekas cuvati kao kap vode na dlanu, muza da ukljucila u sve, jer I to ce dete porasti I otici svojim putem u zivotu, znaci cuvaj svoju porodicu, skoncentrisi se na prioritete, jer jedan zivot zivis, nema se kad da se gleda u pasulj tudje raspolozenje! Najozbiljnije to mislim!
Isi, ja jesam na spisku, ovaj spisak je za trece tromesecje trudnoce, ja pretpostavljam da cu na istom biti od sledeceg meseca, moj termin je 8.4 , isto sam se ja istripovala pre par meseci

< Poruku je uredio vocicana -- 1.1.2016 22:28:50 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 22:29:13   
MAMAMAJ
Alex, user posted image neka te samo, baš je lepo videti te.
Ja sam danas kao i Anim, u petom, šestom mesecu...
Torba za porodilište je počela da se približava vratima, hahah, mm nešto sređivao pa je iz ćoška sobe prvo primakao na ulaz u sobu, a danas je primetim u hodniku na komodi user posted image
Pitam ga ja je li on to meni na fin način govori ''auffiderzen''...
A sestra kaže da sve raspakujemo i pojedemo plazmu i grisine i popijemo vodu i da će onda sigurno krenuti... user posted image
Gde ste Voći i Ivana, šta radite vi?
Je li hladno kod vas, Voći?
Moj dever bio za Ng tu u tvom gradu, evo tek sad se vraća kući, najavio se da uskoro stiže.

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 1.1.2016 22:32:11 >

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 22:34:50   
alex88
user posted image user posted image dobri ste,dosadilo im cekanje user posted image
Ja odoh da probam malo da odspavam koliko bilo,laku noc user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 23:02:32   
vocicana
Lepo spavaj duso, zelim ti od srca I saljem malo moje spavace bolestiuser posted image
Mamaj, hladno je teze vani koliko je ostar I gladan vazduh, po prognozi ocekujem I sbeg, bas mu se radujem, dosta je vise ovog smoga, svi koze, svuda se pusi, nema kiseonika uopste.
Trudnicice, jeste li I VI uhvatile horizontalu, ja jos malo necu, sutra moram da odem do posla da dokupim moju uniformu I da se razduzim za naredni period.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 23:09:35   
IvanaSK RR
Mamamaj, podržavam sestru, i ja mislim da bi tada porodjaj krenuo :)
Ja sam u ovoj trudnoći stvarno sva nikakva. Inače, nisam razmazen tip, ali sad mi sve ovo bas tesko pada, a imam jos tacno pola. Mucnine, kiselina, neko zatezanje, pa povremeno bolovi, pa beba sutira... Jedva čekam porodjaj!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 23:54:32   
vocicana
Ja isto tako, s tim sto sam ja okrenula pricu, pa sam od petog pocela da uzivam nevidjeno u svim segmentima, znam kako se osecas sada. Proci ce valjda to sugavo osecanje, mada ja na mucnine, povracanje, na gorusicu, takve stvari, ne mogu da se pozalis, mogla bi stalno biti trudna sto se toga tice, ali nervoza I svadja sa telom I hormonima, svadja sa samom sobom, da mi dan ne bude CEO dobar, sve je to znalo da se desi, sada vise ne u toj meru. Ne dozvoljavam user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 23:55:42   
vocicana
Ja cu uskoro u horizontalu, tako da svima zelim lepu I laku noc.
Sutra se kuckamo, budite dobre

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 0:01:45   
IvanaSK RR
Ma, meni su grozne te mucnine, zbog njih sam i u bolnici bila par dana na infuziji, ni vodu nisam mogla piti. U prvoj trudnoći sam imala mucnine samo kad osetim neke mirise, ovo sad je uzasno.
Laku noć, draga moja, lepo spavaj.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 0:04:24   
vocicana
Proci ce, samo nekako ne miski, inspirisi se nekim lepim, pozitivnim mislima I stvarima, proci ce.
Grlisa za tebeuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 0:05:12   
Bibilib
Drage moje trudnice zelim vam od srca srecnu i uspesnu Novu Godinu i da u ovoj godini bufe jos vise trudnica i beba... Ljubim vas sve...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here