|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 0:28:55   
IvanaSK RR
Voci, user posted image
Nervira me i sto je zima, samo lezim i smaram se. Evo, sad i kukam :)

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 0:53:19   
MAMAMAJ
Da podelim ovo s vama, znam da će vam prijati. Ona moja drugarica što se juče porodila je sve obavila za sat vremena, drugorotka. Beba 3300,53. Ima malu epiziotomiju, 3končića.Blago njoj, želim nam svima ovde da tako brzo i lako to odradimo. user posted image
Ja drugi put nisam imala epiziotomiju, samo jedan končić jer me K zakačio malo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 5:20:59   
Lisa Simpson
marincice mnogo mi je zao, mogu da tamislim kako ti je, nazalosz na bezobrazluk moras tako odgovoriti inace ce te progutati, ja mogu samo da ti pozelim da se sto pre resi ta situacija i da ti pruzim moralnu podrskuuser posted image

mamamaj bogme ti nešto kasnišuser posted image željno te iščekujemo i želim ti da ovaj put prođeš još bolje nego prošliuser posted image anim i ti isto

mene inače razvaljuje gorušica pa ne mogu da spavam



< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 2.1.2016 5:21:46 >

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 8:30:21   
vocicana
Dobro jutro lepotice moje.
Sada ustali, bas sam spavala kao top. Ja I inace spavam kao top, ali jedno vreme piskenje me je ubijalo, sve u isto vreme , ali svake noci, kao da sam navijena.
Marinchice je I meni zao, ali sigurna sam da ce to sve biti u redu, da je sve prolazno, mada ta gospodja posesivna edipovka bi trebala malo da se presabere, jadna Marinchica, zamisli da me neko tako maltretira, ja mislim da bi je masakrirala.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 9:17:28   
isidora88
Marincice svaka ti cast kad je trpis uopste. Ja bih je izbacila davnih dana, srecom moji svekijevci su daleko ali da mi takve scene prave ne bi bilo dobro.
Voci plavusa sam jbguser posted image , sad sam skontala da je to za 3.tromesecje...
Ivana znam kako je sa mucninama,i ja sam se patila do 20 i neke nedelje.
Ja bas grozno podnosim trudnoce, a i moje telo bojkotuje, te pritisak, te ledja, noge...sva sam u raspadu, ali jos malo user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 9:21:00   
emicaa
dobro jutro stomacici user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 9:21:27   
17 joka
Sve najbolje u Novoj godini od srca vam zelim drage mojeuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 10:18:35   
vocicana
Isi I ja plava user posted image user posted image , nema veze.
Jokouser posted image ja ti zelim od srca user posted image , dve user posted image , samo da me obradujes tako!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 10:34:38   
popkica bebic
Dobro jutro!!! Mada vise i nije jutro. user posted image
Ja sam ustala u 9h, pa dok sam mog V namirila (umivanje, pranje zuba, spremanje dorucka, hranjenje), umesila hleb, ode vreme i sada sam stravicno gladna, a sve mi je od hrane nekako bljak.
Marincice, i moji svekijevci su podalje, ali kad smo zajedno mirodjija su u svakoj corbi i jezim se. Sta da ti pricam kad me je svekar ucio kako se doji dete... user posted image user posted image

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 10:38:20   
Jole84
Trudnicice drage srecna vam nova godina user posted image da nam ovi trudnicki dani prodju bez tegoba, da budemo najlepse bucike gde god da odemo, da se lako porodimo i jos lakse oporavimo, a uz to da smo zdrave, srecne i da nas muzevi titraju malo vise, eto to su moje skromne zelje, ljubim vas sve user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 10:50:29   
alex88
Dobro jutro vrednice moje.user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 10:54:02   
vocicana
user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 11:24:02   
IvanaSK RR
Mamamaj, jos uvek ovde? Rešila ona da i Bozic provede kao trudnjaca :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 11:34:50   
MAMAMAJ
Tu saaaaaam, društvooooo user posted image
Iko, nadam se da neću za Božić biti u porodilištu, ali šta je tu je, ne sviđa mi se više ni odgađanje, a ideja o prenesenoj trudnoći još manje. Mm danas radi ceo dan, pa eto, neka me još danas, i sutra da to obavimo... user posted image
Drugarica mi je s njenim porođajem tako podigla moral, bila sam optimistična, a sad sam još i više, super. Daće Bog da sve prođe kako treba i brzo.
Grlim vas, pišem kasnije.
Anim, gde si, javljaj se.
Joko, nisi videla, poželela sam ti da me zameniš ovde, i to što naša Voći kaže, sa dve bebice, slobodno!

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 2.1.2016 11:36:17 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 12:22:34   
vocicana
Dace Bog da je ta sreca snadje u zivotu, jako bi srecna bila. Neverovatno I carobno se smenjuju zene, iz crtica u user posted image , iz user posted image u mama teme cime tako stalno obnavljamo najlepse teme.
Mamamaj, ja zelim da ako si resila I za Bozic ostanes kod kuce, ali ako bebironac resi da krene malo ranije, svi cemo docekati sa najvecim user posted image to trece cudo, tu tvoju trecu srecu!
Boze stavila sam smajlica kog uopste nisam zelela, kako sam sa ovim cevapcicima od prstiju to uradilauser posted image

< Poruku je uredio vocicana -- 2.1.2016 12:25:45 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 12:24:56   
IvanaSK RR
Mislim da bi bilo super da se porodis sutra, onda si za Bozic kuci sa svojim bebcem user posted image
Bice sve u redu, navijacemo ovde i drzati palceve da sve bude što brze i bezbolnije!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 12:29:17   
MAMAMAJ
Voći moja, a jesi videla na fb ono dvoje mojih matoraća kako sam ih sinoć uspavala? Mazili smo se duuuugo i samo vidiš K zakunta, a i ona kroz par min. user posted image
Eno ih s tetkom u dvorištu i proleću nam pahulje snegaaaaa, ja ih poslala malo da im prorade nosići, jako je oštar i britak vazduh, natrontala ih i otišli, a ja se izležavam sada.
Jutros sam prevozom išla nelžkih 6-7stanica u prodavnicu, prijala mi je i šetnja od stanice do kuće i taj svež vazduh koji ovde u Bg toliko fali...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 12:37:36   
vocicana
Jao videla sam ih, dobili su like! Medici moji lepi!
Ako si setala, ja sam oprala kosu, a mm ide na groblje nani danas je prva subota, ja sam zamolila da se ne ljute, jer ne mogu, bas je hladno.
Neka se decica izjure po divnom vazduhu, super je, a ti isto tako, sve sto ti prija radi, setaj se, posle je zakucavanje kucu na malo duze vreme.
Moj sin me je tako izsutirao malo pre, da je I bolelo malouser posted image .

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 12:52:13   
IvanaSK RR
Moj sin je kod moje mame. Pitamo ga mi juce hoce li da ide, on kaže da ne može, da mora.da cuva mamu i bebu u stomaku user posted image
Ovde nema pahulja :(

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 13:04:01   
MAMAMAJ
Ma, ovo i nisu pahulje, nego kao onaj stiropol sitni, a i već prestaje.
Evo moji dođoše, dođe im i čiča, sada crtaju s njima, pijukafu, čajeve, a ja sve samo posmatram iz kreveta. I mogu vam reći, to sad stvarno već smara, jedva čekam da opet funkcionišem normalno. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 13:13:26   
madre
cao, drugariuser posted image citam vas sa tel ali tek sada upalila racunar... srecna vam nova godinicauser posted image
jutros nam je mm spremio dorucak, ja jela i vratila se do podne da spavam... sada su njih dvojica legli da spavaju, a ja da spremim rucak. imam puno opranog spanaca, sad cu da vidim sta cu sa njim a da nije ono bas klasika...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 13:22:26   
vocicana
Alex kako si? Vidim da gvirkas, ali nista ne pises

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 13:54:43   
MAMAMAJ
Ajde, Anim i Alex, pišite.
Ne plašite ekipu. user posted image
Kako ste?
Borica se još nije vratila iz Bg?
Bibilib, hvala na čestitkama, uzvraćam od srca... user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 15:40:26   
pipi_coco
Caoos stomacici sretna vam nova godina, puno zdravlja, srece i ljubavi vama i i vaoj djeci i bebama user posted image

Ja sam danas baš nekako troma i lijena i bljaaaak, sreca imam gotov rucak, a ostali posao svakako nije hitan.

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
2.1.2016 16:02:42   
alex88
Voci,Mamaj malo sam dreknula,bolje sam pa da malo nadoknadim spavanje!Nema Anim ili mi se cini!Hvala sto brinete user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moćna fotka: kako se pomeraju kosti leđa t...
Ova neverovatna fotografija žene koja se porađa dokazuje koliko je ljudsko telo neverovatno. Pogledajte kako izgleda ana...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here