|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FebRRuarski bar [chat]
22.2.2016 19:21:28   
milicicak
De ste zene :) ocu i ja kafu :D
Mene dete danas iznerviralo za sve pare al moram da priznam da joj se divim koliko je dosledna, kad nesto nece nista je ne moze ubediti da promeni misljenje :) blago meni...
Wiv, i ja tako svako vece kazem da cu nesto da uradim pa zaspim sa mini bubom :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: FebRRuarski bar [chat]
22.2.2016 19:22:42   
emicaa
Wiw de se ti naspaj ima vremena za spavanje,i meni je vrijeme odavno ali mi mrsko otići napraviti termin.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: FebRRuarski bar [chat]
22.2.2016 20:51:57   
mila83
Ja skoro uvek zaspim sa klincima,a kao necu user posted image evo i sad bih zaspala,a T vice i rajta po kuci kao harambasa.A nekad bas i uradim puno posla po kuci kad svi spavaju.ALi sam pocela i polako da primenjujem da kada spavaju,vreme posvetim malo i sebi..a poslovi neka cekaju.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: FebRRuarski bar [chat]
22.2.2016 22:15:05   
bubulence
zenice moje, svratim ja ponekad, procitam sta pisete i pobegnem, bas sam slaba sa vremenomuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: FebRRuarski bar [chat]
23.2.2016 7:56:13   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: FebRRuarski bar [chat]
23.2.2016 8:27:31   
emicaa
Častim za pola puta user posted image
user posted image
Dobro vam jutro user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: FebRRuarski bar [chat]
23.2.2016 8:40:29   
branki*
Jutro i od mene!
Emice,user posted image za pola!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: FebRRuarski bar [chat]
23.2.2016 11:49:11   
mila83
Cao ! Emice,hvala za castuser posted image sad jos pola user posted image user posted image

Kod mene kisa,sivo,tmurno..ali nisam lose volje danas user posted image sad da smislim koji kolac da pravim,imate predloga,nesto brzooooo ?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: FebRRuarski bar [chat]
23.2.2016 11:52:02   
emicaa
Jafa kolač user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: FebRRuarski bar [chat]
23.2.2016 12:36:42   
mila83
Super ideja,mislim da imam sve sastojke.Emicee,jel ti se jede jaffa ?user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: FebRRuarski bar [chat]
23.2.2016 12:53:25   
NadaR
Gdje ste drugari user posted image

I ja bih kafu ,kolac , rakiju ... Sve moze ! M me gadno iznervirao . Zaboravio uraditi treci zadatak iz kontrolnog iz matematike. Sve ostalo mu tacno ali ipak 4 jer fali zadatak . user posted image

Kod nas je tako toplo . Ono, bas bolesno toplo kao pred neku oluju .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: FebRRuarski bar [chat]
23.2.2016 12:58:19   
emicaa
Mila sa obzirom da mi je jafa omiljeni slatkiš uvjek mi se jede user posted image da vidiš prošle sedmice radosti kad sam u slatkišima od nove godine našla jafu user posted image
Nado dobrica je on,šta bi da da se bori za pozitivnu ocjenu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: FebRRuarski bar [chat]
23.2.2016 18:07:20   
17 joka
Eto i mene drugari, hocu i ja sve sto nudite

ja evo kuvam kaficu, danas bila da vidim u aprilu opet pocinjem da radim na 4 meseca

Nado, nemoj se sekirati svakom moze da se desi.

Emice, kao da je juce bilo kad si rekla da si trudnauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: FebRRuarski bar [chat]
23.2.2016 18:13:25   
emicaa
Joko moja meni se nekako odužilo,dal prvo zbog povraćanja pa sad glavobolja pojma nemam ali čini mi se da sam trudna već godinu user posted image
Jel opet počinješ na istom mjestu radit?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: FebRRuarski bar [chat]
23.2.2016 21:00:10   
mila83
Emice,sad ti sledi najlepsi deo trudnoce,drugo tromesecje...pa prolece..bas ces uzivati user posted image
Ja sam se vratila pre sat iz skolice,imala sam 4h nastave,sto klavira,sto muzickog zabavista,bas mi je proletelo,ali sam i otpala od umora...Moze neko picence,onako,za merak..ko sluzi ? user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: FebRRuarski bar [chat]
23.2.2016 21:07:42   
emicaa
i ja bih neko picence,ovako smijem sve piti user posted image T me danas dovela na granicu ludila sa histerisanjem,izvolijevanjem,plakanjem....aaaa ne dao Bog da i sutra bude ovakva ima da je samu ostavim u stanu i odem se proluftirati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: FebRRuarski bar [chat]
23.2.2016 21:53:44   
mila83
user posted image

Evo Emice,drmni jednu visnjevacu user posted image to nije toliko jako,nece smetati casica user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: FebRRuarski bar [chat]
23.2.2016 22:33:30   
emicaa
Mila ovako mogu i flašu user posted image mada imam osjećaj kad bih ovako realno osjetila miris bila bih pijana kao bela lala user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: FebRRuarski bar [chat]
24.2.2016 6:59:53   
branki*
Jutro,zenskaci!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: FebRRuarski bar [chat]
24.2.2016 7:40:34   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: FebRRuarski bar [chat]
24.2.2016 8:19:29   
emicaa
Dobro jutro dRRugarice user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: FebRRuarski bar [chat]
24.2.2016 15:02:46   
mila83
Zamalo da napisem dobro jutro posle vasih poruka user posted image gde ste zene ,jel rucak obavljen ? Jel ko za kaficu i medeno srce ? user posted image
Emice,ja od jedne casice ne mrdam..i ja brzo polalisem user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: FebRRuarski bar [chat]
24.2.2016 15:10:03   
emicaa
Ja sam tu,bile u šetnji i pokajale se,hladno je u pm.Zavaralo nas sunce.Išle smo nahranit patkice pa do prodavnice i trk kući user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: FebRRuarski bar [chat]
24.2.2016 15:28:04   
mila83
I kod nas je varljivo,vidis sunce kroz prozor,a kada izadjes,duva vetar i nije toplo...Planiramo i mi kratku setnju predvece...da se bolje spava user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: FebRRuarski bar [chat]
24.2.2016 18:10:28   
emicaa
kad se sjetim da sam prekjuce isla na posao u starkicama i koznoj jakni,bas je bilo toplo,danas kao da je od tad proslo mjesec dana user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here